15 СЕРПНЯ 2016 РОКУ В ЗАЛІ ЗАСІДАНЬ ПЕРЕЧИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВІДБУЛИСЬ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ВІД ПЛ. НАРОДНОЇ, 6 ДО ВУЛ. УЖАНСЬКОЇ, 25 В М.ПЕРЕЧИН, ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ».


15 серпня 2016 року в залі засідань Перечинської районної ради відбулись громадські слухання щодо обговорення проекту рішення «Про затвердження детального плану території від пл. Народної, 6 до вул. Ужанської, 25 в м.Перечин, Закарпатської області».
Участь в слуханнях взяли приватні підприємці, депутати міської ради та працівники апарату ради.
На даний період часу, територія частково збудована. Проектом детального планування передбачено благоустрій та впорядкування територій ринку, за рахунок будівництва павільйонів, навісів та місць для торгівлі.
У ході обговорення секретар ради Олеся Вовканич-Белеканич відповіла на поставлені запитання, обґрунтувала проект та надала роз’яснення.
Детальний план забудови було підтримано позитивно та рекомендовано розглянути на черговому засіданні сесії міської ради, яке відбудеться у четвер, 18 серпня о 10:00 год.