Дата публікації: 23.12.2016р.
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
10 сесія VII скликання
проект
від 26 січня 2017 року №____
м.Перечин
Про відмову та затвердження технічної документації
із землеустрою, проектів відведення земельних
ділянок, призначених для будівництва та
обслуговування житлових будинків,
господарських будівель і споруд
та передачу у власність земельних ділянок.
Відповідно до вимог статті 12 глави другої, статті 33 глави п»ятої, статті 40 глави шостої, статей 79, 80, 81 глави чотирнадцять, статей 116, 118, 120, 121, 125, 126 глави 19 Земельного кодексу України, розглянувши письмові звернення громадян про передачу у власність земельних ділянок у порядку безоплатної приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян, для обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), та додані до заяв відповідні технічні матеріали та документи, що підтверджують розміри вказаних земельних ділянок, на виконання пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та висновки постійної депутатської комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити Квич Марії Юріївні, жит. м. Перечин, вул. Толстого,79, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), призначеної для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,10 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул.Толстого,81.
- Передати безоплатно у власність Квич Марії Юріївні, жит. м. Перечин, вул. Толстого,79,, земельну ділянку, яка призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,10 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул.Толстого,81.
- Затвердити Русин Вірі Іванівні, жит. м. Перечин, вул. І.Франка,17, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), призначеної для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,10 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. І.Франка,17.
2.1. Передати безоплатно у власність Русин Вірі Іванівні, жит. м. Перечин, вул. І.Франка,17, земельну ділянку, яка призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,10 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. І.Франка,17.
Міський голова І.М. Погоріляк
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
10 сесія VII скликання
РІШЕННЯ
проект
від 26 січня 2017 року №
м.Перечин
Про відмову та надання дозволів на виготовлення технічної
документації із землеустрою, проектів відведення
на земельні ділянки, призначених для
будівництва та обслуговування житлових будинків,
господарських будівель та споруд
Відповідно до вимог статті 12 глави другої, статті 20, статей 60, 61, 79, 80, 81 глави чотирнадцять, статей 116, 118, 120, 121, 125, 126 глави 19; статей 141, 142 глави 22 Земельного кодексу України, статтей 88,89 Водного кодексу України, статтей 26,47 Закону України «Про землеустрій», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку визначення розмірів і меж водоохоронних зон та режиму ведення господарської діяльності в них», розглянувши письмові звернення громадян про передачу у власність земельних ділянок у порядку безоплатної приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян, для обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), та додані до заяв відповідні технічні матеріали та документи, що підтверджують розміри вказаних земельних ділянок, на виконання пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та висновки постійної депутатської комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Надати Квич Олександру Івановичу, жит. м. Перечин, вул. Толстого, 81, дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,10 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Толстого, 79.
Міський голова І.М. Погоріляк
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
10 сесія VII скликання
РІШЕННЯ
проект
від 26 січня 2017 року №
м.Перечин
Про затвердження та надання дозволів
на виготовлення детального
плану території
Відповідно до вимог статті 12 глави другої, статей 79, 80, 81 глави чотирнадцять, статей 116, 118, 120, 121, 125, 126 глави 19; статей 141, 142 глави 22 Земельного кодексу України, на виконання пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та висновки постійної депутатської комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Надати ТДВ «Перечинський лісохімічний комбінат» дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 2,47 га з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд промислових підприємств, що розташована за адресою: м. Перечин.
Міський голова І.М.Погоріляк
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
10 сесія VII скликання
РІШЕННЯ
проект
від 26 січня 2017 року №
м.Перечин
Про затвердження звіту
по виконанню міського бюджету
за 2016 рік
Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтею 80 Бюджетного кодексу України та розглянувши звіт по виконанню міського бюджету за 2016 рік, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити звіт по виконанню міського бюджету за 2016 рік згідно додатків 1,2. (додатки додаються).
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності міської ради (голова Шинкарчук Я.І.).
Міський голова І.М.Погоріляк
Додаток 1
до проекту рішення 10 сесії
Перечинської міської ради VII скликання
від 26 січня 2017 року №____
“Про затвердження звіту по виконанню
міського бюджету за 2016 рік”
Звіт по виконанню загального фонду міського бюджету за 2016 рік
Код | Найменування згідно з класифікацією доходів бюджету | Уточнений план за 2016 рік | Виконано за 2016 рік | % Виконання | |
Залишок коштів станом на 01.01.2016 року | 611329 | 611329 | |||
ДОХОДИ | |||||
10000000 | Податкові надходження | 9490050 | 10304598 | 109 | |
11000000 | Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості | 200 | 1680 | 840 | |
11020000 | Податок на прибуток підприємств | 200 | 1680 | 840 | |
11020200 | Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності | 200 | 1680 | 840 | |
13000000 | Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів | 241200 | 480787 | 199 | |
13010000 | Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів | 241200 | 480787 | 199 | |
13010200 | Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування) | 241200 | 237694 | 99 | |
14000000 | Внутрішні податки на товари та послуги | 900000 | 866296 | 96 | |
14040000 | Акцизний податок з реалізації суб”єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів | 900000 | 866296 | 96 | |
18000000 | Місцеві податки | 8348650 | 8955835 | 107 | |
18010000 | Податок на майно | 6264550 | 6828667 | 109 | |
18010100 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об”єктів житлової нерухомості | 4500 | 271 | 6 | |
18010200 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості | 3097 | |||
18010300 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості | 282 | |||
18010400 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об”єктів нежитлової нерухомості | 65200 | 118367 | 182 | |
18010500 | Земельний податок з юридичних осіб | 4280850 | 4700064 | 110 | |
18010600 | Орендна плата з юридичних осіб | 1660000 | 1767667 | 106 | |
18010700 | Земельний податок з фізичних осіб | 59000 | 46399 | 79 | |
18010900 | Орендна плата з фізичних осіб | 183000 | 167520 | 92 | |
18011100 | Транспортний податок з юридичних осіб | 12000 | 25000 | 208 | |
18030000 | Туристичний збір | 600 | 703 | 117 | |
18030200 | Туристичний збір, сплачений фізичними особами | 600 | 703 | 117 | |
18040000 | Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності | -3069 | |||
18040100 | Збір за провадження торговельної діяльності (ресторанне господарство), сплачений фізичними особами, що справлявся до 1 січня 2015 року | -1269 | |||
18040600 | Збір за провадження торговельної діяльності (ресторанне господарство), сплачений фізичними особами, що справлявся до 1 січня 2015 року | -1800 | |||
18050000 | Єдиний податок | 2083500 | 2129534 | 102 | |
18050300 | Єдиний податок з юридичних осіб | 224000 | 241504 | 108 | |
18050400 | Єдиний податок з фізичних осіб | 1859300 | 1887491 | 102 | |
18050500 | Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків | 200 | 539 | 270 | |
20000000 | Неподаткові надходження | 75270 | 91549 | 122 | |
21000000 | Доходи від власності та підприємницької діяльності | 170 | 170 | 100 | |
21080000 | Інші надходження | 170 | 170 | 100 | |
21081100 | Адміністративні штрафи та інші санкції | 170 | 170 | 100 | |
22000000 | Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності | 73100 | 75479 | 103 | |
22010000 | Плата за надання адміністративних послуг | 32500 | 43869 | 135 | |
22012500 | Плата за надання інших адміністративних послуг | 32500 | 43869 | 135 | |
22080000 | Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном | 19000 | 15335 | 81 | |
22080400 | Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності | 19000 | 15335 | 81 | |
22090000 | Державне мито | 21600 | 16275 | 75 | |
22090100 | Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування | 1200 | 777 | 65 | |
22090200 | Державне мито, не віднесене до інших категорій | 11200 | 6309 | 56 | |
22090400 | Державне мито, пов’язане з видачею та оформленням закордонних паспортів(посвідок)та паспортів громадян України | 9200 | 9189 | 100 | |
24000000 | Інші неподаткові надходження | 2000 | 15900 | 795 | |
24060000 | Інші надходження | 2000 | 15900 | 795 | |
24060300 | Інші надходження | 2000 | 15900 | 795 | |
40000000 | Офіційні трансферти | 3883640 | 3883640 | 100 | |
41000000 | Від органів державного управління | 3883640 | 3883640 | 100 | |
41020000 | Дотації | 3883640 | 3883640 | 100 | |
41020600 | Стабілізаційна дотація | 400000 | 400000 | 100 | |
41020900 | Інші додаткові дотації | 3483640 | 3483640 | 100 | |
ВСЬОГО ДОХОДІВ | 13448960 | 14279787 | 106 | ||
БАЛАНС | 14060289 | 14891116 | |||
ВИДАТКИ | |||||
Код | Найменування згідно з тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів | Уточнений план за 2016 рік | Виконано за 2016 рік | % Виконання | |
010000 | Державне управління | 1480500 | 1453470 | 98 | |
010116 | Органи місцевого самоврядування | 1480500 | 1453470 | 98 | |
070000 | Освіта | 4244640 | 4148174 | 98 | |
070101 | Дошкільні заклади освіти | 4244640 | 4148174 | 98 | |
090000 | Соціальний захист та соціальне забезпечення | 232200 | 231532 | 100 | |
090412 | Інші видатки на соціальний захист | 206300 | 205800 | 100 | |
090501 | Організація та проведення громадських робіт | 25900 | 25732 | 99 | |
100000 | Житлово-комунальне господарство | 2622400 | 2553047 | 97 | |
100203 | Благоустрій міст,сіл,селищ | 2622400 | 2553047 | 97 | |
110000 | Культура і мистецтво | 198000 | 195099 | 99 | |
110502 | Інші культурно-освітні заклади та заходи | 198000 | 195099 | 99 | |
130000 | Фізична культура і спорт | 81000 | 78103 | 96 | |
130112 | Інші видатки | 81000 | 78103 | 96 | |
170000 | Транспорт, дорожнє господарство, зв’язок,телекомунікації та інформатика | 1595257 | 1594159 | 100 | |
170703 | Видатки на проведення робіт,пов’язаних із будівництвом,реконструкцією,ремонтом та утриманням автомобільних робіт | 1595257 | 1594159 | 100 | |
200000 | Охорона навколишнього природного середовища | 502000 | 498510 | 99 | |
200700 | Інші природоохоронні заходи | 502000 | 498510 | 99 | |
210000 | Запобігання та ліквідація надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха | 48530 | 48529 | 100 | |
210105 | Видатки на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха | 48530 | 48529 | 100 | |
250000 | Видатки, не віднесені до основних груп | 1449790 | 1279648 | 88 | |
250102 | Резервний фонд | 1470 | |||
250344 | Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів | 65000 | 44879 | 69 | |
250380 | Інші субвенції | 59000 | 58966 | 100 | |
250404 | Інші видатки | 1244320 | 1095803 | 88 | |
250911 | Надання державного пільгового кредиту індивідуальним сільським забудовникам | 80000 | 80000 | 100 | |
600000 | Фінансування за активними операціями | 1485972 | 1196473 | 81 | |
602400 | Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) | 1485972 | 1196473 | 81 | |
ВСЬОГО ВИДАТКІВ | 13940289 | 13276744 | 95 | ||
Залишок коштів станом на 01.01.2017 року | 120000 | 1614372 | |||
БАЛАНС | 14060289 | 14891116 | |||
Секретар міської ради О.Ю.Вовканич – Белеканич |
Додаток 2 до проекту рішення 10 сесії Перечинської міської ради VII скликання від 26 січня 2017 року №____ “Про затвердження звіту по виконанню міського бюджету за 2016 рік” | |||||
Звіт по виконанню спеціального фонду міського бюджету за 2016 рік | |||||
Код | Найменування згідно з класифікацією доходів бюджету | Уточнений план за 2016 рік | Виконано за 2016 рік | % Виконання | |
Залишок коштів станом на 01.01.2016 року | 3178422 | 3178422 | |||
ДОХОДИ | |||||
10000000 | Податкові надходження | 53840 | 69208 | 129 | |
19000000 | Інші податки та збори | 53840 | 69208 | 129 | |
19010000 | Екологічний податок | 51800 | 62985 | 122 | |
19010100 | Надходження від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення | 44000 | 53488 | 122 | |
19010200 | Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об”єкти | 2400 | 1776 | 74 | |
19010300 | Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об”єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини | 5400 | 7721 | 143 | |
19050000 | Збір за забруднення навколишнього природного середовища | 2040 | 6223 | 305 | |
19050200 | Інші збори за забруднення навколишнього природного середовища до Фонду охорони навколишнього природного середовища | 2040 | 6223 | 305 | |
20000000 | Неподаткові надходження | 770670 | 834932 | 108 | |
24000000 | Інші неподаткові надходження | 182400 | 202502 | 111 | |
24062100 | Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності | 2400 | 2862 | 119 | |
24170000 | Надходження коштів від пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту | 180000 | 199640 | 111 | |
25000000 | Власні надходження бюджетних установ | 588270 | 632430 | 108 | |
25010000 | Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством | 337380 | 350650 | 104 | |
25010100 | Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із їх основною діяльністю | 337380 | 349886 | 104 | |
25010400 | Надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна) | 764 | |||
25020000 | Інші джерела власних надходжень | 250890 | 281780 | 112 | |
25020100 | Благодійні внески, гранти та дарунки | 194849 | 225745 | 116 | |
25020200 | Кошти,що отримуютьь бюджетні установи від підприємст, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів | 56041 | 56035 | 100 | |
