Проєкти рішень 2 Пленарного засідання 3 сесії Перечинської Міської Ради від 25.02.2016

                     Дата публікації: 26.01.2016

 УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА

 3 сесія VII скликання

               РІШЕННЯ              

Проект

від  25 лютого  2016 року №____

         м.Перечин

Про передачу у власність земельних ділянок,

надання дозволів на виготовлення технічної

документації із землеустрою, проектів відведення

на земельні ділянки, призначених для

будівництва та обслуговування житлових будинків,

господарських будівель та споруд, ведення

особистого селянського господарства,

індивідуального садівництва, відмову у виділенні

землі, відмову у наданні дозволів на виготовлення

 проектів землеустрою щодо  відведення,

 внесення змін та доповнень до рішень сесії

 припинення права користування, про надання

дозволів на виготовлення детального плану території

                      Відповідно до вимог статті 12 глави другої, статей 79, 80, 81 глави чотирнадцять, статей 116, 118, 120, 121, 125, 126 глави 19; статей 141, 142 глави 22 Земельного кодексу України,розглянувши письмові звернення громадян про передачу у власність земельних ділянок у порядку безоплатної приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян, для обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), ведення особистого селянського господарства, ведення індивідуального садівництва та додані до заяв відповідні технічні матеріали та документи, що підтверджують розміри вказаних земельних ділянок, ч.6 ст.5 Закону України «Про особисте селянське господарство», на виконання пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та висновки постійної депутатської комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати гр.Константиновій Олександрі Василівні, жит. м. Перечин вул. Жовтнева, 39\36, дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для садівництва площею 0,12 га, яка розташована за адресою м. Перечин, урочище «Вулшава».
 2. Надати гр.Ценкнеру Івану Михайловичу, жит. м. Перечин вул. Івана Франка,27, дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,12 га, яка призначена для садівництва, що розташована за адресою м. Перечин, вул.Івана Франка,27.
 3. Надати гр.Кравчук Марії, жит. Оломовці, Горні Наместі,23, дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га, яка призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що розташована за адресою м. Перечин, вул.Борканюка,18\3.
 4. Надати дозвіл гр.Іляш Мирославі Михайлівні, жит.м.Перечин, вул.Колгоспна,29а на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі, яка призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою:м.Перечин, вул.Колгоспна,29а площею 0,0836га.
 5. Внести зміни в п.5 рішення № 30 від 24 грудня 2015р. та викласти в наступній редакції:

«Надати гр. Гоєр Роману Павловичу та Гоєр Оксані Михайлівні, жит. м.Перечин, вул..Заводська,5 дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою:м.Перечин, вул.Заводська,5».

 1. Внести зміни в п.3 рішення № 189 5 сесії 6 скликання від 26 грудня 2012 року та викласти в наступній редакції:

«Надати дозвіл гр.Ярчич Єві Іванівні, жит.м.Перечин, вул..Пушкіна, 24 на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі, яка призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою:м.Перечин, вул.Пушкіна,24  площею 0,10га.».

 1. Затвердити гр. Опрендику Василю Юрійовичу, жит..Перечин, вул..Маяковського,22 технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі, яка призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою:м.Перечин, вул.Маяковського,22 площею 0,0960га.».
 2. Затвердити гр.Качур Мирославі Юріївні, жит.м.Перечин, вул..Шевченка,136, технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі, яка призначена для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою:м.Перечин, вул.Колгоспна, площею 0,86га.».
 3. Відмовити гр.Рега Людмилі Василівні, жит.с.Туря-Бистра, вул..Шевченка,17 у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул..Вулшава,б\н розміром 0,0883га, у зв’язку з тим, що заявником не надано засвідченого належним чином проекту землеустрою.
 4. Відмовити гр.Бобай Олені Юріївні, жит.м.Ужгород, вул.Собранецька,147/1 у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул..Партизанська,б\н розміром 0,0700га, з у зв’язку з тим, що заявником не надано засвідченого належним чином проекту землеустрою .
 5. Затвердити гр.Іляш Олені Іванівні, жит.м.Перечин, вул..Бр.Кедюличів,1 технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі, яка призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою:м.Перечин, вул. Бр.Кедюличів,1 площею 0,0944га.».
 6. У зв’язку з тим, що генеральним планом м.Перечин на даній території не передбачено будівництва, відмовити гр.Горіна Йосипу Йосиповичу, жит. м.Перечин, вул..Шевченка,56 у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки розміром 0,05 га для індивідуального садівництва, що розташована за адресою м.Перечин, вул.. Шевченка,б\н.
 7. У зв’язку з тим, що генеральним планом м.Перечин на даній території не передбачено садівництва, відмовити гр.Горіні Антоніні Антонівні, жит. м.Перечин, вул..Шевченка,56 у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки розміром 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що розташована за адресою м.Перечин, вул.. Бр.Кедюличів, б\н.
 8. Надати гр.Береш А.М., жит.м.Ужгород, вул..Джамбула,47а16 дозвіл на виготовлення детального плану території, де знаходиться будинок, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул..Промислова,5.
 9. Внести зміни в п.5 рішення №54 3 сесії 7 скликання від 11 лютого 2016 року та викласти в наступній редакції:

«Надати гр.Соляник Юрію Івановичу, жит.м.Перечин, вул..Жовтнева,30, дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул..Бр.Кедюличів,б\н, площею 0,05 га.»

Міський голова                                                       І.М.Погоріляк

 УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА

 3 сесія VII скликання

               РІШЕННЯ              

Проект

від  25 лютого  2016 року №____

         м.Перечин

Про затвердження проектів відведення,

надання в оренду земельних  ділянок

несільськогосподарського призначення

 в м. Перечин, продовження терміну дії

договорів оренди земельних ділянок,

відмову у наданні дозволів, виготовлення

 технічної документації із землеустрою,

надання дозволів на виготовлення експертних

грошових оцінок, затвердження експертної

грошової оцінки земельної ділянки,

надання дозволу на продаж.

Відповідно до вимог статей  12, 19, 79-1, 91, 125-126, 128 Земельного кодексу України, норм ст. 9 Закону України «Про оренду землі», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення фізичних осіб, фізичних осіб-підприємці та юридичних осіб та доданих до них документів, врахувавши висновки постійної депутатської комісії, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Поновити ТзОВ «Самвер» термін дії договору оренди земельної ділянки площею 2,8 га від 03.04.2004 року, та договір оренди земельної ділянки площею – 0,6828 га від 24.12.2008 року.
 2. Надати дозвіл ТзОВ «ВКФ «Перечин-сервіс» в особі директора Тороні В.М. на виготовлення проекту землеустрою відведення земельної ділянки в оренду двох окремих, розділених землями спільного користування площею 0,0658 га та площею 0,0363 га, які розташовані по вул..Червоноармійській, 10 м.Перечин.
 3. Надати дозвіл ТзОВ «ПСК Яблуко»,юр. адреса: м.Перечин, пл. Народна, 3, в особі директора Опаленик О.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою відведення земельної ділянки в оренду площею 0,05 га, яка розташована по пл.Народній, 3, м. Перечин.
 4. Надати дозвіл ТзОВ «ПСК Яблуко»,юр. адреса: м.Перечин, пл. Народна, 3, в особі директора Опаленик О.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою відведення земельної ділянки в оренду площею 0,2053 га, яка розташована по вул. Будівельників,6а, м. Перечин, кад. ном. 2123255100:01:006:0115.
 5. Надати дозвіл Перечинському районному кооперативному заготівельно-промисловому підприємству Перечинської районної спілки споживчих товариств,юр. адреса: м.Перечин, вул. Промислова, 9, в особі в.о. директора Соханич Т.М.на виготовлення технічної документації із землеустрою відведення земельної ділянки в оренду площею 0,04 га, яка розташована по вул.Промисловій, 6, м. Перечин.
 6. Надати дозвіл Перечинському районному кооперативному заготівельно-промисловому підприємству Перечинської районної спілки споживчих товариств,юр. адреса: м.Перечин, вул. Промислова, 9 в особі в.о. директора Соханич Т.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою відведення земельної ділянки в оренду площею 0,49 га, яка розташована по вул.Промисловій, 9, м. Перечин.
 7. Надати дозвіл Перечинському районному кооперативному заготівельно-промисловому підприємству Перечинської районної спілки споживчих товариств,юр. адреса: м.Перечин, вул. Промислова, 9 в особі в.о. директора Соханич Т.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою відведення земельної ділянки в оренду площею 0,25 га, яка розташована по вул.Промисловій, 10, м. Перечин.
 8. Надати дозвіл Перечинському районному кооперативному заготівельно-промисловому підприємству Перечинської районної спілки споживчих товариств,юр. адреса: м.Перечин, вул. Промислова, 9 в особі в.о. директора Соханич Т.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою відведення земельної ділянки в оренду площею 0,07 га, яка розташована по вул.Червоноармійській, 24, м. Перечин.
 9. Надати дозвіл Перечинському споживчому товариству, юр. адреса: м.Перечин, пл.. Народна, 6, в особі голови правління Луцяк Т.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою відведення земельної ділянки в оренду площею 0,17 га, яка розташована по вул.Жовтневій, 79, м. Перечин.
 10. Надати дозвіл Перечинському споживчому товариству, юр. адреса: м.Перечин, пл.. Народна, 6, в особі голови правління Луцяк Т.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою відведення земельної ділянки в оренду площею 0,08 га, яка розташована по вул.Жовтневій, 156, м. Перечин.
 11. Надати дозвіл Перечинському споживчому товариству, юр. адреса: м.Перечин, пл.. Народна, 6, в особі голови правління Луцяк Т.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою відведення земельної ділянки в оренду площею 0,03 га, яка розташована по вул.Суворова, 8, м. Перечин.
 12. Надати дозвіл Перечинському споживчому товариству, юр. адреса: м.Перечин, пл.. Народна, 6, в особі голови правління Луцяк Т.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою відведення земельної ділянки в оренду площею 0,15 га, яка розташована по пл. Народній, 17, м. Перечин.
 13. Надати дозвіл Перечинському споживчому товариству, юр. адреса: м.Перечин, пл.. Народна, 6, в особі голови правління Луцяк Т.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою відведення земельної ділянки в оренду площею 0,04 га, яка розташована по вул.Червоноармійській, 49, м. Перечин.
 14. Надати дозвіл Перечинському споживчому товариству, юр. адреса: м.Перечин, пл.. Народна, 6, в особі голови правління Луцяк Т.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою відведення земельної ділянки в оренду площею 0,24 га, яка розташована по пл. Народній, 6, м. Перечин.
 15. Надати дозвіл Перечинській районній спілці споживчих товариств, юр. адреса: м.Перечин, пл. Народна, 5, в особі голови правління Дзямулич В.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою відведення земельної ділянки в оренду площею 0,17 га, яка розташована по пл. Народній, 5, м. Перечин.
 16. Надати дозвіл Перечинській районній спілці споживчих товариств, юр. адреса: м.Перечин, пл. Народна, 5, в особі голови правління Дзямулич В.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою відведення земельної ділянки в оренду площею 0,97 га, яка розташована по вул. Маяковського, 46, м. Перечин.
 17. Надати дозвіл Перечинській районній спілці споживчих товариств, юр. адреса: м.Перечин, пл. Народна, 5, в особі голови правління Дзямулич В.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою відведення земельної ділянки в оренду площею 0,016 га, яка розташована по вул. Червоноармійській, 22, м. Перечин.

