11 червня 2020 року о 15:00 год. відбудуться громадські слухання з питань затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

Перечинська міська рада повідомляє, що 11 червня 2020 року о 15:00 год. в залі засідань Перечинської районної ради будуть проведені громадські слухання з питань затвердження Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд замовник –  Петренко Оксана Іванівна, площею 0,0093 га, яка знаходиться за адресою: м.Перечин, вул. Гуменська, 31/2А.

Пропозиції  та зауваження можна подавати до 23 червня 2020 року включно до Перечинської міської ради.

      Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Також, 11 червня 2020 року о 15:00 год. в залі засідань Перечинської районної ради будуть проведені громадські слухання з питань:

  • затвердження Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд замовник –  Збоян Наталія Михайлівна, площею 0,18 га, яка знаходиться за адресою: с.Сімерки, вул.Центральна б/н.
  • затвердження Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд замовник – Стюхіна Олеся Павлівна, площею 0,25 га, яка знаходиться за адресою: с.Зарічево, вул. Партизанська, б/н.

Всіх небайдужих запрошуємо взяти участь в обговоренні.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*