Судакова Ірина Іванівна – 2010 рік


Судакова Ірина Іванівна народилася 22 лютого 1949 року в смт. Перечин Закарпатської області і є корінною жителькою Перечина.

В 1966 році закінчила Перечинську загальноосвітню школу.
Згодом навчалася в Ужгородському Державному музичному училищі за спеціальністю «Керівник оркестру народних інструментів та викладач ДМШ», яке закінчила у 1969 році.

З 1966 р. по 1967 р. працювала музичним керівником Т.Пасіцького дитсадка. З 1967 р. по 1987 р. вихователь Перечинського дитсадка «Веселка». З 1987 по 1994 рр. працювала музичним керівником Зарічівського дитсадка та керівником народного фольклорного ансамблю «Лемківчанка».
З 1994 року і по теперішній час працює музичним керівником Перечинської школи-інтернату. Разом з тим з 2000 року є директором Благодійного фонду підтримки дітей сиріт.

Ірина Іванівна вже на протязі багатьох років працює на педагогічній ниві. Багато сил віддає роботі з дітьми

вразливих категорій, допомагає їм знайти своє місце в житті і стати повноцінними громадянами нашого суспільства.

Працюючи в благодійному фонді займається вирішенням проблем дітей-сиріт та дітей, які залишилися без батьківського піклування, а саме: захистом їх прав та інтересів, отримання освіти, працевлаштування, розвитком їх здібностей та вмінням застосувати їх у житті. Як керівник фонду вміло організовує роботу, що стосується співпраці з іншими громадськими організаціями, працює над залученням коштів для роботи з дітьми.

Судакова І.І. приймає активну участь в розвитку територіальної громади міста та місцевого самоврядування. В минулому була депутатом міської ради 3-го та 4-го скликань, головою постійної депутатської комісії з питань культури, освіти, медицини і спорту. Маючи потужну життєву енергію, стала ініціатором створення в нашому місті громадських організацій та органів самоорганізації населення – вуличних комітетів. Любов до дітей, їх навчання та розвиток постійно спонукають Судакову І.І. бути організатором багатьох культурно-масових заходів, які проводились і проводяться в нашому місті. Серед них екологічний карнавал, конкурси «Міс-Перечин», «Містер-Х», «Міні-Міс Перечина», гуморини та заходи, що пропагують здоровий спосіб життя серед молоді.

Ірина Іванівна має звання «Відмінник освіти України», нагороджена грамотами Міністерства освіти України та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, а також грамотами обласних управлінь та районних відділів освіти та культури. У

У ході підготовки та реалізації мікропропозиції «Придбання та встановлення сміттєзбірників у м. Перечин» ГО «Агенція розвитку м. Перечин» у рамках проекту ПРООН СВА «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» Судакова І.І. активно підтримала і надала значну допомогу. І це ще не весь список її заслуг. Ця людина користується повагою та авторитетом серед односельчан , колег по роботі, серед молоді, дітей та їх батьків. Життєрадісна, комунікабельна, енергійна, справжня патріотка свого міста.