Проєкти рішень 3 Пленарного засідання 5 сесії Перечинської Міської Ради 7 скликання від  26.05.2016

Дата публікації: 26.04.2016

УКРАЇНА

                                  ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА                                   

3 пленарне засідання

5 сесії VІІ скликання

РІШЕННЯ

Проект

від  26 травня року №___

              м.Перечин

Про затвердження технічної документації

із землеустрою, проектів відведення земельних

ділянок, призначених для будівництва та

обслуговування житлових будинків,

господарських будівель і споруд,

індивідуального садівництва, передачу

у власність земельних ділянок.

Відповідно до вимог статті 12 глави другої, статті 33 глави п»ятої, статті 40 глави шостої, статей 79, 80, 81 глави чотирнадцять, статей 116, 118, 120, 121, 125, 126 глави 19 Земельного кодексу України, розглянувши письмові звернення громадян про передачу у власність земельних ділянок у порядку безоплатної приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян, для обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), ведення особистого селянського господарства, ведення індивідуального садівництва та додані до заяв відповідні технічні матеріали та документи, що підтверджують розміри вказаних земельних ділянок, ч.6 ст.5 Закону України «Про особисте селянське господарство», на виконання пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та висновки постійної депутатської комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Гоєру Роману Павловичу та Гоєр Оксані Михайлівні, жит. м. Перечин, вул. Заводська, 5, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0511 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Заводська, 5:
  • Передати безоплатно у власність Гоєру Роману Павловичу та Гоєр Оксані Михайлівні, жит. м. Перечин, вул. Заводська, 5, земельну ділянку, яка призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Заводська, 5,  площею 0,0511 га.
 2. Затвердити Кузіній Олександрі Сергіївні, жит. м. Перечин, вул. Мала, 13 проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0360 га, яка знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Мала, 13:
  • Передати безоплатно у власність Кузіній Олександрі Сергіївні, жит. м. Перечин, вул. Мала, 13 земельну ділянку, яка призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Мала, 13, площею 0,0360 га.
 3. Затвердити Штелиха Євгенії Миколаївні, жит. м. Перечин, вул. Ужанська (Червоноармійська), 52 технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0888 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Ужанська (Червоноармійська), 52:
  • Передати безоплатно у власність Штелиха Євгенії Миколаївні, жит. м. Перечин, вул. Ужанська (Червоноармійська), 52 земельну ділянку, яка призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Ужанська (Червоноармійська), 52, площею 0,0888 га.
 4. Затвердити Константиновій Олександрі Василівні, жит. м. Перечин, вул. Ужгородська (Жовтнева), 39/36 проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва площею 0,0555 га, яка розташована в урочищі «Вулшава» м. Перечин:
  • Передати безоплатно у власність Константиновій Олександрі Василівні, жит. м. Перечин, вул. Ужгородська (Жовтнева), 39/36 земельну ділянку, яка призначена для індивідуального садівництва яка розташована в урочищі «Вулшава» м. Перечин, площею 0,0555 га.

Міський голова                                                         І.М. Погоріляк

УКРАЇНА

                                  ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА                                   

3 пленарне засідання

5 сесії VІІ скликання

РІШЕННЯ

Проект

від  26 травня  2016 року №____

         м.Перечин

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою,

надання дозволів на виготовлення

експертних грошових оцінок, затвердження

експертної грошової оцінки земельної ділянки,

надання дозволу на продаж.

Відповідно до вимог статей  12, 19, 79-1, 91, 125-126, 128 Земельного кодексу України, норм ст. 9 Закону України «Про оренду землі», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення фізичних осіб, фізичних осіб-підприємці та юридичних осіб та доданих до них документів, врахувавши висновки постійної депутатської комісії, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати Мицька Ганні Михайлівні, жит. м. Перечин, вул. Садова, 31 дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для господарського використання (підприємницької діяльності) площею 0,0999 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Гагаріна, 10.
 2. Надати Мицька Юрію Андрійовичу, жит. м. Ужгород, вул. Сидоряка, 42 дозвіл на виготовлення експертно-грошової оцінки земельної ділянки (код № 2123210100:01:006:0161), для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка знаходиться у даного громадянина в оренді згідно договору оренди землі від 17 грудня 2013 року, що розташована за адресою: м. Перечин, вул. Будівельників, 3А.

Міський голова                                                         І.М. Погоріляк

УКРАЇНА

                                  ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА                                   

3 пленарне засідання

5 сесії VІІ скликання

РІШЕННЯ

Проект

від  26 травня року №___

              м.Перечин

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для індивідуального

гаражного будівництва, внесення змін

та доповнень до рішень сесії.

Відповідно до норм статей  12, 40, 80, 81, 116, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши письмові звернення громадян, додані до них матеріали та документи, врахувавши висновки постійної депутатської комісії, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати Гренцер Тетяні Іванівні, жит. м. Перечин, вул. Ужанська (Червоноармійська), 2/17 дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів, площею 0,0024 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Ужанська (Червоноармійська), 2.
 2. Затвердити Годованій Олені Володимирівні, жит. м. Перечин, вул. Чкалова, 3 проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів, що знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Лермонтова, б/н.

Міський голова                                                                  І.М. Погоріляк

УКРАЇНА

                                  ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА                                   

3 пленарне засідання

5 сесії VІІ скликання

РІШЕННЯ

Проект

від  26 травня року №___

              м.Перечин

 Про внесення змін до рішення

 2 сесії  Перечинської міської

 ради VII скликання

 №28 від 24 грудня 2015 року

 «Про міський бюджет на 2016 рік»

(зі змінами від 11.02.2016р., 25.02.2016р.,

21.04.2016р.,12.05.2016р.).

  Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.23,78 «Бюджетного кодексу України», міська рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити перерозподіл видатків міського бюджету на 2016 рік (в межах загального обсягу видатків) (додаток 1).
 2. Капітальні видатки та перелік об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міста викласти в новій редакції. (додаток 2).
 3. Затвердити зміни до переліку державних та регіональних програм, які будуть фінансуватися в 2016 році за рахунок міського бюджету ( додаток 3).
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності міської ради (голова Шинкарчук Я.І.).

               Міський голова                                                           І.М.Погоріляк    

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА

3 пленарне засідання

5 сесії VІІ скликання

РІШЕННЯ

Проект

від  26 травня  2016 року №____

         м.Перечин

Про затвердження проектів відведення,

надання в оренду земельних ділянок

несільськогосподарського призначення

в м.Перечин, продовження та припинення

дії договорів оренди земельних ділянок.

Відповідно до вимог статті 12, статті 40, статті 124  Земельного кодексу України, розглянувши письмові звернення громадян про затвердження проектів відведення, надання в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м.Перечин, продовження та припинення дії договорів оренди земельних ділянок та додані до заяв відповідні технічні матеріали та документи, ст. 15, 31, 33, 34 Закону України «Про оренду землі» та висновки постійної депутатської комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Поновити «Благодійній членській організації «Карітас святого Августина», яка знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Ужгородська (Жовтнева), 44 договір оренди земельної ділянки № 66 від 23 червня 2010 року терміном на 5 років.

Міський голова                                                          І.М. Погоріляк