30 червня 2020 року о 15:00 відбудуться громадські слухання щодо звіту з стратегічної екологічної оцінки, проекту детального плану території

ОГОЛОШЕННЯ

про оприлюднення проекту детального планування, звіту про стратегічну екологічну оцінку громадські слухання та обговорення:

Перечинська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості  у проекті детального плану території земельної ділянки, яка розташована в м.Перечин, пл. Незалежності (мкрн. “Штати”) для будівництва супермаркету та громадського обговорення  Звіту про стратегічну екологічну оцінку за вищенаведеною містобудівною документацією.

Розробник проекту детального плану території земельної ділянки, яка розташована в м.Перечин, пл. Незалежності (мкрн. “Штати”) для будівництва супермаркету – ТОВ “Смарттаун”.

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.

Місце ознайомлення з проектом детального плану та звітів про екологічну стратегічну оцінку  – приміщення Перечинської міської  ради (м.Перечин, пл.Народна, 16), або за номером тел. тел. 2-14-09.

Пропозиції та зауваження до проекту містобудівної документації та Звіту про стратегічну екологічну оцінку у письмовому вигляді  приймаються до 30 червня 2020 року у приміщенні Перечинської міської  ради (м.Перечин, пл.Народна, 16), або на адресу:  rada_perechyn@ukr.net.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій та проведення громадського обговорення та слухань –  Дуда М.Ю.

Презентація, прилюдне експонування проекту, громадські слухання та обговорення відбудуться у приміщенні міської ради 30 червня 2020 року о 15:00 год К.ч.

Матеріали для ознайомлення:

Проєкт детального плану

Графічні матеріали

СЕО Супермаркет

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*