30000000 | Доходи від операцій з капіталом | 465200 | 448736 | 96 | |
31000000 | Надходження від продажу основного капіталу | 120000 | |||
31030000 | Кошти від відчуження майна, що перебуває в комунальній власності | 120000 | |||
33000000 | Надходження від продажу землі і нематеріальних активів | 345200 | 448736 | 130 | |
33010100 | Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення до розмежування земель державної та комунальної власності (крім земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності, на яких розташовані об’єкти ,які підлягають приватизації,та земельних ділянок,які знаходяться на території Автономної Республіки Крим) | 345200 | 448736 | 130 | |
50000000 | Цільові фонди | 30000 | 30000 | 100 | |
50110000 | Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади | 30000 | 30000 | 100 | |
600000 | Фінансування за активними операціями | 1485972 | 1196473 | 81 | |
602400 | Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) | 1485972 | 1196473 | 81 | |
ВСЬОГО ДОХОДІВ | 2805682 | 2579349 | 92 | ||
БАЛАНС | 5984104 | 5757771 | |||
ВИДАТКИ | |||||
Код | Найменування згідно з тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів | Уточнений план за 2016 рік | Виконано за 2016 рік | % Виконання | |
010000 | Державне управління | 95000 | 81022 | 85 | |
010116 | Органи місцевого самоврядування | 95000 | 81022 | 85 | |
070000 | Освіта | 377380 | 368432 | 98 | |
070101 | Дошкільні заклади освіти | 377380 | 368432 | 98 | |
090000 | Соціальний захист та соціальне забезпечення | 56041 | 56035 | 100 | |
090501 | Організація та проведення громадських робіт | 56041 | 56035 | 100 | |
110000 | Культура і мистецтво | 26750 | 26510 | 99 | |
110502 | Інші культурно-освітні заклади та заходи | 26750 | 26510 | 99 | |
150000 | Будівництво | 2972213 | 2380592 | 80 | |
150101 | Капітальні вкладення | 2972213 | 2380592 | 80 | |
170000 | Транспорт, дорожнє господарство, зв’язок,телекомунікації та інформатика | 412630 | 397657 | 96 | |
170703 | Видатки на проведення робіт,пов’язаних із будівництвом,реконструкцією,ремонтом та утриманням автомобільних робіт | 412630 | 397657 | 96 | |
180000 | Інші послуги, пов’язані з економічною діяльністю | 330000 | 321893 | 98 | |
180409 | Інші природоохоронні заходи | 330000 | 321893 | 98 | |
240000 | Цільові фонди | 273897 | 235354 | 86 | |
240601 | Охорона та раціональне використання природних ресурсів | 74121 | 35875 | 48 | |
240900 | Цільові фонди,утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим,органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади | 199776 | 199479 | 100 | |
250000 | Видатки, не віднесені до основних груп | 1355342 | 1033893 | 76 | |
250380 | Інші субвенції | 629000 | 405150 | 64 | |
250404 | Інші видатки | 726342 | 628743 | 87 | |
ВСЬОГО ВИДАТКІВ | 5899253 | 4901388 | 83 | ||
Залишок коштів станом на 01.01.2017 року | 84851 | 856383 | 856378 | ||
БАЛАНС | 5984104 | 5757771 | |||
Секретар міської ради О.Ю.Вовканич – Белеканич |
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
10 сесія VII скликання
РІШЕННЯ
проект
від 26 січня 2017 року №__
м.Перечин
Про внесення змін
до рішень сесій
Відповідно до вимог статей 12, 19, 79-1, 91, 125-126, 128 Земельного кодексу України, норм ст. 9 Закону України «Про оренду землі», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення фізичних осіб, фізичних осіб-підприємці та юридичних осіб та доданих до них документів, врахувавши висновки постійної депутатської комісії, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Внести зміни до рішення 3 сесії 7 скликання № 55 від 11 лютого 2016 року «Про затвердження проектів відведення, надання в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м. Перечин, продовження терміну дії договорів оренди земельних ділянок, відмову у наданні дозволів, виготовлення технічної документації із землеустрою, надання дозволів на виготовлення експертних грошових оцінок, затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки, надання дозволу на продаж» та викласти в наступній редакції:
«Надати дозвіл КП «Комунальник» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 10га для будівництва та обслуговування будівель та споруд Перечинського міського водозабору, яка знаходиться в межах м.Перечин.»
Міський голова І.М.Погоріляк
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
10 сесія VII скликання
РІШЕННЯ
проект
від 26 січня 2017 року №____
м.Перечин
Про внесення змін
в додаток № 1 до рішення 21 сесії
Перечинської міської ради 6 скликання
№360 від 20.08.2015
Відповідно до ст.134-139 Земельного кодексу України, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи колективне звернення підприємців, з метою створення сприятливих умов для розвитку підприємницької діяльності, економічного регулювання земельних відносин та поповнення бюджету територіальної громади м.Перечин, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Внести зміни в п.2.2. додатку№ 1 до рішення 21 сесії Перечинської міської ради 6 скликання №360 від 20.08.2015 «Про внесення змін в додаток №2 рішення 16 сесії Перечинської міської ради 6 скликання№292 від 14.07.2014» терміном до 31.12.2017 р. та викласти його в наступній редакції:
«2.2. Сторона 2 зобов’язується:
– виплачувати орендну плату за орендовану земельну ділянку, передбачену договором оренди земельної ділянки , у визначені терміни та в повному обсязі;
– сприяти створенню нових робочих місць та залученню інвестицій;
-у межах чинного законодавства та власних можливостей здійснювати благодійну діяльність, яка направлена на оновлення та розвиток об’єктів соціальної інфраструктури, Перечинської міської ради, виділяючи на вказані цілі кошти в сумі 550 грн. щомісячно до 31.12.2017;
– кошти, визначені у попередньому пункті цього договору, сплачувати на рахунок міської ради або перераховувати безпосередньо виконавцю робіт згідно тристоронньої угоди, розрахунків на матеріали/товари та актів виконаних робіт.»
- Доручити Перечинському міському голові внести зміни в діючі Угоди про соціально-економічне партнерство шляхом укладення додаткових угод до них.
- Призупинити дію рішення 2 сесії 7 скликання «Про внесення змін в додаток № 1 до рішення 21 сесії Перечинської міської ради 6 скликання №360 від 20.08.2015» №32 від 24 грудня 2015р. терміном до 31.12.2017 р. та вважати його діючим з 01.01.2018 р.
- Контроль за даним рішенням покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища (голова комісії Баєв Є.О.).
Міський голова І.М.Погоріляк
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
10 сесія VII скликання
РІШЕННЯ
проект
від 26 січня 2017 року №____
м.Перечин
Про затвердження Порядку
списання основнихзасобів
комунальної власності
територіальної громади міста Перечин
з балансів підприємств, установ, організацій
Відповідно до частини 1 статті 26, частини 5 статті 60 ЗаконуУкраїни “Про місцеве самоврядування в Україні”,керуючись Законом України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітністьУкраїні”,Наказу Міністерства економіки України”Про затвердження Типової інструкції про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ” , з метою вдосконалення системи управління основними засобами, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Перечин, Перечинська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити Порядок списання основних засобів комунальної власності територіальної громади міста Перечин з балансів підприємств, установ та організацій , згідно з додатком.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, побутового та торгівельного обслуговування,промисловості,будівництва,транспорту та зв’язку Колбовського Т.Г.
Міський голова І.М.Погоріляк
Додаток №1
до рішення міської ради
від 26.01.2017 № ____
ПОРЯДОК
списання основних засобів комунальної власності територіальної
громади з балансів підприємств,установ та організацій
1. Цей Порядок розроблений з метою забезпечення збереження майна комунальної власності, встановлення єдиної процедури списання основних засобів що належать до комунальної власності територіальної громади міста Перечин з балансів підприємств, установ та організацій, та є обов’язковим до виконання зазначеними підприємствами, установами, організаціями, а також іншими суб’єктами, які обліковують на балансах майно, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Перечин (далі -підприємства).
2. У цьому Порядку нижченаведені терміни вживаються у такому значенні:
2.1. Основні засоби – матеріальні активи, які підприємство отримує з метою використання їх у процесі виробництва або постачання товарів, надання послуг, передачі в оренду іншим особам, або для здійснення адміністративних і соціально-культурних функцій, очікуваний строк корисного використання (експлуатації) яких більше одного року (або операційного циклу, якщо він довший за рік), які належать до комунальної власності територіальної громади міста Перечин та закріплені за підприємствами на праві господарського відання, оперативного управління чи використовуються ними на умовах інших видів речових прав. Основними засобами, відповідно до законодавства, є будинки, споруди, приміщення, машини та устаткування, транспортні засоби, обладнання, інструмент, виробничий інвентар і приладдя, господарський інвентар та об’єкти зовнішнього благоустрою. Об’єкти, що зараховані на баланс підприємства під час введення в експлуатацію як основні засоби, а також обліковуються в складі основних засобів на момент затвердження цього Порядку, у разі зміни облікової політики чи критерію віднесення об’єктів до малоцінних необоротних матеріальних активів, передбаченого цим Порядком, не можуть бути в подальшому визнані малоцінними необоротними матеріальними активами і в усіх випадках списуються з балансу підприємства згідно з цим Порядком як основні засоби.
2.2. Комплект основних засобів – єдиний об’єкт обліку чи група об’єктів обліку, що враховуються в балансі підприємства і мають єдине економічне призначення. Складові частини меблів, обладнання, електронно-обчислювальних машин, приладів тощо, які обліковуються в балансі підприємства, не можуть бути списані як окремі об’єкти (крім випадків ремонту, модернізації, поліпшення, внаслідок чого відбувається вибуття окремих елементів комплекту чи їх заміна) і для цілей, передбачених цим Порядком, вважаються єдиним об’єктом обліку (об’єктом основних засобів).
2.3. Списання з балансу – виключення з бухгалтерського обліку та фінансової звітності основних засобів внаслідок втрати підприємством контролю за такими основними засобами та з інших підстав.
3. Відповідно до вимог цього Порядку основні засоби списуються з балансу підприємств як такі, що: а) непридатні для подальшого використання; б) виявлені в результаті інвентаризації як недостача; в) втратили критерій визнання активом, визначений у статті 1Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” , тобто вибули з контролю підприємства, або отримання економічних вигод від їх використання в майбутньому не очікується.
г) Крім того, підлягають списанню будівлі, споруди, передавальні пристрої,об’єкти зовнішнього благоустрою ,що зносяться у зв’язку з будівництвом нових об’єктів, та такі, які зруйновані внаслідок атмосферного впливу і тривалого використання.
4. Знос, нарахований у розмірі 100 відсотків вартості основних засобів, не може бути підставою для їх списання.
5. Списання з балансу основних засобів здійснюється шляхом їх: – продажу; – безоплатної передачі (в тому числі на баланс іншого
підприємства комунальної власності,а також безоплатна передача основних засобів з комунальної власності у державну власність здійснюється згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.98 р. N 1482 “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” з дозволу сесії міської ради;
– ліквідації
6. Для визначення непридатності матеріальних цінностей і встановлення неможливості або неефективності проведення їх відновлювального ремонту, а також для оформлення необхідної документації на списання цих цінностей, наказом керівника підприємства щорічно створюється постійно діюча комісія, яка діє протягом року, у складі: – керівника або його заступника (голова комісії); – головного бухгалтера або його заступника – особи, на яку покладено відповідальність за збереження матеріальних цінностей; – інших посадових осіб (на розсуд керівника підприємства). Наказ про створення постійно діючої комісії поновлюється щорічно або за потребою. Право визначення непридатності матеріальних цінностей і встановлення неможливості або неефективності проведення відновлювального ремонту, а також оформлення необхідної документації наказом керівника підприємства може бути надано інвентаризаційній комісії.
7. Для участі в роботі комісії щодо встановлення непридатності автомобілів, нагрівальних котлів, підйомників та інших необоротних активів, які перебувають під наглядом державних інспекцій чи інших органів, запрошується їх представник, який підписує висновки комісії або передає комісії свій письмовий висновок, що додається до її висновків. Для вирішення питань списання музейних цінностей або матеріальних цінностей спеціального призначення комісії створюються в порядку, визначеному чинним законодавством.
8. Постійно діюча комісія підприємства: а) проводить огляд основних засобів для складання акта про їх списання, використовуючи при цьому необхідну технічну документацію (технічні паспорти, поверхові плани, відомості дефектів та інші документи), а також дані бухгалтерського обліку, і встановлює можливість або неможливість відновлення і подальшого використання основних засобів підприємством та вносить пропозиції про їх продаж, передачу чи ліквідацію; б) встановлює конкретні причини списання об’єкта основних засобів: фізичне або моральне зношення, реконструкція, порушення нормальних умов експлуатації, аварія та ін.; в) встановлює осіб, з вини яких трапився передчасний вихід матеріальних цінностей з ладу (якщо такі є); г) встановлює можливість використання окремих вузлів, деталей, матеріалів списаного об’єкта; д) після отримання дозволу на списання основних засобів (якщо його отримання є обов’язковим згідно з цим Порядком) здійснює контроль за вилученням із списаних цінностей придатних вузлів, деталей та матеріалів із кольорових і дорогоцінних металів, визначає їх кількість, вагу та контролює їх здавання на відповідний склад.
