16 ВЕРЕСНЯ 2018 ВІДБУДУТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ “БУДІВНИЦТВО УСТАНОВКИ ЗБОРУ ТА ПІДГОТОВКИ ВУГЛЕВОДНІВ ЛЮТНЯНСЬКОГО ГАЗОВОГО РОДОВИЩА ДЛЯ ДОСЛІДНО-ПРОМИСЛОВОЇ РОЗРОБКИ» (ПЛОЩАДКА РОЗВАНТАЖЕННЯ ГАЗОВОЗІВ, ГАЗОПРОВІД ТА ПІД’ЇЗНУ ДОРОГУ ВІД ПЛОЩАДКИ ДО МАГІСТРАЛЬНОГО ГАЗОПРОВОДУ, ВУЗОЛ ПІДКЛЮЧЕННЯ) НА ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНКАХ, РОЗТАШОВАНИХ В С.СІМЕР”


Перечинська міська рада Закарпатської області інформує громадськість про врахування розробником детального плану території для будівництва об’єкту: «Будівництво установки збору та підготовки вуглеводнів Лютнянського газового родовища для дослідно-промислової розробки» (площадка розвантаження газовозів, газопровід та під’їзну дорогу від площадки до магістрального газопроводу, вузол підключення) на земельних ділянках, розташованих в с.Сімер, зауважень викладених у протоколі громадських слухань від 12.08.2018 р.

Ознайомитися з проектом детального плану території можна на офіційному веб-сайті Перечинської міської ради Закарпатської області за посиланням http://www.perechyn.com.ua/gromadski-sluhannia/detalnii-plan-teritoriyi-ploshchadki-rozvantazhennia-gazovoziv-gazoprovid-ta-pidyiznu-dorogu-vid-ploshchadki-do-magistralnogo-gazoprovodu-vuzol-pidkliuchennia-na-zemelnih-diliankah-roztashovanih-v-ssimer та у приміщенні адмінбудинку села Сімер, за адресою с. Сімер, вул. Карпатська, 74.

Громадські слухання щодо проекту детального плану території відбудуться 16 вересня 2018 року о 15:00 у приміщенні адмінбудинку села Сімер, за адресою с. Сімер, вул. Карпатська, 74.