Дата публікації: 21.06.2017р.
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
1 пленарне засідання
2 сесії VІI скликання
РІШЕННЯ
Проект
від 13 липня 2017 року №____
м.Перечин
Про відмову та затвердження технічних
документацій із землеустрою, проектів
відведення земельних ділянок, призначених
для будівництва та обслуговування житлових
будинків, господарських будівель і споруд
та передачу земельних ділянок
Відповідно до вимог статті 12 глави другої, статті 33 глави п»ятої, статті 40 глави шостої, статей 79, 80, 81 глави чотирнадцять, статей 116, 118, 120, 121, 125, 126 глави 19 Земельного кодексу України, розглянувши письмові звернення громадян про передачу у власність земельних ділянок у порядку безоплатної приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян, для обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), та додані до заяв відповідні технічні матеріали та документи, що підтверджують розміри вказаних земельних ділянок, ч.6 ст.5 Закону України «Про особисте селянське господарство», на виконання пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та висновки постійної депутатської комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити Шикула Івану Михайловичу, жит. м. Перечин, вул. ***, ***, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,0911 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Ломоносова, 10:
- Передати безоплатно у власність Шикула Івану Михайловичу, жит. м. Перечин, вул. ***, ***, земельну ділянку, яка призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,0911 га, що знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Ломоносова, 10.
- Затвердити Іванчо Ірині Іванівні, жит. с. Сімер, вул. ***, ***, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,25 га, яка розташована за адресою: с. Сімер, вул. Карпатська, 123:
- Передати безоплатно у власність Іванчо Ірині Іванівні, жит. с. Сімер, вул. ***, *** земельну ділянку, яка призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,25, що знаходиться за адресою: с. Сімер, вул. Карпатська, 123.
- Затвердити Гонда Віталію Володимировичу, жит. с. Зарічево, вул. ***,*** технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,25 га, яка розташована за адресою: с. Зарічево, вул. Ю.Бращайка, 20:
- Передати безоплатно у власність Гонда Віталію Володимировичу, жит. с. Зарічево, вул.***, *** земельну ділянку, яка призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,25, що знаходиться за адресою: с. Зарічево, вул. Ю.Бращайка, 20.
- Затвердити Галасу Валерію Михайловичу, жит. с.Сімер, вул. ***, *** технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,0997га, яка розташована за адресою: с. Сімер, вул. Коцюбинського, 2:
- Передати безоплатно у власність Галасу Валерію Михайловичу, жит. с.Сімер, вул. ***, *** земельну ділянку, яка призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,0997га, яка розташована за адресою: с. Сімер, вул. Коцюбинського, 2.
Міський голова І.М. Погоріляк
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
1 пленарне засідання
2 сесії VІI скликання
РІШЕННЯ
Проект
від 13 липня 2017 року №____
м.Перечин
Про внесення змін
в рішення сесій.
Відповідно до вимог статті 12 глави другої, статті 20, статей 60, 61, 79, 80, 81 глави чотирнадцять, статей 116, 118, 120, 121, 125, 126 глави 19; статей 141, 142 глави 22 Земельного кодексу України, статтей 88,89 Водного кодексу України, статтей 26,47 Закону України «Про землеустрій», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку визначення розмірів і меж водоохоронних зон та режиму ведення господарської діяльності в них», розглянувши письмові звернення громадян про передачу у власність земельних ділянок у порядку безоплатної приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян, для обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), для ведення особистого селянського господарства, для ведення індивідуального садівництва, та додані до заяв відповідні технічні матеріали та документи, що підтверджують розміри вказаних земельних ділянок, ч.6 ст.5 Закону України «Про особисте селянське господарство», на виконання пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та висновки постійної депутатської комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Внести зміни в рішення 5 сесії VІІ скликання Перечинської міської ради від 26 травня 2016 року № 121 та викласти в наступній редакції:
« Надати Ценкнеру Андрію Васильовичу та Кудряшовій Марії Іванівні, жит. м. Перечин, вул. ***, *** дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що розташована за адресою: м. Перечин, вул. Партизанська, 29».
Міський голова І.М. Погоріляк
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
1 пленарне засідання
2 сесії VІI скликання
РІШЕННЯ
Проект
від 13 липня 2017 року №
м.Перечин
Про надання дозволу на виготовлення технічної
документації із землеустрою, проектів відведення
на земельні ділянки, призначених для
будівництва та обслуговування житлових будинків,
господарських будівель та споруд
Відповідно до вимог статті 12 глави другої, статті 20, статей 60, 61, 79, 80, 81 глави чотирнадцять, статей 116, 118, 120, 121, 125, 126 глави 19; статей 141, 142 глави 22 Земельного кодексу України, статтей 26, 47 Закону України «Про землеустрій», розглянувши письмові звернення громадян про передачу у власність земельних ділянок у порядку безоплатної приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян, для обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), та додані до заяв відповідні технічні матеріали та документи, що підтверджують розміри вказаних земельних ділянок, на виконання пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та висновки постійної депутатської комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Надати Слов’як Оксані Василівні, жит. с. Сімер, вул. ***, *** дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,25 га, яка розташована за адресою: с. Сімер, вул. Зарічна, 16.
- Надати Бобай Любові Василівні, жит. с. Сімер, вул. ***, *** дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,25 га, яка розташована за адресою: с. Сімер, вул. М. Підгірянки, 21.
- Надати Дуганьчик Юстині Василівні, жит. с. Ворочево, *** дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,25 га, яка розташована за адресою: с. Ворочево, 95.
- Надати Адам Жанні Степанівні, жит. м. Перечин, вул. ***, *** дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,05 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Цегельна.
- Надати Яртиму Олегу Вікторовичу, жит. м. Перечин, вул. ***, *** дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,064 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. П.Мирного, 17.
- Надати Бісуну Ярославу Йосиповичу, жит. м. Перечин, вул. ***, ***/*** дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж змеленої ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,0826 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Шевченка, 20.
- Надати Кальниченко Наталії Василівні, жит. м. Перечин, ***, *** дозвіл виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,05 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Духновича, 61 А.
Міський голова І.М. Погоріляк
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
1 пленарне засідання
2 сесії VІI скликання
РІШЕННЯ
Проект
від 13 липня 2017 року №
м.Перечин
Про відмову та надання дозволів на виготовлення
проекту відведення на земельні ділянки,
призначених для ведення особистого селянського
господарства та індивідуального садівництва
Відповідно до вимог статті 12 глави другої, статті 20, статей 79, 80, 81 глави чотирнадцять, статей 116, 118, 120, 121, 125, 126 глави 19; статей 141, 142 глави 22 Земельного кодексу України,розглянувши письмові звернення громадян про передачу у власність земельних ділянок у порядку безоплатної приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян, для, ведення особистого селянського господарства, ведення індивідуального садівництва та додані до заяв відповідні технічні матеріали та документи, що підтверджують розміри вказаних земельних ділянок, ч.6 ст.5 Закону України «Про особисте селянське господарство», на виконання пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та висновки постійної депутатської комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Надати Дуганьчик Юстині Василівні, жит. с. Ворочево, *** дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею 0,12 га, яка знаходиться за адресою: с. Ворочево, урочище «Приманад».
- Надати Мордованець Гелені Михайлівні, жит. м. Перечин, вул. ***, *** дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею 0,0340 га, яка розташована навпроти присадибної ділянки за адресою: м. Перечин, вул. Маяковського.
- Надати Манзич Наталії Володимирівні, жит. м. Перечин, вул. ***, *** дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею 0,075 га, яка знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Пушкіна, 36.
- Відмовити Кирлику Владиславу Васильовичу, жит. м. Ужгород, вул. ***, *** у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0 га, яка розташована в м. Перечин, урочище «Біля контори» у зв’язку .
- Відмовити Ратошнюку Михайлу Борисовичу, жит. м. Перечин, вул. ***, ***/*** у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва, площею 0,038 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Шевченка до виготовлення Генерального плану міста.
Міський голова І.М. Погоріляк
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
1 пленарне засідання
2 сесії VІI скликання
РІШЕННЯ
Проект
від 13 липня 2017 року №
м.Перечин
Про затвердження та надання
дозволів на виготовлення
детального плану території
Відповідно до вимог статті 12 глави другої, статей 79, 80, 81 глави чотирнадцять, статей 116, 118, 120, 121, 125, 126 глави 19; статей 141, 142 глави 22 Земельного кодексу України, на виконання пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та висновки постійної депутатської комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Надати Лоскій Галині Василівні, жит. с. Т.Ремета, вул. ***, *** дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки, яка призначена для будівництва магазину автосервісу та газозаправки площею 0,31 га, що знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Ужанська, 25 С.
- Надати Грабу Юрію Юрійовичу, жит. м. Перечин, вул. ***, *** дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки, яка призначена для реконструкції будівлі з влаштування окремого входу, площею 0,0083 га, що знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Ужгородська, 35.
- Надати ТДВ «Перечинський лісохімічний комбінат» дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки, яка призначена для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, орієнтовною площею 1,7 га, що знаходиться за адресою: м. Перечин, пров. Ужанський, 10.
- Затвердити ТДВ «Перечинський лісохімічний комбінат» детальний план території земельної ділянки, яка призначена для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, орієнтовною площею 2,47 га, що знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Ужанська, 30.
- Затвердити Перечинській міській раді детальний план території земельної ділянки, яка призначена для обслуговування території готельно-відпочинкового комплексу, площею 7,37 га, що знаходиться на території Перечинської міської ради в урочищах «Бабайово».
- Надати Чиліпка Андрію Михайловичу, жит. м. Перечин, вул. ***, ***/*** дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки , яка призначена для будівництва індивідуального гаражу, площею 0,0024 га, що знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Лермонтова, 10/30 Г.
Міський голова І.М.Погоріляк
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
1 пленарне засідання
2 сесії VІI скликання
РІШЕННЯ
Проект
від 13 липня 2017 року №____
м.Перечин
Про внесення змін в рішенн № 64
Перечинської міської ради 3 сесії
VII скликання від 25.02.2016 року
Відповідно до вимог статей 12, 19, 79-1, 91, 125-126, 128 Земельного кодексу України, норм ст. 9 Закону України «Про оренду землі», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення фізичних осіб, фізичних осіб-підприємці та юридичних осіб та доданих до них документів, врахувавши висновки постійної депутатської комісії, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Внести зміни в рішення № 64 Перечинської міської ради 3 сесії VII скликання від 25 лютого 2016 року та викласти в наступній редакції:
«Надати Перечинському районному кооперативному заготівельно-промисловому підприємству Перечинської райспоживспілки, юр.адреса: м. Перечин, вул. Промислова, 9, в особі в.о. директора Соханич Т.М. дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду, яка призначена для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,07 га та розташована за адресою: м. Перечин, вул. Ужанська, 24».
Міський голова І.М. Погоріляк
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
1 пленарне засідання
2 сесії VІI скликання
РІШЕННЯ
Проект
від 13 липня 2017 року №____
м.Перечин
Про затвердження проекту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки, цільове
призначення якої змінюється для будівництва
та обслуговування будівель торгівлі та затвердження
технічної документації із землеустрою щодо
встановлення (відновлення) меж земельної
ділянки в натурі (на місцевості) ФГ «Вулшава»
для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
Відповідно до вимог статті 12 глави другої, статті 20, статей 60, 61, 79, 80, 81 глави чотирнадцять, статей 116, 118, 120, 121, 125, 126 глави 19; статей 141, 142 глави 22 Земельного кодексу України, статтей 88,89 Водного кодексу України, статтей 26,47 Закону України «Про землеустрій», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку визначення розмірів і меж водоохоронних зон та режиму ведення господарської діяльності в них», розглянувши письмові звернення громадян про передачу у власність земельних ділянок у порядку безоплатної приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян, та додані до заяв відповідні технічні матеріали та документи, що підтверджують розміри вказаних земельних ділянок, на виконання пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та висновки постійної депутатської комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити Гевазі Михайлу Івановичу, жит. м. Перечин, вул. ***, *** проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,0190 га, яка знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Б.Хмельницького, 42.