Міський голова                                          І.М.Погоріляк

 УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА

 3 сесія VII скликання

               РІШЕННЯ              

Проект

від  25 лютого  2016 року №____

         м.Перечин

Про узгоджене рішення у сфері

надання адміністративних послуг щодо

видачі дозволу на розміщення

зовнішньої реклами 

      Відповідно до статті 25, пункту 3 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4 -1 Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, Закону України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», та з метою упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності в місті Перечин міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити угоду про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг щодо організації діяльності дозвільного центру з оформлення та видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності ( додаток № 1).
 2. Затвердити інформаційну картку щодо отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ( додаток № 2).
 3. Затвердити технологічну картку адміністративної послуги щодо видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами ( додаток № 3).
 4. Копію даного рішення надати державному адміністратору Перечинської районної держадміністрації.

Міський голова                                                            І.М. Погоріляк

Додаток № 1 до

проекту рішення

Угода

про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг

25 лютого 2016 року                                                                            м.Перечин

Перечинська районна державна адміністрація, в особі  голови Олефіра Віктора Івановича, що діє на підставі Закону України «Про місцеві державні адміністрації» (надалі – Сторона 1) з однієї сторони, та Перечинська міська рада в особі голови Погоріляка І.М., що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (надалі Сторона 2), з іншої сторони, іменовані разом надалі по тексту Сторони, уклали цю угоду про наступне:

 1. Мета угоди

1.1. У межах законодавства України, керуючись принципами партнерства, прагнучи об’єднати зусилля, сторони домовляються координувати та спільно діяти у сфері організації надання суб’єктам звернень адміністративних послуг в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Перечинської районної державної адміністрації (надалі – Центр) у порядку та у відповідності до Закону України «Про адміністративні послуги» та розпорядження КМУ «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», а також забезпечити обмін інформацією, пов’язаною із виконанням Сторонами своїх повноважень, сприяти одна одній у реалізації повноважень i прав.

           1.2. Перелік адміністративних послуг, що надаються у Центрі, порядок їх надання, терміни виконання та описи цих послуг погоджуються Сторонами, мають відповідати вимогам чинного законодавства та затверджуються відповідними рішеннями виконкому міської ради.

           1.3. Порядок та умови організації надання адміністративних послуг у Центрі визначаються Законом України «Про адміністративні послуги», іншими спеціальними законами та нормативно-правовими актами України, що регулюють правовідносини, які є предметом адміністративних послуг.

 1. Обов’язки сторін

2.1. Для досягнення мети цього Договору Сторони зобов’язуються:

– забезпечити побудову відносин з суб’єктами звернень на партнерських засадах в межах діючого законодавства України з урахуванням їхніх потреб та інтересів;

– досягати, шляхом зменшення витрат часу та коштів, максимального удосконалення, спрощення, скорочення та оптимізації в межах чинного законодавства процедур надання адміністративних послуг за принципом організаційної єдності;

– з ініціативи однієї із Сторін проводити взаємні консультації та обговорення, створювати спільні комісії для вирішення в межах компетенції питань забезпечення юридичного оформлення умов реалізації фізичними та юридичними особами прав, свобод і законних інтересів за їх заявою в приміщенні Центру;

– оперативно реагувати та усувати виявлені недоліки, які є причиною затримки в реалізації надання суб’єктам звернень адміністративних послуг;

– обмінюватися наявною у їхньому розпорядженні інформацією з аспектів спільної діяльності, включаючи оперативне повідомлення один одного про зміни в чинному законодавстві з питань надання адміністративних послуг;

– вживати спільно усіх належних заходів у межах діючого законодавства та повноважень кожного щодо недопущення порушень прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб;

– максимально сприяти налагодженню прозорих, тісних та партнерських стосунків у співпраці Центру та громадськості у сфері надання адміністративних послуг;

– спільно вирішувати організаційні та технічні питання функціонування Центру;

– забезпечувати удосконалення координації дій з організації документообігу між Сторонами, в тому числі вживати заходів в межах повноважень щодо забезпечення якісного електронного документообігу, скорочення термінів надання адміністративних послуг, кількості необхідних для їх отримання документів, зменшення вартості таких послуг.

 2.2. Сторона 1 зобов’язується:

            –      забезпечити організацію прийому звернень про надання адміністративних послуг та видачі належним чином оформлених результатів їх розгляду у порядку, визначеному Законом України «Про адміністративні послуги», «Положення про центр надання адміністративних послуг», та порядок взаємодії його учасників відповідно до Регламенту центру надання адміністративних послуг;

 • здійснювати організаційне забезпечення роботи своїх працівників, адміністраторів їх спільної діяльності і співпраці;
 • забезпечити координацію спільних дій через керівника Центру;
 • забезпечити належне виконання положень цієї Угоди.

2.3.  Сторона 2 зобов’язується:

            –      забезпечити дотримання вимог Закону України «Про адміністративні послуги», «Положення про центр надання адміністративних послуг», та Регламенту центру надання адміністративних послуг;

 • після підписання Угоди в тижневий термін визначити відповідним розпорядчим актом уповноважених осіб щодо співпраці з адміністраторами Центру та надати копію такого акту керівнику Центру;
 • визначити особу, відповідальну за координацію спільної із Центром роботи з питань надання адміністративних послуг та у письмовій формі повідомити про цю особу керівнику Центру;
 • надати Центру інформаційні та технологічні картки на кожну адміністративну послугу, що надається;
 • забезпечити дотримання уповноваженими особами регламенту Центру та нормативно-правових актів щодо надання адміністративних послуг;
 • своєчасно повідомляти Центр про зміни в діючому законодавстві, що впливають на порядок та умови надання адміністративних послуг шляхом оновлення інформаційних карток;
 • забезпечити належне виконання положень цієї Угоди.
 1. Інші умови

3.1. Рішення щодо взаємодії Сторін у Центрі, а також з інших питань приймаються під час спільних засідань Сторін або шляхом узгодження письмово.

3.2. Кожна Сторона самостійно визначає порядок доведення Угоди до своїх структурних підрозділів.

3.3. У разі необхідності за взаємною згодою до цієї Угоди можуть вноситися зміни або доповнення.

3.4. Угоду укладено в двох примірниках – по одному для кожної сторони.

Перечинська районна державна адмінстраціям. Перечин, пл.Народна, 16,тел. 2-13-53Голова__________________ В.І. Олефір«______» ___________ 2016 р.М.П.Перечинська міська радам. Перечин, пл. Народна, 16тел. 2 – 14-09Голова________________ І.М. Погоріляк«______» ___________ 2016 р.М.П.

Додаток № 2

до проекту рішення

ПОГОДЖЕНОГолова Перечинської райдержадміністрації  ___________________В.І. Олефір    «_____» ______________ 20__ р.м.п.ЗАТВЕРДЖЕНО Голова Перечинської міськоїради _________________І.М. Погоріляк  «____» «____________» 20__ р.м.п.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА
дозвіл на розміщення зовнішньої реклами

Перечинська міська рада

(найменування органу, що видає документ дозвільного характеру)

 
1.Найменування дозвільного центру, в якому здійснюється обслуговування суб’єктів господарюванняДозвільний центр Центру надання адміністративних послуг при Перечинській  райдержадміністрації
2.Місцезнаходження дозвільного центруАдреса м. Перечин, пл. Народна, 16 
3.Інформація щодо графіка роботи дозвільного центрупонеділок, середа,четвер: 900-1700,вівторок,п’ятниця: 900-2000,субота:  900-1600без обідньої перерви
4.Реквізити адміністратора(-ів) та представника(-ів) місцевого дозвільного органу, відповідальних за видачу документа дозвільного характеру:Мацо Іванна Іванівна- державний адміністраторроб. тел. 2-11-87Гафіянич Євгенія Михайлівна – керуюча справами виконавчого комітету Перечинської міської ради, роб. тел. 2 – 14-09
5.Нормативно-правові акти, якими регламентується видача документа дозвільного характеру: Закон України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, Закон України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», Постанова Кабінету Міністрів України від 21 травня 2009 року N 526 “Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності”, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про рекламу»,
5.1.Закон України (назва, частина, стаття)ст. 16 Закону України “Про рекламу”, ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.7 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»·                                     
5.2Акти Кабінету Міністрів України (назва, дата та номер, пункт)Постанова Кабінету Міністрів України від 21 травня 2009 року N 526 «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» Додаток 2, Постанова Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами»
5.3.Акти центральних органів виконавчої влади (назва, дата та номер, пункт)                                               
6.Акти місцевих органів виконавчої влади / органів місцевого самоврядування (назва, дата та номер, пункт)Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами в м.Перечин від 25 лютого 2016 р.
7.Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання документа дозвільного характеру   1. Заява на видачу дозволу на ім’я  голови міської ради 2.Фотокартка або комп’ютерний макет місця (розміром не менш як 6 х 9 см.) на якому планується розташування рекламного засобу та ескіз рекламного засобу з конструктивним рішенням; 3. Копія свідоцтва про державну реєстрацію (витяг з Єдиного державного реєстру) заявника як юридичної особи або фізичної особи – підприємця.
8.Платність (безоплатність) видачі документа дозвільного характеру     Дозвіл безоплатний. 
9.Строк, протягом якого видається документ дозвільного характеру  Виконавчий орган ради протягом одного робочого дня з дати одержання пропозицій та проекту рішення приймає рішення про надання дозволу або про відмову у його наданні. Дозвіл або відмова у його видачі видається не пізніше ніж протягом наступного робочого дня після прийняття відповідного рішення. 
10.Перелік підстав для відмови у наданні документа дозвільного характеру 1. Неподання всіх  документів, необхідних для прийняття рішення для видачі дозволу;
2. Невідповідність поданих документів вимогам законодавства;
3. Виявлення недостовірних відомостей у поданих документах.
11.Строк дії документа дозвільного характеру (необмеженість строку дії) Дозвіл надається строком до 5 років, якщо менший строк не зазначено у заяві чи в рішенні виконкому.
12.Розрахунковий рахунокР/р міської ради
  

Додаток № 3

до проекту рішення

ЗАТВЕРДЖЕНО

сесією___________________

                                                                                                             ________________________

                                                                                                      “___”________2016 р. №___

м.п.    ПІП голови м/р

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача дозволу на розміщення зовнішньої реклами

(назва адміністративної послуги)

п/пЕтапи послугиВідповідальна посадова особа і структурний підрозділДія(В, У, П, З)Термін виконання (днів)
1                    2345
1.Прийом і перевірка повноти пакету документів, реєстрація заяви, повідомлення замовника про орієнтовний термін виконанняДержавний адміністратор дозвільного центру / центру надання адміністративних послугВПротягом1 дня
2.Формування дозвільної справи, занесення даних до реєструДержавний адміністратор дозвільного центру / центру надання адміністративних послугВПротягом
1 дня
3.Передача заяви та пакету документів суб’єкта господарювання відповідальній особі Перечинської міської ради   для реєстраціїДержавний адміністратор дозвільного центру / центру надання адміністративних послугВПротягом
1 дня
4.Реєстрація заяви та пакету документів  отриманого від державного адміністратора дозвільного центру / центру надання адміністративних послугУповноважена особа Перечинської міської радиВПротягом
1 дня
5.Перевірка місця розташування рекламного засобу, зазначеного у заяві, на предмет наявності на це місце пріоритету іншого заявника або надання на заявлене місце зареєстрованого в установленому  порядку дозволу.Уповноважена особа Перечинської міської радиВПротягом  2 днів
5.Погодження дозволу  уповноваженою особою робочого органу з власником місця або уповноваженим ним органом (особою)  а також з із зазначеними у Положенні про порядок розміщення зовнішньої реклами в місті Перечин.Уповноважена особа Перечинської міської радиВПротягом
10 днів
6.Подання уповноваженою особою на розгляд виконкому відповідних пропозицій і проекту рішенняУповноважена особа Перечинської міської радиВПротягом
2 днів
7.Скликання чергового засідання виконавчого комітету Перечинської міської радиМіський головаВ,ППротягом     2   днів
8.Прийняття рішення щодо видачі/ відмови у наданні дозволу на розміщення зовнішньої рекламиВиконавчий комітетП,ЗПротягом
1 дня
8.Оформлення дозволу / відмови на розміщення зовнішньої рекламиКеруюча справами виконавчого комітету  В  Протягом
 1 дня
9.Передача дозволу на розміщення зовнішньої рекламиУповноважена особа міської радиВПротягом 1 дня
10.Запис у бланку проходження документа про факт здійснення дозвільної процедури та повідомлення про це замовникаДержавний адміністратор дозвільного центру / центру надання адміністративних послугВПротягом1 дня
11.Видача суб’єкту господарювання дозволу/ відмовиДержавний адміністратор дозвільного центру / центру надання адміністративних послугВ З 25 дня 
            Загальна кількість днів надання послуги –25
Загальна кількість днів (передбачена законодавством) –30

У разі відмови у видачі дозволу на використання природних рослинних ресурсів,  суб’єкт господарювання має право повторно подати до дозвільного центру/ центру надання адміністративних послуг заяву та вхідний пакет документів, усунувши недоліки, які стали причиною відмови.

