Скрип Василь Васильович 2021 р.


Скрип Василь Васильович, народився 28 грудня 1960 року в смт. Перечин. Закінчив Перечинську середню школу, після чого вступив до УжНУ на медичний факультет і здобув кваліфікацію лікаря.

          За період трудової діяльності працював лікарем Свалявської районної лікарні, завідувачем протитуберкульозного відділення, заступником головного лікаря Свалявської центральної лікарні, головним лікарем Перечинської центральної районної лікарні, Генеральним директором Обласного територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія», начальником управління охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації. На сьогоднішній день працює генеральним директором комунального некомерційного підприємства «Обласний клінічний фтизіопульмонологійчний лікувально-діагностичний центр» Закарпатської обласної ради.
 Будучи депутатом Закарпатської обласної ради VI та VII скликання, відстоював інтереси жителів Перечинщини та Закарпатської області, ініціював багато пропозицій щодо розвитку медицини в Закарпатті.

Започаткував розроблення та втілення програми Закарпатської обласної ради «Турбота», завдяки якій була надана дороговартісна допомога на лікування нашим громадянам, чим було врятовано багато людських життів.

          Завдяки невпинній праці відчутний розвиток медицини, яку очолює Василь Васильович, зокрема заклад КНП «Центр легеневих хвороб» ЗОР визнаний одним з найкращих в області, де є сучасне медичне обладнання, яким можна діагностувати хворобу на початкових стадіях з високим професійним рівнем. Запроваджуються нові технології, придбано багато медичного обладнання, альтернативи часто-густо якій не має в Україні. До прикладу відкрита бактеріологічна лабораторія, придбано комп’ютерний томограф та багато іншого. Завдяки цьому чимала кількість перечинців завдячують своєму життю та здоров’ю та дякуючи професійним діям лікарів та якісному діагностуванню та лікуванню різних хвороб, в тому числі і коронавірусній інфекції COVID-19.

          Василь Васильович ініціював та втілив впровадження міжнародного гранту на декілька мільйонів євро, за рахунок якого будується туберкульозна лікарня на 100 ліжок в Закарпатській області з впровадженням іноваційних методів моніторингу, профілактики і лікування туберкульозу.

          Завдяки Василю Васильовичу багато жителів Перечинщини працевлаштовані в різних лікувальних та оздоровчих закладах області.

          Займаючи різні керівні посади, Скрипа В.В. завжди турбували проблеми розвитку медицини в рідному краю.

          Перебуваючи на посаді головного лікаря Перечинської центральної лікарні домігся газифікації терапивтичного відділення.

          Як фаховий спеціаліст з великим досвідом роботи продовжує надавати консультативну допомогу керівництву районної лікарні та керівникам ОТГ.

          Як учасник ліквідації на Чорнобильській АЕС 2 категорії єдиний в області нагороджений орденом «За героїчний подвиг при ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС».

          Нагороджений орденом 3-го ступеня Священномученика Владики Теодора «За вираз подяки за жертовну та невпинну працю та збереження та охорони життя наших краян».

          За свою трудову діяльність нагороджений грамотами Верховної ради, Міністерства охорони здоров’я, Закарпатської обласної ради та адміністрації, районних та місцевих рад.