Сьогодні по всій Перечинській громаді пролунав останній шкільний дзвоник…

Цей день — не просто підсумок навчального року, це день, сповнений щемливих моментів, дитячих усмішок, теплих обіймів, хвилювання та щирих побажань.

Для когось це початок літніх канікул, а для випускників — перший крок у нове, доросле життя.

📍На святкових лінійках були присутні представники Перечинської міської ради, відділу освіти, духовенства та військові, які щиро вітали учнів, вчителів та батьків зі святом.

💬 Звучали слова вдячності, любові, гордості та блогословення.

📜 Було вручено грамоти та подяки учням за успіхи та старанність, а також вчителям — за їхнє велике серце, терпіння й самовіддану працю.

🎶 Лунали пісні, дитячі голоси, дзвеніли дзвіночки… Маленькі й дорослі артисти дарували присутнім неймовірну атмосферу радості, надії й світла.

🌸 Дорогі діти, бажаємо вам мирного, безтурботного літа — з іграми, сонцем і мріями!

🎓 А вам, дорогі випускники — віри в себе, натхнення, щасливої дороги та здійснення найзаповітніших мрій!

Нехай добро супроводжує вас у кожному кроці, а знання, здобуті у школі, стануть надійною опорою у майбутньому.

Ми пишаємось кожним з вас! ❤️