Умовні позначки: В- виконує, У — бере участь, П- погоджує, З- затверджує

 УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА

 3 сесія VII скликання

               РІШЕННЯ              

Проект

від  25 лютого  2016 року №____

         м.Перечин

Про затвердження Положення про порядок

розміщення зовнішньої реклами в м. Перечин

 Відповідно до статті 25, пункту 3 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4 -1 Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, Закону України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», та з метою упорядкування діяльності розміщення зовнішньої реклами у місті Перечин міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами у місті Перечин згідно з додатком 1.

2.Визнати таким, що втратило чинність:

2.1.Рішення сесії Перечинської міської ради VІ скликання від 20 жовтня 2011 року № 13 «Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території  м. Перечин».

Міський голова                                                                          Погоріляк І.М

П О Л О Ж Е Н Н Я

про порядок розміщення зовнішньої реклами в м. Перечин

1.ЗАГАЛЬНІ  ПОЛОЖЕННЯ.

1.1.Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами у місті Перечин (надалі – Положення) розроблене відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”(із внесеними змінами та доповненнями), “Про рекламу” (із внесеними змінами та доповненнями), “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” (із внесеними змінами та доповненнями), Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року №2067 “Про затвердження типових правил розміщення зовнішньої реклами” (із внесеними змінами та доповненнями) (надалі – Типові правила), і регулює відносини, що виникають у зв’язку з розміщенням зовнішньої реклами у місті Перечин та визначає порядок надання дозволів на розміщення такої реклами.

1.2.Термінологія цього Положення є відповідною до термінології Типових правил.

1.3.Дія цього Положення поширюється на всю територію міста Перечин, на всі юридичні та фізичні особи, які здійснюють діяльність у сфері зовнішньої реклами у місті Перечин.

1.4.Дане Положення є обов’язковим для виконання всіма учасниками рекламної діяльності.

1.5.Розміщення зовнішньої реклами у місті Перечин з порушенням цього Положення забороняється.

2.ПОРЯДОК РОЗМІЩЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ.

2.1.Порядок розміщення зовнішньої реклами в місті Перечин встановлюється на підставі норм, визначених даним Положенням, з урахуванням архітектурних, функціонально-планувальних, історико-культурних чинників типології елементів місцевого середовища.

2.2.Зовнішня реклама у місті Перечин розміщується на підставі дозволу виданого відповідно до рішення виконавчого комітету Перечинської міської ради (надалі – виконком) на основі узгоджених рішень з Центром надання адміністративних послуг при Перечинській РДА.

2.3.Порядок розміщення зовнішньої реклами в місті Перечин регулює правові відносини що виникають в процесі розміщення зовнішньої реклами на території міста та визначає порядок надання дозволів на її розміщення, визначення та погодження місць встановлення рекламних засобів, а також порядок контролю за дотриманням вимог цього Порядку.

2.4.На територіях, будинках і спорудах зовнішня реклама розміщується за згодою їх власників або уповноважених ними органів (осіб) з урахуванням архітектурних, функціонально-планувальних, історико-культурних чинників, типології елементів місцевого середовища та з додержанням правил благоустрою території населеного пункту.

2.5.Реклама розповсюджується на території міста Перечин виключно українською мовою. Зареєстровані у встановленому порядку знаки для товарів і послуг, логотипи можуть наводитися мовою оригіналу. В такому випадку іншомовний знак для товарів і послуг, логотип повинен дублюватися українською мовою. Знаки для товарів і послуг, логотипи українських компаній наводяться виключно українською мовою.

 1. ПОРЯДОК НАДАННЯ, ПРОДОВЖЕННЯ ДІЇ, ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ТА СКАСУВАННЯ ДОЗВОЛІВ НА РОЗМІЩЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ.

3.1.Для одержання дозволу замовник реклами подає адміністратору заявку за формою згідно з додатком 1 до цього Положення. До заявки додаються:

– фотокартка або комп’ютерний макет місця (розміром не менш як 6 х 9 см.) на якому планується розташування рекламного засобу та ескіз рекламного засобу з конструктивним рішенням;

– копія свідоцтва про державну реєстрацію (витяг з Єдиного державного реєстру) заявника як юридичної особи або фізичної особи – підприємця.

3.2.Під час подання заяви або оформлених примірників дозволу адміністратор в присутності заявника перевіряє комплектність документів, додержання вимог до їх оформлення та видає заявнику довідку з описом поданих документів за формою згідно з додатком  4.

Перелік документів для надання дозволу є вичерпним.

3.3.Ведення контролю за розміщенням зовнішньої реклами та виконанням рішень виконкому щодо розміщення зовнішньої реклами на території міста Перечин здійснює визначений розпорядженням міського голови працівник  Перечинської міської ради (надалі – уповноважена особа).

До повноважень уповноваженої особи належать:

– розгляд заяв розповсюджувачів зовнішньої реклами на надання дозволу, підготовка документів для внесення змін у дозвіл, переоформлення дозволу та продовження строку його дії;

– надання у разі потреби розповсюджувачам зовнішньої реклами архітектурно-планувальних завдань на опрацювання проектно-технічної документації для розташування складних (дахових) рекламних засобів;

– підготовка рішення виконкому про встановлення пріоритету заявника на місце розташування рекламного засобу, продовження строку, на який встановлено зазначений пріоритет, або про відмову в установленні такого пріоритету;

– підготовка проекту рішення виконкому щодо надання дозволу чи про відмову у його наданні;

– видача дозволу на підставі рішення виконкому;

3.4.Отриману заяву та документи згідно переліку адміністратор надає на розгляд  до міського голови, після чого скеровуються уповноваженій особі.

3.5.За наявності документів, передбачених п.п.3.1 цього Положення уповноважена особа, якій міський голова візує до підготовки проект рішення щодо розміщення зовнішньої реклами, заяву і матеріали Дозвільного центру, реєструє заяву в журналі реєстрації заяв та дозволів на розміщення зовнішньої реклами (надалі – журнал реєстрації), який ведеться за формою згідно з додатком 2.

Журнал повинен бути прошитий, а його сторінки пронумеровані. На останній сторінці журналу робиться запис про кількість сторінок, який засвідчується підписом міського голови, скріпленим печаткою Перечинської міської ради.

3.6. Уповноважена особа протягом двох робочих днів з дати реєстрації заяви перевіряє місце розташування рекламного засобу, зазначене у заяві, на предмет наявності на це місце пріоритету іншого заявника або надання на заявлене місце зареєстрованого в установленому  порядку дозволу. Після перевірки місця приймається рішення уповноваженою особою про встановлення за заявником пріоритету на заявлене місце або про відмову у встановленні пріоритету.

У разі прийняття рішення про відмову у встановленні пріоритету уповноважена особа протягом 10 днів надсилає заявникові вмотивовану  відповідь із зазначенням дати встановлення пріоритету іншого заявника на заявлене місце розташування рекламного засобу або дати і номера рішення виконкому про надання дозволу на заявлене місце іншій особі та повертає всі подані заявником документи в Центр надання адміністративних послуг.

3.7.Пріоритет заявника на місце розташування рекламного засобу встановлюється строком на три місяці з дати прийняття виконкомом відповідного рішення.

Строк встановлення пріоритету на місце розташування рекламного засобу може бути продовжений не більш як на три місяці у разі:

-продовження строку оформлення дозволу у зв’язку з потребою виконання архітектурно-планувальних робіт та розроблення проектно-технічної документації;

-письмового звернення заявника щодо продовження строку оформлення дозволу.

У разі продовження строку оформлення дозволу з підстав, передбачених абзацами третім і четвертим цього пункту, спеціаліст письмово повідомляє про це заявника.

Дата і номер рішення виконкому про встановлення пріоритету заявника на місце розташування рекламного засобу, продовження строку, на який встановлено зазначений пріоритет, або про відмову в установленні такого пріоритету заноситься в журнал реєстрації.

Відмова у встановленні пріоритету, продовженні строку, на який встановлено зазначений пріоритет, може бути оскаржена у порядку, встановленому чинним законодавством.

Інформація про подані заяви та прийняті виконкомом рішення щодо розміщення зовнішньої реклами у місті Перечин є відкритою.

3.9.Видача дозволу погоджується уповноваженою особою робочого органу з власником місця або уповноваженим ним органом (особою), а також з:

органом виконавчої влади Автономної Республіки Крим, обласною, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями – у разі розміщення зовнішньої реклами на пам’ятках місцевого значення, а також в межах зон охорони цих пам’яток;

утримувачем інженерних комунікацій – у разі розміщення зовнішньої реклами в межах охоронних зон цих комунікацій;

Укравтодором або власниками автомобільних доріг та Національною поліцією – у разі розміщення зовнішньої реклами у межах смуги відведення автомобільних доріг.

Дії щодо отримання зазначених погоджень вчиняються уповноваженою особою без залучення заявника протягом строку, встановленого для отримання дозволу.

Для здійснення погодження уповноважена особа не пізніше дня, що настає за днем одержання документів від заявника, надсилає їх копії у паперовому або електронному (шляхом сканування) вигляді органам, зазначеним.

За результатами дозвільної (погоджувальної) процедури вищезазначені органи надають погодження, які у паперовому або електронному (шляхом сканування) вигляді надсилаються робочому органу (спеціалісту).

У разі ненадання такими органами, протягом встановленого строку погоджень вважається, що видачу дозволу погоджено.

3.10.Під час надання дозволу втручання у форму рекламного засобу та зміст реклами забороняється.

3.11. Уповноважена особа протягом не більш як двох робочих днів з дати одержання належним чином оформлених двох примірників дозволу подає на розгляд виконкому заяву, готує і подає пропозиції та проект відповідного рішення.

3.12. Виконавчий комітет протягом одного робочого дня з дати одержання зазначених пропозицій приймає рішення про надання дозволу або про відмову у його наданні. Дозвіл або відмова у його видачі видається не пізніше ніж протягом наступного робочого дня після прийняття відповідного рішення.

  Перший примірник дозволу видається заявникові, другий скеровується адміністратору, а копія – залишається уповноваженій особі для обліку та організації контролю. Видача дозволу реєструється в журналі реєстрації.

3.13.У наданні дозволу може бути відмовлено у разі, коли:

– оформлення поданих документів не відповідає встановленим вимогам;

-у поданих документах виявлені завідомо неправдиві відомості.