9. Висновки комісії за результатами обстеження об’єктів основних засобів викладаються у вигляді актів про списання матеріальних цінностей за формами первинного обліку. Акти подаються на розгляд керівника підприємства, який приймає рішення про їх затвердження і за прийняте рішення несе персональну відповідальність. 10. Затверджені керівником підприємства акти на списання основних засобів є підставою для їх списання з балансу і не потребують отримання дозволу в таких випадках:
10.1. у разі списання малоцінних необоротних матеріальних активів (окрім випадків, передбачених підпунктом 2.2 пункту 2 цього Порядку) за умови, що вони перебували в експлуатації не менше одного року;
10.2 дозвіл на списання основних засобів як таких, що непридатні для подальшого використання, морально застарілі, фізично зношені, пошкоджені внаслідок аварії чи стихійного лиха або виявлених в результаті інвентаризації як недостача, надається в такому порядку:
– вартістю за одиницю (комплект) в розмірі до 2500 гривень з дозволу керівника установи;
– вартістю за одиницю (комплект) в розмірі понад 2500 гривень – з дозволу сесії міської ради за поданням пропозицій постійно діючої комісії по списанню основних засобів.
11. Акти на списання основних засобів, складені комісією і затверджені керівником підприємства, є підставою для списання основних засобів з балансу підприємства лише після отримання дозволу Перечинської міської ради в таких випадках:
11.1 у разі списання будівель, споруд, приміщень, передавальних пристроїв, глибинних насосів ,об’єктів зовнішнього благоустрою ,транспортних засобів незалежно від вартості, ступеня зносу та строку експлуатації ( Додаток №1,2,3) Дозвіл міської ради на списання з балансу будівель (приміщень, споруд, передавальних пристроїв, об’єктів зовнішнього благоустрою,транспортних засобів) вважається наданим у разі знесення, продажу, приватизації чи безоплатної передачі таких об’єктів в установленому порядку за рішенням сесії міської ради
12. В усіх інших випадках акти про списання основних засобів, складені комісією і затверджені керівником підприємства, є підставою для списання основних засобів з балансу підприємства лише після отримання погодження від Перечинської міської ради. При розгляді питання про списання об’єктів, для визначення придатності яких до експлуатації необхідні спеціальні знання,для роботи в комісії залучати відповідних спеціалістів, або отримувати їх заключення щодо об’єкта.
13. Недостачі об’єктів основних засобів, що виявлені в результаті інвентаризації: втрат від псувань, а також, коли конкретні винуватці, які допустили їх нестачу чи псування, не встановлені (втрати від нерозкритих крадіжок тощо), списуються з балансів згідно з процедурою, визначеною пунктами 10-12 цього Порядку, лише після ретельної перевірки керівником підприємства та постійною комісією відомостей про причини і про осіб, винних у нестачах, втратах. У документах, які підприємства подають для оформлення списання в таких випадках, слід вказати заходи, яких вжито задля попередження таких втрат.
14. При наданні дозволу на списання основних засобів в усіх випадках, передбачених цим Порядком, визначається спосіб їх списання: продаж, безоплатна передача, ліквідація.
15. При безоплатній передачі основних засобів підприємства комунальної власності на баланс іншого підприємства комунальної власності такі основні засоби закріплюються за ним в установленому законодавством порядку.
16. Продаж основних засобів здійснюється в порядку,визначеному законодавством України. Кошти, що надійдуть від продажу об’єктів основних засобів, спрямовуються до міського бюджету міста .
17. Порядок ліквідації основних засобів:
17.1. Ліквідація основних засобів дозволяється лише у випадках, коли інші способи списання майна з балансу визнані неможливими, тільки після отримання дозволу на списання основних засобів (якщо його отримання є обов’язковим згідно з цим Порядком).
17.2. Розбирання та демонтаж матеріальних цінностей, які втратили своє виробниче призначення або стали непридатними, проводяться тільки після затвердження у встановленому порядку акта про їх списання і отримання дозволу (погодження) на їх списання (у випадках, коли їх надання є необхідним згідно з цим Порядком).
17.3. Усі деталі, вузли і агрегати розібраного та демонтованого обладнання, які придатні для ремонту іншого обладнання, а також матеріали, отримані від ліквідації необоротних активів, оприбутковуються на відповідних субрахунках бухгалтерського обліку, а непридатні деталі та матеріали оприбутковуються як інші матеріали і підлягають обов’язковій здачі підприємству, на яке покладено збір такої сировини. Також підлягають обов’язковій здачі деталі та вузли, виготовлені з кольорових металів, які не використовуються на цьому підприємстві для ремонту машин, інструментів, приладів, містять дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння.
17.4. Забороняється знищувати, викидати, здавати в лом техніку, апаратуру, прилади та інші вироби, що виготовлені з кольорових металів, містять дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння, без попереднього вилучення і одночасного оприбуткування цінних деталей.
17.5. Забороняється передача, списання і продаж техніки, апаратури та інших необоротних активів за цінами, нижчими від вартості лому, дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, що містяться в них, за вирахуванням витрат на їх вилучення.
18. Списання основних засобів проводиться за первісною або переоціненою вартістю (у разі проведення індексації або переоцінки матеріальних цінностей) та сумою накопиченої амортизації (зносу), які вказуються в усіх документах, пов’язаних зі списанням основних засобів (актах, дозволах, висновках спеціалістів та інших). 19. Міська рада надає роз’яснення з питань застосування цього Порядку та методичну допомогу підприємствам з питань обліку і списання основних засобів.
20. Особи, винні в порушенні цього Порядку, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
Секретар міської ради О.Ю.Вовканич-Белеканич
Додаток 1
до Порядку списання основних засобів
з балансів підприємств
установта організацій комунальної
власності територіальної громади
Міському голові
______________
Місце штампу, дата
Звернення
про отримання дозволу на списання основних засобів
_________________________________________________________________
(повна назва підприємства)
просить Вашого дозволу на списання та
ліквідацію основних засобів (згідно переліку), які перебувають на балансі
підприємства, у зв’язку з ________________________________________________________________
__________________________________________________________________
_________________________________________________________________
(стислий виклад причин списання та ліквідації основних засобів )
^ Перелік основних засобів, що пропонуються для списання
№ з/п | Назва основних засобів | Кіль кість | Інвентар ний номер | Рік випуску | Вартість первісна (відновлювальна), грн. | Залишкова вартість станом на 01.__ .20__, грн. |
Всього |
(посада) (підпис) (ПІБ)
м.п.
Звернення погоджено:
Заступник міського голови ______________ ________________ __________
(підпис) (ПІБ) (дата)
До звернення додаються наступні документи:
1) наказ керівника підприємства про створення комісії з обстеження основних
засобів;
2) копії інвентарних карток бухгалтерського обліку основних засобів, що
пропонуються для списання, з відображенням усіх переоцінок (індексацій),
зносу, засвідчені печаткою підприємства;
3) акти на списання основних засобів типової форми ОЗ-3 або ОЗ-4;
4) копії висновків спеціалізованої організації про непридатність основних
засобів;
**5) копія акту технічного огляду одиночного транспортного засобу, виданого МРЕВ
**6) копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу або технічного
талона (паспорта).
Примітка: **документи зазначаються при одержанні дозволу на списання транспортних засобів
Додаток 2до Порядку списання основних засобів з балансів установ
та організацій комунальної власності територіальної громади
Міському голові
______________
Місце штампу, дата Звернення
про отримання дозволу на списання основних засобів, які виявлені як нестача
_________________________________________________________________
(повна назва підприємства)
просить Вашого дозволу на списання з
з балансу підприємства основних засобів (згідно переліку), які були виявлені
при проведенні ________________інвентаризації основних засобів _________
(вид) (дата)
як нестача.
Нестача основних засобів пояснюється тим, що _________________________
навести:
– дату виявлення нестачі;
– дату звернення до правоохоронних органів;
– обставини виявлення нестачі;
– інформацію правоохоронних органів щодо їх дій по факту крадіжки;
– заходи, вжиті до матеріально-відповідальних осіб по недопущенню нестач
основних засобів
^ Перелік основних засобів, що пропонуються для списання
№ з/п | Назва основних засобів | Кіль кість | Інвентар ний номер | Рік випуску | Вартість первісна (відновлювальна), грн. | Залишкова вартість станом на 01.__ .20__, грн. |
Всього |
_____________________ _________________ ________________
(посада) (підпис) (ПІБ)
м.п.
Звернення погоджено:
Заступник міського голови ______________ ________________ __________
(підпис) (ПІБ) (дата)
До звернення додаються наступні документи:
1)інвентаризаційний опис основних засобів, складений при встановленні фактів
крадіжок (на день установлення таких фактів);
2)копія звернення до правоохоронних органів за фактом крадіжки;
3)інформація правоохоронних органів щодо їх дій по факту крадіжки;
4)пояснення керівника підприємства та матеріально-відповідальних осіб за фактом крадіжки
Додаток 3до Порядку списання основних засобів з балансів установ
та організацій комунальної власності територіальної громади
Затверджую:
Керівник підприємства
______________________
(П.І.Б.,підпис)
_____________.20______
(дата)
м.п
Акт
ліквідації основних засобів, дозволених для списання згідно
_________________________________ від _______________ № _________
(назва розпорядчого документу)
Комісією у складі
(навести ПІБ, посади членів комісії): – …………………………….
Згідно вищеназваного дозволу проведено ліквідацію дозволених для списання
основних засобів (перелічити назви та інвентарні №):
– …………………………….
Зазначені основні засоби ліквідовано шляхом їх розбирання та знищення, у ході якого
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
(вказати):
1)скільки виявлено металобрухту кольорових, дорогоцінних та чорних металів, додати копію приймально-здавального акту їх здачі або вказати, що металобрухту цих металів не виявлено у зв’язку з його відсутністю;
2)скільки виявлено придатних для використання запасних частин та деталей і
на яку суму або вказати, що не виявлено у зв’язку з їх відсутністю;
3)про проведення при ліквідації об’єктів нерухомості навести скільки оприбутковано будівельних матеріалів;
4)про зняття з обліку в органах ДАІ транспортних засобів, які дозволені для списання, додати копію відповідного документу про це.
Посади Підписи П.І.Б. членів комісії
__________________ _________________ ___________________________
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
10 сесія VII скликання
РІШЕННЯ
проект
від 26 січня 2017 року №____
м.Перечин
Про затвердження міської цільової
програми «Громадський бюджет
міста Перечин на 2017 – 2018 роки»
Відповідно до норм статті 25, пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та керуючись положенням Бюджетного кодексу України, сесія міської ради
ВИРІШИЛА :
- Затвердити міську цільову програму «Громадський бюджет міста Перечин на 2017 – 2018 роки» (Додаток 1).
- Відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності міської ради (зав.Попович Я.П.) забезпечити фінансування цільової Програми у межах передбачених бюджетних асигнувань.
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності (голова Шинкарчук Я.І.)
Міський голова Погоріляк І.М.
Додаток 1
до проекту рішення
10 сесії 7 скликання № __
від 26 січня 2017 року
МІСЬКА ЦІЛЬОВА ПРОГРАМА
«ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ МІСТА ПЕРЕЧИН НА 2017 – 2018 РОКИ»
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ПОНЯТТЯ
Міська цільова програма «Громадський бюджет м.Перечин на 2017-2018 роки» (далі – Програма) встановлює та регулює систему взаємодії виконавчих органів Перечинської міської ради та жителів міста Перечин щодо реалізації проектів поданих останніми за рахунок коштів міського бюджету. Програма розроблена відповідно до норм Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
У Програмі застосовуються наступні терміни та поняття:
– Робоча група – створений розпорядженням міського голови постійно діючий орган, члени якого, в межах чинного законодавства України, координують виконання основних заходів завдань щодо впровадження та функціонування громадського бюджету у місті Ірпінь визначених цією Програмою;
– проект – пропозиція завдання, яка подана автором та має підтримку не менше 25 осіб (крім автора), яка не суперечить діючому законодавству, реалізація якої знаходиться в межах компетенції органів Перечинської міської ради, відповідає критерію загальної доступності жителів до виконаного проекту, має конкретне визначене місце реалізації, спрямована на вирішення окремої проблеми протягом бюджетного року в місті Перечин відповідно до критеріїв бланку – заяви, з врахуванням обсягу коштів та напрямків, які встановлені цією Програмою;
– автор – дієздатний громадянин України віком від 16 років, який зареєстрований або проживає в м. Переч, що підтверджується офіційними документами (довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання в місті);
– критерії бланку заяви – ознаки, які встановлені бланком-заявою проекту, реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету м. Переячин (додаток 1 до Програми);
– обсяг коштів – обсяг громадського бюджету м.Перечин визначений на відповідний рік згідно цієї Програми;
– напрямки проекту – ідеї, які відповідають пріоритетам розвитку міста Перечин і які спрямовані на безпечне і комфортне проживання його мешканців. Напрямки проектів не можуть мати обмежень за сферами життєдіяльності міста (за виключенням поточної роботи і утримання бюджетних установ і комунальних підприємств).
– картка аналізу проекту – документ встановленої форми для проведення аналізу поданих проектів (додаток 2 до Програми);
– пункти голосування – місця для проведення голосування, які визначені протоколом Номінаційного комітету ;
– голосування – процес визначення жителями м. Перечин проектів-переможців серед поданих проектів шляхом заповнення бланку для голосування (додаток 5 до Програми) в паперовому чи електронному вигляді (на сайті Перечинської міської ради);
– встановлення підсумків голосування – підрахунок Номінаційним комітетом голосів поданих за кожен з проектів відповідно до заповнених бланків для голосування;
ВИЗНАЧЕННЯ ПРОБЛЕМИ, НА РОЗВ’ЯЗАННЯ ЯКОЇ НАПРАВЛЕНА ПРОГРАМА
В сучасному громадянському суспільстві зросла соціальна активність людей та з’явились активісти, які мають бажання долучатись до вирішення проблем суспільства. Зокрема у жителів у м. Перечин, виникають ідеї як покращити своє місто, мікрорайон чи вулицю. В той же час чинне законодавство не дає чітких орієнтирів щодо залучення громадян до процесів місцевого управління та формування бюджету, хоча й пропонує деякі механізми, що можуть бути застосовані при залученні громадських активістів до процесів управління на місцях (громадські слухання, громадські ради). При цьому на сьогодні має місце низький рівень довіри до всієї влади, в тому числі й до місцевої. Тобто на сьогодні, соціальна активність громади вимагає від Перечинської міської ради створення дієвих інструментів співпраці з власною громадою та долучення громадськості до вирішення місцевих проблем. Найбільш вдалим світовим досвідом щодо технології залучення громадян до процесу вироблення та прийняття рішень є використання «бюджету участі» на місцевому рівні.
