Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення щодо перейменування закладу середньої освіти з Перечинського ліцею Перечинської міської ради Закарпатської області на «Перечинський ліцей імені 68-го батальйону Перечинської міської ради Закарпатської області»

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення щодо перейменування закладу середньої освіти з Перечинського ліцею Перечинської міської ради Закарпатської області на «Перечинський ліцей імені 68-го батальйону Перечинської міської ради Закарпатської області»

Громадське обговорення проводиться відповідно до частини п’ятої статті 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989.

  1. Організатор громадського обговорення – Перечинська міська рада
  2. Найменування об’єкта, якому пропонується присвоїти ім’я фізичної особи – Перечинський ліцей Перечинської міської ради
  3. Ім’я, що пропонується присвоїти – імені 68 – го батальйону
  4. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи – звернення депутата Закарпатської обласної ради Шандора Ф.Ф.
  5. Громадське обговорення буде проходити:
  6. 31 січня 2023 року о 15 годині за к.ч. з колективом ліцею у приміщенні Перечинського ліцею Перечинської міської ради за адресою: м. Перечин, вул. Світавська,1;
  7. 16 лютого 2023 року о 16 годині за к.ч. відбудуться громадські слухання у залі засідань Перечинської міської ради (3 поверх) за адресою: м. Перечин, пл. Народна,16
  8. Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону для подання пропозицій (зауважень) – 89200, м. Перечин, пл. Народна,16, електронна пошта: rada_perechyn@ukr.net, тел. +380954259734.
  9. Строк подання пропозицій (зауважень) – 2 місяці з моменту оприлюднення даного повідомлення на офіційному сайті Перечинської міської ради.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються. Пропозиції (зауваження) в усній формі подаються виключно під час зустрічі.

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Євгенія Гафіянич.