Перелік підстав для відмови у наданні дозволу є вичерпним.

Рішення про відмову у наданні дозволу може бути оскаржене в порядку, встановленому законодавством.

3.14.Дозвіл надається строком до п’яти років, якщо менший строк не зазначено у заяві чи в рішенні виконкому.

3.15.Виданий у встановленому порядку дозвіл є підставою для розміщення зовнішньої реклами та виконання робіт, пов’язаних з розташуванням рекламного засобу.

3.16.У процесі надання дозволів забороняється проведення тендерів (конкурсів).

3.17.Після розташування рекламного засобу розповсюджувач зовнішньої реклами у п’ятиденний строк зобов’язаний подати спеціалісту фотокартку місця розташування рекламного засобу (розміром не менш як 6 х 9 сантиметрів).

3.18.Якщо протягом строку дії дозволу виникла потреба у зміні технологічної схеми рекламного засобу, розповсюджувач зовнішньої реклами звертається до адміністратора Дозвільного центру з письмовою заявою у довільній формі про внесення у дозвіл відповідних змін.

До заяви додається:

– технічна характеристика змін у технологічній схемі рекламного засобу;

– фотокартка рекламного засобу та ескіз із конструктивним рішенням.

Отриману заяву та документи згідно переліку адміністратор Дозвільного центру надає на підпис до міського голови після чого скеровуються уповноваженій особі.

Виконком протягом не більш як п’ятнадцяти робочих днів з дати реєстрації заяви розглядає її і вносить відповідні зміни у дозвіл.

Відмова у зміні технологічної схеми рекламного засобу може бути оскаржена у порядку, встановленому законодавством.

3.19.У разі зміни містобудівної ситуації, проведення реконструкції, ремонту, будівництва на місці розташування рекламного засобу, які зумовлюють необхідність його зміни місця розташування, спеціаліст у семиденний строк письмово повідомляє про  це  розповсюджувача зовнішньої реклами.

У десятиденний строк з початку зміни містобудівної ситуації, реконструкції, ремонту, будівництва спеціаліст надає розповсюджувачу зовнішньої реклами інформацію про інше рівноцінне місце.

У разі досягнення згоди щодо нового місця розташування рекламного засобу вносяться зміни у дозвіл.

Відшкодування витрат, пов’язаних з демонтажем та монтажем рекламного засобу на новому місці, здійснюється відповідно до договору з власником місця розташування рекламного засобу.

Строк дії дозволу продовжується на час, необхідний для вирішення питання про надання рівноцінного місця. Після закінчення реконструкції, ремонту, будівництва на місці розташування рекламного засобу розповсюджувач зовнішньої реклами має пріоритетне право на розташування рекламного засобу на попередньому місці.

3.20.Строк дії дозволу продовжується на підставі заяви, яка подається адміністратору Дозвільного центру розповсюджувачем зовнішньої реклами у довільній формі не пізніше ніж за один місяць до закінчення строку дії дозволу.            

 У такому ж порядку продовжується строк дії дозволів, наданих до набрання чинності Типовими правилами.

3.21. У продовженні дії дозволу може бути відмовлено, якщо у заявника:

–          існує заборгованість з оплати за тимчасове користування місцями, які перебувають у комунальній власності, для розміщення рекламних засобів за існуючим договором понад два місяці, за умови, якщо заборгованість не оскаржується розповсюджувачем зовнішньої реклами у судовому порядку;

–          зафіксована та не ліквідована до закінчення дозволу невідповідність рекламного засобу дозвільно-проектній документації;

–            зафіксовані самовільно встановлені рекламні засоби.

3.22. Дозвіл продовжується терміном до п’яти років, за винятком випадків, передбачених у цьому Положенні.

Продовження терміну дії дозволу (відмова у його продовженні) фіксується у журналі реєстрації з внесенням відповідних змін до дозволу. Один примірник оригіналу дозволу видається заявникові, а другий – у міську раду для обліку та контролю.

Відмова у продовженні терміну дії дозволу може бути оскаржена у порядку, встановленому законодавством.

3.23. Розповсюджувач зобов’язаний демонтувати рекламний засіб, дозвіл на який не був продовжений протягом 15 днів з дати прийняття відповідного рішення.

3.24.У разі набуття права власності на рекламний засіб іншою особою або передачі його в оренду дозвіл підлягає переоформленню.

Особа, яка набула право власності на рекламний засіб або орендувала його, протягом одного місяця з дня виникнення права власності (користування) рекламним засобом звертається до адміністратора дозвільного центру із заявою у довільній формі про переоформлення дозволу.

До заяви додається:

– документ, який засвідчує право власності (користування) на рекламний засіб;

– оригінал зареєстрованого дозволу;

– письмове погодження власника місця розташування рекламного засобу або уповноваженого ним органу (особи);

– копія свідоцтва про державну реєстрацію (витяг з Єдиного державного реєстру) заявника як юридичної особи або фізичної особи – підприємця;

– банківські реквізити, ідентифікаційний код юридичної особи або ідентифікаційний номер фізичної особи платників податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

У разі відсутності зауважень до поданих заявником документів виконком  протягом п’яти робочих днів з дати подання заяви вносить відповідні зміни у дозвіл.

Переоформлення дозволу фіксується в журналі реєстрації.

Відмова у переоформленні дозволу може бути оскаржена у порядку, встановленому законодавством.

3.25.Дозвіл скасовується до закінчення строку дії на підставі рішення виконкому за письмовою заявою розповсюджувача зовнішньої реклами у разі невикористання місця розташування рекламного засобу безперервно протягом шести місяців або не переоформлення дозволу в установленому порядку.

Перелік підстав для скасування дозволу є вичерпним.

Рішення про скасування дозволу фіксується в журналі реєстрації та надсилається адміністратором Дозвільного центру розповсюджувачу зовнішньої реклами.

Рішення про скасування дозволу може бути оскаржене у порядку, встановленому законодавством.

 1. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРУ ПЛАТИ ЗА

РОЗМІЩЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ.

4.1. Плата за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Перечин, встановлюється у порядку, визначеному виконавчим комітетом Перечинської міської ради та справляється з дати прийняття ним рішення про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами на підставі укладеного договору у розмірі 100 відсотків плати.

     Плата за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності, перераховується на бюджетний рахунок та зараховується до бюджету міста.

     Відсутність рекламного засобу на вказаному місці не є підставою для звільнення від плати за користування місцем, крім випадків, передбачених у цьому Положенні.

4.2.Розмір плати за тимчасове використання місця для розміщення зовнішньої реклами, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Перечин визначається за формулою:

Р  = Б х П  , де

Р – це розмір плати за рекламу в місяць, грн..

Б – базова ставка (таблиця 1)

П – площа поверхні рекламної конструкції, м2

Таблиця  1

№ п/пВид засобу зовнішньої рекламиОдиниця виміруБазова плата за місяць, у грн. 
1.Щит, що стоїть окремо (білборд) за 1 кв. м. площі поверхні реклами(обидві сторони, при наявності)М230
2.Щит на фасаді будинку за 1 кв. м площі поверхні рекламиМ230
3.Щит на тимчасовій споруді, паркані, тощо за 1 кв. м площі поверхні рекламиМ230
4.Зовнішня реклама, яка розміщена на території, на будинку, споруді, що перебувають у власності юридичної чи фізичної особиМ230
5.Сітілайт за 1 кв. м площі поверхні реклами (горизонтальна проекція)М230
6.Тимчасова  виносна спеціальна конструкція з площею поверхні (штендер) за одиницюМ230
7.Натяжний банер, панно М220
8.Світлова реклама«Рядок, що біжить»М220

4.3.Розмір плати за право тимчасового користування місцями для розміщення рекламного засобу, які перебувають у комунальній власності, не може встановлюватися залежно від змісту реклами. 

5.Вимоги до зовнішньої реклами

5.1.Зовнішня реклама повинна відповідати таким вимогам:

– розміщуватися з додержанням вимог техніки безпеки, зазначених у цьому Положенні;

– розміщуватися із забезпеченням видимості дорожніх знаків, світлофорів, перехресть, пішохідних переходів, зупинок транспорту загального користування та не відтворювати зображення дорожніх знаків;

– освітлення зовнішньої реклами не повинно засліплювати учасників дорожнього руху, а також не повинно освітлювати квартири житлових будинків;

– фундамент наземної зовнішньої реклами, що виступає над поверхнею землі, може бути декоративно оформлений;

– на опорах наземної зовнішньої реклами, що розміщується вздовж проїжджої частини вулиць і доріг, за вимогою Національної поліції наноситься вертикальна дорожня розмітка із світлоповертаючих матеріалів заввишки до 2 метрів від поверхні землі;

– нижній край зовнішньої реклами, що розміщується над проїжджою частиною вулиць і доріг, у тому числі на мостах, естакадах тощо, повинен розташовуватися на висоті не менш як 5 метрів від поверхні дорожнього покриття;

-у місцях, де проїжджа частина вулиці межує з цоколями будівель або огорожами, зовнішня реклама може розміщуватися в одну з фасадами будівель або огорожами лінію.

5.2.Забороняється розташовувати рекламні засоби:

– на пішохідних доріжках та алеях, якщо це перешкоджає вільному руху пішоходів;

-у населених пунктах на висоті менш як 5 метрів від поверхні дорожнього покриття, якщо їх рекламна поверхня виступає за межі краю проїжджої частини.

5.3.Розміщення зовнішньої реклами на пам’ятках історії та архітектури і в межах зон охорони таких пам’яток, в межах об’єктів природно-заповідного фонду дозволяється за погодженням з відповідним обласним органом виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини та об’єктів природно-заповідного фонду.

5.4.Реклама алкогольних напоїв та тютюнових виробів, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої та тютюнові вироби, не повинна розміщуватися на рекламних засобах ближче ніж за 300 метрів прямої видимості від території дитячих дошкільних закладів, середніх загальноосвітніх шкіл та інших навчальних закладів, в яких навчаються діти віком до 18 років.

Перелік обмежень та заборон щодо розміщення зовнішньої реклами, встановлений пунктами 5.1-5.4 цього Положення, є вичерпним.

5.5.Розроблення необхідної технічної документації, монтаж (демонтаж) рекламного засобу здійснюється спеціалізованими підприємствами, установами та організаціями.

5.6.Розташування дахових рекламних засобів забороняється без попередньої технічної експертизи спеціалізованих підприємств, установ та організацій.

5.7.Підключення рекламних засобів до існуючих мереж зовнішнього   освітлення здійснюється відповідно до вимог, передбачених чинним законодавством.

5.8.Розташування рекламних засобів у межах охоронних зон інженерних комунікацій дозволяється за погодженням з утримувачем зазначених комунікацій.

5.9.Відповідальність за технічний стан рекламних засобів, порушення вимог техніки безпеки під час розташування та експлуатації рекламних засобів несе розповсюджувач зовнішньої реклами згідно із законодавством.

5.10.Розташування рекламних засобів на перехрестях, біля дорожніх знаків, світлофорів, пішохідних переходів та зупинок транспорту загального користування дозволяється за погодженням з Національною поліцією.

5.11.Рекламні засоби забезпечуються маркуванням із зазначенням на каркасі рекламного засобу найменування розповсюджувача зовнішньої реклами, номера його телефону,  дати видачі дозволу та строку його дії.

 1. ПОРЯДОК ДЕМОНТАЖУ РЕКЛАМНИХ ЗАСОБІВ.

6.1.Демонтаж-це комплекс заходів, які передбачають відокремлення рекламного засобу разом з основою від місця його розташування та транспортування у місце його подальшого зберігання. При цьому демонтаж та наступне зберігання рекламного засобу не передбачає переходу права власності на нього до територіальної громади м. Перечин.

