Виконавчий комітет Перечинської міської повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіти про СЕО

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про СЕО

            Відповідно до ч.3 ст. 11 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку» звітом про стратегічну екологічну оцінку для проектів містобудівної документації є розділ  “Охорона навколишнього природного середовища”

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер:2123210100:01:006:0327), що знаходиться у комунальній власності Перечинської міської ради, площею 1,8923 га, в м.Перечин, по вул. Б.Хмельницького, Закарпатської області, для житлової забудови.

Розробник проекту – ФО-П Ерделі Юрій Ярославович

Загальна площа проектування становить – 1,8923 га.                        
Замовник містобудівної документації — Перечинська міська рада.                                 
Мета розробки детального плану – Дана територія передбачає будівництво житлових будинків.
Проект розроблено на підставі рішення Перечинської міської ради від 15.12.2022 р. №627.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Перечинська міська рада      

ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ДАТА ПОЧАТКУ ТА СТРОКИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки (розділу «Охорона навколишнього середовища»), та проекту детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер: 2123210100:01:006:0327), що знаходиться у комунальній власності Перечинської міської ради, площею 1,8923 га, в м.Перечин, по вул. Б.Хмельницького, Закарпатської області, для житлової забудови, розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 13 лютого 2022 року та триватиме до 20 лютого 2023 р.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки (розділу «Охорона навколишнього середовища» ) та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (розділу «Охорона навколишнього середовища» ), одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.                                       

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ (У РАЗІ ПРОВЕДЕННЯ)

  20 лютого 2023 року о п’ятнадцятій годині к.ч. у будівлі міської ради, за адресую: м.Перечин, пл. Народна,16. Ознайомитися з проектом детального плану території та отримати додаткову інформацію можна за адресую: Закарпатська обл., м.Перечин, пл. Народна, 16.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту детального плану території подаються до: виконавчого комітету Перечинської міської ради. Закарпатська обл., м.Перечин, пл. Народна, 16.  

Строк подання зауважень і пропозицій до 20 лютого 2023 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.                                        

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.