Проєкти рішень 2 Пленарного засідання 5 сесії Перечинської Міської Ради від  12.05.2016

Дата публікації: 12.04.2016

УКРАЇНА  

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА   

5 сесії VII  скликання

РІШЕННЯ

Проект

від  12 травня 2016 року №__

         м.Перечин

Про присвоєння звання «Почесний

громадянин міста Перечин» у 2016 році

Відповідно до статті 9 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Перечин», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Присвоїти звання «Почесний громадянин м.Перечин» в 2016 році Гаваші Андрію Андрійовичу та Суслі Юрію Федоровичу.

Міський голова                                                                 І.М.Погоріляк

Коротка автобіографічна довідка

кандидата на присвоєння почесного

звання «Почесний громадянин м. Перечин» Гаваші Андрія Андрійовича

Андрій Андрійович Гаваші народився 24 лютого 1939 в м. Ужгород — колишній футболіст та спортивний діяч. Виступав за другу збірну СРСР. Увійшов до символічної збірної Закарпаття усіх часів. Володар почесного звання «Заслужений працівник фізичної культури» та його обрано почесним громадянином м. Великий Березний. Випускник фізмату Ужгородського держуніверситету.

Свою ігрову кар’єру розпочав у юнацькій команді «Спартак» (Ужгород). У 1956 р. наставник ужгородців Михайло Михалина його ще зовсім молодим юнаком запросив до головної дружини. Незабаром на талановитого молодого голкіпера звернули увагу тренери київського «Динамо» і в 1959 р. він, разом зі своїми одноклубниками Турянчиком та Сабо переїхав у столицю України. Перший сезон у складі киян, став найуспішнішим в кар’єрі воротаря. Замінивши на останньому рубежі травмованого основного кіпера команди Макарова, продемонстрував надійну і впевнену гру, чим привернув до себе увагу тренерів збірної СРСР, яка тоді почала підготовку до Кубку Європи.

Гаваші у 1959 р. зайняв шосте місце серед лауреатив щорічної нагороди Футболіст року в Україні. Згодом він потрапляє в списки кандидатів в збірну СРСР, проводить з національною командою збори, беручи участь у тренувальній грі. (В той час він був внесений в заявку на товариський матч збірних СРСР і Чехословаччини, в якому був дублером Льва Яшина). Але зіграти в головній команді країни, так і не вдалося.

Наступного року він повернувся до рідного клубу. В ужгородському «Спартаку», хоч був воротарем, однак розкрив себе і в атаці. Навіть одного сезону став найкращим бомбардиром цієї команди, яку в 1961 р. перейменували на «Верховину» і в якій він завершив свою ігрову кар’єру.

Перечинці пам’ятають Андрія Гаваші як чудового гравця і тренера футбольної команди «Хімік» Перечин, котра в 60-70-х роках була однією з найкращих команд Закарпаття. У 1967 році «Хімік» вперше виборює звання чемпіона Закарпатської області.  Андрій Андрійович в Перечині показав себе і прекрасним фахівцем у галузі промисловості, працюючи на заводі «Продтовари»,  а згодом 18 років у конструкторському бюро заводу «Стеатит». Після того він працював заввідділом молоді і спорту Перечинської РДА.

А чи не найяскравіша життєва сторінка в житті Андрія Гаваші — 12 років на посаді голови Федерації футболу Закарпаття (1995–2006), 10 років делегатом Федерації футболу України на матчах вищої і прем’єр-ліги країни, а також діяльність на посаді члена виконкому ФФУ, в якій виконував обов’язки заступника голови комітету по зв’язках із регіонами (курирував західні області).

Коротка автобіографічна довідка

кандидата на присвоєння почесного

звання «Почесний громадянин м. Перечин» Сусло Юрія Федоровича

Юрій Федорович Сусла народився 5 лютого 1934 в м. Перечин, Закарпаття — футболіст. Воротар, виступав  за такі клуби:  «Спартак» (Ужгород), СКА (Львів), ЦСКА (Москва), «Карпати» (Львів). Працював тренером у СДЮШОР «Карпати» (Львів). Єдиний, хто досі є степендіантом клубу ще з часу створення команди у 1963 році. Сьогодні проживає в Перечині та Львові.

Закінчив Львівський інститут фізкультури (1966).

Почав кар’єру в команді «Червона Зірка» Перечин (1952—1953 роки). Протягом сезону 1954 спочатку грав за «Спартак» (Ужгород), потім перейшов до ОБО (Львів). В сезоні 1957 року талановитого воротаря запросили до головного армійського клубу країни — ЦСК МО (Москва), але Сусла провів у чемпіонаті лише 2 поєдинки. 

 Наступного року повернувся до львівського СКВО з яким посів 1-е місце в третій зоні класу «Б» і потрапив до фінального турніру за вихід до найвищої радянської ліги. Проте вже в першій грі турніру, який проходив у Тбілісі, Юрій Сусла отримав травму й не зміг взяти участь у наступних іграх. У боротьбі за єдину путівку львів’яни посіли 5-е місце серед 6 команд.

Перед сезоном 1963 перейшов до щойно створеного клубу «Карпати» (Львів). 21 квітня 1963 року взяв участь в історичному, першому офіційному матчі «Карпат» — львів’яни на власному полі перемогли з рахунком 1:0 «Локомотив» (Гомель), а Сусла відстояв гру «на сухо».

Тренерська діяльність

Після першості 1966 року завершив кар’єру футболіста, у сезоні 1968 увійшов до тренерського штабу «Карпат». Разом з клубом, який виступав у першій лізі,  здобув Кубок СРСР 1969 року.

З 1979 року працював у СДЮШОР «Карпати» (Львів). Серед його вихованців: Віталій Постранський, Олег Венчак, Микола Сич, Руслан Забранський і Богдан Шуст та багато інших талановитих гравців.

УКРАЇНА  

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА   

5 сесії VII  скликання

РІШЕННЯ

Проект

Від  12 травня 2016 року №__

               м.Перечин

Про затвердження технічної документації

із землеустрою, проектів відведення земельних

ділянок, призначених для будівництва та

обслуговування житлових будинків,

господарських будівель і споруд, ведення

особистого селянського господарства,

індивідуального садівництва, передачу

у власність земельних ділянок

Відповідно до вимог статті 12 глави другої, статті 33 глави п»ятої, статті 40 глави шостої, статей 79, 80, 81 глави чотирнадцять, статей 116, 118, 120, 121, 125, 126 глави 19 Земельного кодексу України,розглянувши письмові звернення громадян про передачу у власність земельних ділянок у порядку безоплатної приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян, для обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), ведення особистого селянського господарства, ведення індивідуального садівництва та додані до заяв відповідні технічні матеріали та документи, що підтверджують розміри вказаних земельних ділянок, ч.6 ст.5 Закону України «Про особисте селянське господарство», на виконання пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та висновки постійної депутатської комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити гр. Роман Марії Степанівні, жит. м. Ужгород, вул. Марка Вовчка, 14/17, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Ужанська,63а (кадастровий номер 2123210100:01:004:0245):

1.1.Передати безоплатно у власність гр. Роман Марії Степанівні, жит. м. Ужгород, вул. Марка Вовчка, 14/17 земельну ділянку, площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Ужанська, 63а.