6.2.Демонтаж рекламних засобів та конструкцій здійснюється виключно за рішенням виконкому. Демонтажу згідно з цим Положенням підлягають:

6.2.1.Самовільно встановлені рекламні засоби:

а)власник яких невідомий, у тому числі у разі відсутності маркування на рекламному засобі;

б) власник яких відомий, але вимоги про демонтаж не виконав.

6.2.2.Рекламні засоби, що створюють аварійні ситуації, загрозу життю або здоров’ю людей та/або заподіянню шкоди майну третіх осіб.

6.3.У випадку, зазначеному у підпункті 6.2.1.а), демонтаж рекламних засобів здійснюється без попереднього надсилання вимоги про усунення порушень даного Положення на підставі рішення виконкому про демонтаж.

У випадку, зазначеному у підпункті 6.2.1.б), демонтаж рекламних засобів повинні провести власники (законні користувачі) рекламного засобу самостійно за власний рахунок у термін, вказаний у рішенні виконкому. У разі невиконання такого рішення демонтаж спеціальної конструкції носія реклами, за рішенням виконкому здійснює визначена цим рішенням уповноважена юридична або фізична особа.

При виникненні аварійної ситуації, демонтаж рекламних засобів здійснюється без попереднього надсилання вимоги та складається відповідний акт за участю, власника місця розташування спеціальної конструкції і представника міського комунального господарства.

6.4.Про проведений демонтаж рекламного засобу складається і підписується акт у двох примірниках особами, що були присутні при проведенні демонтажу рекламного засобу. Один примірник акту передається власнику демонтованої конструкції а другий залишається у спеціаліста.

6.5.Компенсація витрат організації, яка проводила демонтаж покладається на власника (законного користувача) демонтованого рекламного засобу на підставі виставленого рахунку та акта виконаних робіт з демонтажу, які надсилаються власнику в обов’язковому порядку у п’ятиденний термін з дати демонтажу.

6.6.Для повернення демонтованого рекламного засобу власнику рекламного засобу необхідно звернутись до Перечинської міської ради з такими документами:

– заявою на ім’я керівника про повернення демонтованого рекламного засобу;

– документом, що підтверджує право власності (інше майнове право) на конкретний демонтований рекламний засіб;

– документом, що підтверджує оплату витрат, пов’язаних з демонтажем рекламного засобу, транспортуванням та зберіганням.

6.7.Демонтовані рекламні засоби власники якого не виявлені визнаються безхазяйним майном і переходять у власність територіальної громади м. Перечин у порядку, визначеному законодавством, якщо:

– після закінчення встановленого законодавством терміну зберігання примусово демонтованих об’єктів власники не зголосились за їх поверненням;

– після закінчення встановленого законодавством терміну зберігання примусово демонтованих об’єктів власники не сплатили вартості демонтажу, транспортування та зберігання або не надали документів, підтверджуючих право власності (інше майнове право) на цей рекламний засіб;

– власники надали письмову відмову від демонтованого рекламного засобу та документи, що підтверджують право власності (інше майнове право) на цей рекламний засіб.

Подальше застосування майна вирішується виконкомом згідно чинного законодавства України.

 1. КОНТРОЛЬ ЗА ДОТРИМАННЯМ ПОЛОЖЕННЯ ТА

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЙОГО ПОРУШЕННЯ.

7.1. Розповсюджувач зовнішньої реклами зобов’язаний:

– виконати роботи з встановлення рекламного засобу без пошкодження архітектурних деталей, конструктивних елементів будівель та споруд, підземних і наземних комунікацій, елементів благоустрою та озеленення. При вимушеному пошкодженні елементів благоустрою та озеленення рекламо розповсюджувач зобов’язаний їх відновити протягом п’яти днів після встановлення рекламного засобу. При неможливості відновити озеленення рекламо розповсюджувач зобов’язаний сплатити його відновлювальну вартість у встановленому порядку;

– забезпечити відповідність рекламного засобу дозволу та проектно-технічній документації, державним стандартам, нормам і правилам конструктивної міцності, електротехнічної та експлуатаційної безпеки, пожежної безпеки і санітарних норм. Розповсюджувач зовнішньої реклами несе відповідальність за будь-які порушення норм безпеки, несправності та аварійні ситуації, що виникають з його вини, та повинен за свій рахунок усувати всі дефекти, що виникають у процесі розміщення та експлуатації рекламних засобів.

– демонтувати рекламний засіб, на який закінчився дозвіл, на який не був продовжений дозвіл, на який був скасований дозвіл, протягом п’яти днів з дати прийняття відповідного рішення. Після демонтажу рекламного засобу розповсюджувач протягом п’яти днів має відновити зелені насадження та дорожнє покриття або відшкодувати витрати, пов’язані з їх відновленням, у встановленому порядку.

7.2.У разі невиконання розповсюджувачем у зазначений термін вимог щодо проведення демонтажу самовільно встановленого рекламного засобу або не приведення рекламного засобу у відповідність дозволу та робочому проекту виконком приймає рішення про примусовий демонтаж.

7.3.Питання, що не врегульовані цим Положенням, вирішуються згідно з чинним законодавством України, а також відповідно до рішень Перечинської міської ради та її виконавчого комітету.

7.4.Розповсюджувач зовнішньої реклами, винний у порушенні цього Положення, несе відповідальність згідно із законодавством.

7.5.Спори, що виникають при вирішенні питань, пов’язаних з розміщенням зовнішньої реклами, вирішуються у встановленому законодавством порядку.

Секретар міської ради                                          О.Ю. Вовканич – Белеканич

Додаток 1

до Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами

 в м. Перечин

ЗАЯВА

про надання дозволу на розміщення  зовнішньої реклами

Заявник _______________________________________________________________________________

(для юридичної особи – повне найменування розповсюджувача

_______________________________________________________________________________

зовнішньої реклами, для фізичної особи –

_______________________________________________________________________________

прізвище, ім’я та по батькові)

Адреса заявника _________________________________________________________________

(для юридичної особи – місцезнаходження,

________________________________________________________________________________

для фізичної особи – місце проживання, паспортні дані)

Ідентифікаційний код юридичної особи

або ідентифікаційний номер фізичної особи __________________________________________

Телефон (телефакс) ______________________________________________________________

Прошу надати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами за адресою

_______________________________________________________________________________

(повна адреса місця розташування рекламного засобу)

строком на _____________________________________________________________________

(літерами)

Перелік документів, що додаються _________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

Заявник

або уповноважена

ним особа                          ______________________                              _____________________

                                                      (підпис)                                               (ініціали та прізвище)

М.П.

Додаток 2

до Положення про порядок розміщення

 зовнішньої реклами

 в м. Перечин

ЖУРНАЛ

реєстрації заяв та дозволів на  розміщення зовнішньої реклами

Реєстраційний номер заявиДата поданняДля юридичної особи повне найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код, для фізичної особи – прізвище, і м’я, по батькові, паспортні дані, ідентифікаційний номер та місце проживанняКількість сторінок у поданих документахПідписособи на яку покладено реєстрація документівПідпис заявникаДата прийняття рішення про встановлення пріоритету заявника на місце розташування рекламного засобу, про продовження строку на який встановлений зазначений пріоритет або про відмову у його встановленніДата, номер видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами, строку дії, дата  і номер рішення про надання відмови у наданні дозволуРезультати розгляду заяв на продовження строку дії або продовження дозволуДата,  номер рішення про скасування дозволу
          
          

Додаток 3

до Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами

 в м. Перечин

Дозвіл №  _____

  на розміщення зовнішньої реклами

виданий_____________

                         (дата видачі)

   на підставі рішення виконавчого комітету Перечинської міської ради

  від _________________№________

Виданий                                 _________________________________________

                                                                                   (для юридичної особи – повне найменування                   

                                                                              розповсюджувача зовнішньої реклами, для фізичної особи –

                                                                              прізвище, ім’я та по батькові)

Юридична адреса               

(місце проживання)              __________________________________________

Керівник                               __________________________________________

Тел. (факс)                            __________________________________________

Банківські реквізити         __________________________________________

Ідентифікаційний код

(номер)                                 ___________________________________________

Адреса місця

розташування

рекламного засобу                 __________________________________________

Характеристика

рекламного засобу                 __________________________________________

                                                                         (вид, розмір, площа місця розташування рекламного засобу)

                                                        __________________________________________

Погоджувальна частина дозволу на розміщення зовнішньої реклами

 1. Власник  місця розташування рекламного засобу або уповноважений

ним орган (особа)

_______________________________________________________________________________

(для юридичної особи – повне найменування, підпис керівника,

_______________________________________________________________________________

для фізичної особи – прізвище, ім’я та по батькові,

_______________________________________________________________________________

паспортні дані)

М.П.

 1. На вимогу робочого органу:

Укравтодор або власник автомобільних доріг та Національна поліція – у разі розміщення зовнішньої реклами у межах смуги відведення автомобільних доріг.

_______________________________  _________________________________

(підпис уповноваженої особи)         (ініціали та прізвище)

Обласний  орган  виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини та об’єктів природно-заповідного фонду у  разі розміщення  зовнішньої  реклами на пам’ятках історії і архітектури та в  межах  зон  охорони  пам’яток  національного  або  місцевого значення, у межах об’єктів природно-заповідного фонду

_______________________________  _________________________________

(підпис уповноваженої особи)         (ініціали та прізвище)

утримувач інженерних  комунікацій  у  разі  розміщення  зовнішньої реклами в межах охоронних зон зазначених комунікацій

_______________________________  _________________________________

(підпис уповноваженої особи)         (ініціали та прізвище)

Строк дії дозволу з ________               до ________________

Продовжено з _______________         до ________________

Продовжено з _______________         до ________________

Продовжено з _______________         до ________________

Міський голова                                                                                   І.М. Погоріляк

