Запрошуємо вас у цю п’ятницю о 15:00 до ХАБу Будинку культури, де відбудеться зустріч мешканців із міським головою ![]()
Ця зустріч приурочена до річниці створення нашої територіальної громади ![]()
Під час заходу буде обговорено актуальні питання сьогодення та перспективи розвитку.
Це чудова нагода підбити підсумки зробленого, поділитися думками та спільно окреслити подальший шлях розвитку громади.
Чекаємо всіх охочих!
Разом творімо успішне майбутнє нашої громади ![]()
![]()