 1. Затвердити гр..Яцко Ганні Михайлівні, жит.м.Перечин, вул.Ак.Корольова,6 проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,1000 га, що розташована за адресою м.Перечин (біля колишньої бази «Беркут»).

            2.1. Передати безоплатно у власність гр. Яцко Ганні Михайлівні, жит.м.Перечин, вул.Ак.Корольова,6 проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,1000 га, що розташована за адресою м.Перечин (біля колишньої бази «Беркут»).

 1. Затвердити гр. Білець Ганні Дмитрівні, жит. м. Перечин, вул..Ужанська, 58, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Ужанська,58.

3.1.Передати безоплатно у власність гр. Білець Ганні Дмитрівні, жит. м. Перечин, вул..Ужанська, 58 земельну ділянку, площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Ужанська, 58.

 1. Затвердити гр.. Білець Ганні Дмитрівні, жит. м. Перечин, вул..Ужанська, 58 проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,05 га, що розташована за адресою м.Перечин, вул.Ужанська,58.

           4.1. Передати безоплатно у власність гр. Білець Ганні Дмитрівні, жит. м. Перечин, вул..Ужанська, 58 проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,05 га, що розташована за адресою м.Перечин, вул..Ужанська,58.

Міський голова                                                          І.М. Погоріляк

УКРАЇНА  

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА   

5 сесії VII  скликання

РІШЕННЯ

Проект

від  12 травня  2016 року №____

         м.Перечин

Про надання дозволів на виготовлення технічної

документації із землеустрою, проектів відведення

на земельні ділянки, призначених для

будівництва та обслуговування житлових будинків,

господарських будівель та споруд, ведення

особистого селянського господарства,

індивідуального садівництва, відмову у

наданні дозволів на виготовлення

 проектів землеустрою щодо  відведення,

 внесення змін та доповнень до рішень сесії.

Відповідно до вимог статті 12 глави другої, статті 20, статей 79, 80, 81 глави чотирнадцять, статей 116, 118, 120, 121, 125, 126 глави 19; статей 141, 142 глави 22 Земельного кодексу України,розглянувши письмові звернення громадян про передачу у власність земельних ділянок у порядку безоплатної приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян, для обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), ведення особистого селянського господарства, ведення індивідуального садівництва та додані до заяв відповідні технічні матеріали та документи, що підтверджують розміри вказаних земельних ділянок, ч.6 ст.5 Закону України «Про особисте селянське господарство», на виконання пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та висновки постійної депутатської комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Відмовити гр.. Шютєву Андрію Андрійовичу (1973 р.н.), жит. м. Перечин, вул.. Суворова,14 у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 1 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, урочище Реформа до виготовлення Генерального плану міста Перечин.
 2. Надати гр..Баєвій Ганні Миколаївні, жит.м.Перечин, вул..Лермонтова, 9/10 дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного, лісогосподарського призначення, земель водного фонду та водоохоронних зон, обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об’єктів з метою встановлення меж прибережної захисної смуги струмка Вулшава, в межах міста Перечин біля вул.Ужгородська.
 3. Відмовити гр.Шютєву Андрію Андрійовичу(1950 р.н.) жит. м. Перечин, вул.. Суворова,14 дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 1 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, урочище Реформа  до виготовлення Генерального плану міста Перечин. 
 4. Надати гр.Гапак Марії Юріївні, жит.с.Сімер, вул..Карпатська,85 дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,10га, яка розташована за адресою: м.Перечин, вул.Підвисочанська, б/н.
 5. Відмовити гр. Сікора Вірі Іванівні, жит. м. Перечин, вул. 8-го Березня, 6 у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для садівництва, площею 0,12 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. 8-го Березня у зв’язку з тим, що Генеральним планом не передбачено виділення даної земельної ділянки під садівництво.
 6. Надати гр..Цибик Олені Омелянівні, жит. м.Перечин, вул..8-го Березня,3 дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,07 га, яка розташована за адресою м.Перечин, вул.8-го Березня,3.
 7. Надати гр.Зелінко Любові Михайлівні, жит.м.Перечин, вул..Толстого,10 дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства, площею 0,75 га, що розташована біля вул.Будівельників.

 Міський голова                                                                 І.М. Погоріляк

УКРАЇНА  

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА   

5 сесії VII  скликання

РІШЕННЯ

Проект

Від  12 травня 2016 року №__

               м.Перечин

Про відмову, надання дозволу

на виготовлення проекту

землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для індивідуального

гаражного будівництва

Відповідно до норм статей  12, 40, 80, 81, 116, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши письмові звернення громадян, додані до них матеріали та документи, врахувавши висновки постійної депутатської комісії, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Відмовити гр..Давиденко Юрію Івановичу, жит.м.Перечин, пл..Незалежності, 4/7 у виділенні земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу за адресою* пл..Незалежності,4, у зв’язку з відсутністю схеми гаражного будівництва.
 2. Відмовити гр. Гужик Жанні Володимирівні, жит. м. Перечин, пл. Незалежності (50 років Жовтня), 3/8 у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована за адресою: м. Перечин, пл. Незалежності (50 років Жовтня) біля будинку № 3, у зв’язку з відсутністю схеми гаражного будівництва.
 3. Відмовити гр.Сеничу Михайлу Івановичу, жит. м.Перечин, вул..Ломоносова, 13/4 у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів площею 0,0024 га, що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул.. Ломоносова, 13/4 у зв’язку з відсутністю схеми гаражного будівництва.
 4. Надати гр.Скубеничу Михайлу Афанасійовичу, жит.м.Перечин, пл..Народна, 21/5 дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуальних гаражів площею 24,5 кв.м., яка розташована за адресою: м.Перечин, вул..Ужанська,4.

Міський голова                                                                І.М. Погоріляк

УКРАЇНА  

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА   

5 сесії VII  скликання

РІШЕННЯ

Проект

Від  12 травня 2016 року №__

               м.Перечин.

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою,

надання   дозволів   на   виготовлення

 експертних      грошових         оцінок,

затвердження   експертної     грошової

оцінки  земельної   ділянки,   надання

 дозволу на продаж.

Відповідно до вимог статей  12, 19, 79-1, 91, 125-126, 128 Земельного кодексу України, норм ст. 9 Закону України «Про оренду землі», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення фізичних осіб, фізичних осіб-підприємці та юридичних осіб та доданих до них документів, врахувавши висновки постійної депутатської комісії, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Погодити звіт про актуалізацію експертно-грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0668 га, кадастровий номер 2123255100:01:003:0050, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (1.11.1 – автотехобслуговування), розташованої за адресою Закарпатська область, м.Перечин, провулок Ужанський, будинок 1.