Додаток 4

до Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами

 в м. Перечин

ДОГОВІР №  ____тимчасового користування місцем розташування засобу зовнішньої реклами
 м. ПеречинДАТА УКЛАДАННЯ
Перечинська міська рада 
в особіГолови міської ради Погоріляка І.М.який діє на підставіЗакону України «Про місцеве самоврядування в Україні»з однієї сторони
Розповсюджувач зовнішньої реклами
в особі який діє на підставі з іншої сторони,
разом іменовані – “Сторони”, керуючись чинним законодавством України, уклали цей договір про наступне:
 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
1.1. У відповідності до умов цього Договору та порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Перечин,  Робочий орган надає Розповсюджувачу зовнішньої реклами у тимчасове користування місце для розташування засобу зовнішньої реклами за адресою вказаною у додатку, згідно з погодженим у встановленому порядку дозвільним документом на розміщення засобів зовнішньої реклами (далі – ЗЗР), який  є невід’ємною частиною цього Договору, а Розповсюджувач зовнішньої реклами використовує надане  місце  за цільовим призначенням – для розміщення ЗЗР, здійснює оплату за тимчасове користування місцем  та звільняє у триденний термін місце після закінчення терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами (далі – Дозвіл) та/або цього Договору в частині наданого права користування місцем, на яке припинено дію Дозволу та/або цього Договору.1.2. Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами є невід’ємною частиною цього Договору.1.3. Місце надається для розміщення виключно тих засобів, що вказані у Додатку  до цього договору, який є невід’ємною частиною цього Договору.
 1. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН
2.1. Робочий орган має право:2.1.1. Здійснювати контроль за дотриманням Розповсюджувачем зовнішньої реклами вимог чинного законодавства з питань зовнішньої реклами.2.1.2. Проводити обстеження розташованого ЗЗР протягом всього строку дії даного Договору та Дозволу. У разі виявлення невідповідності встановленого ЗЗР Дозволу, а також інших порушень, в т. ч. умов оплати, Робочий орган письмово інформує про це Розповсюджувача зовнішньої реклами. У випадку неусунення Розповсюджувачем зовнішньої реклами вказаних Робочим органом порушень, Робочий орган залишає за собою право вжити заходів, передбачених умовами цього Договору та чинним законодавством, а також на внесення пропозицій виконавчому комітету Перечинської міської ради щодо анулювання Дозволу.2.1.3. Розірвати цей Договір та забезпечити здійснення за рахунок Розповсюджувача зовнішньої реклами демонтаж та зберігання засобу у випадку виникнення в останнього заборгованості більше ніж за два місяці, відповідно до розділу 3 цього Договору.2.1.4.Забезпечити здійснення демонтажу ЗЗР у разі його встановлення без оформленого Дозволу, а також у разі припинення терміну дії Дозволу чи його анулюванні у встановленому Порядку.2.2. Розповсюджувач зовнішньої реклами має право:2.2.1. На продовження строку дії Договору на новий термін в разі належного виконання ним своїх зобов’язань.2.3. Розповсюджувач зовнішньої реклами зобов’язується:2.3.1. Розміщувати ЗЗР тільки відповідно до умов зареєстрованого та виданого у встановленому порядку Дозволу.2.3.2. Після розташування ЗЗР у п’ятиденний строк надати Робочому органу фотокартку місця з розташованим ЗЗР.2.3.3.  Використовувати надане у тимчасове користування місце відповідно до умов цього Договору та чинного законодавства України з питань реклами, запобігати його пошкодженню і псуванню, а також своєчасно, в повному обсязі вносити плату за  тимчасове користування місцем у порядку і розмірі, передбачених розділом 3 цього Договору.2.3.4. Дотримуватись правил техніки безпеки, протипожежної безпеки, правил благоустрою та вимоги містобудівних та санітарних норм.2.3.5. У випадку псування спеціальної конструкції та/або розміщеної на ній реклами своєчасно проводити їх заміну, ремонт. 2.3.7. У разі припинення терміну дії Дозволу (та/або цього Договору) провести в 10 денний термін демонтаж ЗЗР, попередивши у письмовій формі Робочий орган про дату та час проведення демонтажу. В цьому випадку уповноваженим представником Робочого органу проводиться обстеження місця розташування на наявність ЗЗР та складається акт обстеження. Дата складання та підписання акту обстеження є датою припинення зобов’язань Розповсюджувача по цьому Договору, наданого для розташування ЗЗР, а також датою припинення здійснення Розповсюджувачем зовнішньої реклами платежів, передбачених Розділом 3 цього Договору, про що Сторони складають Додаткову угоду до цього Договору.2.3.8. При розповсюдженні реклами дотримуватись вимог чинного законодавства України в сфері реклами та мови.2.3.9. В разі необхідності внесення змін в конструктивну схему спеціальної конструкції внести зміни в Дозвіл в порядку та терміни передбачені чинним законодавством. Витрати на оформлення /переоформлення/ Дозволу несе Розповсюджувач зовнішньої реклами.2.3.10. Не передавати  надане місце Розповсюджувачу зовнішньої реклами, іншим особам (фізичним, юридичним) без переоформлення дозвільної документації на нового власника ЗЗР.2.3.11. У разі проведення демонтажу спеціальної конструкції Робочим органом відшкодувати фактично витрачені кошти за демонтаж та зберігання ЗЗР, згідно наданих рахунків підприємством (організацією), що провело демонтаж (зберігання) ЗЗР.2.3.12. Провести роботи з відновлення благоустрою місць розміщення ЗЗР після його демонтажу.2.4. Робочий орган зобов’язується:2.4.1. Не перешкоджати розміщенню на спеціальній конструкції реклами та не втручатись у форму та зміст реклами, якщо це не суперечить чинному законодавству.2.4.2. У разі зміни містобудівної ситуації, проведення реконструкції, ремонту, будівництва на місці розташування ЗЗР, про які було повідомлено Робочому органу у встановленому порядку, та які зумовлюють необхідність зміни місця розташування ЗЗР, Робочий орган у семиденний строк письмово повідомляє про це розповсюджувача зовнішньої реклами та у десятиденний строк з початку зміни містобудівної ситуації, реконструкції, ремонту, будівництва вирішується питання про надання для використання рівноцінного місця з внесенням в дозвільну документацію відповідних змін. При цьому витрати, пов’язані з монтажем/демонтажем ЗЗР проводяться за рахунок Розповсюджувача зовнішньої реклами. Строк дії Дозволу продовжується на час необхідний для вирішення питання про надання рівноцінного місця ЗЗР. Після поновлення містобудівної ситуації, закінчення реконструкції, ремонту, будівництва на місці розташування ЗЗР Розповсюджувач зовнішньої реклами має пріоритетне право на розміщення ЗЗР на попередньому місці тільки у разі звільнення тимчасово наданого місця на час проведення реконструкції, ремонту, будівництва.
 1. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ
3.1. Розмір плати за тимчасове користування місцем розміщення ЗЗР встановлюється виконавчим комітетом Перечинської міської ради та сплачується Розповсюджувачем зовнішньої реклами на підставі цього договору та/або рахунків-фактур, наданих Робочим органом.3.2. Розповсюджувач зовнішньої реклами зобов’язаний отримати рахунок на сплату коштів за тимчасове користування місцем розташування ЗЗР не пізніше 20 (двадцятого) числа поточного місяця та провести оплату не пізніше останнього робочого дня поточного місяця.3.3. Плата за тимчасове користування місцем розміщення ЗЗР складається з площі місця, базового тарифу та коригуючих коефіцієнтів, які послідовно перемножуються на базовий тариф та площу місця. Нарахування коригуючих коефіцієнтів на базовий тариф, який вказано по кожному ЗЗР у Додатку до цього Договору, проводиться у порядку, визначеному виконавчим комітетом Перечинської міської ради.3.4. Нарахування плати здійснюється з дати прийняття рішення виконавчим органом про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.3.5. Плата за тимчасове користування місцем (місцями) сплачується Розповсюджувачем зовнішньої реклами щомісяця шляхом перерахування коштів до бюджету міста. Допускається авансове перерахування грошових коштів. 3.6. У разі зміни конструктивної схеми спеціальної рекламної конструкції з внесенням змін у Дозвіл в установленому порядку , що призвело до збільшення площі рекламоносія та/або до будь-яких інших-змін у конструктивній схемі рекламоносія, на який видано Дозвіл, Робочий орган проводить перерахунок плати за тимчасове користування місцем розташування ЗЗР по фактичній площі та конструктивній схемі рекламоносія з дати внесення змін в Дозвіл на розміщення ЗЗР.3.7. У разі необхідності проведення тимчасового демонтажу ЗЗР при зміні містобудівної ситуації, проведенні ремонту, реконструкції, будівництва на місці розташування ЗЗР без перенесення рекламної конструкції на інше місце, плата за тимчасове користування цим місцем розташування ЗЗР справляється у встановленому розмірі. При цьому Розповсюджувач зовнішньої реклами зобов’язується своєчасно надати Робочому органу інформацію, яка підтверджує про наявність такої ситуації та терміни проведення будівельних (ремонтних) робіт.3.8. У разі змін в ціновій політиці сторони зобов’язані укласти додатковий договір.3.9. За несвоєчасно проведену оплату Розповсюджувач сплачує пеню у розмірі подвійної облікової ставки Національного Банку України від суми заборгованості за кожен день прострочення платежу.3.10. При надходженні коштів до міського бюджету першочергово погашається пеня, а після цього основна сума заборгованості. 
 1. ФОРС-МАЖОР
4.1. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання договірних зобов’язань на період дії форс-мажорних обставин. Сторона, яка посилається на дію форс-мажорних обставин, протягом 3-х робочих днів з моменту їх настання зобов’язана письмово повідомити іншу про обставини непереборної сили, які виникли після підписання цього Договору, які не можна передбачити в момент укладання договору, запобігти її виникненню, яку не можна уникнути, або ж попередити її наслідки, і яка не викликана з вини жодної із сторін і створює неможливість виконання договору, його частини або конкретного зобов’язання. Належним доказом дії обставин непереборної сили буде довідка уповноваженого державного органу України.4.2. При наявності форс-мажорних обставин виконання договірних зобов’язань Сторінпризупиняються на термін дії таких обставин. Під час терміну дії форс-мажорних обставин, кожна із Сторін має право ініціювати дострокове припинення дії Договору (Дозволу).4.3. При тимчасовому припиненні дії Договору за форс-мажорними обставинами Сторони проводять розрахунки по факту виконаних зобов’язань на дату припинення дії Договору про що складається додаткова угода, яка стає невід’ємною частиною цього Договору.4.4. Обставинами непереборної сили є зовнішні і надзвичайні події, а саме: стихійні лиха (пожежі, повені, землетруси, епідемії, епізоотії, природні катаклізми та їх наслідки, воєнні дії, повстання, мобілізація, тощо). 
 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
5.1. Розповсюджувач зовнішньої реклами несе повну відповідальність за будь-які порушення норм безпеки, несправності та аварійні ситуації, що виникають з його вини, та повинен за свій рахунок усувати всі дефекти ( відшкодовувати шкоду), що виникають ( завдається) в процесі експлуатації ЗЗР.5.2. Сторони несуть майнову відповідальність за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань згідно з цим Договором та чинним законодавством України.5.3. У разі проведення демонтажу ЗЗР при достроковому припиненні або розірванні цього Договору в частині місця, наданого для розміщення ЗЗР, скасування (припинення терміну дії) Дозволу, а також з інших підстав, передбачених чинним законодавством та цим Договором, витрати, пов’язані здемонтажем, транспортуванням, зберіганням ЗЗР, а також витрати з відновлення місця для розташування ЗЗР підлягають відшкодуванню Розповсюджувачем зовнішньої реклами в повному обсязі. Відомості про демонтований ЗЗР надаються Робочим органом за письмовим зверненням Розповсюджувача зовнішньої реклами.Якщо Розповсюджувач зовнішньої реклами не виконує свого обов’язку щодо повернення місця розташування ЗЗР, Робочий орган має право вимагати від нього повної сплати за користування місцем за кожен день прострочення.
 1. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ ТА ІНШІ УМОВИ
6.1. Цей Договір набуває чинності з дати його підписання Сторонами.6.2. Строк дії цього Договору визначається по кожному місцю розташування ЗЗР окремо у Додатках (адресних програмах), які є невід’ємною частиною Договору. Строк дії цього Договору може бути продовжено шляхом укладання Додаткової угоди та внесення змін до Додатків (адресних програм).6.3. Умови цього Договору також поширюються на правовідносини Сторін в разі проведення короткочасних, тимчасових, регулярних рекламних акцій. В цьому разі Сторони укладають Додаткову угоду до цього Договору, в якій визначають умови проведення рекламної акції та порядок оплати за використання місць для розташування ЗЗР.6.4. Якщо під час виконання умов цього Договору Розповсюджувач зовнішньої реклами виявить бажання достроково припинити термін його дії (в повному обсязі або в частині окремих місць наданих для розміщення ЗЗР), останній зобов’язується письмово, не пізніше ніж за один місяць до запланованої дати припинення Договору повідомити про це Робочий орган. В цьому випадку всі зобов’язання Сторін, пов’язані із наданням місць для розташування ЗЗР, в частині яких Розповсюджувачем зовнішньої реклами заявлено відмову від виконання умов цього Договору, припиняються при умові, що Розповсюджувачем зовнішньої реклами належним чином виконані зобов’язання щодо здійснення демонтажу ЗЗР в порядку та строки, визначені цим Договором, проведені роботи з відновлення благоустрою місць розміщення ЗЗР після їх демонтажу, а також здійснені платежі до бюджету міста у повному обсязі на день припинення зобов’язань.В разі, якщо у місячний термін з дати отримання Робочим органом письмового повідомлення Розповсюджувача зовнішньої реклами про відмову від виконання цього Договору, останнім не виконані належним чином всі зобов’язання, Робочий орган має право ініціювати звернення до суду.6.5. Дія цього Договору, в частині одного наданого місця, припиняється внаслідок:6.5.1. Закінчення строку, на який його було укладено.6.5.2. Припинення юридичної особи або припинення підприємницької діяльності фізичної особи.6.5.3. Наявності заборгованості Розповсюджувача зовнішньої реклами відповідно до Розділу 3 цього Договору, більш ніж за два місяці.6.5.4. Припинення дії дозволу, його анулювання або відмові у його продовженні.6.5.5. Невідповідності розташованого ЗЗР та/або місця його розташування вимогам виданого Дозволу.6.5.6. Невжиття належних заходів Розповсюджувачем зовнішньої реклами щодо усунення під час розташування та експлуатації ЗЗР порушень Порядку розміщення зовнішньої реклами у місті Перечин за результатами розгляду звернень (вимог, приписів) уповноважених органів (організацій, осіб).6.5.7. Передачі місця розташування ЗЗР, на який видано Дозвіл у встановленому порядку, Розповсюджувачем зовнішньої реклами іншій особі без відповідного переоформлення Дозволу.6.5.8. Якщо розміщений ЗЗР створює загрозу життю або здоров’ю людей.6.5.9. Необхідності демонтажу ЗЗР у зв’язку із зміною містобудівної ситуації.6.5.10. В інших випадках, передбачених законодавством.6.6. Цей Договір може бути розірвано в односторонньому порядку за ініціативою Робочого органу з обов’язковим письмовим повідомленням Розповсюджувачу зовнішньої реклами не пізніше ніж за п’ять робочих днів до розірвання у випадках, передбачених п.п.6.5.1 – 6.5.10 цього Договору, а також з інших підстав, передбачених чинним законодавством України.6.7. Відсутність ЗЗР за наявності Дозволу на його розміщення не є підставою для припинення терміну дії цього Договору в частині ЗЗР, відносно яких Розповсюджувачем зовнішньої реклами виявлено відмову. Договір припиняється з дати виконання ним цих зобов’язань, а також зобов’язань по відшкодуванню витрат спеціалізованого підприємства (організації) з проведення демонтажу (зберігання) ЗЗР, якщо такі витрати зазнає підприємство (організація), у відповідності до умов цього Договору.6.8. Цей Договір може бути розірвано за взаємною згодою Сторін згідно з чинним законодавством України.
 1. ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
7.1.Спори та розбіжності, що виникають між Сторонами під час виконання цього Договору, вирішуються шляхом проведення переговорів.7.2.У разі неможливості вирішення спорів шляхом проведення переговорів вони вирішуються у судовому порядку.
 1. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
8.1. Всі зміни та доповнення до цього Договору вносяться за письмовою згодою Сторін шляхом укладання Додаткових угод, які стають невід’ємною частиною Договору.8.2. Всі угоди та договори, які були підписані Сторонами до укладання цього Договору і безпосередньо стосуються його предмету, втрачають юридичну силу з дати підписання Сторонами даного Договору.8.3. Цей Договір складено українською мовою у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному примірнику для кожної із Сторін.8.4. У разі зміни у однієї із Сторін адреси та/або платіжних реквізитів, відомостей Сторона, у якої виникли такі зміни, зобов’язана у п’ятиденний термін направити іншій Стороні письмове повідомлення про зміни. В іншому випадку Сторона, яка не була повідомлена про зміни не несе відповідальності за неналежне виконання умов цього Договору.8.5. Повноважні представники Сторін своїми підписами підтверджують про досягнення згоди щодо всіх істотних умов Договору.
Перечинська міська радаЗакарпатської області,в особі міського головиПогоріляка Івана Михайловичар/р  31515921700196 вГУДКСУ Закарпатської обл.МФО 812016, Код 37916557Місце знаходження:89200,  м.Перечин, пл.Народна, 16______________Погоріляк І.М.               (підпис)М.П.РОЗПОВСЮДЖУВАЧ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ ___________________________________________________________________р/р      _____________________________________________________________Банк   _____________________________________________________________МФО  _____________________________________________________________Ідент. Код  _________________________________________________________Свідоцтво №   ______________________________________________________Директор   _________________________________________________________Підпис /____________________________ /                                                                                                     МП