Таким чином, затвердження Міської цільової програми «Громадський бюджет міста Перечин на 2017 – 2018 роки» створить інструменти залучення громадян до бюджетного процесу, сприятиме запровадженню процесу демократичного обговорення та прийняття рішень, в якому звичайні люди вирішуватимуть, як розподілити частину бюджету міста та допоможе зміцнити довіру громадян до місцевої влади.
III. МЕТА ПРОГРАМИ
Метою Програми є створення та запровадження ефективної системи взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості в бюджетному процесі для задоволення потреб мешканців міста Перечин.
- ОБҐРУНТУВАННЯ ШЛЯХІВ І ЗАСОБІВ РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМИ, СТРОКИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ
Вирішення проблеми здійснюється шляхом розроблення механізму взаємодії структурних підрозділів Перечинської міської ради та громадян в бюджетному процесі, залучаючи населення до процесу прийняття рішень на місцевому рівні сприяє розв’язанню найбільш нагальних проблем міста.
- ЗАВДАННЯ ТА ЗАХОДИ ПРОГРАМИ
Основними завданнями програми є:
- Подання проектів та інформаційна кампанія. Промоційна кампанія проводиться з метою ознайомлення жителів міста з основними положеннями, принципами громадського бюджету м. Перечин та можливостями, які можливо реалізувати завдяки його механізму, а також заохочення до подання проектів. Інформаційна кампанія спрямована на ознайомлення мешканців з хронологією та строками проведення заходів, перебігом подій, поданими та допущеними до голосування проектами, результатами голосування, станом реалізації проектів – переможців тощо. Промоційна та інформаційна кампанія здійснюється за рахунок коштів міського бюджету та інших коштів не заборонених чинним законодавством. Промоційна та інформаційна кампанія проводиться через засоби масової інформації, мережу Інтернет, виготовлення та розміщення друкованої продукції, аудіо- та відеоматеріалів, а також шляхом проведення публічних заходів (зустрічей, круглих столів, прес – конференцій тощо). Автори проектів самостійно за власний рахунок організовують інформаційні заходи серед мешканців міста з роз’ясненням переваг власного проекту з метою отримання якомога більшої підтримки мешканців територіальної громади міста Перечин. Проекти подаються за єдиною обов’язковою для заповнення формою, яка містить короткий опис проекту (додаток 1). Бланк-заява проекту та зразок заповнення розміщуються на сайті Перечинської міської ради. Від одного автора протягом одного року може надходити не більше п’яти проектів.
Проекти повинні відповідати наступним істотним вимогам:
1) назва проекту має відображати зміст проекту і бути викладена лаконічно, одним реченням;
2) проект не суперечить чинному законодавству України;
3) реалізація проекту належить до компетенції виконавчих органів Перечинської міської ради;
4) проект має відповідати стратегічним пріоритетам і цілям розвитку міста;
5) проект у сфері просторового розвитку має відповідати містобудівній документації та реалізовуватись на землях та об’єктах, які належать до комунальної власності територіальної громади міста;
6) проект повинен бути реалізований протягом одного бюджетного року і спрямований на кінцевий результат. При формуванні проектів, які включають роботи з будівництва, реконструкції або капітального ремонту об’єктів, авторам необхідно керуватись орієнтовними цінами на основні будівельні матеріали, вироби на конструкції, розміщеними на сайті Міністерства регіонального розвитку та будівництва України www.minregion.gov.ua (підрозділ “Ціноутворення» розділу «Ціноутворення, експертиза та розвиток будівельної діяльності»).
В рамках громадського бюджету м. Перечин не приймаються до розгляду проекти, які:
1) суперечать чинному законодавству України;
2) дублюють завдання, які передбачені міськими цільовими (комплексними) програмами на плановий рік;
3) передбачають виключно розробку проектної документації або носять фрагментарний характер;
4) передбачають залучення для їх реалізації додаткової штатної чисельності до штату бюджетної установи та постійного її утримання за рахунок коштів міського бюджету;
5) містять ненормативну лексику, наклепи, образи, заклики до насильства, повалення влади, зміну конституційного ладу країни тощо.
Проект подається особисто автором проекту:
1) у паперовому вигляді за адресою: 89200, м.Перечин, пл..Народна, 16 (каб.105);
2) електронною поштою у вигляді сканованого оригіналу документів на електронну адресу, зазначену на сайті Перечинської міської ради. Зміни та узагальнення декількох проектів в один можливо лише за згоди авторів відповідних проектів та не пізніше, ніж за 7 днів до кінцевого терміну приймання проектів. Автор проекту може зняти поданий проект з розгляду не пізніше, ніж за 5 днів до початку голосування.
- Аналіз та оцінка проектів.
Усі подані проекти підлягають попередньому аналізу і оцінці. Номінаційний комітет здійснює попередню оцінку повноти і правильності заповнення бланку-заяви проекту за результатами якої заповнюють карту аналізу проекту (додаток 2) щодо повноти та відповідності вимогам заповненного бланку-заяви по всіх бланках-заявах, які включено до реєстру поданих проектів. Виконавчі органи Перечинської міської ради, до повноважень яких відноситься реалізація проектів, здійснюють аналіз за змістом та можливістю реалізації по тих проектах, які відповідно до картки аналізу проекту щодо повноти та відповідності вимогам заповненого бланку заяви мають висновок «так». За результатами перевірки складається картка аналізу проекту щодо аналізу змісту та можливості реалізації запропонованого проекту (додаток 2). Картка містить позитивну чи негативну оцінку запропонованого проекту. У разі негативної оцінки проекту зазначаються аргументовані причини такої оцінки. Відскановані заповнені картки аналізу проектів розміщуються на сайті Перечинської міської ради.
- Визначення проектів-переможців.
Кращі проекти серед тих, які отримали позитивну попередню оцінку, визначаються шляхом голосування. Голосування проводиться:
1) на сайті Перечинської міської ради шляхом заповнення електронної версії бланку для голосування. Доступ до електронного бланку для голосування на сайті Перечинської міської ради можливий після реєстрації та авторизації (ідентифікації) на сайті;
2) у спеціально визначених Номінаційним комітетом пунктах для голосування шляхом заповнення друкованої версії бланку для голосування, який можна отримати в цих пунктах або попередньо роздрукувати з сайту Перечинської міської ради. У пунктах для голосування можна також отримати перелік проектів, допущених до голосування.
3) на дому – для осіб, які не здатні самостійно пересуватись та які мають документи про визнання певної групи інвалідності. Заяву про можливість голосування вдома необхідно надіслати на адресу: 89200, м.Перечин, пл..Народна,16, не пізніше ніж за 2 дні до закінчення голосування. В заяві необхідно вказати адресу проживання та номер телефону. Форма та зміст бланків для голосування в обох випадках є однаковим (додаток 4). Кожен житель міста, віком від 16 років, який зареєстрований або проживає на території м.Перечин, що підтверджується офіційними документами (довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, які підтверджують факт проживання в місті), може особисто проголосувати за один проект. Підсумки голосування встановлюються шляхом підрахунку кількості голосів, відданих за той чи інший проект. Результати електронного та паперового голосування по кожному окремому проекту підсумовуються. У випадку якщо проекти набирають однакову кількість голосів, місце проектів у списку визначається жеребкуванням. Кількість проектів – переможців обмежується визначеним обсягом коштів громадського бюджету м. Перечин на відповідний рік. У разі нестачі коштів на реалізацію чергового проекту з переліку проектів – переможців за відповідною категорією проектів, до уваги береться наступний з проектів-переможців за цією категорією, орієнтовна вартість реалізації якого не призведе до перевищення суми коштів громадського бюджету м. Перечин на відповідний рік.
- Реалізація проектів-переможців.
Проекти, які перемогли за підсумками голосування в поточному році, фінансуються в рамках громадського бюджету м. Перечин після прийняття міською радою рішення про міський бюджет на наступний бюджетний рік. З цією метою головні розпорядники бюджетних коштів, до повноважень яких відноситься реалізація проектів, забезпечують обов’язкове включення до бюджетних запитів на відповідний бюджетний період обсягів коштів, необхідних на реалізацію проектів – переможців. Виконавцями проектів-переможців визначаються головні розпорядники коштів міського бюджету – виконавчі органи Перечинської міської ради, які повинні здійснювати контроль за реалізацією проекту на будь-якому етапі. Автор проекту має право знайомитися з ходом реалізації проекту. Процес реалізації громадського бюджету м. Перечин підлягає постійному моніторингу. Інформація про хід реалізації проектів-переможців розміщується на сайті Перечинської міської ради.
- ОБСЯГИ І ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ ПРОГРАМИ
Суми коштів, цілі та напрямки використання коштів по кожному проекту- переможцю визначаються після офіційного оприлюднення результатів голосування та визначення переможців. По кожному проекту-переможцю відповідні головні розпорядники коштів надають на наступний бюджетний рік бюджетний запит та ґрунтовні розрахунки до нього (з визначенням напрямків використання, назв об’єктів, термінів виконання та іншої необхідної інформації). На підставі таких даних проекти- переможці та відповідні суми коштів передбачаються за пропозицією розпорядника в плані соціально-економічного розвитку міста Перечин на наступний рік та враховуються на підставі бюджетного запиту в проекті рішення «Про міський бюджет». Фінансування заходів Програми здійснюється відповідно до діючого законодавства за рахунок коштів міського бюджету (загальний та спеціальний фонди) за кодами тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів, визначених в рішенні міської ради про міський бюджет на відповідний бюджетний період. Фінансування заходів може здійснюватись і за рахунок інших джерел, якщо це не суперечить чинному законодавству. Головні розпорядники до повноважень яких відноситься реалізація проектів- переможців Програми за кошти міського бюджету
VIІ. КОНТРОЛЬ ЗА ХОДОМ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ
Контроль за виконанням Програми здійснюють міська рада, виконавчий комітет міської ради та Номінаційний комітет відповідно до повноважень. Відповідальні виконавці у процесі виконання програми забезпечують цільове та ефективне використання бюджетних коштів протягом усього строку реалізації проектів-переможців Програми у межах визначених бюджетних призначень. Головні розпорядники коштів в межах своїх повноважень здійснюють оцінку ефективності програми, що передбачає заходи з моніторингу, аналізу та контролю за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів. Оцінка ефективності програми здійснюється на підставі аналізу результативних показників, а також іншої інформації, що міститься у бюджетних запитах, кошторисах, паспортах бюджетних програм, звітах про виконання кошторисів та звітах про виконання паспортів бюджетних програм. Результати оцінки ефективності бюджетних програм, а також висновки органів виконавчої влади, уповноважених на здійснення фінансового контролю за дотриманням бюджетного законодавства, є підставою для прийняття рішень про внесення в установленому порядку змін до бюджетних призначень поточного бюджетного періоду, відповідних пропозицій до проекту бюджету на плановий бюджетний період та до прогнозу бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди, включаючи зупинення реалізації відповідних бюджетних програм.
VIII. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- створення ефективного механізму взаємодії структурних підрозділів Ірпінської міської ради та жителів м. Перечин в бюджетному процесі;
- залучення населення до процесу прийняття рішень на місцевому рівні;
- формування довіри громадян до місцевої влади;
- підвищення відкритості діяльності органів місцевого самоврядування;
- підвищення рівня прозорості процесу прийняття рішень шляхом надання жителям міста Перечин можливості безпосереднього впливу на бюджетну політику міста;
- вирішення проблем, які найбільш хвилюють жителів м. Перечин.
Секретар ради О.Ю.Вовканич-Белеканич
ПАСПОРТ
- Ініціатор розроблення програми: Міська рада
- Розробник програми: Міська рада
- Відповідальний виконавець програми: Номінаційний комітет, головні розпорядники коштів міського бюджету
- Учасники програми: Громадськість м.Перечин, головні розпорядники
- Термін реалізації програми: 2017-2018 рр.
- Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми (для комплексних програм): Міський бюджет м.Перечин
- Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми. Всього: 250 тис. грн.
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
10 сесія VII скликання
РІШЕННЯ
проект
від 26 січня 2017 року №____
м.Перечин
Про надання дозволу на виготовлення
технічної документації із землеустрою
на земельні ділянки, призначені для
будівництва індивідуального гаражу.
Відповідно до норм статей 12, 40, 80, 81, 116, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши письмові звернення громадян, додані до них матеріали та документи, врахувавши висновки постійної депутатської комісії, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Надати Келемену Василю Васильовичу, жит. с.Сімер, вул. Л.Українки,3 дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаражу, площею 0,01095га, яка розташована за адресою: м. Перечин, пл.Незалежності, 10-Г.
