Бублак Зіта Артурівна – 2006 рік


Бублак Зіта Артурівна народилася 23 червня 1939 року в м. Перечин. Закінчила УжДУ, вчитель –філолог.

З І957 року працювала в Перечинській ЗОШ І- ІІІ ступенів, починаючи від піонервожатої, вчителя української мови і літератури до керівника районного методичного об`єднання вчителів – філологів району. Була керівником шкільного музею народно – краєзнавчого профілю. 
За 48 років педагогічної роботи вивела до самостійного життя чимало чесних вихованців. Як класний керівник, прекрасний педагог, прищеплювала учням любов до людини, до праці, спільно з педколективом школи зуміла зорієнтувати своїх учнів правильно вибирати професію. Багато її учнів стали прекрасними фахівцями медицини, освіти, культури, висококваліфікованими робітниками.
Маючи природжені організаторські здібності, згуртувала навколо себе учнів та молодь Перечина і організувала добру справу — пошук експонатів, якими користувалися селяни в побуті з глибокої давнини. Так, з її ініціативи був створений музей «Спадщина» народно – краєзнавчого профілю, який користується популярністю, сприяє розширенню світогляду учнівської молоді, привчає дітей до громадсько – корисної праці.

За велику організаторську роботу по залученню молодого покоління до вивчення та збереження історико – краєзнавчої спадщини міста Перечин неодноразово нагороджувалась Почесними грамотами і Дипломами.

Бублак З.А. протягом всього трудового життя приймає активну участь у громадсько – суспільному житті. Багато років брала участь у розвитку хорової самодіяльності. За час роботи депутатом міської ради 4 скликання, працюючи членом постійної депутатської комісії з питань житлово – комунального господарства, промисловості, будівництва, зв`язку, торговельного і побутового обслуговування, ініціювала і вносила актуальні пропозиції щодо розвитку територіальної громади міста Перечин.

Знаючи добре людей нашого міста, знаходячись в тісному з ними контакті, зібрала велику кількість матеріалів із історії і життя перечинців, які увійшли до книги „Перечин”. Перечинці знають Зіту Артурівну, як людину творчу, не заспокійливу у своєму пошуку. І Користується великою повагою і авторитетом серед вчителів та мешканців міста Перечин.