Дюрендак Михайло Васильович – 2006 рік


Дюрендак Михайло Васильович народився 14 квітня 1927 року в Перечині в багатодітній родині. Крім нього тут ще виховувалося чотири сестри і троє братів.
Все своє життя – 54 роки працював муляром на будівництві, з них понад 30 літ очолював комплексну будівельну бригаду Перечинського райміжколгоспбуду.
Працюючи будівельником залишив добрий слід в кожному населеному пункті району. Упродовж цих років за його безпосередньою участю споруджено понад 60 різних будівель – адмінбудинків, житлових будинків і колгоспних ферм. У Перечині – житлові будинки для працівників лісо хімкомбінату, ресторани «Карпати» і «Перечин», торгівельні комплекси в Яслищі і в центрі Перечина.
Досконало володіючи справою муляра, штукатура, плиточника та вміння читати найбільш складні креслення проектів Михайлу Васильовичу було доручено керувати бригадою будівельників на спорудженні Будинку культури в центрі Перечина, на якому працював від початку будівництва до його завершення. Ця красива будова є гордістю для перечинців.

Якість його будівельних робіт завжди була бездоганною. Маючи державний патент брав участь у розбудові приватного житлового будівництва, зокрема при розбудові вулиць Ломоносова і Садової. За свою довголітню роботу передав досвід роботи, навчив професії будівельника десяткам молодим працівникам.

Дюрендак М.В. неодноразово захищав честь міста району в обласних змаганнях будівельників, де посів призові місця.

За чесну і сумлінну працю нагороджений державними нагородами – орденами трудового Червоного прапора і Жовтневої революції, Почесною грамотою Президії Верховної Ради УРСР.

За його високий професіоналізм перечинці протягом двох скликань обирали його депутатом Перечинської районної ради.

Протягом десяти років працював позаштатним інспектором районного комітету народного контролю.

Серед мешканців Перечина здобув шану та авторитет.