1.1. Затвердити ціну продажу земельної ділянки на підставі експертної грошової оцінки (висновок оцінювача про ринкову вартість) земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0668 га, кадастровий номер 2123255100:01:003:0050, яка знаходиться по провулку Ужанському, будинок 1 в м.Перечин Закарпатської області  у розмірі 51298 (п’ятдесят одна тисяча двісті дев’яносто вісім) грн без ПДВ та відповідно ціну одного квадратного метра земельної ділянки у розмірі – 76,79 грн. (сімдесят шість грн. 79 копійок).

1.2. Продати гр..Василихові Вячеславу Васильовичу земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 0,0668 га, кадастровий номер 2123255100:01:003:0050, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, розташованої за адресою Закарпатська область, м.Перечин, провулок Ужанський, будинок 1, вартістю 51298 (п’ятдесят одна тисяча двісті дев’яносто вісім) грн без ПДВ.

1.3. Доручити Перечинському міському голові укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки площею 0,0668 га, кадастровий номер 2123255100:01:003:0050, яка знаходиться по провулку Ужанському, 1 в м.Перечин Закарпатської області, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за ціною, затвердженою даним рішенням.

1.4. Зобов’язати гр..Василиху Вячеслава Васильовича укласти  з Перечинською міською радою Закарпатської області договір купівлі-продажу земельної ділянки, здійснити оплату у строк, визначений законодавством, а після набуття права власності на об’єкт виконувати вимоги ст. 91 Земельного кодексу України.

1.5. Припинити дію договору оренди земельної ділянки від 22 вересня 2010 року площею 0,0668 га, кадастровий номер 2123255100:01:003:0050, яка знаходиться за адресою провулок Ужанський,1 м.Перечин, Закарпатська область в момент набуття права власності на вказану земельну ділянку.

Міський голова                                                                              І.М.Погоріляк

УКРАЇНА  

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА   

5 сесії VII  скликання

РІШЕННЯ

Проект

від  12 травня 2016 року №__

         м.Перечин

Про затвердження Гімну територіальної
громади міста 
Перечин

 Відповідно до пункту 49 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою відображення історичних, культурних, соціально-економічних особливостей і традицій міста Перечин, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Гімн територіальної громади міста Перечин (автор музики – Керецман М.І.,  автор тексту – Шип Ю.В.) згідно з додатками 1 і 2.
 2. Затвердити Положення про зміст, опис та порядок використання Гімну територіальної громади міста Перечин, згідно з додатком 3.
 3. Внести зміни до Регламенту Перечинської міської ради 7 скликання, затвердженого рішенням міської ради від 17 грудня 2015 року “Про затвердження Регламенту роботи Перечинської міської ради 7 скликання”, виклавши п.3 статті 21 Регламенту в наступній редакції: “ При відкритті пленарного засідання сесії та після закриття сесії виконується Державний гімн України та Гімн територіальної громади міста Перечин . Усі присутні в залі пленарних засідань зобов’язані стояти під час виконання Держаного гімну України та Гімну територіальної громади міста Перечин, присутні повинні співати гімн або зберігати тишу.
 4. Рішення оприлюднити на офіційному сайті міста Перечин.
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Піддубного С.В. та комісію з питань освіти, культури, спорту, туризму та міжнародних відносин (голова – Гунка Ф.Ф.).

Міський голова                                                І.М.Погоріляк

УКРАЇНА  

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА   

5 сесії VII  скликання

РІШЕННЯ

Проект

Від  12 травня 2016 року №__

               м.Перечин.

Про внесення змін до п.1рішення

2 сесії 7 скликання

№26 від 24.12.2015 року

«Про затвердження цільових

програм з питань розвитку місцевого

самоврядування на 2016-2018 роки

      Відповідно до пункту с..22, ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  у зв’язку з виникненням необхідності збільшення переліку заходів і завдань, ,  міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни в п.1 рішення 2 сесії VII скликання № 26 від 24 грудня 2015 року, а саме включити до цільових програм з питань розвитку місцевого самоврядування на 2016 – 2018 роки «Програму розвитку системи оповіщення жителів м.Перечин на 2016 – 2020 роки» (додаток1),  «Програму з надання безоплатної первинної правової допомоги мешканцям міста Перечин на 2016-2018 роки» (додаток 2) та Програму благоустрою міста Перечин(додаток 3)

       2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності міської ради (голова Шинкарчук Я.І.).

Міський голова                                           І.М.Погоріляк

Додаток   1

               до проекту  рішення 2 пленарного

засідання 5 сесії Перечинської міської

                                 ради VII скликання від 12 травня 2016 року №____ «Про внесення змін

до п.1рішення2 сесії 7 скликання

№26 від 24.12.2015 року

«Про затвердження цільових

програм з питань розвитку місцевого

самоврядування на 2016-2018 роки”

ПРОГРАМА

розвитку системи оповіщення жителів м.Перечин

на 2016 – 2020 роки

Загальні положення

Програму розвитку системи оповіщення жителів м.Перечин на 2016 – 2020 роки (далі – Програма) розроблено відповідно на виконання повноважень міською радою щодо інформування населення м.Перечин, а також для своєчасного оповіщення населення про можливість виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та  інформування щодо порядку і правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій, дотримання правил благоустрою, оголошень різного характеру.

Мета і завдання Програми

 Основною метою Програми є створення умов для забезпечення своєчасного інформування жителів м.Перечин, забезпечення безпеки населення і територій, підвищення рівня їх захищеності від впливу шкідливих техногенних, природних та екологічних факторів за рахунок своєчасного оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації (далі – НС), а також приведення системи оповіщення м.Перечин до вимог сучасного стану інформаційно-комунікаційних технологій.

Основними завданнями є:

 • оповіщення жителів міста про можливість виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру;
 • доведення порядку дій і правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій;
 • доведення вимог інструкцій, пам’яток, щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій;
 • доведення до жителів міста інформації про діяльність міської ради, яка потребує оприлюднення;
 • оголошення про заходи, які будуть проводитись в місті.

Реалізація заходів Програми

Програма передбачає реалізацію заходів за такими напрямами:

 1. Створення системи оповіщення та інформування населення.
 2. Забезпечення безперебійного функціонування наявної систем  оповіщення.

Фінансове забезпечення Програми

Фінансування Програми буде здійснюватись у межах бюджетних призначень, передбачених міським бюджетом, спонсорських, благодійних внесків та інших джерел, незаборонених законодавством.

