Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до містобудівної документації «Детальний план території в м. Перечин між вул. Промислова та устям р. Уж

Перечинська міська рада

повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до містобудівної документації «Детальний план території в м. Перечин між вул. Промислова та устям р. Уж для розміщення та експлуатація основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості з подальшим створенням та розміщенням на даній території індустріального парку» та підготовку Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Ознайомитися із Заявою можна на сайті Перечинської міської рада за адресою   https://pmr.gov.ua// 

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території подаються до виконавчого комітету Перечинської міської ради:

Відповідальна особа: Володимир Годований – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, транспорту                                                                                та благоустрою Перечинської міської ради.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів.