Розпорядження про скликання 2 пленарного засідання 2 сесії Перечинської Міської Ради 7 скликання від 02.12.2015 №108/02-04


УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Перечинського міського голови

Закарпатської області

Від  02 грудня  2015 року №108 / 02-04

          м.Перечин

Про  скликання другого пленарного засідання другої сесії  

Перечинської  міської ради  7 скликання

Відповідно до п.8 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись  ч.4 ст.46 даного закону:

  1. Провести друге пленарне засідання другої сесії Перечинської міської ради 7-го скликання 24 грудня 2015 р.

2.Винести на розгляд другого пленарного засідання 2-го сесії Перечинської міської ради 7-го скликання наступні питання порядку денного:

1)Про затвердження загальної чисельності апарату Перечинської міської ради, його структури та витрат на оплату праці працівників на 2016 рік.

2) Про упорядкування умов праці працівників апарату Перечинської

міської ради на 2016 рік.

3) Про затвердження цільових програм з питань розвитку місцевого самоврядування на 2016-2018 роки.

3) Про внесення змін до рішення 16 сесії Перечинської міської ради VI  скликання «Про розгляд проекту рішення сесії Перечинської міської ради 6 скликання «Про залучення коштів фізичних та юридичних осіб на розвиток інфраструктури міста Перечин».

4) Про міський бюджет на 2016 рік.

5) Про встановлення в 2016 році батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста.

  • Про затвердження Акту інвентаризації майна комунальної власності м.Перечин.
  • Про передачу у власність земельних ділянок, надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою, проектів відведення на земельні ділянки, призначених для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, ведення особистого селянського господарства, індивідуального садівництва, відмову у виділенні землі, відмову у наданні дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо  відведення, внесення змін та доповнень до рішень сесії припинення права користування.
  • Про затвердження проектів відведення, надання в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м. Перечин, продовження терміну дії договорів оренди земельних ділянок, відмову у наданні дозволів, виготовлення технічної документації із землеустрою, надання дозволів на виготовлення експертних грошових оцінок, затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки, надання дозволу на продаж.
  • Про передачу у власність земельних ділянок, відмову у передачі у власність земельних ділянок, затвердження технічних документацій для індивідуального гаражного будівництва.
  • Різне.
  1. Головам постійних депутатських комісій організувати роботу з розгляду питань, що виносяться на порядок денний, вивчити їх та надати висновки.
  2. Роботу другого пленарного засідання другої сесії Перечинської міської ради 7-го скликання розпочати о 12.00 год. в залі засідань Перечинської районної ради.
  3. Дане розпорядження довести до відома депутатів Перечинської міської ради та жителів м. Перечин.

Міський  голова                                                                                 І.М.Погоріляк