- Затвердити ФГ «Вулшава», в особі голови Хмарно Федора Дмитровича, жит. м. Перечин, вул. ***, *** технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, призначеної для будівництва і обслуговування будівель торгівлі, площею 0,005 га, яка знаходиться за адресою: м. Перечин, вул. Шевченка.
Міський голова І.М. Погоріляк
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
1 пленарне засідання
2 сесії VІI скликання
РІШЕННЯ
Проект
від 13 липня 2017 року №____
м.Перечин
Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
у постійне користування КП «Комунальник»
Відповідно до вимог статті 12 глави другої, статті 20, статей 60, 61, 79, 80, 81 глави чотирнадцять, статей 116, 118, 120, 121, 125, 126 глави 19; статей 141, 142 глави 22 Земельного кодексу України, статтей 88,89 Водного кодексу України, статтей 26,47 Закону України «Про землеустрій», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку визначення розмірів і меж водоохоронних зон та режиму ведення господарської діяльності в них», розглянувши письмові звернення громадян про передачу у власність земельних ділянок у порядку безоплатної приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян, та додані до заяв відповідні технічні матеріали та документи, що підтверджують розміри вказаних земельних ділянок, на виконання пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та висновки постійної депутатської комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити КП «Комунальник» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд, технічної інфраструктури (виробництва і розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), площею 0,4221 га, яка розташована за адресою: м. Перечин, вул. Сонячна:
1.2. Передати у постійне користування КП «Комунальник» земельну ділянку площею 0,4221 га, яка знаходиться у м. Перечин, вул. Сонячна, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд, технічної інфраструктури (виробництва і розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).
Міський голова І.М. Погоріляк
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
1 пленарне засідання
2 сесії VІI скликання
РІШЕННЯ
Проект
від 13 липня 2017 року №____
м.Перечин
Про затвердження Статуту
відділу освіти, культури, сім’ї,
молоді та спорту
Відповідно до ч.4 ст.54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та врахувавши рекомендації постійної комісії міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики, протидії та запобігання корупції та постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити Статут відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту.
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кижановську Л.Ю. та постійну комісію міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики, протидії та запобігання корупції (голова Головей М.М.) та постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова Гунка Ф.Ф.)
Міський голова І.М.Погоріляк
Затверджено
Рішенням 2 сесії 7 скликання
Пеечинської міської ради
№ __ від 13 липня 2017 року
Статут
відділу освіти, молоді та спорту
Перечинської міської ради
- ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1.ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕРЕЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (далі – відділ освіти, молоді та спорту) є структурним підрозділом Перечинської міської ради , який створюється Перечинською міською радою, є підзвітним і підконтрольним Перечинській міській раді, з питань здійснення делегованих йому повноважень підзвітний Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації, а також з питань здійснення контролю за діяльністю підпорядкованих навчальних закладів – Державній інспекції навчальних закладів України та з питань щодо розвитку фізичної культури і спорту, молодіжної політики – Державній службі молоді та спорту України.
Форма власності – комунальна.
Скорочена назва – Перечинський відділ освіти, молоді та спорту.
1.2. Відділ освіти, молоді та спорту у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації, рішеннями Перечинської міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, а також цим Положенням.
1.3. Відділ освіти, молоді та спорту є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в установах банків, органах Казначейства, печатку з відображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, штамп та відповідні бланки з відображенням Державного Герба України, своїм найменуванням, ідентифікаційним кодом.
1.4. Відділ освіти, молоді та спорту фінансується за рахунок коштів міського бюджету та інших, не заборонених законодавством, надходжень.
Гранична чисельність, фонд оплати праці працівників відділу освіти, молоді та спорту та видатки на його утримання встановлюються міською радою.
Штатний розпис і структура відділу освіти, молоді та спорту складаються за рекомендаціями Міністерства освіти і науки України, затверджуються міським головою за поданням начальника відділу освіти, молоді та спорту.
1.5. Статут відділу освіти, молоді та спорту затверджується Перечинською міською радою.
1.6. Відділ освіти, молоді та спорту є головним розпорядником бюджетних коштів за видатками, які визначені рішенням про міський бюджет на фінансування установ і закладів, міських програм і заходів. Фінансову діяльність відділ освіти, молоді та спорту, як головний розпорядник бюджетних коштів, здійснює відповідно до Бюджетного кодексу України.
1.7. Майно, що є комунальною власністю Перечинської міської ради і закріплене за відділом освіти, молоді та спорту, належить йому на праві оперативного управління. Відділ освіти, молоді та спорту володіє і користується цим майном відповідно до вимог чинного законодавства України.
1.8. У межах своїх повноважень відділ освіти, молоді та спорту організовує виконання актів законодавства у сфері освіти, молоді, фізичної культури та спорту, здійснює контроль за їх реалізацією.
1.9. Основні принципи діяльності відділу освіти, молоді та спорту:
– доступність для кожного громадянина усіх форм і типів освітніх послуг;
– рівність умов кожної людини для повної реалізації її здібностей, таланту, всебічного розвитку;
– гуманізм, демократизм, пріоритетність загальнолюдських духовних цінностей;
– органічний зв’язок із світовою та національною історією, культурою, традиціями;
– незалежність освіти від політичних партій, громадських і релігійних організацій; науковий, світський характер освіти;
– єдність і наступність системи освіти;
– безперервність і різноманітність освіти;
– поєднання державного управління і громадського самоврядування в освіті.
1.10.Ліквідація та реорганізація відділу освіти, молоді та спорту здійснюються на підставі рішення Перечинської міської ради, відповідно до вимог чинного законодавства України.
ІІ. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
2.1. Реалізація державної політики в галузі освіти, молодіжної політики та спорту на території Перечинської міської ради з урахуванням особливостей її соціально-культурного середовища.
Координація діяльності навчальних, фізкультурно-спортивних закладів, що належать до сфери управління міської ради, організація роботи з їх нормативного, програмного кадрового, матеріально-технічного і науково-методичного забезпечення.
2.2. Аналіз стану освіти, молоді та спорту на території Перечинської міської ради, прогнозування розвитку дошкільної, загальної середньої освіти, позашкільної освіти, молодіжної політики та спорту, удосконалення мережі відповідних навчальних закладів незалежно від типів і форм власності згідно з освітніми потребами громадян; розробка та організація виконання міських програм розвитку освіти, молоді та спорту.
2.3. Створення умов для здобуття громадянами дошкільної, повної загальної середньої освіти, позашкільної освіти.
2.4. Контроль за дотриманням законодавства в галузі освіти, Державного стандарту загальної середньої освіти позашкільної освіти та вимог Базового компонента дошкільної освіти відповідними навчальними закладами усіх типів і форм власності, розташованими на території Перечинської міської ради.
2.5. Управління навчальними закладами, що є комунальною власністю і знаходяться у безпосередньому підпорядкуванні відділу освіти, молоді та спорту.
Навчально – методичне керівництво та інспектування навчальних закладів, що знаходяться на території Перечинської міської ради і є комунальною власністю, організація їх фінансового забезпечення та зміцнення їх матеріальної бази; координація їх діяльності.
2.6. Проведення атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних закладів усіх типів і форм власності, розташованих на території Перечинської міської ради; оприлюднення результатів атестації.
2.7. Сприяння громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості, молодіжним, дитячим та іншим громадським організаціям у проведенні ними роботи з питань молоді, фізичної культури та спорту, науки та освіти.
Сприяння розвитку самоврядування у загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладах.
2.8. Комплектування навчальних закладів педагогічними працівниками, в тому числі керівними кадрами; їх перепідготовка та атестація у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України, веде облік і складає звіти з цих питань у межах своєї компетенції.
2.9. Сприяння проведенню експериментальної та інноваційної діяльності у навчально-виховному процесі дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних закладів, розташованих на території Перечинської міської ради.
2.10. Забезпечення соціального захисту, охорони життя, здоров’я та захисту прав учасників навчально-виховного процесу в навчальних закладах і відділу освіти, молоді та спорту.
2.11. Організація в межах повноважень оздоровлення та відпочинку дітей у навчальних закладах системи освіти, а також дозвілля дітей та молоді, розвитку фізичної культури та спорту.
2.12. Забезпечення у межах своїх повноважень розвитку різних форм позашкільної освіти, в тому числі за місцем проживання дітей, формування програм розвитку позашкільної освіти, спрямованих на творчий розвиток особистості, виявлення та підтримку обдарованих дітей, талановитої молоді, здійснення навчально-методичного керівництва із зазначених питань.
2.13. Забезпечення здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції.
2.14. Забезпечення у межах своїх повноважень виконання завдань мобілізаційної підготовки, цивільного захисту населення, дотримання вимог законодавства з охорони праці, пожежної безпеки.
2.15. Виконує інші передбачені законом повноваження.
2.16. Здійснення міжнародного співробітництва.
ІІІ. ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
3.1. Організація мережі та здійснення керівництва загальноосвітніми, дошкільним, позашкільними навчальними закладами, які розташовані на території Перечинської міської ради:
3.1.1. Здійснює управління дошкільними, загальноосвітніми, позашкільними навчальними закладами,розташованими на території Перечинської міської ради.
3.1.2. Визначає потребу у навчальних закладах усіх типів та подає пропозиції до виконавчого комітету міської ради щодо удосконалення їх мережі відповідно до соціально – економічних і культурно-освітніх потреб територіальної громади міста Перечин та сіл Сімер, Сімерки, Ворочово, Зарічово за наявності необхідної матеріально-технічної, науково-методичної бази, педагогічних кадрів тощо.
3.1.3. Сприяє розвитку мережі навчальних закладів вмісті, утворює в межах своїх повноважень навчальні заклади або вносить в установленому порядку пропозиції щодо їх утворення, реорганізації та ліквідації, створення освітніх округів тощо; сприяє їх навчально-методичному, фінансовому та матеріально технічному забезпеченню.
3.1.4. Здійснює в межах своєї компетенції державне інспектування дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів незалежно від типів і форм власності, забезпечує гласність його результатів.
3.1.5. Проводить державну атестацію навчальних закладів, які розташовані на території Перечинської міської ради, (не рідше ніж один раз на 10 років) щодо реалізації освітньої діяльності та відповідності освітніх послуг державним стандартам освіти.
3.1.6. Готує проекти рішень про закріплення за загальноосвітніми навчальними закладами, крім гімназії, території обслуговування, відповідно до якої ведеться облік дітей і підлітків шкільного віку та дітей дошкільного віку.
3.1.7. Вивчає потребу та вносить пропозиції до виконавчого комітету міської ради про утворення навчальних закладів для дітей, які потребують соціальної допомоги та реабілітації, організує їх навчання (у тому числі – й індивідуальне) та виховання у загальноосвітніх навчальних закладах.
- Вивчає потребу та вносить пропозиції до виконавчого комітету міської ради щодо утворення вечірніх (змінних) шкіл, класів, груп із очною та заочною формами навчання при загальноосвітніх навчальних закладах, визначає навчальний заклад, на базі якого здійснюватиметься екстернат.
