З метою формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин, особливо у воєнний період, з 1 грудня 2023 року Державна служба України з питань праці розпочала інформаційну кампанію «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!». Ця кампанія спрямована на роботодавців, які здійснюють господарську діяльність, проте уникають офіційного укладення трудових договорів з найманими працівниками, а також на працівників, які хочуть або зголосилися працювати без укладення трудових договорів. Головною метою кампанії є попередження та/або усунення порушень законодавства про працю при оформленні трудових відносин. Інспектори праці будуть відвідувати роботодавців та консультувати щодо правильного оформлення трудових відносин.


