Проєкт “CULTURE4EVENT”

Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна

ЄІС Програма транскордонного співробітництва

2014-2020

Загальна інформація

Інформація щодо конкурсного набору Програми  3 конкурсний раунд
Тематична ціль ПрограмиТЦ 3– Промоція місцевої культури та збереження історичної спадщини
Пріоритет ПрограмиТЦ 3: Пріоритет 1:  Промоція місцевої культури та історії пов’язаної з функцією туризму
Повна назва проєкту:Розвиток подієвого туризму на базі місцевих культурних та історичних атракцій у співпраці між містами Нодьечед та Перечин
Акронім проєктуCULTURE4ЕVENT КУЛЬТУРНІ ПРОСТОРИ ДЛЯ ПОДІЄВОГО ТУРИЗМУ
Назва Головного Заявника та країна його реєстраціїМуніципалітет Нодьечед, Угорщина місто  Нодьечед, вул. Арпад,32, 4355
Заявник              Перечинська міська рада Закарпатської області, 89200, Україна, м.Перечин, пл.Народна, 16

Загальна мета Проєкту

Проект реалізується у співпраці між містами Нодьечед в Угорщині та Перечин в Україні. Муніципалітети підписали угоду про співпрацю у 2003 році. Основною метою проекту є інфраструктурний розвиток подієвого туризму Нодьечеда та Перечина на основі їх культурно-історичної привабливості, духовної та архітектурної спадщини. Адже збереження історико-культурної спадщини формує туристичну привабливість території, її широке поширення, економічне та соціальне зростання.

Мета проєкту полягає в тому, щоб жителі міст-партнерів познайомилися з можливостями інтегрованої економіки, що характеризується відкритими кордонами, познайомилися з культурою та звичаями одне одного, а також з можливостями, що відкриває транскордонне співробітництво.
Заходи, що відбуваються в рамках проєкту, дають можливість громадянам обох країн, представникам політичної, економічної та культурної сфер познайомитися, обмінятися досвідом, ознайомитися з культурою та традиціями одне одного, вступити до міжкультурного діалогу.  Крім того,  представники малого та середнього бізнесу і громадянського суспільства обох країн-учасниць матимуть можливість познайомитися, ознайомитися з їх продуктами та послугами, обмінятися досвідом з метою встановлення партнерських відносин та налагодження майбутньої співпраці.

Короткий опис Проєкту

Проєктом передбачено створити технічні умови для розвитку подієвого туризму на базі існуючої культурно-історичної спадщини у місті Перечин та провести транскордонні багатонаціональні заходи для українських та міжнародних туристів для промоції місцевої культурної та історичної спадщини.

В рамках реалізації проєкту буде здійснено такі заходи:

  1. відреконструйовано дворик Краєзнавчого музею міста Перечин для проведення культурно-масових заходів;
  2. покращено матеріально-технічну базу Краєзнавчого музею міста Перечин;
  3. створення нової виставки в музеї – зйомка відеороликів про 7 національностей, які раніше проживали в Перечинській громаді;
  4. проведено міжнародні культурно-масові заходи (крафтові ярмарки).

Завдяки реалізації проєкту буде вдосконалено два  історико-культурні об’єкти в містах Нодьечед і Перечин, що сприятиме збільшенню кількості туристів в громадах, створено умови для обміну досвідом серед організацій пов’язаних зі збереження та популяризації історико-культурної спадщини. Заходи проєкту та крафтові ярмарки місцевих ремісників і місцевих підприємців збільшать кількість відвідувачів реконструйованих об’єктів.

The project was co-financed by the European Union
Проєкт співфінансовано Європейським Союзом

«Цей сайт створено та підтримується за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю Перечинської міської ради та не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу».

“This website was created and maintained with the financial support of the European Union. Its contents are the sole responsibility of Perechyn City Council and do not necessarily reflect the views of the European Union.”