02 липня 2021 року о 15:00 год. відбудуться громадські слухання з питань затвердження детального плану території земельної ділянки 

Перечинська міська рада повідомляє, що 02 липня 2021 року о 15:00 год. в залі засідань Перечинської міської ради будуть проведені громадські слухання з питань:

  • затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,0054 га, яка знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Лермонтова,  замовник – Мендель Наталія Василівна.
  • затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 1,50 га, яка знаходиться за адресою: с. Ворочево, урочище «Калиникув Горб»,  замовник – Терента Петро Петрович.
  • затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, площею 0,50 га, яка знаходиться за адресою: с. Ворочево, урочище «Калиникув Горб»,  замовник – Терента Петро Петрович.

Детальніше ознайомитися з Детальним планом можна на сайті www.perechyn.com.ua

Пропозиції  та зауваження  можуть подаватися до Перечинської міської ради протягом 30-ти днів з дня публікації в газеті.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Всіх небайдужих запрошуємо взяти участь в обговоренні.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*