Міський голова І.М. Погоріляк
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
10 сесія VII скликання
РІШЕННЯ
проект
від 26 січня 2017 року №____
м.Перечин
Про затвердження програми
розвитку та удосконалення
цивільного захисту м.Перечин
на 2017 – 2019 роки
Відповідно до норм статті 25, пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та керуючись положенням Бюджетного кодексу України, сесія міської ради
ВИРІШИЛА :
- Затвердити програму розвитку та удосконалення цивільного захисту м.Перечин на 2017 – 2019 роки (Додаток 1).
- Відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності міської ради (зав.Попович Я.П.) забезпечити фінансування цільової Програми у межах передбачених бюджетних асигнувань.
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності (голова Шинкарчук Я.І.)
Міський голова Погоріляк І.М.
Додаток 1
До проекту рішення 10 сесії 7 скликання
№___ від 26 січня 2017 року
ПРОГРАМА
розвитку та удосконалення цивільного захисту м.Перечин
на 2017 – 2019 роки
Вступ
Програму розвитку та удосконалення цивільного захисту м.Перечин на 2017 – 2019 роки (далі – Програма) розроблено на основі реалізації завдань, визначених Законом України від 7 червня 2012 року № 4909-VІ „Про загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013 – 2017 роки”, Кодексом цивільного захисту України.
Основним принципом Програми є дотримання загальнодержавних інтересів, що досягаються шляхом формування системи взаємоузгоджених заходів органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування на загальнодержавному, регіональному і місцевому рівнях, спрямованих на розв’язання проблеми ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і пожеж, їх попередження, охорону життя і здоров’я людей.
- Загальні положення Програми
Розробці цієї Програми передував аналіз таких напрямів: розвитку цивільного захисту, пожежної безпеки, запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, аварійно-рятувального обслуговування, який здійснювався через вивчення стану справ у мысті та виявлення проблем.
На основі проведеного аналізу висвітлено проблемні питання та недоліки, які можуть бути вирішені за участі органів державної влади і місцевого самоврядування району, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, виходячи із наявних матеріально-технічних, трудових ресурсів та фінансових можливостей.
Програма – це узгоджений за ресурсами, виконавцями і термінами реалізації комплекс заходів, виконання яких передбачається з таким ступенем деталізації, який вважається доцільним з урахуванням пріоритетних напрямів розвитку і спрямованих на створення правових, фінансових, економічних, організаційно-господарських та інших умов розвитку системи цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки, запобігання і реагування на надзвичайні ситуації.
Паспорт Програми наведено у додатку 1 до Програми.
- Визначення проблем, на вирішення яких спрямовано Програму
Актуальність проблеми забезпечення техногенної та природної безпеки населення і територій зумовлена тенденцією зростання кількості пожеж, які наносять шкоду населенню і територіям, збитки господарському комплексу.
Матеріально-технічне оснащення органів управління та сил цивільного захисту не відповідає сучасним вимогам. З 3 одиниць техніки, якою оснащено підрозділ оперативно-рятувальної служби ДСНС в місті, 2 експлуатуються понад 20 років. Наявність сучасних видів техніки та засобів оперативного реагування становить 7 відсотків, а індивідуального спорядження та засобів захисту – 40 відсотків потреби.
На території Перечинського району у 2016 році виникло 50 пожеж. Прямі матеріальні збитки від пожеж становить 2,146 млн. грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 5828000 грн.
Збільшилась кількість загиблих на пожежах, 1 особа проти жодної за попередній рік, 2 людей отримали травми.
У місті Перечин виникло 13 пожеж.
Викликає занепокоєння стан протипожежного водопостачання у місті Перечин. Від необхідної кількості та справності джерел протипожежного водопостачання залежить своєчасне оперативне реагування на пожежі та інші надзвичайні ситуації і події, можливість уникнути людських жертв і значних матеріальних збитків. Відсутність справних джерел протипожежного водопостачання призводить до того, що понад 25 відс. пожеж ліквідовується із залученням додаткових сил та засобів, а це збільшує масштаб пожежі, час та фінансові витрати на її ліквідацію.
У місті Перечин не на належному рівні проводиться робота з ремонту несправних вододжерел, а тому з кожним роком кількість несправних пожежних гідрантів збільшується.
Проблемним питанням залишається стан пожежної безпеки об’єктів, підприємств та установ, що фінансуються з бюджетів різного рівня, зокрема, дитячих садків, навчальних закладів.
Відсутня сучасна система оповіщення та інформування населення про надзвичайні ситуації.
Зазначені проблеми вимагають необхідності формування інших підходів до заходів протидії аваріям, катастрофам, негативним природним умовам на рівні комплексного підходу до наявних форм і методів забезпечення безпеки населення і територій, техногенним та природним надзвичайним ситуаціям.
Враховуючи, що кожна із вищерозглянутих проблем вимагає необхідного рівня координації дій та концентрації ресурсів району, вирішення завдань щодо зниження ризиків виникнення надзвичайних ситуацій і подій може бути досягнуто завдяки ресурсному забезпеченню Програми розвитку та удосконалення цивільного захисту м.Перечин на 2017 – 2018 роки (додаток 2 до Програми).
- 3. Мета Програми
Метою Програми є послідовне зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, підвищення рівня безпеки населення і захищеності територій від наслідків таких ситуацій.
- Шляхи і засоби вирішення проблем, строки
та етапи виконання Програми
Програма передбачає виконання першочергових заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій за такими напрямами:
1) запобігання виникненню та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій на об’єктах і територіях, що характеризуються незадовільним техногенним та екологічним станом;
2) підвищення ефективності оперативного та комплексного реагування на надзвичайні ситуації;
3) створення ефективної багаторівневої системи управління діяльністю суб’єктів господарювання щодо забезпечення пожежної безпеки;
4) приведення протипожежного стану об’єктів та міста у відповідність до вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки;
5) здійснення заходів із забезпечення пожежної безпеки, у тому числі на об’єктах з масовим перебуванням людей, поліпшення стану протипожежного водопостачання та під’їзних шляхів;
6) зниження ризику виникнення пожеж та загроз, пов’язаних з пожежами, зменшення впливу небезпечних факторів пожеж на навколишнє природне середовище;
7) зменшення кількості пожеж, загиблих і травмованих людей, економічних втрат та матеріальних збитків;
Для вирішення проблем захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій передбачається виконання основних завдань Програми, що включають комплекс робіт щодо:
1) проведення технічного переоснащення державних пожежно-рятувальних підрозділів управління ДСНС України у Закарпатській області;
2) проведення матеріально-технічного забезпечення групи управління під час ліквідації надзвичайних ситуацій;
3) проведення аналізу стану забезпечення пожежної безпеки у місті, на підприємствах, установах та організаціях, розроблення за результатами такого аналізу комплексного плану заходів із запобігання пожежам і загибелі на них людей;
4) утворення та забезпечення функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони;
5) проведення аналізу стану протипожежного водопостачання місти, об’єктів і здійснення комплексу заходів щодо приведення стану пожежних гідрантів, водоймищ, водонапірних веж у відповідність до вимог нормативно-правових актів;
Виконання Програми здійснюється протягом двох років.
- Завдання та результативні показники Програми
Завдання і заходи з виконання Програми визначено у додатку 3 до Програми.
Реалізація основних завдань Програми дасть змогу захистити населення і територію м.Перечин, запобігти виникненню надзвичайних ситуацій та подій, підвищити рівень готовності пожежно-рятувальних та аварійно-рятувальних служб до дій за призначенням, мінімізувати наслідки надзвичайних ситуацій та пожеж, покращити стан техногенної безпеки об’єктів, терміново реагувати на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, проводити аварійно-рятувальні та відновлювальні роботи, захищати навколишнє природне середовище та локалізовувати зони впливу шкідливих і небезпечних факторів, що виникають під час аварій та катастроф.
У результаті підвищення фахового рівня рятувальників та посадових осіб об’єктів, поліпшення організації аварійно-рятувальних робіт та технічного дооснащення аварійно-рятувальної служби, розвитку матеріальної бази забезпечуватиметься повний обсяг заходів із реагування і попередження надзвичайних ситуацій та подій на території м.Перечин, оповіщення людей, зниження нещасних випадків та створенню безпечних умов для відпочинку громадян.
У разі виконання Програми забезпечуватиметься функціонування обласної підсистеми державної системи попередження та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру з метою зменшення витрат на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій.
Секретар міської ради О.Ю.Вовканич-Белеканич
Додаток 1
до Програми
ПАСПОРТ
Програми розвитку та удосконалення цивільного захисту
м.Перечин на 2017 – 2019 роки
Найменування Програми | Програма розвитку та удосконалення цивільного захисту м.Перечин на 2017 – 2019 роки |
Підстава для роз-роблення Програми | Закон України від 7 червня 2012 року № 4909-VІ „Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013 – 2017 роки” |
Ініціатори роз-роблення Програми | Перечинська міська рада, Перечинський районний сектор Управління ДСНС України у Закарпатській області |
Розробник Програми | Перечинський районний сектор Управління ДСНС України у Закарпатській області |
Відповідальний виконавець Програми | Перечинський районний сектор Управління ДСНС України у Закарпатській області та 1-ша Державна пожежно-рятувальна частина м.Перечин |
Виконавці Програми | Перечинська міська рада, КП «Комунальник», 1-ша Державна пожежно-рятувальна частина м.Перечин |
Строки реалізації Програми | Протягом трьох років (2017 – 2019 роки) |
Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми | Бюджет Перечинської міької ради |
Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми | 982,5 тис. гривень |
у тому числі бюджетних коштів: | 982,5 тис. гривень |
місцевого бюджету | 982,5 тис. гривень |
Основні джерела фінансування Про-грами | Місцевий бюджет |
Секретар міської ради О.Ю.Вовканич-Белеканич
Додаток 2
до Програми
РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Програми розвитку та удосконалення цивільного захисту
м.Перечин на 2017 – 2019 роки
Обсяг коштів, які пропонується залучити для виконання Програми | Роки виконання | Всього витрат на виконання Програми,тис. гривень | ||
2017 | 2018 | 2019 | 2017 – 2019 роки | |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Обсяг ресурсів всього, у тому числі: | 365,5 | 253,5 | 363,5 | 982,5 |
Місцевий бюджет | 365,5 | 253,5 | 363,5 | 982,5 |
Секретар міської ради О.Ю.Вовканич-Белеканич
Додаток 3
до Програми
ЗАВДАННЯ І ЗАХОДИ
з виконання програми розвитку та удосконалення цивільного захисту
м.Перечин на 2017 − 2019 роки
Наймену-вання завдання | Значення показника | Найменування заходу | Виконавці, співвиконавці, заходи | Джерела фінансу-вання, (облас-ний, місцевий бюдже-ти, інші) | Прогнозний обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань,тис. грн. | У тому числі за роками,тис. гривень | ||||||
Усього: | За роками | 2017 | 2018 | 2019 | ||||||||
2017 | 2018 | 2019 | ||||||||||
3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | |||||
1. Забезпечення протипожежного захисту об’єктів комунальної власності м.Перечин | 1.1. Автоматич-на пожежна сигналізація, система оповіщення, грозозахист, обробка дерев’яних конструкцій вогнезахисним розчином. | 6 об’єктів | 2 | 2 | 2 | Обладнання, приведен-ня у робочий стан інженерного обладнання систем протипожежного захисту, забезпечення їх належного функціонування | Перечинська міська рада | Міський бюджет | 300 | 100 | 100 | 100 | |||||
1.2.Вогнегасники,пожежні щити. | 40 шт. | 20 | 10 | 10 | Забезпечення первин-ними засобами пожежо-гасіння та проти-пожежним інвентарем. | 20 | 10 | 5 | 5 | ||||||||
2.3. Внутрішнє протипожежне водопостачання | 9 кранів | 3 | 3 | 3 | Проведення ремонту, комплектування пожежними рукавами пожежних кранів. | 30 | 10 | 10 | 10 | ||||||||
Обсяг ресурсів всього, у тому числі: | 350 | 120 | 115 | 115 | |||||||||||||
міський бюджет | 350 | 120 | 115 | 115 | |||||||||||||
2. Забезпече-ння розвитку матеріально-технічної бази держав-них пожежно-рятувальних підрозділів | 2.1. Забезпечен-ня аварійно-рятувальним обладнанням та засобами малої механізації, у тому числі: | Перечинська міська радаДПРЧ-1 м.Перечин | Міський бюджет | ||||||||||||||
комплектом аварійно-рятувального гідравлічного обладнання | 1 | – | – | 1 | 150 | – | – | 150 | |||||||||
пила ланцюгова бензинова | 1 | – | 1 | – | 15 | – | 15 | – | |||||||||
генератор елект-ричний потуж-ністю від 8 кВт | 1 | 1 | – | – | 60 | 60 | – | – | |||||||||
2.2. Насосне обладнання та засоби відка-чування води, у тому числі: | Перечинська міська радаДПРЧ-1 м.Перечин | Міський бюджет | |||||||||||||||
мотопомпи продуктивністю1000 л/хв | 1 | 1 | – | – | 50 | 50 | – | – | |||||||||
Стволи пожежні ручні | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 2 | 2 | 2 | |||||||||
Сітка всмоктуюча | 3 | 2 | 1 | – | 4 | 2,5 | 1,5 | – | |||||||||
2.3. Засоби освітлення | 13 | 7 | 4 | 3 | Перечинська міська радаДПРЧ-1 м.Перечин | Міський бюджет | |||||||||||
Ліхтар груповий | 2 | 1 | 1 | 3 | 1,5 | 1,5 | – | ||||||||||
Ліхтар індивідуальний | 11 | 5 | 3 | 3 | 3,5 | 1,5 | 1 | 1 | |||||||||
2.3. Забезпечен-ня засобами індивідуального захисту, у тому числі: | Перечинська міська радаДПРЧ-1 м.Перечин | Міський бюджет | |||||||||||||||
Чоботи спеціальні для пожежників | 30 | 10 | 10 | 10 | 60 | 20 | 20 | 20 | |||||||||
Рукавиці | 40 | 20 | 10 | 10 | 40 | 20 | 10 | 10 | |||||||||
Протихімічний захисний одяг | 40 | 20 | 10 | 10 | 80 | 40 | 20 | 20 | |||||||||
Підшоломник термостійкий | 50 | 30 | 10 | 10 | 10 | 6 | 2 | 2 | |||||||||
2.5. Забезпечен-ня засобами зв’язку, у тому числі: | Перечинська міська радаДПРЧ-1 м.Перечин | Міський бюджет | |||||||||||||||
радіостанціяминосимими | 2 | – | 1 | 1 | 10 | – | 5 | 5 | |||||||||
радіостанціями автомобільними | 1 | – | 1 | 10 | – | 10 | – | ||||||||||
акумуляторами до носимих радіостанцій | 2 | – | 1 | 1 | 2 | – | 1 | 1 | |||||||||
архіваторами мовної інформації 4 каналів | 1 | – | 1 | – | 12 | – | 12 | – | |||||||||
Обсяг ресурсів всього, у тому числі: | 515,5 | 203,5 | 101 | 211 | |||||||||||||
Міський бюджет | 515,5 | 203,5 | 101 | 211 | |||||||||||||
3. Забезпече-ння проти-пожежного водопостача-ння м.Перечин | 3.1. Джерелапротипожежного водопостачанням.Перечин | 15Пожеж-них гідрантів | 5 | 5 | 5 | Проведення аналізу стану протипожежного водопостачання міста, та здійснення комплексу заходів щодо приведення стану по-жежних гідрантів, водоймищ, водо-напірних веж у відповідність до вимог нормативно-правових актів (кількість пожежних гідрантів, водоймищ, водо-напірних веж) | Перечинська міська радаКП «Комуналь-ник» | Міський бюджет | 90 | 30 | 30 | 30 | |||||
3.2.Забезпечення пожежних гідрантів покажчиками | 35Покаж-чиків | 35 | 5 | 5 | Встановлення покажчиків пожежних гідрантів | Перечинська міська радаКП «Комуналь-ник» | Міський бюджет | 12 | 7 | 2,5 | 2,5 | ||||||
Обсяг ресурсів всього, у тому числі: | 102 | 37 | 32,5 | 32,5 | |||||||||||||
Міський бюджет бюджет | 102 | 37 | 32,5 | 32,5 | |||||||||||||
4. Пропаган-да безпеки життєдіяль-ності | 4.1. Виготовлен-ня поліграфічної продукції з питань основ безпеки життє-діяльності (видів продукції) | 9Видів плакатів, листівок | 3 | 3 | 3 | Організація проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення з питань безпечної життєдіяльності, попе-редження надзвичайних ситуацій, пожеж та попередження загибелі й травмування людей на них | Перечинська міська радаКП «Комуналь-ник» | міський бюджет | 15 | 5 | 5 | 5 | |||||
Обсяг ресурсів всього, у тому числі: | 15 | 5 | 5 | 5 | |||||||||||||
міський бюджет | 15 | 5 | 5 | 5 | |||||||||||||
Разом за програмою: | 982,5 | 365,5 | 253,5 | 363,5 | |||||||||||||
Міський бюджет | 982,5 | 365,5 | 253,5 | 363,5 | |||||||||||||
Секретар міської ради О.Ю.Вовканич-Белеканич
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
10 сесія VII скликання
РІШЕННЯ
проект
Від 26 січня 2017 року №__
м.Перечин.