3.1.9 Вносить пропозиції до виконавчого комітету міської ради про відкриття профільних класів, гімназій, ліцеїв, колегіумів, навчально-виховних комплексів, навчально-виховних об’єднань спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, центрів дитячої та юнацької творчості, допризовної підготовки тощо, сприяє їх матеріальній підтримці.
- Погоджує проекти будівництва дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів,сприяє їх раціональному розміщенню.
- Впроваджує в практику рекомендовані Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України нові освітні програми та інші педагогічні розробки.
- Вносить на розгляд департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації пропозиції щодо запровадження експериментальних навчальних планів навчальних закладів, нових освітніх програм, педагогічних новацій і технологій та надання навчальним закладам статусу експериментальних.
3.2. Організація нормативно-правового забезпечення загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти на території Перечинської міської ради:
3.2.1. Контролює дотримання навчальними закладами усіх типів і форм власності законодавства у сфері освіти, державних вимог щодо змісту, рівня і обсягу освітніх послуг відповідно до рівня і профілю навчання.
3.2.2. Сприяє організації та реалізації варіативної складової змісту загальної середньої освіти.
- Контролює виконання конституційних вимог щодо обов’язковості здобуття дітьми і підлітками на території Перечинської міської ради повної загальної середньої освіти.
- Забезпечує в межах своїх повноважень виконання актів законодавства щодо всебічного розвитку та функціонування української мови як державної та мов національних меншин, створює належні умови для розвитку національної освіти та освіти національних меншин; впроваджує в практику освітні та наукові програми відродження і розвитку національної культури, національних традицій українського народу і національних меншин України.
3.3. Організація навчально-методичного забезпечення загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів:
3.3.1. Сприяє навчально-методичному забезпеченню навчальних закладів.
3.3.2. Впроваджує навчальні плани і програми, затверджені Міністерством освіти і науки України; затверджує робочі навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів; погоджує річні плани роботи навчальних закладів, вносить пропозиції щодо
застосування експериментальних навчальних планів і програм.
- Здійснює заходи, спрямовані на виявлення, підтримку і розвиток обдарованих дітей, талановитої молоді; організацію проведення таких заходів, як олімпіади, змагання, конкурси, спартакіади, турніри, виставки, фестивалі творчості, конференції, форуми, інших заходів, спрямованих на підвищення культурно-освітнього та загального фізичного рівня дітей і молоді.
- Формує замовлення підручників, навчально-методичних посібників та іншої навчально-методичної літератури, навчальних програм, бланків документів про освіту; організовує доставку підручників для забезпечення ними учнів та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів.
- Видає інформаційно-методичні бюлетені.
3.4. Організація фінансового забезпечення дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів, установ освіти:
3.4.1. Сприяє фінансовому забезпеченню існуючої мережі комунальних навчальних закладів.
3.4.2. Вносить пропозиції щодо обсягів бюджетного фінансування навчальних закладів та установ освіти, які перебувають у комунальній власності Перечинської міської ради, аналізує їх використання.
3.4.3. Контролює створення та аналізує виконання у загальноосвітніх навчальних закладах фонду загального обов’язкового навчання, який формується за рахунок коштів міського бюджету, а також залучення коштів підприємств, установ, організацій та з інших джерел, для задоволення матеріально-побутових потреб учнів.
- 5. Організація матеріально-технічного забезпечення дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів:
3.5.1.Сприяє матеріально-технічному забезпеченню навчальних закладів; введенню в дію їх нових приміщень, комплектуванню меблями, відповідним обладнанням технічними засобами навчання, навчально-методичними посібниками, підручниками тощо.
3.5.2. Координує та контролює підготовку навчальних закладів до нового навчального року, зокрема до роботи в осінньо-зимовий період, проведення поточного та капітального ремонту приміщень.
3.5.3.Здійснює контроль за дотриманням правил техніки безпеки, протипожежної безпеки і санітарного режиму в навчальних закладах та надання практичної допомоги у проведенні відповідної роботи.
3.6. Організація діяльності учасників навчально-виховного процесу в навчальних закладах та забезпечення їх соціального захисту:
3.6.1. Вживає заходів до захисту особистих і майнових прав дітей –сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Створює банки даних дітей окремих категорій.
3.6.2. Сприяє запобіганню бездоглядності та правопорушень серед неповнолітніх у дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах; здійснює соціально-педагогічний патронаж.
3.6.3. Координує роботу навчальних закладів, сім`ї та громадськості, пов’язаної з навчанням та вихованням дітей, організацією їх дозвілля.
3.6. 4. Сприяє діяльності дитячих та молодіжних організацій, творчих об’єднань, товариств.
- Забезпечує створення та функціонування психологічної служби в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах.
- Координує роботу, пов’язану із здійсненням у навчальних закладах професійної орієнтації учнів.
- Організовує у межах своїх повноважень харчування дітей у навчальних закладах за рахунок міського бюджету.
3.6.8. Вносить пропозиції щодо організації безоплатного медичного обслуговування дітей та учнів у навчальних закладах, здійснення оздоровчих заходів.
3.6.9. Прогнозує потребу міста в педагогічних працівниках і спеціалістах, у фахівцях для організації роботи з питань освіти, фізичної культури та спорту, забезпечує організацію підвищення їх кваліфікації, укладає договори з навчальними закладами та установами освіти на їх підготовку, проводить аналіз стану підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації педагогічних і керівних кадрів навчальних закладів, бере участь у розробленні програм розвитку педагогічної освіти.
3.6.10. Організує роботу щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
3.6.11. Організує проведення атестації педагогічних і керівних кадрів дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого Міністерством освіти і науки України.
3.6.13. Організовує в межах своїх повноважень здійснення заходів, спрямованих на організацію оздоровлення, відпочинку та дозвілля дітей і молоді.
3.6.14.Розглядає та вносить в установленому порядку пропозиції щодо
заохочення та нагородження працівників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів.
3.6.15. Здійснює разом з органами охорони здоров’я загальний контроль за охороною здоров’я дітей і проведенням оздоровчих заходів, створенням безпечних умов для навчання і праці учасників навчально-виховного процесу, вживає заходи щодо утвердження здорового способу життя у дитячому та молодіжному середовищі, проведення інформаційно-просвітницької роботи щодо протидії поширенню соціально-небезпечних хвороб серед дітей та молоді.
3.7. Діяльність відділу освіти, молоді та спорту у галузі спорту та молодіжної політики
3.7.1. Здійснює контроль за діяльністю спортивних майданчиків, за технічним станом, ефективністю і цільовим використанням спортивних об’єктів, що належать до сфери управління відділу освіти, молоді та спорту, зокрема створенням необхідних умов для вільного доступу до них інвалідів, за дотриманням правил безпеки під час проведення масових спортивних заходів.
3.7.2. Сприяє збереженню і розвитку мережі фізкультурно – спортивних закладів, вживає заходи щодо їх кадрового комплектування та зміцнення матеріально-технічної бази.
3.7.3. Затверджує положення про змагання та проводить регіональні змагання, фізкультурно-спортивних заходи і навчально – тренувальні збори у межах коштів, виділених на розвиток фізичної культури та спорту.
3.7.4. Комплектує склад збірних команд міста за видами спорту, забезпечує організацію підготовки та участі спортсменів у змаганнях усіх рівнів.
3.7.5. Здійснює контроль за дотриманням організаціями фізкультурно – спортивної, молодіжної спрямованості, законодавства з питань соціального захисту молоді, фізичної культури та спорту, стандартів спортивної класифікації.
3.7.6. Вивчає, узагальнює та поширює передовий досвід роботи з питань молоді, фізичної культури і спорту, проводить методичні і науково-практичні семінари, конференції та інші заходи.
3.7.7. Реєструє в громаді спортивні рекорди і досягнення, встановлені спортсменами та вносить в установленому порядку Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації подання щодо їх затвердження.
3.7.8. Порушує у встановленому порядку клопотання про відзначення спортсменів, тренерів і працівників сфери фізичної культури та спорту державними нагородами, присвоєння їм спортивних звань, стипендій
3.7.9. Вивчає потребу у фахівцях для організації роботи з питань фізичної культури та спорту, організує підвищення їх кваліфікації.
3.7.10. Сприяє громадським організаціям інвалідів фізкультурно-спортивної спрямованості у розвитку фізкультурно-реабілітаційної і спортивної роботи серед інвалідів, зміцненні їх матеріально – технічної бази, наданні їм консультаційно-методичної допомоги;
3.7.11. Забезпечення пропаганди здорового способу життя. Вживає в межах своїх повноважень заходів для утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі, проведення інформаційно-просвітницької роботи щодо протидії поширенню соціально небезпечних хвороб серед дітей і молоді.
3.7.12.Сприяння створенню спортивних клубів, секцій, оздоровчих груп для різних вікових категорій населення, відділень дитячо-юнацьких спортивних шкіл, зокрема, спеціалізованих фізкультурно-оздоровчих закладів (клубів і центрів) для інвалідів.
3.7.6. Залучення громадськості до проведення роботи зі дітьми і молоддю, підтримка та розвиток волонтерського руху.
3.7.8. Сприяє залученню коштів підприємств, установ та організацій для соціальної підтримки дітей та молоді, розвитку фізичної культури та спорту.
3.7.9. Вживає в межах своїх повноважень заходів для забезпечення медичного і диспансерного обстеження спортсменів, спортсменів-інвалідів та їх тренерів.
3.7.10. Забезпечує формування та затвердження календарних планів проведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів відповідно до єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів; організацію та проведення заходів, передбачених календарними планами фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, у межах коштів, виділених на розвиток фізичної культури та спорту.
3.7.11. Проводить конкурси молодіжних проектів серед молодіжних громадських організацій, наукових проектів серед молодих науковців тощо, інші конкурси.
3.7.12. Здійснює заходи, спрямовані на підтримку та розвиток молодіжних громадських і студентських організацій, спортивних і фізкультурних, наукових та освітніх громадських об’єднань.
3.8. Інша діяльність відділу освіти, молоді та спорту:
3.8.1. Подає в установленому порядку статистичну звітність про стан і розвиток освіти, спорту та молодіжної політики на території Перечинської міської ради; організує з цією метою збирання та опрацювання інформації і формування банку даних.
3.8.2. Інформує населення про стан та перспективи розвитку освіти, молодіжної політики та спорту в Перечинській громаді.
3.8.3. Взаємодіє з органами громадського самоврядування.
3.8.4.3абезпечує розгляд звернень громадян у межах своєї компетенції, враховує позитивні пропозиції, вживає заходів до усуненню недоліків у роботі.
3.8.5. Забезпечення розгляду звернень громадян, у разі потреби вживає заходи до усунення причин, що зумовили їх появу.
3.8.6. Опрацювання запитів і звернень народних депутатів України та депутатів обласної та районної рад з питань, що належать до його компетенції.
3.8.7. Забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої він є.
3.8.8. Постійне інформування населення про стан здійснення визначених законом повноважень.
3.8.9. Організація роботи з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів.
3.8.10. Забезпечення у межах своїх повноважень реалізацію державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом.
3.8.11. Узяття участі у вирішенні відповідно до законодавства колективних трудових спорів (конфліктів).
3.8.12. Забезпечення захисту персональних даних.
3.8.13. Надання адміністративних послуг.
3.8.14. Погодження статутів підпорядкованих відділу освіти, молоді та спорту закладів та установ в межах повноважень, згідно з чинним законодавством України.
