13 ВЕРЕСНЯ ВІДБУДУТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ПРИЗНАЧЕНОЇ ДЛЯ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ ТА КОМЕРЦІЙНИХ ПОСЛУГ, ЯКА РОЗТАШОВАНА ПО ВУЛ. УЖАНСЬКІЙ, №17/19 В М. ПЕРЕЧИН.


Перечинська міська рада Закарпатської області інформує громадськість про розроблення Детального плану території земельної ділянки призначеної для роздрібної торгівлі та комерційних послуг, яка розташована по вул. Ужанській, №17/19 в м. Перечин.

Ознайомитися з проектом детального плану території можна на офіційному веб-сайті Перечинської міської ради Закарпатської області за посиланням http://www.perechyn.com.ua/gromadski-sluhannia/proekt-rozrobki-detalnogo-planu-teritoriyi-zemelnoyi-dilianki-priznachenoyi-dlia-rozdribnoyi-torgivli-ta-komertsiinih-poslug-iaka-roztashovana-po-vul-uzhanskii-17-19-v-m-perechin

Пропозиції та зауваження приймаються Перечинською міською радою Закарпатської області до 11 вересня 2018 року включно.

Громадські слухання щодо проекту детального плану території відбудуться 13 вересня 2018 року о 15:00 за адресою: м. Перечин, пл. Народна, 16, зал засідань Перечинської районної ради, 3-й поверх.