Мазнічко Антон Миколайович – 2009 рік


Мазнічко Антон Миколайович народився в с. Грабів Рожнятівського району Станіславської області (нині Івано-Франківська обл.) 13 квітня 1937 року.
Середню освіту здобув у Спаській середній школі Рожнятівського району. Після чого поступив у Станіславський медичний інститут, який закінчив у 1960 році і був направлений на роботу викладачем по хірургії Кадіївського медичного училища і ординатором хірургічного відділення Кадіївської районної лікарні Луганської області.

В 1961 році був переведений на роботу у Виноградівське медичне училище викладачем хірургії і ординатором хірургічного відділення Виноградівської центральної лікарні.

Свою трудову діяльність в Перечині Антон Миколайович розпочав у 1962 році ординатором хірургічного відділення Перечинської районної лікарні. З 1967 року очолює хірургічне відділення Перечинської ЦРЛ. Неодноразово проходив курси підвищення кваліфікації на місцевій базі (м. Ужгород) та центральних клініках України (Київ, Харків, Львів).

Атестаційною комісією признаний хірургом вищої кваліфікаційної категорії.

За період трудової діяльності в Перечині на плечі Антона Миколайовича лягло чимало випробувань. Йому довелося здійснити не один десяток тисяч операцій. Щороку здійснюється понад 500-600 операцій, третина з яких припадає на велику хірургію. Тобто це операції на черевній порожнині, легенях, шлунку, підшлунковій залозі, кишківнику. Під керівництвом Антона Мазнічка зроблено також і 4 операції при пораненні серця, які не проводяться в жодному гірському районі.

За діяльність Антона Мазнічка близько 20 колишніх хірургів рай лікарні виїхали працювати в Ужгород, ближче до місця проживання.
Таланту, професіоналізму та активній життєвій позиції Антона Мазнічка можна тільки позаздрити. Він горить сам і запалює інших, впевнено долає труднощі і вчить йти вперед, не зупиняючись на півдорозі…