Ініціатором став Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Федір Шандор
, якому щиро дякуємо за підтримку!
Було обговорено можливості співпраці між громадами у сферах:
культури![]()
спорту
обміну досвідом
Такі зустрічі — приклад дипломатії в дії ![]()
Вони об’єднують, зміцнюють міжнародні зв’язки, презентують як громади, так і країни в цілому, породжуючи перспективи![]()
Результатом зустрічі став намір підписання Меморандуму про дружбу та співпрацю — як символ довіри, спільних цінностей і взаємної підтримки ![]()