Додаток № 1

       до договору №       від ___________

тимчасового користування місцем розташування  засобу зовнішньої реклами

                Перечинська міська рада в особі міського голови Погоріляка І.М., що діє на підставі Положення та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  (далі  – Розповсюджувач зовнішньої реклами), в особі керівника  П І Б, який діє на підставі __________________, з іншої сторони, (далі – Сторони), керуючись чинним законодавством України уклали цей додаток до договору про наступне.

Робочий орган встановлює Розповсюджувачу зовнішньої реклами плату за тимчасове користування місцем розміщення засобу зовнішньої реклами:.

№ п/пВид З3РМісце розташування ЗЗР (адреса)№дозволуВартість без ПДВ (грн.) за 1 місяцьДатапочатку нарахування платиДата кінця терміну дії
1      

Розповсюджувач зовнішньої реклами використовує надане місце відповідно до умов Договору.

                Порядок нарахування плати за тимчасове користування місцем розміщення засобу зовнішньої реклами, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Перечин, затверджено рішенням виконавчого комітету Перечинської міської ради. Розрахунок плати складається з площі поверхні рекламної конструкції, базової ставки, в залежності від зони розміщення  об’єкта зовнішньої реклами.

Цей додаток складено на 1 (одній) сторінці, у двох примірниках, та є невід’ємною частиною Договору №      /ТК від _______.

РЕКВІЗИТИ ТА ПІДПИСИ СТОРІН

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДАРОЗПОВСЮДЖУВАЧЗОВНІШНЬОЇ   РЕКЛАМИ
Перечинська міська радаЗакарпатської області,в особі міського головиПогоріляка Івана Михайловичар/р  31515921700196 вГУДКСУ Закарпатської обл.МФО 812016, Код 37916557Місце знаходження:89200,  м.Перечин, пл.Народна, 16 ___________________________________________________________________р/р      _____________________________________________________________Банк   _____________________________________________________________МФО  _____________________________________________________________Ідент. Код  _________________________________________________________Свідоцтво №   ______________________________________________________Директор   _________________________________________________________ 
Прізвище, ініціали  Погоріляк І.М.                                      МП                               ________________                           МП

Додаток 5

до  Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами

 в м. Перечин

ДОВІДКА

Видана розповсюджувачу зовнішньої реклами ________________________________________

________________________________________________________________________________

(для юридичної особи – повне найменування,

________________________________________________________________________________

для фізичної особи – прізвище, ім’я та по батькові)

про те, що від нього разом із заявою ________________________________________________

(вхідний номер,

________________________________________________________________________________

дата реєстрації в журналі реєстрації заяв та

________________________________________________________________________________

дозволів на розміщення зовнішньої реклами)

одержано такі документи __________________________________________________________

(перелік документів

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

із зазначенням сторінок і кількості примірників)

Дозвільний центр

Перечинської  районної                          _________                                ____________________

державної адміністрації                     (підпис)                                      (ініціали та прізвище)

 УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА

 3 сесія VII скликання

               РІШЕННЯ              

Проект

від  25 лютого 2016 року №____

         м.Перечин

Про внесення змін до рішення 2 сесії

Перечинської міської ради VІI скликання

№24 від 24 грудня 2015 року

«Про затвердження загальної чисельності

апарату Перечинської міської ради, його

структури та витрат на оплату праці

працівників на 2016 рік»

Відповідно до пункту 5 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»‚ керуючись Постановою Кабінету Міністрів № 268 від 09.03.2006 року.‚ з метою забезпечення ефективної роботи  апарату Перечинської міської ради‚ міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Додаток 1 до рішення 2 пленарного засідання 2 сесії Перечинської  міської ради VII  скликання від  24  грудня  2015 року №24 «Про затвердження загальної чисельності апарату Перечинської міської ради, його структури та витрат на оплату праці працівників на 2016 рік» викласти в новій редакції

2.Відділу бухгалтерського обліку  та фінансової звітності (завідувачу Попович Я.П.) проводити оплату праці працівників Перечинської міської ради відповідно до вимог чинного законодавства України про працю та з урахуванням даного рішення.

Міський голова                                                              І.М.Погоріляк                         

Додаток 1

до проекту рішення №___ від 25 лютого 2016 року

«Про внесення змін до рішення 2 сесії

Перечинської міської ради VІI скликання

№24 від 24 грудня 2015 року

«Про затвердження загальної чисельності

апарату Перечинської міської ради, його

структури та витрат на оплату праці

працівників на 2016 рік»

Структура і чисельність апарату

Перечинської міської ради  на 2016 рік.

пНазва посадиК-сть штатних одиницьК-сть посадових окладів
1234
1.Міський голова11
2Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів11
3Секретар міської ради11
4Керуючий справами  виконавчого комітету міської ради 11
5Провідний спеціаліст з питань регуляторної політики, юрист11
6Завідувач відділом бухгалтерського обліку та фінансової звітності міської ради11
7Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку  та фінансової звітності міської ради11
8Бухгалтер–спеціаліст II категорії відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності міської ради11
9Бухгалтер–спеціаліст II категорії відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності міської ради11
10Спеціаліст ІІ категорії з питань ведення діловодства, секретар приймальні.11
11Провідний спеціаліст інформаційно-комп’ютерного набору  міської ради11
12Спеціаліст  І  категорії юрист – землевпорядник11
13Спеціаліст  І  категорії по зв’язках з громадськістю11
14Провідний спеціаліст з питань міжнародних відносин, інвестицій та туризму11
15Спеціаліст по роботі з комунальними підприємствами11
16Оперативний черговий11
17Прибиральник службових приміщень міської ради0,50,5
18Державний реєстратор11
19Головний спеціаліст з питань реєстраційного обліку громадян  
РАЗОМ :18,518,5

Секретар міської ради                                          О.Ю.Вовканич – Белеканич

 УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА

 3 сесія VII скликання

               РІШЕННЯ              

Проект

від  25 лютого 2016 року №___

         м.Перечин

Про звернення до районної ради

про передачу комунального майна

районної ради до міської

комунальної власності

Керуючись ст..5 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», ст..60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Звернутися до Перечинської районної ради з проханням безоплатно передати із спільної власності територіальних громад сіл району у комунальну власність територіальної громади м.Перечин будівлі і споруди:

– Перечинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що розташовані за адресою: м.Перечин, вул., Червоноармійська;

– районного будинку культури, що розташовані за адресою: м.Перечин, вул..Жовтнева, 20;

– відділу освіти Перечинської РДА та Перечинської дитячої музичної школи, що розташовані за адресою: м.Перечин, вул..Жовтнева, 91;

– ПЕРЕЧИНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ, ЩО РОЗТАШОВАНІ ЗА АДРЕСОЮ: М.ПЕРЕЧИН, ВУЛ..ЖОВТНЕВА,110.