Про внесення змін до
Статуту КП «Комунальник»
Відповідно до статей 57, 78 Господарського кодексу України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців», з метою приведення Статуту у відповідність до вимог законодавства України Перечинська міська рада
ВИРІШИЛА:
- Внести наступні зміни до Статуту комунального підприємства «Комунальник» (Нова редакція додається):
– у п.1.5. слова «вул.Жовтнева,76» замінити словами «Ужгородська,76»;
– у пп.1 п.5.1. слова та цифри «15728399 (п’ятнадцять мільйонів сімсот двадцять вісім тисяч тристо дев’яносто дев’ять) гривень» замінити словами та цифрами «16050292 (шістнадцять мільйонів пятдесят тисяч двісті дев’яносто дві) гривень».
- Комунальному підприємству «Комунальник» забезпечити в установленому порядку державну реєстрацію змін до Статуту комунального підприємства.
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Перечинської міської ради з питань житлово-комунального господартва, побутового та торгівельного обслуговування, промисловості, будівництва, транспорту та звязку.
Міський голова І.М.Погоріляк
“ЗАТВЕРДЖЕНО”
рішенням 10 сесії 7 скликання
Перечинської міської ради
№___ від 26 січня 2017 року
Перечинський міський голова
___________ І.М. Погоріляк
С Т А Т У Т
Комунального підприємства “КОМУНАЛЬНИК”
НОВА РЕДАКЦІЯ
статуту КП «Комунальник»
м. Перечин – 2017
- Загальні положення
1.1 Комунальне підприємство “Комунальник” , яке надалі іменується “Підприємство”, створене Перечинською селищною радою рішенням 5-ї сесії 4-го скликання від 26 листопада 2002 року.
1.2 Підприємство є комунальним підприємством територіальної громади міста Перечин , має статут юридичної особи. Підприємство має право від свого імені укладати угоди , набувати майнові і особисті немайнові права, нести обов’язки , бути позивачем і відповідачем у суді, господарському та третейському судах.
Підприємство має право здійснювати будь-яку підприємницьку діяльність, яка не суперечить чинному законодавству України і відповідає цілям, передбаченим цим Статутом.
1.3 Підприємство має самостійний баланс, рахунки в установах банків, печатку, кутовий штамп та інші реквізити .
1.4 Підприємство керується у своїй діяльності чинним законодавством України та цим Статутом .
1.5 Юридична адреса підприємства: 89200,3акарпатська область, м. Перечин, вул.Ужгородська, 76.
- Предмет, основні цілі і напрямки діяльності Підприємства
2.1 Підприємство створюється з метою створення робочих місць, насичення ринку комунальних послуг, забезпечення належного рівня обслуговування населення і одержання прибутків на користь трудового колективу та територіальної громади за рахунок виробничої та комерційної діяльності.
2.2 Основною метою і завданням діяльності Підприємства є:
2.2.1 Надання комунальних послуг населенню .
2.2.2 Будівництво, реконструкція, капітальний ремонт, експлуатація об’єктів житлово-комунального, виробничого, культового та культурно-побутового призначення, реставраційні роботи, ремонтно-будівельні роботи доріг, житлового та виробничого комплексів, систем водопостачання , електромереж.
2.2.3 Збирання, очищення та розподілення води.
2.2.4 Збирання і оброблення стічних вод.
2.2.5 Постачання пари та гарячої води.
2.2.6 Надання послуг бані, душових кабінок, саун, громадських туалетів, перукарень, технічної інвентаризації похоронних бюро, кладовищ, обрядових
полуг та інше.
2.2.7 Санітарна очистка і прибирання міста, експлуатація доріг, переходів, інженерний захист.
2.2.8 Ремонт, будівництво та експлуатація теплових розподільчих мереж і розподілення теплопостачання на комунально-побутові потреби населення .
2.2.9 Благоустрій території міста, забезпечення в ньому чистоти і порядку, санітарна чистка, прибирання вулиць, площ і тротуарів, косіння трави.
2.2.10 Виробництво будівельних матеріалів, предметів благоустрою, санітарного та побутового вжитку .
2.2.11 Послуги по забезпеченню громадського порядку муніципальною дружиною.
2.2.12 Озеленення території міста, вирощування посадкового матеріалу, оновлення зелених насаджень, побілка дерев .
2.2.13 Організація та експлуатація автостоянок .
2.2.14 Організація відпочинку та дозвілля населення .
2.2.15 Упорядкування та утримання в належному стані центрального скверика
на площі Народній з метою створення умов для відпочинку мешканців та гостей міста .
2.2.16 Будівництво та розміщення малих архітектурних форм на території міста .
2.2.17 Будівництво, капітальний та поточний ремонт доріг (вулиць) комунальної власності.
2.2.18 Реконструкція, технічне переоснащення, капітальний і поточний ремонти та обслуговування вуличного освітлення міста .
2.2.19 Будівництво кладовищ, утримання та обслуговування кладовищ.
2.2.20 Надання ритуальних послуг .
2.2.21 Будівництво, обладнання та експлуатація молодіжних клубів, гостиничних комплексів, баз відпочинку, автостоянок сервісного обслуговування і бензозаправок новітніми засобами комунікації, грального бізнесу та іншою сучасною технікою.
2.2.22 Капітальне будівництво, пусконалагоджувальні роботи, постачання устаткування та обладнання .
2.2.23 Утримання в належному стані сміттєзвалища, проведення рекультиваційних робіт.
2.2.24 Утримання та обслуговування житлового фонду комунальної власності.
2.2.25 Надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, зокрема:
– прибирання прибудинкової території ;
– вивезення твердих побутових відходів ;
– технічне обслуговування внутрішньо-будинкових систем тепловодопостачання і водовідведення, вжиття заходів по ліквідації аварійних ситуацій ;
– освітлення сходових клітин та місць загального користування ;
– реконструкція аварійних житлових будинків (при поступленні субвенції з держбюджету на цю мету) ;
– поточний ремонт покрівель і під’їздів, конструктивних елементів, інженерних систем і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього благоустрою, розташованих на при будинковій території ;
– обслуговування димо- та вентиляційних каналів ;
– підготовка житлового фонду до експлуатації в осінньо-зимовий період, прибирання снігу на переходах, доріжках ;
– експлуатація номерних знаків будинків ;
– обладнання дитячих майданчиків на прибудинковій території ;
– облаштування спортивних майданчиків ;
– озеленення клумб і газонів на при будинковій території ;
2.2.26 Проведення роз’яснювальної роботи щодо створення об’єднань (товариств) співвласників багатоквартирних будинків, як форм організації утримання та експлуатації житлових будинків і при будинкових територій;
2.2.27 Контроль за технічним станом інженерного обладнання будинків, квартир, приміщень ;
2.2.28 Здійснення охорони матеріальних цінностей об’єктів у третіх осіб по договорах ;
2.2.29 Контроль за дотриманням мешканцями комунальних будинків вимог правил експлуатації жилих приміщень та при будинкової території, санітарно-гігієнічних та протипожежних правил ;
2.2.30 Авто-технічне, транспортне, транспортно-експедиторське обслуговування організацій та населення ;
2.2.31 Діяльність по здачі в оренду приміщень ;
2.2.32 Надання юридичних послуг ;
2.2.33 Організація та надання складських послуг ;
2.2.34 Проведення посередницьких операцій з нерухомістю ;
2.2.35 Оздоровчо-профілактичні і лікувальні заходи на комерційній основі ;
2.2.36 Організація тимчасових підрядних бригад для виконання конкретних будівельних робіт на умовах підрядного договору ;
2.2.37 Ремонт і технічне обслуговування електричного устаткування ;
2.2.38 Допоміжна діяльність у рослинництві;
2.2.39 Організування поховань і надання суміжних послуг;
2.2.40 Здійснювати інші дії, не заборонені чинним законодавством ;
2.2.41 Торгово-посередницька діяльність
2.2 Згідно до своєї мети діяльності Підприємство :
А) вступає у взаємовідносини з юридичними і фізичними особами на договірних засадах ;
Б) самостійно здійснює господарську діяльність, виходячи з загального попиту в межах повноважень, передбачених статутом .
- Права підприємства
3.1 Підприємство має право:
- A) укладати будь-які угоди, крім заборонених чинним законодавством ;
Б) одержувати від будь-яких фінансово-кредитних установ кошти на договірних засадах;
- B) реалізувати товари, роботи, послуги за цінами і тарифами, що встановлюються самостійно на договірних засадах, у випадках, що передбачені чинним законодавством ;
Г) інші права, надані засновником керівникові підприємства .
- Управління підприємством
4.1 Управління підприємством здійснюється :
4.1.1 Засновником;
4.1.2 Начальником підприємства .
4.2 До компетенції Засновника відноситься :
4.2.1 Визначення основних напрямків діяльності підприємства, затвердження його планів та звітів про їх виконання ;
4.2.2 Визначення організаційної структури підприємства ;
4.2.3 Затвердження річних результатів діяльності підприємства ;
4.2.4 Призначення начальника підприємства ;
4.2.5 Внесення рішень про притягнення до майнової відповідальності посадових осіб підприємства;
4.2.6 Визначення умов оплати праці посадових осіб підприємства ;
4.2.7 Створення, реорганізація та ліквідація структурних підрозділів підприємства;
4.2.8 Припинення діяльності підприємства ;
4.3 Підприємство очолює начальник, найм якого здійснює засновник .
4.4 Начальник діє на засадах єдиноначальності, без довіреності представляє інтереси підприємства, укладає угоди, договори, видає довіреності, відкриває в банках рахунки, користується правом розпорядження коштами, затверджує штати, видає накази і дає вказівки, обов’язкові для виконання усіма працівниками підприємства .
4.5 Заступник начальника, головні фахівці та інші працівники призначаються на посади наказом керівника підприємства .
