Цей день — не просто підсумок навчального року, це день, сповнений щемливих моментів, дитячих усмішок, теплих обіймів, хвилювання та щирих побажань.
Для когось це початок літніх канікул, а для випускників — перший крок у нове, доросле життя.
На святкових лінійках були присутні представники Перечинської міської ради, відділу освіти, духовенства та військові, які щиро вітали учнів, вчителів та батьків зі святом.
Звучали слова вдячності, любові, гордості та блогословення.
Було вручено грамоти та подяки учням за успіхи та старанність, а також вчителям — за їхнє велике серце, терпіння й самовіддану працю.
Лунали пісні, дитячі голоси, дзвеніли дзвіночки… Маленькі й дорослі артисти дарували присутнім неймовірну атмосферу радості, надії й світла.
Дорогі діти, бажаємо вам мирного, безтурботного літа — з іграми, сонцем і мріями!
А вам, дорогі випускники — віри в себе, натхнення, щасливої дороги та здійснення найзаповітніших мрій!
Нехай добро супроводжує вас у кожному кроці, а знання, здобуті у школі, стануть надійною опорою у майбутньому.
Ми пишаємось кожним з вас! ![]()




