Секретар ради                          О.Ю.Вовканич-Белеканич

Додаток 1

до Програми

ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

розвитку системи оповіщення жителів м.Перечин

на 2016 – 2020 роки

1. Найменування ПрограмиПрограма розвитку системи оповіщення жителів м.Перечин на 2016 – 2020 роки 
2. Підстава для розроблення Програмип.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування», Кодекс цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від15 лютого 1999 року № 192 „Про затвердження Положення про організацію оповіщення і зв’язку у надзвичайних  ситуаціях”, від 9 січня 2014 року № 11 „Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту”, розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 30 листопада 2015 року № 442 «Про Програму розвитку системи зв»язку, оповіщення та інформатизації цивільного захисту Закарпатської області на 2016-2020 роки».
3. Ініціатори роз-роблення ПрограмиПеречинська міська рада,Перечинський районний сектор УДСНС України у Закарпатській області
4. Виконавці Про-грамиВиконавчий комітет міської ради
5. Мета і основні завдання ПрограмиЗабезпечення своєчасного інформування жителів м.Перечин, забезпечення безпеки населення і територій, підвищення рівня їх захищеності від впливу шкідливих техногенних, природних та екологічних факторів за рахунок своєчасного оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації 
6. Загальні обсяги фінансування300 з міського бюджету
7. Строки реалізації ПрограмиПротягом п’яти років (2016 – 2020 роки)
8. Очікувані результати реалізації ПрограмиРеалізація заходів Програми дасть можливість підтримати змонтовану систему оповіщення у постійній готовності до використання за призначенням, дозволить провести реконструкцію діючої системи оповіщення, яка забезпечить своєчасне та ефективне інформування населення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації, що значно зменшить кількість людських жертв, матеріальних та фінансових збитків від наслідків надзвичайних ситуацій
9. Контроль за реалізацією Про-грамоюПостійна комісія міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності (голова – Шинкарчук Я.І.)

Додаток 2

до Програми

РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Програми розвитку системи оповіщення жителів м.Перечин

на 2016 – 2020 роки

Обсяг коштів, які пропонується залучити для виконання ПрограмиРоки виконанняВсього витрат на виконання Програми,тис. гривень
201620172018201920202016 – 2020 роки
Обсяг ресурсів всього, у тому числі:25010101020300
міський бюджет25010101020300
       

Додаток 2  до рішення 2 пленарного засідання

5 сесії  7 скликання

Перечинської міської ради

від 12.05.2015 року №______

Програма  з надання безоплатної первинної правової допомоги

мешканцям міста Перечин на 2016-2018 роки

І. Вступ

Програма з надання безоплатної первинної правової допомоги мешканцям міста Перечин на 2016-2018 роки розроблена з метою забезпечення права мешканців міста Перечин на отримання належної первинної правової допомоги.

1.Ініціатор розроблення програмиВиконавчий комітет Перечинської міської ради,Благодійний фонд інформаційних та освітніх ініціатив «Розвиток»
2.Підстава для розроблення програмиСтаття 26 п.22, п.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України “Про безоплатну правову допомогу”
3.Розробник програмиВиконавчий комітет Перечинської міської ради,Благодійний фонд інформаційних та освітніх ініціатив «Розвиток» 
4.Головний розпорядник коштів Виконавчий комітет Перечинської міської ради
4.1Відповідальний виконавець програмиВиконавчий комітет Перечинської міської ради
4.1Учасники програмиВиконавчий комітет Перечинської міської ради,Благодійний фонд інформаційних та освітніх ініціатив «Розвиток»юридичні особи приватного права
5.Термін реалізації програми2016-2018 роки
5.1Етапи виконання2016-2017 роки2017-2018 роки 
6.Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми (для комплексних програм) Бюджет міста Перечин
7.Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми на 2016-2018 роки, всього, у тому числі: 240 000, 00 гривень
7.1.коштів міського бюджету40 000,00 гривень
 коштів інших джерел200 000, 00 гривень

ІІ. Визначення проблеми, на розв’язання

якої спрямована програма

          Належна реалізація права громадян на правову допомогу нерозривно пов’язана з суспільним розвитком. В суспільстві, де це право не забезпечується належним чином, люди, особливо представники соціально вразливих верств населення, не знають про наявні законні гарантії та можливості для захисту своїх прав. За відсутності фінансової спроможності соціально вразливі верстви населення цілком обмежені у доступі до правових інструментів — не мають можливості захищати свої інтереси та права свідомо та самостійно.

          Кожен громадянин має право на правову допо­могу — це гарантовано статтею 59 Конституції України. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Оскільки після набуття чинності Закону України «Про безоплатну правову допомогу» у 2011 р. основні обов‘язки щодо налагодження системи надання первинної безоплатної правової допомоги в громадах покладаються на органи місцевого самоврядування виникла реальна потреба у створенні та прийнятті цільової міської програми з надання безоплатної первинної правової допомоги мешканцям міста Перечин.

         Новостворена програма дозволить залучити юридичних осіб приватного права до надання первинної правової допомоги представникам соціально вразливих верст населення, які за відсутності фінансової спроможності зможуть   отримувати професійну правову допомогу та юридичні консультації безкоштовно, оперативно та в повному обсязі, а також дасть можливість реалізувати своє конституційне право на отримання безкоштовної правової допомоги.

ІІІ. Мета програми

 1. Розроблення та здійснення комплексу заходів правового, організаційного та економічного характеру, спрямованих на забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги осіб, які мають на неї конституційне право і потребують такої допомоги.
 2. Забезпечення здійснення висококваліфікованого захисту конституційних прав та представництва правових інтересів вразливих верств населення, фінансовий стан яких не дозволяє їм отримувати платну юридичну допомогу.
 1. Перелік завдань і заходів Програми, обсяги та джерела фінансування.

Строки та етапи виконання програми 

         Проблему відсутності надання безоплатної первинної правової допомоги мешканцям міста Перечин на місцевому рівні передбачається розв’язати шляхом:

 1. Створення міської цільової програми з надання безоплатної первинної правової допомоги мешканцям міста Перечин;
 2. Визначення переліку пріоритетних завдань з питань надання безоплатної первинної правової допомоги мешканцям міста Перечин;
 3. Фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету та інших не заборонених законодавством джерел надання первинної правової допомоги.

         Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми на 2016-2018 роки становить 240 000, 00 гривень

         Реалізація програми передбачено на 2016-2018роки.

         Виконання Програми здійснюватиметься в два етапи: 

         На першому етапі (2016 рік) проведення конкурсного відбору організацій юридичного спрямування, що спеціалізуються у галузі приватного права, згідно Наказу № 891/5 Міністерства юстиції України від 15.06.2012, яким затверджено порядок та критерії залучення органами місцевого самоврядування юридичних осіб приватного права до надання безоплатної первинної правової допомоги населенню.

         Укладання з юридичними особами приватного права, які відповідно до свого статуту мають право надавати правову допомогу та мають досвід роботи з надання безоплатної правової допомоги, договорів про надання на постійній або тимчасовій основі первинної правової допомоги мешканцям міста Перечин.

         На другому етапі (2018 рік) передбачається провести аналіз виконання Програми першого етапу, скоригувати і здійснити додаткові заходи з виконання Програми.