- Майно і кошти
5.1 Майно підприємства складають основні фонди і оборотні кошти, цінності, вартість яких відображається у балансі підприємства ;
5.1.1 Статутний фонд підприємства становить – 16050292 (шістнадцять мільйонів п’ятдесят тисяч двісті дев’яносто дві ) гривень.
5.2 Майно підприємства є комунальною власністю і закріпляється за ним на праві повного господарського відання. Здійснюючи право повного господарського відання підприємство володіє, користується та розпоряджається зазначеним майном, вчиняючи будь-які дії, які не суперечать чинному законодавству та цьому Статуту ;
5.3 Джерелами формування майна є :
5.3.1 Доходи, одержані від реалізації продукції, робіт, послуг, за утримання житлових будинків, споруд та прибудинкових територій, а також інших видів господарської діяльності;
5.3.2 Грошові і матеріальні внески засновника ;
5.3.3 Кредити банків ;
5.3.4 Дотації з бюджетів ;
5.3.5 Інші джерела, які не заборонені законодавчими актами України .
5.4 Зобов’язання перед Держбюджетом та третіми особами підприємство здійснює самостійно.
5.5 Прибутки, за вирахуванням матеріальних витрат, після виконання зобов’язань перед бюджетом, залишаються в розпорядженні підприємства і використовуються ним самостійно.
5.6 Підприємство не відповідає за зобов’язаннями засновника, а засновник за
зобов’язаннями підприємства.
- Організація та оплата праці
6.1 Працівники підприємства мають права і обов’язки, користуються пільгами згідно чинного законодавства, колективного договору і цього Статуту .
6.2 Оплата праці працівників визначається з врахуванням результатів діяльності, особистих трудових внесків і максимальним розміром не обмежуються .
6.3 Для працівників підприємства за рахунок власних коштів можуть бути встановлені додаткові надбавки до заробітної плати та матеріальне заохочення .
6.4 Підприємство перераховує у встановленому порядку кошти в бюджет державного соціального страхування.
7.Облік, звітність і ревізія діяльності
7.1 Підприємство здійснює оперативний облік своєї діяльності, веде бухгалтерську та статистичну звітність у встановленому порядку.
7.2 Підприємство щорічно надає засновнику звіт про результати своєї діяльності. По окремих напрямках роботи надає інформацію на вимогу засновника.
7.3 Моніторинг і перевірка фінансово-господарської діяльності підприємства проводиться засновником не менш, ніж 1 раз в рік .
7.4 Перевірка діяльності підприємства іншими контролюючими органами здійснюється у відповідності з чинним законодавством .
8.Припинення діяльності підприємства
8.1 Припинення діяльності підприємства відбувається шляхом його реорганізації (злиття, приєднання, поділ, виділення, перетворення) або ліквідації .
8.2 Припинення діяльності підприємства проводиться за рішенням засновника або суду.
8.3 Ліквідація підприємства проводиться у випадках :
А) за рішенням засновника ;
Б) в інших випадках, передбачених законодавчими актами України .
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
10 сесія VII скликання
РІШЕННЯ
проект
від 26 січня 2017 року №____
м.Перечин
Про відмову та надання дозволів на
виготовлення проектів відведення
на земельні ділянки, призначених для
ведення особистого селянського господарства
та індивідуального садівництва
Відповідно до вимог статті 12 глави другої, статті 20, статей 79, 80, 81 глави чотирнадцять, статей 116, 118, 120, 121, 125, 126 глави 19; статей 141, 142 глави 22 Земельного кодексу України,розглянувши письмові звернення громадян про передачу у власність земельних ділянок у порядку безоплатної приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян, для, ведення особистого селянського господарства, ведення індивідуального садівництва та додані до заяв відповідні технічні матеріали та документи, що підтверджують розміри вказаних земельних ділянок, ч.6 ст.5 Закону України «Про особисте селянське господарство», на виконання пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та висновки постійної депутатської комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Надати Пономаренку Юрію Степановичу, жит. м. Перечин, вул. Толстого,70 дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею 2,0 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Садова, б/н (позаду лікарні БАМ)
Міський голова І.М. Погоріляк
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
10 сесія VII скликання
РІШЕННЯ
проект
від 26 січня 2017 року № __
м.Перечин
Про внесення змін до рішення
3 пленарного засідання 9 сесії
№ 263 від 22 грудня 2016 року
«Про надання дозволу на виготовлення
проекту землеустрою щодо відведення
земельних ділянок »
Відповідно до ст. 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись вимогами Закону України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 791, 83, 93, ст.120, ст.122, ст.124, 127, 134-137 Земельного кодексу України, «Положенням про порядок відчуження комунального майна територіальної громади м.Перечин» затвердженим рішенням 4 сесії VII скликання Перечинської міської ради від 21.04.2016 року №102, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Внести зміни до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії № 263 від 22 грудня 2016 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок » та викласти в наступній редакції:
«1. Надати дозвіл виконавчому комітету Перечинської міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, орієнтовною площею до 0,2 га. в м.Перечин, вул.Ужанська, 30, з метою посвідчення права власності на земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна комунальної власності, а саме колишньої будівлі їдальні, що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул. Ужанська 30/4Д.
- Надати дозвіл виконавчому комітету Перечинської міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, орієнтовною площею до 0,2 га. в м.Перечин, вул.Ужанська, 30, з метою посвідчення права власності на земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна комунальної власності, а саме колишньої будівлі їдальні, що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул. Ужанська 30/5Ї.
- Надати дозвіл виконавчому комітету Перечинської міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, орієнтовною площею до 0,1 га. в м.Перечин, вул.Ужанська, 30, з метою посвідчення права власності на земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна комунальної власності, а саме колишньої будівлі овощесховища, що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул. Ужанська 30/35 Ю.
- Надати дозвіл виконавчому комітету Перечинської міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, орієнтовною площею до 0,1 га. в м.Перечин, вул.Ужанська, 30, з метою посвідчення права власності на земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна комунальної власності, а саме колишньої будівлі складу, що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул. Ужанська 30/14П.
- Надати дозвіл виконавчому комітету Перечинської міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, орієнтовною площею до 0,1 га. в м.Перечин, вул.Ужанська, 30, з метою посвідчення права власності на земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна комунальної власності, а саме колишньої будівлі майстерні, що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул. Ужанська 30/15 С.
- Надати дозвіл виконавчому комітету Перечинської міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, орієнтовною площею до 0,2 га. в м.Перечин, вул.Ужанська, 30, з метою посвідчення права власності на земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна комунальної власності, а саме колишньої будівлі казарми, що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул. Ужанська 30/3Г.
- Надати дозвіл виконавчому комітету Перечинської міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, площею до 0,5 га. в м.Перечин, вул.Ужанська, 30, з метою посвідчення права власності на земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна комунальної власності, а саме колишньої будівлі клубу, що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул. Ужанська 30/8Ч.
- Надати дозвіл виконавчому комітету Перечинської міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, орієнтовною площею до 0,1 га. в м.Перечин, пл.Незалежності, 5, з метою посвідчення права власності на земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна комунальної власності, а саме колишньої будівлі оранжереї, що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул. пл.Незалежності, 5.
- Надати дозвіл виконавчому комітету Перечинської міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, орієнтовною площею до 0,1 га. в м.Перечин, вул.Гагаріна, 6 К, з метою посвідчення права власності на земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна комунальної власності, а саме колишньої будівлі котельні теплопостачання, що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул. Гагаріна, 6 К.
- Надати дозвіл виконавчому комітету Перечинської міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, орієнтовною площею до 0,1 га. в м.Перечин, пл. Незалежності, 1 К, з метою посвідчення права власності на земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна комунальної власності, а саме колишньої будівлі котельні теплопостачання, що знаходиться за адресою: м.Перечин, пл. Незалежності, 1 К.
- Надати дозвіл виконавчому комітету Перечинської міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, орієнтовною площею до 0,1 га. в м.Перечин, пров Ужанський, 19 К, з метою посвідчення права власності на земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна комунальної власності, а саме колишньої будівлі котельні теплопостачання, що знаходиться за адресою: м.Перечин, пров Ужанський, 19 К.
- Надати дозвіл виконавчому комітету Перечинської міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, орієнтовною площею до 0,2 га. в м.Перечин, вул.Ужанська, 30, з метою посвідчення права власності на земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна комунальної власності, а саме колишньої будівлі казарми, що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул.Ужанська, 30/ 11 Ф.
- Надати дозвіл виконавчому комітету Перечинської міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, орієнтовною площею до 0,2 га. в м.Перечин, вул.Ужанська, 30, з метою посвідчення права власності на земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна комунальної власності, а саме колишньої будівлі медпункту , що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул.Ужанська, 30/ 9 Ц.
- Надати дозвіл виконавчому комітету Перечинської міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, орієнтовною площею до 0,2 га. в м.Перечин, вул.Ужанська, 30, з метою посвідчення права власності на земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна комунальної власності, а саме колишньої будівлі гуртожитку, що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул.Ужанська, 30/ 2 В.
- Надати дозвіл виконавчому комітету Перечинської міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, орієнтовною площею до 0,2 га. в м.Перечин, вул.Ужанська, 30, з метою посвідчення права власності на земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна комунальної власності, а саме колишньої будівлі гуртожитку, що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул.Ужанська, 30/ 12 Т.
- Надати дозвіл виконавчому комітету Перечинської міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,0075 га. в м.Перечин, вул.Ужанська, 4, з метою посвідчення права власності на земельну ділянку з метою виставлення її на земельні торги.
- Виконавчому комітету Перечинської міської ради у встановленому законом порядку подати на затвердження Перечинської міської ради проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовищана (голова Баєв Є.О.) та на керуючу справами виконавчого комітету Перечинської міської ради Гафіянич Євгенії Михайлівні.»
Міський голова І.М.Погоріляк
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
10 сесія VII скликання
РІШЕННЯ
проект
від 26 січня 2017 року №
м.Перечин.
Про внесення змін до рішення
3 пленарного засідання 9 сесії
Перечинської міської ради
VII скликання №247 від 22 грудня 2016 року
«Про міський бюджет на 2017 рік».
Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.14,78 «Бюджетного кодексу України», враховуючи висновок міського голови про вільні залишки коштів міського бюджету станом на 01.01.2017 року міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Спрямувати вільні залишки коштів міського бюджету на початок 2017 року в сумі 2199757 грн., в тому числі вільні залишки загального фонду – 1414371 грн. та спеціального фонду – 785386 грн. у тому числі бюджет розвитку 701307 грн. (додаток 1).
2.Затвердити зміни до джерел фінансування міського бюджету на 2017 рік (додаток 2).
3.Затвердити зміни до капітальних видатків та переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міста ( додаток 3).
4.Затвердити зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів цільового фонду соціально-економічного розвитку міста ( додаток 4).
5.Затвердити зміни до переліку державних та регіональних програм, які будуть фінансуватися в 2017 році за рахунок міського бюджету ( додаток 5).
- Затвердити обсяг субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (КФК 250344) на 2017 рік в сумі 60000грн. (додаток 6).
7.Затвердити обсяг іншої субвенції (КТКВК 250380) районному бюджету Перечинського району з міського бюджету на 2017 рік в сумі 350000 грн.( додаток 7).
8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності міської ради (голова Шинкарчук Я.І.)