 1. Надати згоду на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл району у комунальну власність територіальної громади м.Перечин будівлі і споруди:

– Перечинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що розташовані за адресою: м.Перечин, вул., Червоноармійська;

– районного будинку культури, що розташовані за адресою: м.Перечин, вул..Жовтнева, 20;

– відділу освіти Перечинської РДА та Перечинської дитячої музичної школи, що розташовані за адресою: м.Перечин, вул..Жовтнева, 91;

– ПЕРЕЧИНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ, ЩО РОЗТАШОВАНІ ЗА АДРЕСОЮ: М.ПЕРЕЧИН, ВУЛ..ЖОВТНЕВА,110.

 1. Прийняти із спільної власності територіальних громад сіл району у комунальну власність територіальної громади м.Перечин будівлі і споруди:

– Перечинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що розташовані за адресою: м.Перечин, вул., Червоноармійська;

– районного будинку культури, що розташовані за адресою: м.Перечин, вул..Жовтнева, 20;

– відділу освіти Перечинської РДА та Перечинської дитячої музичної школи, що розташовані за адресою: м.Перечин, вул..Жовтнева, 91;

– ПЕРЕЧИНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ, ЩО РОЗТАШОВАНІ ЗА АДРЕСОЮ: М.ПЕРЕЧИН, ВУЛ..ЖОВТНЕВА,110.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, побутового та торгівельного обслуговування, промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку та комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності.

Міський голова                                                                              І.М.Погоріляк

УКРАЇНА

                                                                              ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА

                                                                                        3 сесія VII скликання

                                      РІШЕННЯ                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Проект

від  25 лютого  2016 року №____

         м.Перечин

Про звільнення від сплати

земельного податку

державних установ на 2016 рік

                На підставі статті 284 Податкового кодексу України, пункту 28 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»‚ розглянувши клопотання про надання пільг із сплати земельного податку, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Відмовити ГОЛОВНОМУ УПРАВЛІННЮ ДЕРЖСАНЕПІДЕМСЛУЖБИ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ  у звільненні на 2016 рік від сплати земельного податку.
 2. Відмовити ПЕРЕЧИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ у звільненні на 2016 рік від сплати земельного податку.
 3. Відмовити УПРАВЛІННЮ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ у звільненні від сплати земельного податку на 2016 рік.
 4. Відмовити ПЕРЕЧИНСЬКОМУ ВІДДІЛЕННЮ ПОЛІЦІЇ УЖГОРОДСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ у звільненні від сплати земельного податку на 2016 рік.
 5. Відмовити УПРАВЛІННЮ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ В ПЕРЕЧИНСЬКОМУ РАЙОНІ  у звільненні від сплати земельного податку на 2016 рік.

Міський голова                                                                            І.М.Погоріляк

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА

 3 сесія VII скликання

               РІШЕННЯ              

Проект

від  25 лютого  2016 року №____

         м.Перечин

Про звільнення від сплати

податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки

на 2016 рік

Керуючись статтями 7, 12, 30, 266 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI, пунктом 24 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України від 21.05.1997р. №290/97 «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Відмовити у звільненні від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, МІСЦЕВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ, ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ на 2016 рік.

Міський голова                                                                            І.М.Погоріляк

 УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА

 3 сесія VII скликання

               РІШЕННЯ              

Проект

від  25 лютого  2016 року №____

         м.Перечин

Про розстрочення платежу

за викуп земельної ділянки

несільськогосподарського

призначення Мицька Ю.А.

                 Розглянувши лист Мицька Юрія Андрійовича щодо розстрочення платежу за викуп земельної ділянки, на підставі розробленого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом викупу), відповідно до статті 14 Конституції України, рішення 2-ї сесії міської ради 7-го скликання від 17.12.2015 року №18 “ Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою, поділ земельних ділянок, внесення змін до рішень сесії, затвердження проектів землеустрою, передачу у постійне користування, відмову у видачі дозволу на виготовлення експертної грошової оціни, погодження звітів експертної грошової оцінки земельних ділянок, надання дозволу на продаж”, статей 83, 127, 128 Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2009 року №381 “Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності”, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати розстрочення платежу за придбання земельної ділянки несільського господарського призначення площею 0,3646 га, яка знаходиться за адресою м.Перечин, вул..Будівельників,3.
 2. Укласти додаткову угоду до договору купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення про розстрочення платежу за придбання земельної ділянки.
 1. Встановити, що з урахуванням сплати покупцем протягом 30-ти календарних днів після нотаріального посвідчення договору купівлі- продажу земельної ділянки не менш як 50 відсотків частини платежу(102149,98 грн.), що зараховується до державного та місцевого бюджетів, залишок вартості земельної ділянки сплачується протягом одного року від дати укладення договору (102148,98 грн.)рівними частинами не рідше ніж один раз у три місяці, або одноразово у повному обсязі у строк, який не перевищує трьох місяців після внесення першого або чергового платежу, з врахуванням індексу інфляції.
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища (голова Баєв Є.О.)
Міський голова                                                                    І.М.Погоріляк

 УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА

 3 сесія VII скликання

               РІШЕННЯ              

Проект

від  25 лютого  2016 року №____

         м.Перечин

Про внесення змін до рішення

 3 сесії №54 від 11 лютого 2016 року.

          Відповідно до вимог статті 12 глави другої, статей 79, 80, 81 глави чотирнадцять, статей 116, 118, 120, 121, 125, 126 глави 19; статей 141, 142 глави 22 Земельного кодексу України міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до рішення 3 сесії № 54 від 11 лютого 2016 року, а саме: виключити п.14 з даного рішення у зв’язку з невідповідністю вимогам Земельного кодексу України .
Міський голова                                                                                     І.М.Погоріляк

 УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА

 3 сесія VII скликання

               РІШЕННЯ              

Проект

Від  25 лютого 2016 року №

               м.Перечин.

Про внесення змін до рішення

№26 від 24.12.2015 року

«Про затвердження цільових

програм з питань розвитку місцевого

самоврядування на 2016-2018 роки

      Відповідно до пункту ст.22, ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  у зв’язку з виникненням необхідності збільшення переліку заходів і завдань, враховуючи лист від КП «Комунальник» ,  міська рада

ВИРІШИЛА:

       1.Додаток  №6 до рішення « Про затвердження цільових програм з питань розвитку місцевого самоврядування на 2016-2018 роки»   викласти в новій редакції (згідно додатку 1).

       2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності міської ради (голова Шинкарчук Я.І.).

Міський голова                                                                            І.М.Погоріляк

Додаток  1

               до проекту  рішення 2 пленарного

засідання 3 сесії Перечинської міської

              ради VII скликання від 25 лютого 2016 року

№____ «Про внесення змін

до рішення №26 від 24.12.2015 року

«Про затвердження цільових

програм з питань розвитку місцевого

самоврядування на 2016-2018 роки”

ПРОГРАМА

фінансової підтримки КП «Комунальник» з питань розвитку житлово-комунального господарства в м. Перечин на 2016-2018рр.

 Загальні положення

Програма фінансової підтримки КП «Комунальник» з питань розвитку житлово-комунального господарства в м. Перечин складена відповідно до реалізації державної політики у житлово-комунальній галузі та виконання повноважень визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства», інших нормативних актів.

Мета і цілі Програми

Метою програми є забезпечення розвитку житлово-комунального господарства в м. Перечин, беззбиткового функціонування комунального підприємства «Комунальник».

Першочерговими цілями Програми визначено:

– задоволення потреб усіх споживачів у економічно доступних житлово-комунальних послугах належного рівня та якості, що відповідає вимогам державних стандартів

– створення умов для сталої та ефективної роботи комунального підприємства «Комунальник»

– раціональне використання матеріальних ресурсів та енергоносіїв, зниження нераціональних витрат та втрат при виробництві послуг.

Основні завдання та напрямки

1.Надання фінансової підтримки з метою забезпечення беззбиткового функціонування комунального підприємства «Комунальник», та недопущення  заборгованості із заробітної плати.

2.Технічне переоснащення та зміцнення виробничо-технічної бази підприємства використання новітніх технологій при виробництві житлово-комунальних послуг.

3.Здійснення реконструкції та капітального ремонту обєктів, що належать до комунальної власності територіальної громади міста.

4.Організація і реалізація заходів на об’єктах благоустрою відповідно до вимог природоохоронного законодавства та з питань енергозбереження в житлово-комунальному господарстві міста Перечин.

5.Охорона об’єктів комунальної власності.

6.Здійснення ремонтно – аварійних робіт по відновленню водо каналізаційної мережі міста.

Механізм реалізації Програми

Реалізація Програми здійснюється шляхом фінансування переліку заходів за кошти міського бюджету в сумі 6000,0 тис грн.

Перелік заходів і завдань на фінансову підтримку комунального підприємства «Комунальник» за кошти міського бюджету.

Найменування заходуФінансуваннятис грн.
1. Запасні частини для транспортних засобів, паливно-мастильних матеріалів,рідини для системи охолодження гідравліки.300,0
2. Матеріали для утримання вуличного освітлення та благоустрою міста250,0
3. Матеріали для ремонту об’єктів, що належать до комунальної власності територіальної громади міста.300,0
4. Інструменти для робіт по водопостачанню150,0
5. Спецодяг для робітників150,0
6. Матеріально-технічні засоби для оперативної роботи:    – факс, програмне забезпечення150,0 
7. Витрати на виконання робіт на міському водозаборі по впорядкуванню водоохоронних зон300,0
8. Витрати на придбання матеріалів та інструментів для ремонтно-аварійних роботи по відновленню водо-каналізаційних мереж міста400,0
9. Витрати на забезпечення беззбиткового функціонування комунального підприємства в т.ч. отримання дозволів лімітів, інших дозвільних документів пов’язаних з виробничою діяльністю, впитрати пов’язані із страхуванням транспортного засобу ,проходженням технічних перевірок,витрати пов’язані з виготовленням  свідоцтв на право власності майна, та земельних ділянок та технічної документації на них.150,0
10.Придбання матеріалів та інвентарю для здійснення ремонтних робіт приміщень , будівель та об’єктів комунального господарства350,0
11. Витрати на недопущення  заборгованості по заробітній платі працівників підприємства та енергоносіїв2 000,0
12. Здійснення поточного та капітального ремонту основних фондів та житлового фонду комунального підприємства КП «Комунальник» (приміщень, складів, гаражів,автомобілів, дахів на багатоквартирних будинках та інших)1 000,0
13. Погашення заборгованості по електронному рахунку податку на додану вартість500,0
Всього6000, 0

Строк дії Програми:

– 2016-2018рр.

Очікувані результати Програми:

– реалізація положень Програми забезпечить більш ефективного і без збиткового функціонування КП «Комунальник» в ринкових умовах, надання необхідного рівня комунальних послуг населенню міста.

Паспорт Програми

Назва Програми : Програма фінансової підтримки КП «Комунальник» з питань розвитку житлово-комунального господарства на 2016-2018рр.

Підстава для розроблення: Виконання Закону України «Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства».

Замовник: Перечинська міська рада.

Виконавець: Перечинська міська рада та КП «Комунальник».

Мета Програми : Забезпечення розвитку житлово-комунального господарства м. Перечин, беззбиткового функціонування комунального підприємства «Комунальник».

            Строк дії Програми: 2016-2018рр.

            Фінансування програми: видатки з міського бюджету в сумі 6000.0 тис. грн.

         Очікувані результати

Забезпечення більш ефективного і беззбиткового функціонування комунального підприємства «Комунальник» в ринкових умовах, надання необхідного рівня комунальних послуг населенню міста.

Контроль за виконанням Програми: постійні депутатські комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності та з питань житлово-комунального господарства, торгівельного та побутового обслуговування, промисловості, транспорту та зв’язку.

Секретар міської ради                                           О.Ю.Вовканич-Белеканич