3.8.15.Проводить серед населення інформаційну, роз’яснювальну та пропагандистську роботу, зокрема через друковані та аудіовізуальні засоби масової інформації, з питань, що належать до його компетенції, провадження в установленому порядку рекламної та видавничої діяльності.
3.8.16. Подає статистичну звітність про стан і розвиток освіти, фізкультури та спорту у районі.
3.8.17. Забезпечує в межах своїх повноважень здійснення заходів щодо
активізації міжнародного співробітництва з питань, що належать до його компетенції
3.8.18. Розробляє проекти розпоряджень міського голови, у визначених законом випадках – нормативно-правових актів з питань реалізації галузевих повноважень.
3.8.19. Бере участь у межах компетенції у погодженні проектів нормативно-правових актів, розроблених іншими підрозділами виконавчого комітету.
3.8.20. Бере участь у підготовці звітів міського голови для їх розгляду на сесії міської ради.
3.8.21. Готує самостійно або разом з іншими структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради інформаційні та аналітичні матеріали для подання міському голові.
3.9. З питань бухгалтерського обліку та звітності
3.9.1. Самостійно здійснює бухгалтерський облік коштів та майна відділу освіти, молоді та спорту, надає відомості на вимогу органів, яким надано право контролю за його діяльністю.
3.9.2.Веде облік і складає бухгалтерську звітність щодо субвенцій із державного бюджету. Проводить аналіз фінансування виконаних робіт та подає звіти у відповідні інстанції.
3.9.3. Здійснює фінансування, веде облік і складає звітність, аналізує використання коштів та подає відповідні звіти.
- ПРАВА ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
4.1. Залучати до розробки міських програм розвитку освіти, молоді та спорту і розгляду питань, що належать до його компетенції, педагогічних, науково-педагогічних працівників і спеціалістів (за погодженням з їх керівниками) .
4.2. Брати участь в утворенні, реорганізації та ліквідації навчальних закладів і установ освіти всіх типів і форм власності.
4.3. Скликати міські конференції педагогічних працівників, проводити колегії відділу освіти, молоді та спорту, семінари, наради керівників навчальних закладів та установ освіти з питань, що належать до його компетенції.
4.4. Вносити органам виконавчої влади та органам місцевого
самоврядування на розгляд міської ради пропозиції щодо фінансування навчальних закладів та установ освіти, брати безпосередню участь у формуванні бюджету освітньої та спортивної галузі міста;
4.5. Зупиняти (скасовувати) у межах своєї компетенції дію наказів і розпоряджень керівників навчальних закладів, якщо вони суперечать законодавству або видані з перевищенням повноважень.
4.6. Отримувати в установленому порядку від інших виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та організацій інформацію, документи та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань.
4.7. Отримувати від підвідомчих закладів, установ та організацій статистичну та бухгалтерську звітність, та іншу інформацію, необхідну для здійснення покладених на відділ освіти, молоді та спорту функцій.
4.8. Користуватися в установленому порядку системами зв’язку і комунікацій, мережами спеціального зв’язку та іншими технічними засобами; організовувати випуск видань інформаційного та науково- методичного характеру.
4.9. За дорученням міського голови утворювати координаційні комісії, експертні та робочі групи для науково-організаційного супроводу виконання державних цільових програм і проектів, залучати (з укладенням контрактів, договорів) спеціалістів до роботи в цих комісіях (групах), а також для надання консультацій, проведення аналізу стану і складання прогнозів розвитку освітнього, інноваційного та творчого (інтелектуального) потенціалу міста;
4.10. Представляти в установленому порядку інтереси відділу освіти, молоді та спорту в судових органах під час розгляду спірних питань, що належать до його компетенції.
4.11 Укладати угоди про співробітництво та встановлювати прямі зв’язки з навчальними закладами зарубіжних країн, міжнародними організаціями, фондами тощо.
4.12. Організовувати випуск видань інформаційного та науково-методичного характеру.
4.13. Проводити в межах своїх повноважень перевірки з питань додержання підпорядкованими закладами (установами) норм бюджетного законодавства, законодавства про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні.
- КЕРІВНИЦТВО ТА АПАРАТ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
5.1. Відділ освіти, молоді та спорту очолює начальник, який призначається на посаду та звільняється з посади розпорядженням міського голови за погодженням з сесією Перечинської міської ради.
Особа, яка призначається на посаду начальника, повинна мати вищу педагогічну освіту, стаж на державній службі та/або служби в органах місцевого самоврядування на керівних посадах, керівної роботи в навчальних закладах не менше 3-х років.
5.2. Начальник відділу освіти, молоді та спорту:
5.2.1. Здійснює керівництво діяльністю відділу, забезпечує виконання покладених на відділ освіти, молоді та спорту завдань, визначає посадові обов’язки і ступінь відповідальності заступників начальника та працівників відділу, сприяє створенню належних умов праці у відділі освіти, молоді та спорту.
5.2.2. Затверджує посадові обов’язки його працівників.
5.2.3. Планує роботу відділу і аналізує стан її виконання.
5.2.4. Видає у межах компетенції відділу накази, організовує контроль їх виконанням.
5.2.5. Призначає на посаду та звільняє з посади працівників відділу освіти, молоді та спорту, керівників та їх заступників комунальних навчальних закладів.
Призначає на посаду та звільняє з посади педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів, приймає рішення щодо їх заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності, відповідно до діючого законодавства.
5.2.6. Нагороджує працівників підпорядкованих закладів за поданнями їх керівників; порушує клопотання щодо нагородження працівників підпорядкованих закладів грамотами чи подяками голови міської ради, державними нагородами, присвоєння звань, призначення стипендій і премій Кабінету Міністрів України, Верховної ради України, грантів Президента України обдарованій молоді; вносить пропозиції щодо нагородження працівників відділу освіти, молоді та спорту.
5.2.7. Подає на затвердження міського голови штатний розпис, структуру відділу освіти, молоді та спорту та кошторис доходів і видатків, який погоджується з фінансовим відділом Перечинської міської ради; вносить пропозиції щодо граничної чисельності та фонду оплати праці працівників відділу.
5.2.8. Розпоряджається коштами, які виділяються на утримання відділу освіти, молоді та спорту.
5.2.9. Відкриває рахунки у банках України, має право першого підпису на усіх банківських та інших документах, а також має право укладати, припиняти і підписувати договори, угоди, тощо.
5.2.10. Встановлює штатні розписи навчальних закладів, установ освіти та спорту. Затверджує статути, положення навчальних та спортивних закладів.
5.2.11. Сприяє наданню педагогічним працівникам державних гарантій, передбачених законодавством, вжиття заходів до соціального захисту учасників навчально-виховного процесу.
5.2.12 Проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень відділу освіти, молоді та спорту.
5.2.13.Забезпечує дотримання працівниками відділу освіти, молоді та спорту правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни; забезпечує в межах своїх повноважень збереження у відділі освіти інформації з обмеженим доступом.
5.2.14.Сприяє розвитку міжнародних зв’язків з питань освіти, виховання.
5.2.15 Має право:
– представляти інтереси відділу освіти, молоді та спорту в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях, судових та інших органах з питань, що належать до його компетенції;
– одержувати в установленому порядку від органів місцевого самоврядування, органів державної влади, підприємств, установ, організацій інформацію, довідки, розрахунки, інші матеріали, необхідні для виконання покладених на нього обов’язків;
– брати участь у роботі сесій Перечинської міської ради, у засіданнях виконкому, засіданнях консультативно-дорадчих органів, створених міським головою, Перечинською міською радою та її виконавчими органами, у нарадах, семінарах та інших заходах, що проводяться міською радою та її виконавчими органами.
5.3. Накази начальника відділу освіти, молоді та спорту, видані з порушенням законодавства або з перевищенням повноважень, можуть бути скасовані за пропозицією міського голови, начальником Департаменту освіти, молоді та спорту обласної державної адміністрації або оскаржені в судовому порядку.
5.4. Начальник відділу освіти, молоді та спорту може мати заступника, який призначається на посаду та звільняється з посади міським головою за поданням начальника відділу освіти, молоді та спорту.
5.5. У разі відсутності начальника відділу освіти молоді та спорту його обов’язки виконує заступник начальника відділу або головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту – за розпорядженням міського голови.
5.6. При відділі освіти, молоді та спорту може створюватися колегія, діяльність якої регламентується положенням про неї. Склад колегії затверджується міським головою за поданням начальника відділу освіти, молода та спорту. Рішення колегії впроваджуються в життя наказами начальника відділу освіти, молоді та спорту.
5.7. При відділі освіти, молоді та спорту може створюватися рада з питань освіти (рада керівників навчальних закладів), діяльність якої регламентується положенням про неї, а також інші громадські утворення (ради), комісії з числа учасників навчально-виховного процесу, представників громадськості Перечинської громади.
VІ. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
6.1. Відділ освіти, молоді та спорту вчиняє свою діяльність з урахуванням вимог законодавства України про боротьбу з корупцією.
6.2. Працівники відділу освіти, молода та спорту несуть відповідальність за неякісне або несвоєчасне виконання завдань та посадових обов’язків, бездіяльність або невикористання наданих їм прав, порушення норм етики поведінки посадової особи органів місцевого самоврядування та обмежень,пов’язаних з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та її проходженням.
6.3. За порушення трудової дисципліни та внутрішнього трудового розпорядку працівники відділу освіти, молоді та спорту притягуються до відповідальності згідно з чинним законодавством.
VІІ. ВЗАЄМОДІЯ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
7.1. Відділ освіти, молоді та спорту у процесі виконання покладених на нього завдань взаємодіє з відділами, управліннями та іншими виконавчими органами Перечинської міської ради, Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації.
7.2. Співпрацює з відповідним підрозділом органів внутрішніх справ та соціальних служб у запобіганні дитячій бездоглядності та попередженні вчинення правопорушень серед неповнолітніх.
7.3. Взаємодіє з місцевими осередками громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості згідно з укладеними договорами.
7.4. Одержує від них в установленому порядку інформацію, документи, статистичні дані та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань.
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
1 пленарне засідання
2 сесії VІI скликання
РІШЕННЯ
Проект
від 13 липня 2017 року №____
м.Перечин
Про затвердження Положення
про узгоджувальну комісію
Перечинської міської ради та
персонального складу комісії
З метою оперативного вирішення земельних спорів, керуючись ст.ст. 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити Положення про узгоджувальну комісію Перечинської міської ради (Додаток 1).
- Затвердити персональний склад узгоджувальної комісії Перечинської міської ради (Додаток 2).
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та охорони природи (Голова Баєв Є.О.)
Міський голова І.М.Погоріляк
Додаток 1
До рішення міської ради
№ __ від 13 липня 2017 року
ПОЛОЖЕННЯ
про узгоджувальну комісію Перечинської міської ради
- Загальні положення
1.1. Положення «Про узгоджувальну комісію Перечинської міської ради» (надалі – Положення), визначає правові, організаційні засади діяльності (функціонування) узгоджувальної комісії Перечинської міської ради по розгляду земельних спорів (надалі – узгоджувальна комісія) її функції і завдання в галузі регулювання земельних відносин.
1.2. Положення затверджується (вносяться зміни) рішенням сесії міської ради.
1.4. Склад узгоджувальної комісії затверджується (вносяться зміни) рішенням сесії міської ради.
1.5. У своїй роботі узгоджувальна комісія керується наступними нормативно – правовими документами:
- Конституція України.
- Земельний кодекс України.
- Цивільний кодекс України.
- Закони України:
– «Про оренду землі».