        Фінансування Програми буде здійснено в межах видатків, затверджених на відповідний рік у бюджеті м. Перечин, та за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством. У разі необхідності заходи програми можуть переглядатися та уточнюватися.

         Перелік завдань і заходів Програми викладений у Додатку №1

 1. Організація управління та контролю за виконанням Програми
 1. Контроль за виконанням Програми і координація дій між її виконавцями покладається на керуючу справами виконавчого комітету міської ради.
 2. Керуюча справами виконавчого комітету міської ради звітує перед міською радою про виконання Програми один раз на рік.

Секретар міської ради                                      О.Ю.Вовканич-Белеканич       

Додаток2

до Програми

Перелік завдань і заходів Програми з надання безоплатної первинної правової допомоги

мешканцям міста Перечин на 2016 – 2018 роки

№ з/пНазва напряму діяльності (пріоритетні завдання)Перелік заходів ПрограмиТермін виконання заходу ВиконавціДжерела фінансуванняОрієнтовані обсяги фінансування (вартість), в тому числі за роками:Очікувані результати 
1Конкурсний відбір юридичних осіб приватного права1.1 Проведення конкурсного відбору організацій юридичного спрямування, що спеціалізуються у галузі приватного права.ІІІ квартал 2016Виконавчий комітет міської ради Міський бюджет, інші джерела фінансування – Відібрані юридичні особи приватного права
1.2 Укладення з юридичними особами приватного права, які відповідно до свого статуту мають право надавати правову допомогу та мають досвід роботи з надання безоплатної правової допомоги, договорів про надання на постійній або тимчасовій основі первинної правової допомоги мешканцям міста Перечин. ІV квартал2016Виконавчий комітет міської радиМіський бюджет, інші джерела фінансування     – Укладені договори з юридичними особами приватного права для надання БПД
2Створення стратегічного і операційного плану розвитку надання безоплатної правової допомоги в м. Перечин.Створення стратегічного і операційного плану розвитку надання безоплатної правової допомоги в м. ПеречинІV квартал2016Виконавчий комітет міської ради, Юридичні особи приватного права, БФ «Розвиток»Міський бюджет, інші джерела фінансування  –Створено стратегічний і операційний плани розвитку БПД в м. Перечин
3Безпосереднє надання правової інформації та консультацій клієнтам у стаціонарних центрах і під час виїзних прийомів.2.1 Надання безоплатної правової допомоги мешканцям м.Перечин2017 – 2018Юридичні особи приватного праваМіський бюджет, інші джерела  фінансування2016 рік   –  0 000, 00 (Міський бюджет,)           2017 рік – 20 000, 00 (Міський бюджет,)            – 100 000, 00 (інші джерела фінансування) 2018  рік  –  20 000, 00 (Міський бюджет,)            – 100 000, 00 (інші джерела фінансування) Надано правову інформацію та консультації клієнтам у стаціонарних центрах і під час виїзних прийомів.
 
4Правопросвітницька діяльність 3.1. Проведення заходів до  Всеукраїнського тижня права та Дня прав людини 2017 – 2018Виконавчий комітет міської ради, БФ «Розвиток»Міський бюджет, інші джерела фінансування  –  Проведено заходи до Всеукраїнського тижня права та Дня прав людини
3.2. Поширення правопросвітницьких матеріалів 2017 – 2018Виконавчий комітет міської радиМіський бюджет, інші джерела фінансування  –Поширено правопросвітницькі матеріали
3.3.  Проведення тематичних тренінгів, з питань правової обізнаності для мешканців м.Мукачево  2017 – 2018Виконавчий комітет міської ради, БФ «Розвиток»Міський бюджет, інші джерела фінансування  –Проведено тематичні тренінги, з питань правової обізнаності для мешканців м.Перечин 
5Підвищення престижу працівників шкільної галузі у сфері права4.1 Проведення конкурсу2017- 2018Виконавчий комітет міської радиМіський бюджет, інші джерела фінансування  – Проведено конкурс з метою підвищення професійного рівня педагогів  у сфері права
6Залучення волонтерів-молодих юристів для проходження стажування в міській раді в рамках міської цільової програми з надання БПДЗалучення волонтерів-молодих юристів для проходження стажування в міській раді в рамках МЦП 2017- 2018Виконавчий комітет міської радиМіський бюджет, інші джерела фінансування  – Надано стажування волонтерам юристам в міській раді в рамках міської цільової програми з надання БПД
7Інформаційне висвітлення5.1 Інформування населення міста Перечин щодо БПД (безоплатної правової допомоги), яка надається в рамках МЦП (міської цільової програми) 2016- 2018Відділ внутрішньої політики виконавчого комітету, БФ «Розвиток»Міський бюджет, інші джерела фінансування– Населення міста Перечин проинформованно щодо МЦП
5.2. Запровадження та забезпечення в комунальних засобах масової інформації рубрики з актуальних правових питань2017- 2018Відділ внутрішньої політики виконавчого комітетуМіський бюджет, інші джерела фінансування                   –В комунальних ЗМІ запроваджено рубрику з актуальних правових питань

Секретар міської ради                                                                                                                 О.Ю.Вовканич-Белеканич                                                             

Додаток 3  до рішення 2 пленарного засідання

5 сесії  7 скликання

Перечинської міської ради

від 12.05.2015 року №______

Програма благоустрою міста Перечин

1.     ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Благоустрій – комплекс робіт з  інженерного захисту,  розчищення,  осушення  та озеленення території,  а також соціально-економічних,   організаційно-правових   та   екологічних заходів з покращання мікроклімату,  санітарного очищення, зниження рівня шуму та інше, що здійснюються на території населеного пункту з  метою  її  раціонального  використання,  належного утримання та охорони,  створення умов щодо захисту і  відновлення  сприятливого для життєдіяльності людини довкілля. Програма благоустрою міста Перечин на 2016 – 2017 роки розроблена на виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів» , Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про дорожній рух», Закону України «Про автомобільні дороги» та інших нормативно – правових актів у сфері благоустрою населених пунктів.Виконання Програми передбачає :·        Запровадження стимулів до економного і раціонального господарювання та використання ресурсів;·        Покращення екологічного та санітарного стану міста;·              Прозорість прийнятих рішень щодо реформування житлово-комунального господарства міста.Однією з стратегічних цілей Програми є створення безпечного та комфортного середовища для проживання, що досягається шляхом  забезпечення належного рівня благоустрою. Роботи з благоустрою у місті здійснюються КП «Комунальник».Впродовж останніх місяців у місті проведена значна робота у сфері благоустрою, що включає поточні видатки на прибирання території, вивіз твердих побутових відходів, поточний та капітальний ремонт вулиць, ремонт та обслуговування вуличного освітлення, оплату за використану електроенергію вуличним освітленням, крім того проведено роботи по встановленню дорожніх знаків, засобів примусового зниження швидкості, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, впорядкуванню прибудинкових територій, місць відпочинку, встановленню дитячих та спортивного майданчиків, капітальний ремонт тротуарів та ін. 

