У Перечинській ОТГ відбулися урочистоті до Дня Української державності

День, який доводить, що українців не зламати. День, який утверджує зв’язок сучасного покоління з багатьма попередніми. Вчора, 28 липня Україна вперше відзначила День державності. Символічно це свято прив’язане до Дня хрещення Русі України, яке відзначалося у цю днину протягом багатьох років.

Тому, з нагоди свята, в Перечинській громаді, як і в інших містах України, відбулися урочисті заходи в залі Будинку культури.

Хвилиною мовчання, разом із всіма присутніми, ми вшанували пам’ять усіх цивільних, військовий та дітей, які загинули задля України.

Це свято ми відзначаємо у час жорстокої війни, на шостому її місяці. Але відзначимо. Попри все… Бо українців не зламати. Після всього, що пройшов і проходить наш народ, після всього, що ми навчилися за століття, українці ніколи не віддадуть Незалежність своєї країни!

В заході взяли участь аматори комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Олеся Андрушек, народний аматорський фольклорний колектив “Цімборки”(кер Г. Мучичка), Тетяна Кречко, учениця Перечинської школи мистецтв Вікторія Текель (викл. Н. Полянська), студентка УжМК ім. Дезидерія Задора Валерія Галас, Микола Головний та Микола Годований(молодший),

Ведучими програми були Тетяна Кречко та юні перечинці Олександра Зейкан і Олександр Гаєвський.

Після завершення тематичного вечору, у фойє закладу відбулись майстер-класи для дітей від майстрів народної творчості, художників міста. Викладачі ДЮСШ підготували спортивну програму.