– «Про землеустрій».
– «Про місцеве самоврядування в Україні».
– «Про Державний земельний кадастр».
– «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».
– «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
– «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності»
- Іншими нормативно-правовими актами.
2 2. Основні завдання та компетенція
2.1. Узгоджувальна комісія відповідно до Земельного кодексу України та в межах своєї компетенції розглядає спори щодо меж земельних ділянок, що перебувають у власності і користуванні громадян, та додержання громадянами правил добросусідства (надалі – земельні спори).
2.2. Рішення узгоджувальної комісії оформляється протоколом, та має рекомендаційний характер, і за необхідності затверджується міською радою.
2.3. Виходячи із своєї компетенції та керуючись чинним законодавством, основним завданням діяльності узгоджувальної комісії є врегулювання земельного спору, враховуючи інтереси всіх спірних сторін. З цією метою комісія має право:
– робити запити фізичним та юридичним особам щодо надання інформації, матеріалів, висновків, що стосуються розгляду земельного спору;
– надавати рекомендації та проектні пропозиції з метою вирішення земельного спору (у випадках недосягнення взаємної згоди між спірними сторонами);
– для розгляду земельного спору залучати експертів, фахівців, спеціалістів інших органів влади, підприємств, організацій та установ за погодженням з їхнім керівництвом.
- Порядок роботи
3.1. Скликання узгоджувальної комісії, організацію роботи, підготовку і внесення матеріалів для розгляду земельного спору на засіданні узгоджувальної комісії здійснює секретар узгоджувальної комісії.
3.2. Розгляд земельних спорів на засіданні узгоджувальної комісії проводиться не рідше ніж один раз на місяць (в разі необхідності – частіше) на підставі отриманих заяв та відповідної документації. До письмової заяви спірні сторони повинні подати:
– графічні матеріали (план спірних земельних ділянок з підтвердженням відсутності «накладки» на суміжні земельні ділянки, виготовлених ліцензованою проектною землевпорядною організацією; копія довідки з містобудівного кадастру, архівний план земельної ділянки з бюро технічної інвентаризації (в разі наявності), тощо);
– копії прийнятих рішень виконавчого комітету або міської ради, а також судових рішень (в разі наявності);
– копії документів, що засвідчують право на земельну ділянку та нерухоме майно, яке знаходиться на ній.
Комісія має право отримувати додаткові документи.
3.3. Секретар узгоджувальної комісії:
– проводить прийом фізичних, юридичних осіб і надає консультації;
– готує документи, необхідні для розгляду земельного спору;
– визначає, чи належить до компетенції узгоджувальної комісії розгляд питання, зазначеного у зверненні, та чи в повному обсязі подано документи, в разі необхідності, інформує щодо надання додаткових документів;
– завчасно повідомляє всі спірні сторони та членів комісії про дату, час і місце розгляду земельного спору;
– готує протоколи засідань узгоджувальної комісії;
– готує витяги з протоколів узгоджувальної комісії, підписує їх особисто та видає сторонам, які брали участь у земельному спорі.
3.4. Засідання узгоджувальної комісії проводиться, якщо в ньому бере участь не менше половини її складу. Рішення комісії за результатом розгляду земельного спору приймається простою більшістю голосів і заноситься до протоколу засідання.
3.5. Протоколи узгоджувальної комісії готуються у двох примірниках і завіряються гербовою печаткою Перечинської міської ради.
3.8. Виконання рішення щодо земельних спорів може бути призупинено або його термін може бути продовжений вищестоящим органом або судом.
- Права і обов’язки сторін при розгляді земельних спорів
4.1. Сторони, які беруть участь у земельному спорі, мають право знайомитися з матеріалами щодо цього спору, робити з них виписки, брати участь у розгляді земельного спору, подавати документи та інші докази, порушувати клопотання, давати усні і письмові пояснення, заперечувати проти клопотань та доказів іншої сторони, одержувати копію рішення щодо земельного спору, і, у разі незгоди з цим рішенням, оскаржувати його.
4.2. Земельні спори розглядаються за участю зацікавлених сторін, які повинні бути завчасно повідомлені про час і місце розгляду спору. У разі відсутності однієї із сторін при першому вирішенні питання і відсутності офіційної згоди на розгляд питання, розгляд спору переноситься. Повторне відкладання розгляду спору може мати місце лише з поважних причин. Відсутність однієї із сторін без поважних причин при повторному розгляді земельного спору не зупиняє його розгляд і прийняття рішення. Земельні спори у селах Сімер, Сімерки, Ворочово та Зарічово розглядаються за участі старости відповідного села.
4 4.3. У разі незгоди власників землі або землекористувачів з рішеннями узгоджувальної комісії або міської ради, спір вирішується судом.
- Склад узгоджувальної комісії
5.1. Комісія складається з 7 членів, а її персональний склад і чисельність визначається у порядку, встановленому п. 1.4. даного Положення.
5.2. Керівництво діяльністю узгоджувальної комісії здійснює голова комісії, а в разі його відсутності – заступник.
5.3. Голова комісії – посадова особа міської ради (заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів), яка координує роботу з питань регулювання земельних відносин.
5.4. Заступником голови узгоджувальної комісії є юрист міської ради
5.5. Секретарем узгоджувальної комісії призначається землевпорядник міської ради.
Секретар міської ради О.Ю.Вовканич-Белеканич
Додаток 2
До рішення міської ради
№ __ від 13 липня 2017 року
ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД
Узгоджувальної комісії міської ради
Голова комісії – Крижановська Л.Ю., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради;
Заступник голови комісії – Сікора Р.З., юрист міської ради;
Секретар комісії – Готра І.В., землевпорядник, юрист міської ради;
Члени комісії:
Вовканич-Белеканич О.Ю., секретар міської ради;
Бабич С.М., спеціаліст з питань житлово-комунального господарства;
Баєв Є.О., депутат міської ради;
Барник М.І., депутат міської ради;
Секретар міської ради О.Ю.Вовканич-Белеканич
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
1 пленарне засідання
2 сесії VІI скликання
РІШЕННЯ
Проект
від 13 липня 2017 року №____
м.Перечин
Про громадський бюджет
Перечинської міської ради
об’єднаної територіальної громади
Відповідно до статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації громадської організації Інститут “Республіка”, з метою впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету Перечинської ОТГ та розвитку демократичного процесу обговорення громадою напрямів використання бюджетних коштів, міська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у Перечинській міській об’єднаній територіальній громаді (далі – Положення), що додається.
- Дане рішення оприлюднити на сайті міської ради.
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва та сфери послуг (Голова – Шинкарчук Я.І.)
Міський голова І.М.Погоріляк
Додаток1
до рішення міської ради
№__ від 13 липня 2017 р.
П О Л О Ж Е Н Н Я
про громадський бюджет
- Визначення понять
1.1. Громадський бюджет (бюджет участі) – це частина бюджету Перечинської ОТГ, з якого здійснюється фінансування. визначених безпосередньо членами територіальної громади заходів, виконання робіт та надання послуг, відповідно до оформлених проектних пропозицій, які стали переможцями конкурсу
1.2. Проектна пропозиція (проект) – пропозиція, яка подана членом територіальної громади та має підтримку не менше 25 членів територіальної громади (крім автора), яка не суперечить законодавству, реалізація якої належить до компетенції органів місцевого самоврядування, може бути реалізована протягом бюджетного року з врахуванням обсягу коштів, пріоритетних напрямків визначених сесією ради та оформлена за формою згідно із Додатком 1.
1.3. Конкурс – це відбір проектних пропозицій, який дає можливість відібрати кращі з надісланих на розгляд пропозицій шляхом голосування членами територіальної громади міста.
1.4. Номінаційний комітет – створений рішенням сесії ради орган для координації процесу відбору проектних пропозицій для фінансування з громадського бюджету, попереднього розгляду та оцінки поданих проектів, аналізу поданих проектів для фінансування з громадського бюджету, контролю за виконанням відібраних проектних пропозицій та попереднього розгляду звіту про виконання проектів відібраних для фінансування з громадського бюджету. До складу комітету входять не менше 7 членів з числа представників громадських об’єднань, депутати міської ради, старости, службовці структурних підрозділів виконавчого комітету.
1.5. Автор – член територіальної громади ОТГ, який в порядку визначеного цим положенням підготував та подав проект для фінансування з громадського бюджету.
- Загальні положення
2.1. Фінансування громадського бюджету (бюджету участі) у Перечинській ОТГ проводиться за рахунок коштів міського бюджету та інших джерел.
2.2. Загальний обсяг громадського бюджету (бюджету участі) на один бюджетний рік визначається рішенням ради та становить не менше 1% від загальної суми видатків бюджету.
2.3. За рахунок коштів громадського бюджету (бюджету участі) фінансуються проекти членів територіальної громади міста, реалізація яких можлива протягом одного бюджетного року.
2.4. У випадку, якщо реалізація проекту передбачає використання земельної ділянки, приміщення чи об’єкту, вони повинні належати до комунальної власності на території міста Перечин та сіл Ворочево, Сімер, Сімерки та Зарічево.
2.5. Сесія Перечинської міської ради щороку може визначати пріоритетні напрямки для фінансування проектних пропозицій в рамках громадського бюджету.
- Порядок утворення, права та обов’язки номінаційного комітету
3.1. Номінаційний комітет – колегіальний постійно діючий консультативний орган що утворюється за рішенням ради, який координує організацію виконання громадського бюджету, попередньо розглядає проектні пропозиції авторів, дає свої висновки та рекомендації щодо проектів, попередньо розглядає звіт за виконання проектів громадського бюджету.
3.2. Персональний склад номінаційного комітету затверджується рішенням ради за поданням міського голови. Міський голова подає персональний склад для затвердження на основі пропозицій від громадських організацій, депутатів міської ради, ОСНів, ОСББ, батьківських комітетів шкіл та садочків.
3.3. Не менше як по 1/3 від загального складу номінаційного комітету складають представники громадських організацій та представники депутатських фракцій ради.
3.4. Права номінаційного комітету:
– отримувати інформацію про хід реалізації проектів які фінансуються громадським бюджетом
– подавати висновки та рекомендації щодо проектів поданих для фінансування громадським бюджетом
– визначати уповноваженого представника для доповідей та співдоповідей з питань громадського бюджету на засіданні виконавчого комітету, засіданнях постійних депутатських комісій і пленарних засіданнях ради.
– визначати проекти рекомендовані для підтримки громадським бюджетом
– попередньо розглядати проекти звітів про виконання проектів у рамках громадського бюджету
– заслуховувати керівників структурних підрозділів, посадових осіб комунальних підприємств, установ та організацій з питань реалізації проектів громадського бюджету
3.5. Обов’язки номінаційного комітету:
– надавати висновки та рекомендації до кожного проекту поданого для реалізації в рамках громадського бюджету
– рекомендувати (або відхиляти) проектні пропозиції для виставлення на голосування членами територіальної громади;
– попередньо розглядати проекти звітів про виконання проектів у рамках громадського бюджету;
– проводити свої засідання гласно та відкрито, публікувати протокол засідання і завчасно повідомляти через офіційний веб-сайт ради про час та місце засідання.
3.6. Номінаційний комітет працює у формі засідань. Рішення на засіданні номінаційного комітету ухвалюються більшістю членів від загального складу. Міський голова та інші депутати ради, що не входять до складу номінаційного комітету, можуть брати участь в роботі комітету з правом дорадчого голосу.
3.7 На своєму першому засіданні номінаційний комітет обирає зі свого складу голову комітету та секретаря комітету. Як правило секретарем комітету є представник уповноваженого структурного підрозділу виконавчого комітету.
