В Перечині відзначили День Незалежності!

31 рік Незалежності України. Незалежність, яку в цю хвилину через піт і кров боронять наші захисники на фронті. Незалежність, за яку віддають життя і тримають над нами небо найкращі воїни України. Незалежність, заради якої матір проводжає свого сина чи доньку в саме пекло.

24 серпня Україна відзначила річницю своєї Незалежності. З цієї нагоди в м.Перечин в центральному скверику відбулися урочисті заходи.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих бійців, які пожертвували своїм життям задля миру та спокою нашої держави.Під час відзначення державного свята, міський голова Іван Погоріляк вручив подяки захисникам, військовослужбовцям, волонтерам, представникам правоохоронних органів та кращу учнівську молодь міста. Мер міста подякував за героїзм та звитягу нашим воїнам.

Програма свята була цікавою та різноманітною: свої вітання глядачам дарували Академічний камерний хор «Cantus», керівник Еміл Сокач, з м. Ужгород та ансамбль народних інструментів “Музичний сувенір”, художні керівники Серій Нєвєров та Наталія Костенко з м. Харків.

Була представлена ярмарка крафтових виробників, майстер-класи для дітей, аквагрим тощо.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до збору коштів для потреб ЗСУ! Всього було зібрано 7408 грн.

Окремо хочемо відзначити та подякувати неймовірній дівчинці з міста Миколаїв – Крамаренко Вероніці, 7 років, яка передала виручені з продажу своїх сувенірів кошти на потреби ЗСУ.