МЕТА ПРОГРАМИ

 • забезпечення утримання в належному санітарному стані території міста (проїжджої частини, тротуарів, паркових алей, доріжок, малих архітектурних форм, парків, площ, меморіальних комплексів в парках та скверах міста), очищення та озеленення територій, санітарна очистка, раціональне використання та охорона об’єктів благоустрою, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.
 • Покращення зовнішнього вигляду та санітарного стану міста (організація прибирання міста, забезпечення своєчасного і повного видалення твердих і рідких побутових відходів, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, косіння зелених зон, облаштування майданчиків для розміщення контейнерів по збору твердих побутових відходів, паркування транспортних засобів, встановлення урн для сміття тощо);        Проведення ремонту доріг комунальної власності з відновленням дорожніх знаків, дорожньої розмітки, тротуарів, огорож  тощо;·        Окультурення зелених насаджень з одночасним санітарним  видаленням сухостійних, аварійних, фаутних дерев та кущів та формуванням крон існуючих дерев, утриманням газонів, зелених зон;·        Забезпечення якісного вуличного освітлення міста (поточне утримання, впровадження енергозберігаючих технологій в роботі мережі зовнішнього освітлення міста);·        Удосконалення організації руху транспорту та пішоходів;·        Створення відповідних умов для відпочинку дітей, підлітків та дорослого населення (утримання та впорядкування прибудинкових територій, облаштування дитячих, спортивних майданчиків тощо);·        Забезпечення належних умов для поховання померлих (впорядкування існуючих кладовищ та проведення ряду заходів по їх розширенню за потреби);·        Залучення до виконання робіт з благоустрою міста осіб  з числа безробітних зареєстрованих у центрі зайнятості на договірній основі, а також осіб засуджених до виконання громадських робіт;·        Створення умов для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів благоустрою;·        Організація робіт з благоустрою при проведенні державних, релігійних та місцевих свят;·        Проведення профілактичної, роз’яснювальної  та виховної роботи серед населення щодо дотримання правил благоустрою, санітарних норм, правил поведінки в громадських місцях, впровадження роздільного збору твердих побутових відходів, участі громадян у заходах з благоустрою за місцем їх проживання.

ПРИЙНЯТТЯ ПРОГРАМИ ЗУМОВЛЕНО НЕОБХІДНІСТЮ:

– продовження робіт по обслуговуванню і утриманню, підтримці санітарного стану загальноміських територій міста, територій масового відпочинку громадян, громадського туалету;

 – продовження робіт з висадки нових і утриманню існуючих зелених насаджень (газонів, дерев, кущів, квітників) загальноміських території міста, центрального парку, центральної площі;

– проведення поточних ремонтів і утримання існуючих малих архітектурних форм, квітників та влаштування нових;

– створення умов безпеки життя, здоров’я і відпочинку мешканців міста, попередження правопорушень у громадських місцях, продовження робіт по безперебійному енергозабезпеченню зовнішнього освітлення міста та обслуговування мереж;

 – забезпечення безпеки дорожнього руху, попередження виникнення аварійних ситуацій, продовження робіт по утриманню та обслуговуванню покриття вулично-дорожньої мережі;

 – утримання міського кладовища у належному санітарному стані

ПЕРЕЛІК ЗАВДАНЬ ТА ЗАХОДІВ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ

Завданнями Програми — є реалізація комплексу заходів щодо забезпечення утримання в належному санітарно-технічному стані території міста Кам’янка та покращення його естетичного вигляду, створення оптимальних умов для праці, побуту та відпочинку мешканців та гостей міста.

ОСНОВНІ ЗАХОДИ:

-приведення центральної частини міста до рівня зразкового  міста (утримання пам’ятних та в’їзних знаків, вулиць, тротуарів, відновлення фасадів будівель, впорядкування зовнішньої реклами, встановлення та поновлення вказівників, дорожніх знаків, розмітки);

-покращення зовнішнього вигляду та санітарного стану міста, організація робіт по прибиранню міста, забезпечення своєчасного і повного вивезення ТПВ та нечистот, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, облаштування майданчиків збору ТПВ, встановлення контейнерів, утримання в належному стані зелених зон, облаштування майданчиків для розміщення контейнерів для збору ТПВ, паркування транспортних засобів;

-належне утримання вулично-дорожньої мережі, а саме проведення капітального та поточного ремонту доріг, під’їздних доріг до багатоквартирних будинків та вулиць міста з відновленням дорожніх знаків, розмітки, тротуарів, огорожі, утримання систем зливової каналізації, утримання зупинок транспорту;

-окультурення зелених насаджень з одночасною санітарною вирізкою сухих, аварійних дерев та формуванням крон існуючих дерев, утримання клумб та квітників, газонів, смуг зелених насаджень;

-забезпечення якісного освітлення вулиць і тротуарів міста (поточне утримання, продовження робіт з капітального ремонту  зовнішнього освітлення міста з застосуванням енергозберігаючих технологій);

-оновлення парку транспортних засобів у сфері благоустрою та санітарної очистки міста (придбання снігоприбиральної техніки);

-забезпечення належних умов для поховання померлих (впорядкування міських кладовищ);

-забезпечення благоустрою умов відпочинку дітей, підлітків та дорослого населення (впорядкування прибудинкових територій,  облаштування дитячих, спортивних майданчиків, пляжів);

-залучення до виконання робіт з благоустрою міста осіб з числа безробітних на договірних засадах;

-створення умов для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів       благоустрою (улаштування пандусів, з`їздів для інвалідів-візочників на переходах, площах, тротуарах, обладнання світлофорних об’єктів системою звукового сповіщання тощо );

-організація робіт з благоустрою при проведенні державних та міських свят;

-паспортизація та інвентаризація об’єктів благоустрою (доріг, площ, зелених насаджень тощо);

-проведення профілактичної, роз’яснювальної та виховної роботи серед населення щодо дотримання правил благоустрою, санітарних норм, правил поведінки в громадських місцях, участі громадян у наведенні порядку за місцем проживання,залучення громадськості, насамперед молоді, до здійснення заходів з благоустрою міста;

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ

У ході виконання Програми очікується досягнення наступних показників:

 • Поліпшення санітарного та естетичного стану міста.
 • Збільшення кількості обслуговуваних вулиць міста.
 • Освітлення території міста відповідно до потреб громади.
 • Збільшення терміну придатності елементів благоустрою, зовнішнього освітлення та інших об’єктів благоустрою за рахунок виконання робіт із капітального ремонту та послуг із технічного обслуговування.
 • Підвищення рівня якості послуг, що надаються населенню з питань благоустрою та санітарної очистки;        Зменшення шкідливого впливу побутових відходів на навколишнє природне середовище та здоров’я людини;·        Створення умов для очищення міста від забруднення побутовими відходами ;·        Значне покращення санітарного стану та  благоустрою  міста;·        Відновлення існуючого твердого покриття доріг та тротуарів, влаштування твердого покриття на міських дорогах;·        Розвиток та модернізацію мереж зовнішнього освітлення міста;·        Суттєве збільшення площ зелених насаджень, створення паркових зон відпочинку, заміну застарілих лісонасаджень та їх оновлення, більш якісне утримання та обслуговування зеленого господарства міста;·        Покращення загального екологічного стану територій, зменшення негативного впливу на довкілля;·        Створення належних умов для проживання населення, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя, активізації жителів міста у виконанні завдань Програми .            МОНІТОРИНГ ТА КОНТРОЛЬ З ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ  ПРОГРАМИЩорічний звіт про виконання завдань Програми подається Перечинській міській раді для розгляду та затвердження у двомісячний строк після завершення відповідного бюджетного періоду.Контроль за використанням бюджетних коштів, спрямованих на виконання завдань Програми,  здійснюється у встановленому законодавством порядку.

РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ ПРОГРАМИ.

    Фінансування програми здійснюватиметься згідно з планом заходів на її проведення , що затверджується окремим рішенням міської ради, в межах асигнувань, передбачених бюджетним шляхом спрямування коштів відповідним виконавцем. В ході реалізації заходів Програми можливі коригування пов’язані з фактичним надходженням коштів на реалізацію заходів Програми, уточненням обсягів робіт і виходячи з реальних можливостей бюджету та коригування пов’язані із щорічним уточненням сумарної частини.

ПАСПОРТ ПРОГРАМИ  БЛАГОУСТРОЮ

МІСТА ПЕРЕЧИН НА 2016 – 2017 РОКИ

 1. Ініціатор розроблення Програми благоустрою міста Перечин на 2016  – 2017 роки   (далі – Програма) –  виконавчий комітет Перечиської міської ради.
 1. Розробник Програми – виконавчий комітет Перечинської міської ради.
 1. Відповідальний виконавець Програми – КП «Комунальник», виконавчий комітет Перечинської міської ради, відділи міської ради (відповідно напрямку роботи).
 1. Учасники Програми – КП «Комунальник», виконавчий комітет Перечинської міської ради , відділи міської ради, підприємства, установи, організації, незалежно від форми власності.
 1. Термін реалізації Програми: 2016 – 2017 роки.
 1. Перелік джерел фінансування Програми: міський бюджет.

УКРАЇНА  

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА   

5 сесії VII  скликання

РІШЕННЯ

Проект

від  12 травня 2016 року №__

         м.Перечин

Про проведення повторних земельних торгів

з продажу права оренди земельних ділянок

комунальної власності для будівництва та

обслуговування об’єктів торгівлі, на земельних торгах

Відповідно  до ст. 134-139 Земельного Кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», інших законодавчих і нормативних актів, які регулюють питання продажу вільних земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах, з метою створення умов економічного регулювання земельних відносин та поповнення бюджету територіальної громади  міська рада

ВИРІШИЛА

 1. Провести повторні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок, а саме:
 • Лот №15: право оренди, терміном на 10 років, земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 2123210100:01:003:0261, площа 0,0010га, що розташована за адресою: Закарпатська область, Перечинський район, м.Перечин, вулиця Червоноармійська (район автостанції) (в межах населеного пункту), поз №15
 • Лот №16: право оренди, терміном на 10 років, земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 2123210100:01:003:0262, площа 0,0010га, що розташована за адресою: Закарпатська область, Перечинський район, м.Перечин, вулиця Червоноармійська (район автостанції) (в межах населеного пункту), поз №16.
 • Лот №17: право оренди, терміном на 10 років, земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 2123210100:01:003:0263, площа 0,0010га, що розташована за адресою: Закарпатська область, Перечинський район, м.Перечин, вулиця Червоноармійська (район автостанції) (в межах населеного пункту), поз №17.
 • Лот №18: право оренди, терміном на 10 років, земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 2123210100:01:003:0264, площа 0,0010га, що розташована за адресою: Закарпатська область, Перечинський район, м.Перечин, вулиця Червоноармійська (район автостанції) (в межах населеного пункту), поз №18.
 • Лот №19: право оренди, терміном на 10 років, земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 2123210100:01:003:0265, площа 0,0010га, що розташована за адресою: Закарпатська область, Перечинський район, м.Перечин, вулиця Червоноармійська (район автостанції) (в межах населеного пункту), поз №19.
 • Лот №20: право оренди, терміном на 10 років, земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 2123210100:01:003:0266, площа 0,0010га, що розташована за адресою: Закарпатська область, Перечинський район, м.Перечин, вулиця Червоноармійська (район автостанції) (в межах населеного пункту), поз №20.
 1. Встановити :
 • Стартовий розмір річної орендної плати, відповідно до рішення 12 сесії Перечинської міської ради 6 скликання від 17.02.2014 року №240 «Про затвердження Методики нарахування орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території м.Перечин»  у розмірі 5% від нормативної грошової оцінки.
 • Ціна продажу лоту – річний розмір орендної плати за землю встановлюється за результатами торгів з урахуванням коефіцієнтів індексації, визначених законодавством, за затвердженими Кабінетом Міністрів України формами.
 • Розмір кроку торгів складає 0,5% від стартового розміру річної орендної плати за землю;
 • Термін оренди 10 років;
 • Наступні умови продажу права оренди та умови користування земельною ділянкою:

Переможець земельних торгів зобов’язаний:

 • Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням- для будівництва та обслуговування об’єктів торгівлі;
 • Своєчасно сплачувати орендну плату;
 • Додержуватись вимог законодавства про охорону довкілля;
 • Не порушувати прав власників суміжних земельних ділянок та землекористувачів;
 • Дотримуватись правил добросусідства та обмежень, пов’язаних з встановленням земельних сервітутів та охоронних зон;
 • Приступити до використання земельної ділянки в строки, встановлені Договором оренди землі, зареєстрованим в в установленому законом порядку;
 • Виконувати обов’язки землекористувачів, які визначені ст.96 Земельного Кодексу України;
 • Встановити на даній земельній ділянці Малі архітектурні форми (МАФ) встановленого зразка, відповідно до рішення виконавчого комітету Перечинської міської ради №74 від 03.12.2012р. «Про погодження типової тимчасової споруди для проведення підприємницької діяльності по вул. Червоноармійська в м. Перечин»
 • До підписання Договору оренди земельної ділянки укласти із Перечинською міською радою Угоду про соціально-економічне партнерство, редакція якої затверджена даним  Рішенням від 14.07.2014р.
 • Сплатити кошти за користування земельною ділянкою, у розмірі визначеному на торгах, з урахуванням коефіцієнтів індексації, визначених законодавством, за затвердженими Кабінетом Міністрів України формами, не пізніше трьох банківських днів після укладення договору оренди.
 • Перед підписанням договору оренди в день проведення торгів відшкодувати/оплатити витрати пов’язані з підготовкою земельної ділянки до продажу права оренди на неї.
 • Перед підписанням договору оренди в день проведення торгів оплатити витрати та вартість послуг Виконавця за проведення торгів, згідно договору з виконавцем, який укладається одночасно з поданням заяви на участь у земельних торгах.