3.8. Протоколи засідань, висновки та рекомендації підписуються головою комітету та секретарем комітету. Всі протоколи, висновки та рекомендації оприлюднюються на офіційному веб-сайті ради.
- Порядок подання проектів
4.1. Проекти, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету у місті Перечин, може подати будь-який член територіальної громади міста з урахуванням вимог п.п. 4.2, 4.3 та 2.5.
4.2. Проекти, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету (бюджету участі), може стосуватись лише одного об’єкта, що належить до комунальної власності (наприклад, вулиці, парку, установи: школа, поліклініка, дитячий садочок тощо).
4.3. Для проектів, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету у місті, необхідно заповнити бланк за формою згідно з Додатком 1 до цього Положення. До проекту додається список з підписами щонайменше 25 членів територіальної громади міста Перечин, за формою згідно із Додатком 2 до цього Положення, які підтримують пропозицію (проект).
4.4. Проекти подаються в паперовому та електронному вигляді до уповноваженого структурного підрозділу виконавчого комітету міської ради.
4.5. Кожен член території громади міста Перечин може подати не більше ніж один проект, реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету.
4.6. Проекти приймаються уповноваженим структурним підрозділом виконавчого комітету щороку до 10 вересня та вносяться на паперовому носії та в електронному вигляді у форматі MS Word.
4.7. Заповнені бланки проектів, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету (за винятком сторінок, які містять персональні дані авторів проекту і на розповсюдження яких останні не дали своєї згоди), оприлюднюються у розділі «Громадський бюджет» на офіційному веб-сайті Перечинської міської ради.
4.8. Автор проекту може у будь-який момент зняти свій проект з розгляду, але не пізніше ніж за 7 календарних днів до початку голосування.
4.9. Об’єднання Проектів можливе лише за взаємною згодою авторів.
4.10. Внесення змін щодо суті пропозиції (проекту) можливе лише за згодою авторів проекту.
- Порядок аналізу та розгляду проектів
5.1. Керуюча справами виконавчого комітету веде реєстр отриманих пропозицій (проектів), реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету.
5.2. Після перевірки повноти і правильності заповнення бланку проекту згідно із Додатком 1 та Додатком 2 цього Положення, а також зібраних підписів:
5.2.1. передає копію проекту до відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету, комунальних підприємств та постійних депутатських комісій для підготовки пропозицій та зауважень до кожного проекту;
5.2.2. у разі, якщо проект є неповний або заповнений з помилками, відповідальна особа по телефону або електронною поштою повідомляє про це автора проекту з проханням надати необхідну інформацію або внести корективи протягом 7 календарних днів з дня отримання відповідної інформації. У випадку відмови внести корективи, або якщо такі корективи не були внесені протягом 7 календарних днів з дня отримання відповідної інформації, пропозиція відхиляється;
5.3. Відповідні структурні підрозділи Перечинської міської ради:
5.3.2. протягом 14 календарних днів з дня отримання пропозицій (проектів), здійснюють їх аналіз, з урахуванням положень пункту 5.2.2;
5.3.3. Зауваження та пропозиції до проектних пропозицій одразу передають на розгляд номінаційного комітету;
5.4. Будь-які втручання в проектні пропозиції, зокрема, зміни об’єкта чи об’єднання з іншими, можливі лише за згодою авторів.
5.5. Проектні пропозиції з зауваженнями та пропозиціями згідно з пунктом 5.3.3 відповідний структурний підрозділ розміщує у розділі “Громадський бюджет” на офіційному веб-сайті Перечинської міської ради, а також передає для розгляду на засіданні номінаційного комітету, з метою оцінки проектів, подання висновків та рекомендацій проектів.
5.6. За результатами розгляду номінаційного комітету, уповноважений робочий орган укладає переліки позитивно і негативно оцінених проектів
5.7. Подані проектні пропозиції, які були прийняті до розгляду міською радою та пройшли оцінку номінаційного комітету із зазначенням результатів розгляду кожного проекту, разом з додатками розміщуються у розділі “Громадський бюджет” на офіційному веб-сайті Перечинської міської ради.
- Організація голосування
6.1. Голосування проводиться не раніше як через 30 календарних днів після розгляду номінаційним комітетом та оприлюднення всіх проектів на офіційному веб-сайті ради.
6.2. Усі проекти також розміщуються на інформаційних дошках та у громадських установах міста Перечин та сіл Ворочево, Сімер, Сімерки та Зарічево (бібіліотеки, клуби, офіси старост, тощо).
6.3. Відбір проектів для фінансування за рахунок коштів громадського бюджету, які отримали позитивну оцінку і були виставлені на голосування, здійснюють члени територіальної громади Перечинської ОТГ на загальних зборах громадян.
6.4. День, час та місце проведення загальних зборів громадян визначає Номінаційний комітет та відповідно організовує інформування членів територіальної громади Перечинської ОТГ з урахуванням вимог п. 6.1 цього Положення. Як правило день проведення загальних зборів громадян припадає на вихідний день.
6.5. Регламент проведення загальних зборів, порядок представлення проектів авторами, порядок надання слова учасникам зборів, форма бюлетенів для голосування та інші процедурні питання визначаються Номінаційним комітетом.
6.6. Кожен автор проекту має право представити свій проект на загальних зборах громадян та агітувати за чи проти інших проектів.
6.7. Кожен член територіальної громади Перечинської ОТГ має три голоси еквівалентні таким балам: +2, +1, -1. Один проект може отримати максимально один голос від одного члена територіальної громади. Кожен член територіальної громади Перечинської ОТГ може скористатись усіма трьома голосами або тільки частиною з них на власний розсуд.
6.8. Голосування відбувається шляхом опускання заповненого бюлетеня в скриньку для голосування безпосередньо у місці проведення загальних зборів громадян.
6.6. Голосування розпочинається одразу після завершення представлення та обговорення проектів на загальних зборах громадян, й триває протягом 1 години.
6.7. Підрахунок голосів, відданих за допомогою бюлетенів, здійснює Номінаційний комітет безпосередньо у місці проведення загальних зборів громадян. Засідання Номінаційного комітету триває до повного встановлення результатів голосування.
- Встановлення результатів та визначення переможців
7.1. Встановлення підсумків голосування передбачає підрахунок голосів через підрахунок голосів у бюлетенях, відданих за кожну окремо виставлену на голосування проектну пропозицію.
7.2. У разі, якщо проекти набирають однакову кількість голосів, то пріоритетними вважаються ті, які потребують менший об’єм фінансування.
7.3. Рекомендованими до реалізації вважатимуться ті проектні пропозиції, які набрали найбільшу кількість голосів та з урахуванням положень пункту 2.2. щодо рівномірного розподілу коштів громадського бюджету між селами, до вичерпання обсягу коштів громадського бюджету в Перечинській ОТГ, виділених на реалізацію громадського бюджету на поточний рік.
7.4. У разі нестачі коштів на реалізацію пропозиції наступного проекту з переліку, складеного відповідно до норм пункту 7.3, до уваги береться перша з пропозицій переліку, орієнтовна вартість реалізації якого не призведе до перевищення суми коштів, виділених для реалізації проектів.
7.5. Проекти, які шляхом голосування відповідно до розділу 7.3 були рекомендованими, виносяться на розгляд найближчої чергової сесії міської ради з урахуванням вимог законодавства про доступ до публічної інформації.
7.6. Пропозиції, які будуть затвердженні рішенням сесії міської ради, підлягають фінансуванню за рахунок коштів громадського бюджету на наступний бюджетний рік.
- Порядок звітування за результатами реалізації проектів
8.1. За результатами реалізації проектів відібраних для фінансування за рахунок коштів громадського бюджету головні розпорядники бюджетних коштів, комунальні підприємства, установи та організації що брали участь в реалізації проектів звітують на засіданні виконавчого комітету та подають письмовий звіт. На засідання виконавчого комітету запрошуються автори проектів, що були рекомендовані до підтримки.
8.2. Міський Голова готує консолідований звіт за результатами звітування головних розпорядників бюджетних коштів, комунальні підприємства, установи та організації та доповідає по ньому на сесії ради.
8.3. Звіти головних розпорядників бюджетних коштів, комунальних підприємств, установ та організацій що брали участь в реалізації проектів які фінансувались з громадського бюджету та консолідований звіт оприлюднюється на офіційному веб-сайті ради.
8.4. Форму звіту та строк звітування визначається рішенням виконавчого комітету Перечинської міської ради.
Секретар міської ради О.Ю.Вовканич-Белеканич
Додаток 1
БЛАНК ПРОЕКТНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ
Дата надходження:
Включено до реєстру поданих проектів за №
ПІП та підпис особи що реєструє:
- Назва проекту
- Пріоритетні напрямки проекту:
- Місце реалізації завдання (адреса, назва установи/закладу, кадастровий номер земельної ділянки якщо відомо, та ін..):
- Опис завдання (повинен містити інформацію що потрібно зробити, які дії повинні бути прийняті, опис проблеми, мета завдання та яка очікується користь).