Міський голова І.М.Погоріляк
Додаток 1 до проекту рішення 10 сесії Перечинської міської ради VII скликання від 26 січня 2017 року №___________ “Про внесення змін до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії Перечинської міської ради VII скликання №247 від 22 грудня 2016 року “Про міський бюджет на 2017 рік”. | ||||||||||||||||||
Розподіл вільних залишків коштів міського бюджету на початок 2017 року | ||||||||||||||||||
(грн.) | ||||||||||||||||||
Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Код ВКВ/ ТПКВКМБ | Код функціональної класифікації, що відповідає даному коду | Найменування коду тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Видатки загального фонду | Видатки спеціального фонду | Разом | |||||||||||
Усього | видатки споживання | з них | видатки розвитку | Усього | видатки споживання | з них | видатки розвитку | з них | ||||||||||
оплата праці | комунальні послуги та енергоносії | оплата праці | комунальні послуги та енергоносії | бюджет розвитку | з них | |||||||||||||
капітальні видатки за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) | ||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | |
100000 | 6000 | Житлово-комунальне господарство | 554 371 | 554 371 | 554 371 | |||||||||||||
100203 | 0006060 | 6060 | 0620 | Благоустрій міст, сіл, селищ | 554 371 | 554 371 | 554 371 | |||||||||||
150000 | 6300 | Будівництво | 638 061 | 638 061 | 638 061 | 638 061 | ||||||||||||
150101 | 0006310 | 6310 | 0490 | Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території | 638 061 | 638 061 | 638 061 | 638 061 | ||||||||||
2E+05 | 6600 | Транспорт, дорожнє господарство, зв’язок, телекомунікації та інформатика | 350 000 | 350 000 | 350 000 | 350 000 | 350 000 | |||||||||||
170703 | 0006650 | 6650 | 0456 | Утримання та розвиток інфраструктури доріг | 350 000 | 350 000 | 350 000 | 350 000 | 350 000 | |||||||||
180000 | 7400 | Інші послуги, пов’язані з економічною діяльністю | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | ||||||||||||
180409 | 0007470 | 7470 | 0490 | Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | ||||||||||
200000 | 7600 | Охорона навколишнього пиродного середовища | 60 000 | 60 000 | 60 000 | 60 000 | 60 000 | |||||||||||
200700 | 0007700 | 7700 | 0540 | Інші природоохоронні заходи | 60 000 | 60 000 | 60 000 | 60 000 | 60 000 | |||||||||
240000 | 9100 | Цільові фонди | 84 079 | 84 079 | 84 079 | |||||||||||||
240601 | 0009110 | 9110 | 0511 | Охорона та раціональне використання природних ресурсів | 54 077 | 54 077 | 54 077 | |||||||||||
240900 | 0009180 | 9180 | 0133 | Цільові фонди утворені Верховною радою,Автономною Республікою Крим,місцевими органами самоврядування, і місцевими органами виконавчої влади | 30 002 | 30 002 | 30 002 | |||||||||||
3E+05 | 8000 | Видатки, не віднесені до основних груп | 100 000 | 100 000 | 383 246 | 383 246 | 383 246 | 350 000 | 483 246 | |||||||||
250344 | 0008370 | 8370 | 0180 | Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів | 60 000 | 60 000 | 60 000 | |||||||||||
250380 | 0008800 | 8800 | 0180 | Інші субвенції | 350 000 | 350 000 | 350 000 | 350 000 | 350 000 | |||||||||
250404 | 0008600 | 8600 | 0133 | Інші видатки | 40 000 | 40 000 | 33 246 | 33 246 | 33 246 | 73 246 | ||||||||
Всього видатків | 654 371 | 654 371 | 1 545 386 | 84 079 | ####### | 1 461 307 | 760 000 | 2 199 757 | ||||||||||
Секретар міської ради | О.Ю.Вовканич – Белеканич | |||||||||||||||||
Додаток 2 до проекту рішення 10 сесії Перечинської міської радиVII скликання від 26 січня 2017 року №_________ “Про внесення змін до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії Перечинської міської ради VII скликання №247 від 22 грудня 2016 року “Про міський бюджет на 2017 рік”. | ||||||
Зміни до джерел фінансування міського бюджету на 2017 рік | ||||||
( грн.) | ||||||
Код | Назва | Загальний фонд | Спеціальний фонд | Разом | ||
Разом | у т.ч. бюджет розвитку | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
200000 | Внутрішнє фінансування | -760 000 | 760 000 | 760 000 | ||
208000 | Фінансування за рахунок зміни залишків коштів бюджетів | -760 000 | 760 000 | 760 000 | ||
208400 | Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) | -760 000 | 760 000 | 760 000 | ||
600000 | Фінансування за активними операціями | -760 000 | 760 000 | 760 000 | ||
602000 | Зміни обсягів готівкових коштів | -760 000 | 760 000 | 760 000 | ||
602400 | Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) | -760 000 | 760 000 | 760 000 | ||
Секретар міської ради О.Ю.Вовканич – Белеканич | ||||||
Додаток 3 до проекту рішення 10 сесії Перечинської міської радиVII скликання від 26 січня 2017 року _________ “Про внесення змін до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії Перечинської міської ради VII скликання №247 від 22 грудня 2016 року “Про міський бюджет на 2017 рік”. | ||||||||||
Зміни до капітальних видатків та переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку | ||||||||||
(грн.) | ||||||||||
КВК/ КТКВК | Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Код ВКВ/ ТПКВКМБ | Код функціональної класифікації, що відповідає даному коду | Назва головного розпорядника коштів Найменування коду тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Назва об’єктів відповідно до проектно- кошторисної документації, тощо | Загальний обсяг фінансування будівництва | Відсоток завершеності будівництва об’єктів на майбутні роки | Усього видатків на завершення будівництва об’єктів на майбутні роки | Разом видатків на поточний рік | |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | |
150101 | 0006310 | 6310 | 0490 | Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території | Будівництво дитячого майданчика.м.Перечин | 50000 | 50 000 | |||
150101 | 0006310 | 6310 | 0490 | Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території | Капітальний ремонт окремих приміщень першого поверху по вул.Ужанська (Червоноармійська), 19 А, м.Перечин | 150000 | 150 000 | |||
150101 | 0006310 | 6310 | 0490 | Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території | Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівлі №43 по вулиці Ужгородська, м.Перечин | 30000 | 30 000 | |||
150101 | 0006310 | 6310 | 0490 | Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території | Реконструкція будівлі №43 по вулиці Ужгородська, м.Перечин | 320000 | 320 000 | |||
150101 | 0006310 | 6310 | 0490 | Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території | Реконструкція водовідвідного каналу в м.Перечин в районі Перечинського лісохімічного комбінату Закарпатської області | 88061 | 88 061 | |||
170703 | 0006650 | 6650 | 0456 | Утримання та розвиток інфраструктури доріг | Капітальні видатки. (Виготовлення та експертиза пророектно-кошторисної документації на капітальний ремонт вулиці Марії Підгірянки м.Перечин) | 50 000 | ||||
170703 | 0006650 | 6650 | 0456 | Утримання та розвиток інфраструктури доріг | Капітальні видатки. (Капітальний ремонт вулиці Марії Підгірянки м.Перечин) | 300 000 | ||||
180409 | 0007470 | 7470 | 0490 | Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання | Поповнення статутного капіталу КП «Комунальник» на капітальні видатки | 30 000 | ||||
200700 | 0007700 | 7700 | 0540 | Інші природоохоронні заходи | Капітальні видатки | 60000 | ||||
250380 | 0008800 | 8800 | 0180 | Інші субвенції | Капітальні видатки | 350000 | ||||
250404 | 0008600 | 8600 | 0133 | Інші видатки | Детальний план території урочища Балабайово | 33 246 | ||||
Всього | 638061 | 0 | 0 | 1461307 | ||||||
Секретар міської ради | О.Ю.Вовканич – Белеканич | |||||||||
Додаток 4 до проекту рішення 10 сесії Перечинської міської радиVII скликання від 26 січня 2017 року №__________ “Про внесення змін до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії Перечинської міської ради VII скликання №247 від 22 грудня 2016 року “Про міський бюджет на 2017 рік”. | |||||||||
Зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів цільового фонду соціально-економічного розвитку міста | |||||||||
(грн.) | |||||||||
КВК/ КТКВК | Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Код ВКВ/ ТПКВКМБ | Код функціональної класифікації, що відповідає даному коду | Назва головного розпорядника коштів Найменування коду тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Назва об’єктів відповідно до проектно- кошторисної документації, тощо | Загальний обсяг фінансування будівництва | Відсоток завершеності будівництва об’єктів на майбутні роки | Усього видатків на завершення будівництва об’єктів на майбутні роки | Разом видатків на поточний рік |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
240900 | 0009180 | 9180 | 0133 | Цільові фонди утворені Верховною радою,Автономною Республікою Крим,місцевими органами самоврядування, і місцевими органами виконавчої влади | Благоустрій території в районі ринку (торговий майданчик) | 30002 | 30002 | ||
Всього | 30002 | 30002 | |||||||
, | |||||||||
Секретар міської ради | О.Ю.Вовканич – Белеканич | ||||||||
Додаток 5 до проекту рішення 10 сесії Перечинської міської радиVII скликання від 26 січня 2017 року №_________ “Про внесення змін до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії Перечинської міської ради VII скликання №247 від 22 грудня 2016 року “Про міський бюджет на 2017 рік”. | ||||||||
Зміни до переліку регіональних програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів | ||||||||
міського бюджету у 2017 році | ||||||||
(грн.) | ||||||||
Код типової відомчої класифікації видатків місцевих бюджетів; Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Код ВКВ/ ТПКВКМБ | Код функціональної класифікації, що відповідає даному коду | Назва головного розпорядника коштів Найменування коду тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Найменування програми | Загальний фонд | Спеціальний фонд | Разом |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
01 | Міська рада | 654 371 | 147 323 | 801 694 | ||||
100203 | 0006060 | 6060 | 0620 | Благоустрій міст, сіл, селищ | Програма благоустрою м.Перечин на 2016-2018 роки | 554 371 | 554 371 | |
200700 | 0007700 | 7700 | 0540 | Інші природоохоронні заходи | Екологічна програма здійснення природоохоронних заходів в м.Перечин на 2016-2018 роки | 60 000 | 60 000 | |
240601 | 0009110 | 9110 | 0511 | Охорона та раціональне використання природних ресурсів | Екологічну Програму здійснення природоохоронних заходів в м.Перечин на 2016 – 2018 роки | 54 077 | 54 077 | |
250344 | 0008370 | 8370 | 0180 | Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів | Комплексна програма профілактики злочинності на території м. Перечин на 2016 – 2020 роки. | 20 000 | 20 000 | |
250344 | 0008370 | 8370 | 0180 | Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів | Комплексна програма забезпечення державної безпеки у Перечинському районі, матеріально-технічного забезпечення Перечинського МРВ УСБУ в Закарпатській області на 2016-2017 роки | 20 000 | 20 000 | |
250344 | 0008370 | 8370 | 0180 | Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів | Програма розвитку та удосконалення цивільного захисту м.Перечин на 2017-2019 роки | 20 000 | 20 000 | |
250404 | 0008600 | 8600 | 0133 | Інші видатки | Програма ефективного використання майна комунальної власності в м.Перечин 2016-2018 роки | 40 000 | 33 246 | 73 246 |
Всього | 654 371 | 147 323 | 801 694 | |||||
Секретар міської ради | О.Ю.Вовканич – Белеканич | |||||||
Додаток 6 до проекту рішення 10 сесії Перечинської міської радиVII скликання від 26 січня 2017 року №_________ “Про внесення змін до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії Перечинської міської ради VII скликання №247 від 22 грудня 2016 року “Про міський бюджет на 2017 рік”. | ||||||||
Обсяг субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (КФК 250344) | ||||||||
(грн.) | ||||||||
№п/п | Назва адміністративно-територіальної одиниці(найменування призначення субвенції) | Загальний фонд-усього | Спеціальний фонд-усього | у тому числі | Разом | |||
видатки споживання | видатки розвитку | |||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ||
1 | Перечинська міська рада-головний розпорядник коштів | 60000 | 0 | 0 | 0 | 60000 | ||
1.1. | Комплексна програма забезпечення державної безпеки у Перечинському районі, матеріально-технічного забезпечення Перечинського МРВ УСБУ в Закарпатській області на 2016-2017 роки | 20000 | 0 | 0 | 20 000 | |||
Перечинський МРВ УСБУ в Закарпатській області-одержувач коштів | 20000 | 20 000 | ||||||
1.2. | Комплексна програма профілактики злочинності на території м. Перечин на 2016 – 2020 роки. | 20000 | 20 000 | |||||
Перечинський відділ поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області-одержувач коштів | 20000 | 20 000 | ||||||
1,3 | Програма розвитку та удосконалення цивільного захисту м.Перечин на 2017-2019 роки | 20000 | 20 000 | |||||
Перечинський районний сектор Управління ДСНС України у Закарпатській області – одержуач коштів | 20000 | 20 000 | ||||||
Всього: | 60000 | 0 | 0 | 0 | 60000 | |||
Секретар міської ради О.Ю.Вовканич- Белеканич | ||||||||
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
10 сесія VII скликання
РІШЕННЯ
Проект
від 26 січня 2017 року №
м.Перечин.
Про надання згоди на списання
основних засобів з балансу
Перечинської міської ради та
передачі на відповідальне зберігання
Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», акту обстеження основних засобів (котелень територіальної громади міста) №2 від 15.12.2016 р відповідно до Типової інструкції про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ, затвердженої наказом Державного казначейства України та Міністерства економіки України від 10.08.2001 № 142/181, враховуючи висновок постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності міської ради , міська рада
ВИРІШИЛА:
- Надати згоду на списання основних засобів з балансу Перечинської міської ради, а саме: обладнання котельні по вул. Гагаріна та обладнання котельні на пл. Незалежності , які технічно несправні та непридатні до подальшої експлуатації, ремонт яких є недоцільним, а саме:
- Обладнання котельні на пл. Незалежності:
Основний засіб | К-ть | Ціна | Балансова вартість | Знос | Залишкова вартість (грн.) |
Котел НПСТУ-5 | 1 | 3199,00 | 3199,00 | 3199,00 | 0,00 |
1.2 Обладнання котельні по вул. Гагаріна, а саме: основних засобів та комплектуючих до них згідно акту №2 від 24.12.2007 року та додаткового акту від 24.12.2007 року
Основний засіб | К-ть | Ціна | Сума(Балансова вартість) | Знос | Залишкова в-ть | |
Котли опалювальні RTQ – 400 | 2 | 36389,00 | 72778,00 | 8248,17 | 64529,83 | |
Горілка RS 50/M,t,c | 2 | 26575,00 | 53150,00 | 6023,67 | 47126,33 | |
Мультиблок МBD | 2 | 6392,00 | 12784,00 | 1448,85 | 11335,15 | |
Димові труби | 2 | 5407,00 | 10814,00 | 1225,59 | 9588,41 | |
- Здійснити демонтаж основних засобів згідно пункту 1.1 та 1.2 .
- Матеріали, які придатні до використання після демонтажу, оприбуткувати, а непридатні оприбуткувати, як металобрухт та здати установі, на яку покладено збір такої сировини.
- Котли в комплекті ( котли опалювальні RTQ-400 (2шт.), горілка RS 50/М,t.c (2шт.), мультиблок MBD (2 шт.) передати на відповідальне зберігання в КП «Комунальник» згідно договору та акту-приймання передачі.
- Відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності зняти основні засоби з балансу Перечинської міської ради.
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії:
- Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності міської ради (голова – Шинкарчук Я.І.) ;
- Комісія з питань житлово – комунального господарства, побутового та торгівельного обслуговування, промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку (голова – Колбовський Т.Г.).
Міський голова І.М.Погоріляк