Відмова від укладення договору є підставою для відмови у прийнятті заяви на участь у торгах.

 1. Укласти з переможцями земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок Договори оренди земельної ділянки згідно згідно рішення 21 сесії Перечинської міської ради 6 скликання №360 від 20.08.2015  
 2. 4. Укласти з переможцями земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок Угоди про соціально-економічне партнерство згідно рішення 21 сесії Перечинської міської ради 6 скликання №360 від 20.08.2015 із внесеними змінами на підставі рішення 2 сесії Перечинської міської ради 7 скликання від 24 грудня 2015 року №32 «Про внесення змін в додаток №1 до рішення 21 сесії Перечинської міської ради 6 скликання №360 від 20.08.2015».
 3. Укласти додаткові угоди до Угоди про соціально-економічне партнерство з переможцями земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок згідно рішення 3 сесії Перечинської міської ради 7 скликання від 25 лютого 2016 року№75 «Про внесення змін в додаток №1 до рішення 21 сесії Перечинської міської ради 6 скликання №360 від 20.08.2015» строком на 1 рік з моменту підписання додаткової угоди.
 4. Уповноважити міського голову бути представником Організатора торгів на земельних торгах, підписати протокол земельних торгів та укласти з Переможцем земельних торгів Угоду про соціально-економічне партнерство і Договір оренди земельної ділянки.
 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови по виконавчій роботі Піддубного С.В., та постійну діючу депутатську комісію з питаню бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, зовнішньо-економічної та підприємницької діяльності.(Голова комісії Шинкарчук Я.І.).

Міський голова                                                                              І.М.Погоріляк

УКРАЇНА  

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА   

5 сесії VII  скликання

РІШЕННЯ

Проект

від  12 травня  2016 року №____

         м.Перечин

Про внесення змін та доповнень

в рішення 3 сесії VII скликання

№64 віл 25 лютого 2016 року

«Про затвердження проектів відведення,

надання в оренду земельних  ділянок

несільськогосподарського призначення

 в м. Перечин, продовження терміну дії

договорів оренди земельних ділянок,

відмову у наданні дозволів, виготовлення

 технічної документації із землеустрою,

надання дозволів на виготовлення експертних

грошових оцінок, затвердження експертної

грошової оцінки земельної ділянки,

надання дозволу на продаж»

Відповідно до вимог статей    91, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, норм ст. 6 Закону України «Про оренду землі», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення  юридичних осіб та доданих до них документів, врахувавши висновки постійної депутатської комісії, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни в пункти, 4 до рішення 3 сесії Перечинської міської ради VII скликання №64 від 25.02.2016 «Про затвердження проектів відведення,

надання в оренду земельних  ділянок несільськогосподарського призначення в м. Перечин, продовження терміну дії договорів оренди земельних ділянок, відмову у наданні дозволів, виготовлення технічної документації із землеустрою, надання дозволів на виготовлення експертних грошових оцінок, затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки, надання дозволу на продаж» та викласти його в наступній редакції:

«4. Надати дозвіл ТзОВ «ПСК Яблуко», юр. адреса: м.Перечин, пл. Народна, 3, в особі директора Опаленик О.В. на виготовлення проекту землеустрою відведення земельної ділянки в оренду площею 0,2053 га, яка розташована по вул. Будівельників,6а, м. Перечин, кад. ном. 2123255100:01:006:0115 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.»

 1. Внести зміни в пункти 9-17 до рішення 3 сесії Перечинської міської ради VII скликання №64 від 25.02.2016 «Про затвердження проектів відведення,

надання в оренду земельних  ділянок несільськогосподарського призначення в м. Перечин, продовження терміну дії договорів оренди земельних ділянок, відмову у наданні дозволів, виготовлення технічної документації із землеустрою, надання дозволів на виготовлення експертних грошових оцінок, затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки, надання дозволу на продаж» та викласти їх в наступній редакції:

 «9. Надати дозвіл Перечинському споживчому товариству, юр. адреса: м.Перечин, пл.. Народна, 6, в особі голови правління Луцяк Т.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,17 га, яка розташована по вул.Ужгородській, 79, м. Перечин для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

 1. Надати дозвіл Перечинському споживчому товариству, юр. адреса: м.Перечин, пл.. Народна, 6, в особі голови правління Луцяк Т.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,08 га, яка розташована по вул.Ужгородській, 156, м. Перечин для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 2. Надати дозвіл Перечинському споживчому товариству, юр. адреса: м.Перечин, пл.. Народна, 6, в особі голови правління Луцяк Т.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,03 га, яка розташована по вул.Суворова, 8, м. Перечин для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 3. Надати дозвіл Перечинському споживчому товариству, юр. адреса: м.Перечин, пл.. Народна, 6, в особі голови правління Луцяк Т.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,15 га, яка розташована по пл. Народній, 17, м. Перечин для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 4. Надати дозвіл Перечинському споживчому товариству, юр. адреса: м.Перечин, пл.. Народна, 6, в особі голови правління Луцяк Т.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,04 га, яка розташована по вул.Ужанській, 49, м. Перечин для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 5. Надати дозвіл Перечинському споживчому товариству, юр. адреса: м.Перечин, пл.. Народна, 6, в особі голови правління Луцяк Т.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,24 га, яка розташована по пл. Народній, 6, м. Перечин для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 6. Надати дозвіл Перечинській районній спілці споживчих товариств, юр. адреса: м.Перечин, пл. Народна, 5, в особі голови правління Дзямулич В.І. на виготовлення проекту землеустрою відведення земельної ділянки в оренду площею 0,17 га, яка розташована по пл. Народній, 5, м. Перечин для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 7. Надати дозвіл Перечинській районній спілці споживчих товариств, юр. адреса: м.Перечин, пл. Народна, 5, в особі голови правління Дзямулич В.І. на виготовлення проекту землеустрою відведення земельної ділянки в оренду площею 0,97 га, яка розташована по вул. Маяковського, 46, м. Перечин для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 8. Надати дозвіл Перечинській районній спілці споживчих товариств, юр. адреса: м.Перечин, пл. Народна, 5, в особі голови правління Дзямулич В.І. на виготовлення проекту землеустрою відведення земельної ділянки в оренду площею 0,016 га, яка розташована по вул. Ужанській, 22, м. Перечин для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.»
 9. Відмовити ПЕРЕЧИНСЬКОМУ СПОЖИВЧОМУ ТОВАРИСТВУ у внесенні змін до рішення 3 сесії 7 скликання від 25 лютого 2016 року, у зв’язку з невідповідністю розміру земельної ділянки з розміром, вказаним у Державному Акті на право постійного користування.

Міський голова                                          І.М.Погоріляк