- Орієнтовний кошторис
- Інша інформація, яка може бути додана але не є обов’язковою
- Автор проектної пропозиції:
Прізвище
Ім’я
По-батькові
Дата народження
Паспорт: серія номер дата видачі
Виданий
Адреса реєстрації :
Телефон:
Адреса електронної пошти:
Згода на обробку персональних даних:
Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297 – VI я, ____________________________________________________________
(прізвище, ім’я та по-батькові повністю)
даю згоду на обробку моїх персональних даних
__________ __________________ __________________
Підпис
ПІБ
ДАТА
Додаток 2
Я підтримую проектну пропозицію:
(назва відповідно до пункту 1 бланку-заяви) |
(назва )
автор :
Прізвище, ім’я, по-батькові
№ п/п | Ім’я, прізвище, по-батькові | Адреса | Телефон | Підпис |
1. | ||||
2. | ||||
3. | ||||
4. | ||||
5. | ||||
6. | ||||
7. | ||||
8. | ||||
9. | ||||
10. | ||||
11. | ||||
12. | ||||
13. | ||||
14. | ||||
15. | ||||
16. | ||||
17. | ||||
18. |
План заходів | |||
п/п | Зміст заходів | Виконавці | Термінвиконання |
1 | 2 | 3 | 4 |
1 | Подання проектних пропозицій відповідно до форми заявки визначеної Додатком 1 з врахуванням, обсягу коштів та пріоритетів визначених міською радою | Автори | Щорічно протягом 30 календарних днів з дати визначеної сесією ради |
2 | Створення реєстру поданих проектних пропозицій та їх сканування. | Уповноважений структурний підрозділ виконавчого комітету міської ради | Протягом 5 робочих днів після закінчення терміну подання проектів |
3. | Перевірка повноти та правильності заповнення бланку заяви визначеної Додатком 1 та внесення в реєстр проектних пропозицій. | Уповноважений структурний підрозділ виконавчого комітету міської ради | Протягом 5 робочих днів з дня отримання проектної заявки |
4 | Передача перевірених проектних пропозицій до структурних підрозділів Черкаської міської ради. | Уповноважений структурний підрозділ виконавчого комітету | Протягом 3 робочих днів після перевірки заповнення бланку пропозицій |
5 | Підготовка пропозицій та зауважень до поданих проектних пропозицій за змістом та можливістю їх реалізації. | Структурні підрозділи виконавчого комітету | Протягом 15 робочих днів з дати отримання проектних пропозицій |
6 | Розгляд на засіданні Номінаційного комітету пропозицій та зауважень від структурних підрозділів виконавчого комітету щодо кожної проектної пропозиції. Підготовка висновків та рекомендацій щодо кожної проектної пропозиції | Номінаційний комітет | Протягом 5 робочих днів після отримання останньої карти аналізу пропозицій |
7 | Розміщення проектних пропозицій на офіційному веб-сайті ___міської ради зі всіма додатками (зауваженнями та пропозиціями від структурних підрозділів, висновками та рекомендаціями номінаційного комітету). | Уповноважений структурний підрозділ виконавчого комітету | Протягом 5 робочих днів після закінчення створення реєстру поданих проектів |
8 | Розміщення на офіційному веб-сайті ___ ради:- реєстру проектних пропозицій які отримали позитивні висновки та рекомендації- реєстр проектних пропозицій, які отримали негативну оцінку (із обґрунтуванням) | Номінаційний комітет, уповноважений структурний підрозділ виконавчого комітету | Протягом 3 робочих днів з після остаточного визначення проектів |
9 | Визначення номінаційним комітетом офіційних пунктів для голосування бюлетенями, форми бюлетеня для голосування та порядку підрахунку голосів | Номінаційний комітет, уповноважений структурний підрозділ виконавчого комітету | Протягом 14 календарних днів з початку дати голосування визначеної протоколом Координаційної ради |
10 | Проведення голосування | Члени територіальної громади міста | Протягом 60 календарних днів |
11 | Підрахунок голосів відповідно до отриманих заповнених бланків для голосування та підсумків електронного голосування на офіційному веб-сайті ради | Номінаційний комітет | Протягом 5 робочих днів після закінчення голосування |
12 | Встановлення підсумку голосування та визначення проектів-переможців, які будуть фінансуватися в рамках Програми | Номінаційний комітет | Протягом 5 робочих днів після закінчення голосування |
13 | Розміщення на офіційному веб-сайті ____ міської ради результатів голосування. | Номінаційний комітет, уповноважений структурний підрозділ виконавчого комітету | Протягом 3 робочих днів після закінчення голосування |
14 | Обов’язкове включення головними розпорядниками коштів до бюджетних запитів на відповідний бюджетний період проектів-переможців враховуючи вимоги діючого законодавства. | Головні розпорядники коштів | Відповідно до вимог ст. 75, 76, 77 Бюджетного кодексу України |
15 | Включення бюджетного запиту, із проектом-переможцем, до проекту міського бюджету перед поданням його на розгляд виконавчому комітету міської ради. | Відділ фінансової звітності та бухгалтерського обліку | Відповідно до вимог ст. 75, 76, 77 Бюджетного кодексу України |
16 | Виконання головними розпорядниками проектів-переможців. | Головні розпорядники коштів | Протягом бюджетного року |
17 | Офіційне подання головними розпорядниками коштів, структурними підрозділами виконавчого комітету, комунальними підприємствами, установами та організаціями виконавчому комітету річного звіту щодо виконання проекту-переможця, із результативними показниками та показниками затрат, продукту, ефективності, якості та фото виконаного об’єкту. Розміщення відповідних звітів на офіційному веб-сайті ___ міської ради. | Головні розпорядники коштів, міський голова | Протягом 10 робочих днів після виконання завдання |
18 | Підготовка та оприлюднення на сесії ради консолідованого звіту на основі звітів головних розпорядників за результатами реалізації проектів-переможців. | Міський голова |
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
1 пленарне засідання
2 сесії VІI скликання
РІШЕННЯ
Проект
від 13 липня 2017 року №____
м.Перечин
Про затвердження Положення
про громадські слухання
З метою сприяння територіальній громаді міста Перечин, сіл Сімер, Сімерки, Ворочово, Зарічово у здійсненні права на проведення громадських слухань відповідно до статті 13 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити Положення про громадські слухання (додається).
- Оприлюднити дане рішення шляхом розміщення на офіційному сайті Перечинської міської ради.
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Вовканич-Белеканич О.Ю.
Міський голова Погоріляк І.М.
Додаток 1
До рішення № __ від 13 липня 2017р.
ПОЛОЖЕННЯ
«ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ»
Це Положення встановлює порядок ініціювання, підготовки та проведення громадських слухань, а також урахування їх результатів органами місцевого самоврядування міста Перечин, сіл Сімер, Сімерки, Ворочово, Зарічово, їх посадовими особами.
Громадські слухання є однією з форм участі членів територіальної громади у здійсненні місцевого самоврядування, яка передбачена статтею 13 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.
Розділ І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Стаття 1. Право територіальної громади проводити громадські слухання
- Територіальна громада міста Перечин, сіл Сімер, Сімерки, Ворочово, Зарічово (далі – громада) має право проводити громадські слухання – зустрічатися з депутатами Перечинської міської ради (далі – ради), службовими особами її виконавчих органів, Перечинським міським головою (далі – головою), іншими посадовими особами місцевого самоврядування, під час яких члени громади можуть заслуховувати їх, порушувати питання та вносити пропозиції щодо питань місцевого значення, що належать до відання місцевого самоврядування.
Стаття 2. Правове регулювання громадських слухань
- Порядок ініціювання, підготовки, проведення громадських слухань та врахування їх результатів регулюється Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, цим Положенням, а також міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.
Стаття 3. Принципи громадських слухань
- Громадські слухання проводяться на засадах добровільності, відкритості, прозорості, свободи висловлювань, політичної неупередженості та з обов’язковим розглядом пропозицій, поданих під час їх проведення.
- Ніхто не може бути примушений до участі або неучасті в громадських слуханнях, окрім осіб, визначених у частині 4 статті 10 цього Положення.
- Громадські слухання мають відкритий характер. Кожен може взяти участь у громадських слуханнях.
- Уся інформація (у тому числі копії документів), пов’язана з ініціюванням, підготовкою, проведенням громадських слухань, розглядом прийнятих на них рішень, а також рішення органів місцевого самоврядування, акти посадових осіб, прийняті за результатами їх розгляду, розміщуються на офіційному сайті міської ради, можуть розповсюджуватися в засобах масової інформації та іншими способами відповідно до вимог цього Положення.
- Кожен має право виступити на громадських слуханнях в порядку, встановленому цим Положенням.
- Під час ініціювання, підготовки, проведення, а також після проведення громадських слухань, не може чинитися перешкод для діяльності представників засобів масової інформації.
- Громадські слухання не можуть використовуватися для політичної, у тому числі передвиборчої агітації.
- Подані на громадських слуханнях пропозиції розглядаються органами місцевого самоврядування та їх посадовими особами у визначені цим Положенням строки, і за результатами такого розгляду обов’язково приймаються рішення про врахування, часткове врахування чи відхилення кожної пропозиції.
Стаття 4. Предмет громадських слухань
- Предметом обговорення на громадських слуханнях можуть бути будь-які питання, що належать до відання місцевого самоврядування Перечинської міської об’єднаної територіальної громади, у тому числі, але не обмежуючись цим:
1) проекти нормативно-правових актів голови, ради, виконавчих органів ради;
2) проекти та програми, що виконуються чи плануються до виконання в громаді;
3) звіти, доповіді чи інформація про роботу голови, депутатів, органів ради, самої ради, її секретаря, керівників виконавчих органів ради та інших посадових осіб місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, організацій;
4) звіти посадових осіб підприємств, установ і організацій – надавачів послуг, які відповідно до законодавства мають забезпечуватися органами місцевого самоврядування (далі – надавачів послуг);
5) внесення пропозицій щодо притягнення до відповідальності депутатів ради та посадових осіб місцевого самоврядування;
6) інформація про вирішення окремих питань, які зачіпають інтереси всіх членів громади або її окремих частин (мешканців міста, мікрорайону, кварталу, вулиці, будинку (-ків));
7) інші питання місцевого значення, ініційовані особами, зазначеними в статті 6 цього Положення.
Стаття 5. Види громадських слухань
- Громадські слухання можуть проводитися з питань, які стосуються:
1) всіх членів громади або частини членів громади, які проживають у різних населених пунктах громади;
2) частини членів громади, що мешкають у межах одного мікрорайону міста, чи сіл, що входять до територіальної громади;
3) частини членів громади, що мешкають у межах інших частин міста, сіл Сімер, Сімерки, Ворочово, Зарічово : кварталу, вулиці, будинку (-ків).
Розділ ІІ. ІНІЦІЮВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ
Стаття 6. Ініціатори громадських слухань
- Ініціатором громадських слухань може бути:
1) відповідна кількість членів громади чи її частини (мікрорайону, кварталу, вулиці, будинку (-ків) відповідно до розрахунку, передбаченого пунктами 2, 3, 4 цієї статті;
2) не менше двох громадських об’єднань, благодійних організацій, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, органів самоорганізації населення, що поширюють свою діяльність на територію міста чи його частину, в межах якої ініціюються громадські слухання;
3) міський голова, міська рада, 1/5 загального складу ради.
- Кількість членів територіальної громади, звернення яких достатньо для ініціювання громадських слухань, розраховується таким чином:
Кількість осіб, що можуть ініціювати громадські Кількість членів громади, звернення яких достатньо для ініціювання громадських слухань
Кількість осіб, що мешкають на території міста 30
Кількість осіб, що мешкають у мікрорайоні 15
Кількість мешканців, що мешкають на вулиці 10
Кількість мешканців, що мешкають у багатоквартирному будинку 7
Стаття 7. Подання ініціативи щодо проведення громадських слухань
- Повідомлення про ініціативу щодо проведення громадських слухань вноситься на ім’я голови у вигляді письмового звернення, оформленого відповідно до вимог, передбачених Законом України “Про звернення громадян”, згідно зі зразком, поданим у Додатках 1 або 2 до цього Положення.
- У письмовому зверненні зазначаються:
1) предмет громадських слухань (проблема, питання, проект рішення та інше), що пропонується до розгляду;
2) прізвища та/або посади осіб, яких варто запросити на громадські слухання (якщо вони відомі);
3) дата, час та місце запланованих громадських слухань;
4) прізвище, ім’я, по батькові та контакти особи, уповноваженої представляти ініціатора;
5) список і контакти осіб, які могли б увійти до складу організаційного комітету з підготовки громадських слухань, якщо є необхідність його створення (не більше п’яти).
- До письмового звернення, а також у процесі підготовки громадських слухань – до дня їх проведення, можуть додаватися інформаційно-аналітичні матеріали та проекти документів, що виносяться на слухання.
Стаття 8. Реєстрація ініціативи щодо проведення громадських слухань
- Протягом 3 робочих днів з моменту отримання радою письмового звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань уповноважена посадова особа або структурний підрозділ з питань громадської участі ради приймає одне з таких рішень:
1) зареєструвати ініціативу щодо проведення громадських слухань у Реєстрі інструментів громадської участі у місті, що ведеться відповідно до Додатка 3 до цього Положення;
2) повернути письмове звернення для усунення недоліків відповідно до частини 3 цієї статті;
3) відмовити в реєстрації ініціативи щодо проведення громадських слухань відповідно до частини 5 цієї статті.
- Про прийняте рішення в межах цього ж триденного строку повідомляють особу, уповноважену представляти ініціатора громадських слухань, у письмовій формі, зазначаючи або номер реєстрації у Реєстрі інструментів громадської участі у місті Перечин, селах Сімер, Сімерки, Ворочово, Зарічово, або підстави повернення письмового звернення для усунення недоліків, або підстави відмови в реєстрації відповідно до цього Положення.
- Письмове звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань повертається для усунення недоліків за наявності однієї або двох таких підстав:
1) не дотримано вимог до оформлення звернення, передбачені Законом України “Про звернення громадян” і статтею 7 цього Положення;
2) звернулася недостатня кількість членів територіальної громади чи суб’єктів, наділених правом ініціювати слухання.
Повертати письмове звернення для усунення недоліків з інших підстав забороняється.
- Письмове звернення допрацьовується і подається до ради протягом п’яти робочих днів з моменту отримання особою, уповноваженою представляти ініціатора, відповідного письмового повідомлення. У разі якщо недоліки в цей строк не усунуто, звернення залишається без розгляду.
- Відмовляють у реєстрації ініціативи щодо проведення громадських слухань за наявності однієї чи двох таких підстав:
1) запропонований предмет громадських слухань, не належить до відання місцевого самоврядування;
2) звернувся суб’єкт, не наділений правом звертатися з ініціативою щодо проведення громадських слухань.
Відмовляти в реєстрації ініціативи з інших підстав забороняється.
- Інформація про надходження письмового звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань, а саме звернення та всі подані (відразу чи потім) матеріали, письмове повідомлення про реєстрацію ініціативи щодо проведення громадських слухань, повернення для усунення недоліків чи обґрунтована відмова в реєстрації, розміщується на офіційному веб-сайті протягом п’яти робочих днів з моменту отримання звернення, матеріалів чи підписання повідомлення, при цьому вилучаються відомості про фізичну особу (персональна інформація).
Розділ ІІІ. ПІДГОТОВКА ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ
Стаття 9. Загальні питання підготовки і проведення громадських слухань
- Підготовка громадських слухань, у тому числі вирішення організаційно-технічних питань, здійснюється уповноваженою посадовою особою або структурним підрозділом з питань громадської участі в тісній співпраці з ініціатором громадських слухань.
- Уповноважена посадова особа або структурний підрозділ з питань громадської участі зобов’язана організувати підготовку громадських слухань таким чином, щоб вони відбулися в час, дату і місці, запропоновані ініціаторами громадських слухань, або в іншу дату або час, узгоджені з особою, уповноваженою представляти ініціатора громадських слухань, але не пізніше чотирнадцяти календарних днів від запропонованої дати.
- Органи й посадові особи місцевого самоврядування, адміністрації комунальних підприємств, установ та організацій сприяють проведенню громадських слухань і надають необхідні матеріали на прохання ініціаторів, організаційного комітету чи уповноваженої посадової особи або структурного підрозділу з питань громадської участі.
Стаття 10. Підготовка громадських слухань
- Протягом п’яти робочих днів з моменту отримання радою належно оформленого звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань голова видає розпорядження про заходи з підготовки громадських слухань.
- У розпорядженні врегульовуються такі питання:
1) предмет громадських слухань;
2) дата, час, місце їх проведення;
3) ініціатор громадських слухань;
4) посадові особи органів місцевого самоврядування, відповідальні за своєчасну і якісну підготовку громадських слухань;
5) особи, що запрошуються на слухання;
6) заходи з підготовки слухань та календарний план їх виконання;
7) створення в разі необхідності організаційного комітету з підготовки слухань;
8) створення в разі необхідності експертних груп.
- Громадські слухання призначаються, як правило, на неробочий день або неробочий час у достатньому за кількістю місць приміщенні, розташованому на території відповідної частини Перечинської міської об’єднаної територіальної громади.
- Участь у громадських слуханнях обов’язкова для їх ініціаторів, авторів проектів документів (актів), які виносяться на громадські слухання, представників профільних органів ради та її виконавчих органів, керівників комунальних підприємств, установ і організацій, яких стосуються ці громадські слухання, депутатів і посадових осіб, звітування яких є предметом громадських слухань. Їх відсутність на громадських слуханнях не може бути підставою для перенесення громадських слухань чи визнання їх такими, що не відбулися.
- Розпорядження голови про заходи з підготовки громадських слухань оприлюднюється в порядку, передбаченому законодавством, а також розміщується на офіційному веб-сайті ради в протягом п’яти робочих днів з моменту його затвердження та у той самий строк надсилається ініціатору громадських слухань, членам організаційного комітету, експертної групи (у разі їх створення) і посадовим особам, участь яких визнана обов’язковою.
Стаття 11. Організація громадських слухань ініціаторами
Якщо протягом п’яти робочих днів з моменту отримання радою належно оформленого письмового звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань не прийнято відповідного розпорядження про заходи з підготовки громадських слухань, громадські слухання проводяться за принципом “мовчазної згоди”. Ініціатор сам визначає дату, місце та час проведення громадських слухань, здійснює необхідні підготовчі дії, про що повідомляє голову та інших запрошених осіб не пізніше, ніж у тижневий термін до дня проведення. У такому випадку громадські слухання проводяться з дотриманням вимог цього Положення.
Стаття 12. Інформування громади про проведення громадських слухань
- Про організацію та проведення громадських слухань членів громади повідомляють невідкладно з моменту прийняття посадовими особами відповідного розпорядження, але не пізніше семи календарних днів до дня їх проведення.
- Інформаційні повідомлення про організацію та проведення громадських слухань та відповідні матеріали обов’язково розміщуються на офіційному веб-сайті та в офіційному друкованому виданні ради. Також вони можуть поширюватися в будь-яких інших засобах масової інформації, соціальних медіа, соціальних мережах, усіма доступними способами з метою ознайомлення з ними якомога більшої кількості членів громади.
- В інформаційному повідомленні має бути вичерпна інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань, їх ініціатора, предмет, а також про те, де, в які дні та години члени громади можуть ознайомитися з матеріалами громадських слухань у приміщенні ради чи іншому пристосованому для цього приміщенні.
- Оголошення про дату, час, місце і предмет громадських слухань також розміщується на дошках оголошень міста Перечин та сіл Сімер, Сімерки, Ворочово, Зарічово.
Стаття 13. Діяльність організаційного комітету та експертних груп
- До складу організаційного комітету входять представники ініціатора громадських слухань, депутати ради, службовці її виконавчих органів, представники громадськості, фахівці з тематики громадських слухань, уповноважена посадова особа чи представник структурного підрозділу з питань громадської участі, інші зацікавлені особи та посадові особи, діяльність яких напряму пов’язана з предметом громадських слухань.
- Організаційний комітет має складатися не більше ніж з 11 членів. Регламент проведення засідань організаційного комітету визначається самим комітетом.
- Організаційний комітет відповідає за складання проектів підсумкових документів громадських слухань (пропозицій, висновків, рекомендацій, звернень тощо) і за підготовку матеріалів, що надаються учасникам громадських слухань перед їх початком, а також забезпечує підготовку проектів порядку денного та регламенту громадських слухань.
- Пропозиції організаційного комітету розміщуються на офіційному веб-сайті ради та можуть поширюватися в засобах масової інформації.
- За рекомендацією організаційного комітету розпорядженням голови можуть бути утворені експертні групи. Вони готують експертні висновки з питань, які виносяться на громадські слухання, та доповідають по них на громадських слуханнях.
- У разі якщо організаційний комітет не створено, його повноваження виконує уповноважена посадова особа або структурний підрозділ з питань громадської участі у співпраці з ініціатором громадських слухань.
Розділ ІV. ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ
Стаття 14. Учасники громадських слухань
- Кожен може взяти участь у громадських слуханнях. Члени громади приходять на слухання вільно, відповідно до оголошення про громадські слухання. Якщо приміщення, в якому призначено проведення слухань, не може вмістити всіх бажаючих членів громади, голова зобов’язаний призначити додаткові слухання в порядку, передбаченому цим Положенням.
- На громадські слухання можуть бути запрошені:
1) народні депутати України;
2) депутати відповідних рад;
3) представники органів виконавчої влади;
4) представники підприємств, установ та організацій, розташованих на території місцевої ради;
5) фахівці з питань, що є предметом громадських слухань;
6) тощо.
Стаття 15. Реєстрація учасників громадських слухань
- До початку громадських слухань проводиться реєстрація учасників громадських слухань. Незареєстровані особи не можуть брати участі у слуханнях.
- Для реєстрації особам необхідно пред’явити паспорт громадянина України або інший паспортний документ. У списку учасників громадських слухань зазначаються прізвища, імена, по батькові учасників, дата їх народження, місце реєстрації, місце роботи або рід занять, ставляться підписи зареєстрованих.
- Членам громади, що мають право голосу, під час реєстрації видають мандати для голосування.
Стаття 16. Право голосу на громадських слуханнях
- Право голосу на громадських слуханнях мають тільки повнолітні члени громади.
- Решта членів громади, які не проживають у межах відповідних частин громади, беруть участь у громадських слуханнях з правом дорадчого голосу.
Стаття 17. Початок громадських слухань
- Розпочинає громадські слухання голова (або уповноважена особа) організаційного комітету, а якщо він не створювався – уповноважена особа ініціатора громадських слухань.
- Зазначена в першій частині цієї статті особа організовує вибори головуючого громадських слухань, їх секретаря та членів лічильної комісії. Ці особи обираються з числа учасників громадських слухань відносною більшістю голосів присутніх членів громади з правом голосу. Головуючим, секретарем та членами лічильної комісії не можуть бути обрані депутати ради, посадові та службові особи місцевого самоврядування, працівники комунальних підприємств, установ, організацій; членами лічильної комісії також не можуть бути голова та секретар громадських слухань.
- Головуючий веде слухання, стежить за дотриманням на них порядку, підписує протокол громадських слухань. Якщо головуючий зловживає своїми правами, то учасники громадських слухань більшістю голосів можуть висловити йому недовіру й обрати нового.
- Секретар громадських слухань веде, підписує та передає раді протокол громадських слухань у порядку, передбаченому цим Положенням.
- Лічильна комісія встановлює присутність учасників громадських слухань, кількість осіб, що наділені правом голосу, підраховує голоси під час голосування, а також розглядає звернення, пов’язані з порушенням порядку голосування чи іншими перешкодами в голосуванні, здійснює контроль за використанням мандатів для голосування.
Стаття 18. Порядок денний та регламент громадських слухань
- Громадські слухання проводяться у вигляді зустрічі членів громади з депутатами ради, посадовими особами місцевого самоврядування, надавачами послуг. Учасники громадських слухань можуть їх заслуховувати, порушувати питання та вносити пропозиції.
- Кожен учасник громадських слухань має право подати пропозиції, висловити зауваження, поставити запитання усно чи письмово. На вимогу учасника громадських слухань, який подає пропозицію, вона має бути поставлена на голосування. Усі пропозиції, зауваження і запитання заносяться (додаються) до протоколу.
- На початку громадських слухань шляхом голосування затверджуються порядок денний та регламент проведення громадських слухань.
- Регламентом визначається час, відведений для звітів, доповідей (співдоповідей), виступів, запитань і відповідей тощо. Регламент слухань має обов’язково передбачати:
1) доповіді представника ініціатора громадських слухань, запрошених для цього депутатів чи посадових осіб органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, організацій, діяльність яких стосується предмета громадських слухань;
2) виступи представників організаційного комітету та експертних груп (якщо вони створені), залучених фахівців;
3) час для запитань, виступів учасників громадських слухань і для прийняття рішення громадських слухань.
- Загальний час проведення громадських слухань встановлюється їх регламентом у кожному конкретному випадку залежно від значущості предмета громадських слухань.
- Не допускаються розгляд на громадських слуханнях та прийняття рішень з питань, які не було внесено до порядку денного і про які не було повідомлено учасників громадських слухань за сім днів до їх проведення.
Стаття 19. Порядок проведення громадських слухань
- Головуючий відповідно до регламенту надає по черзі слово для виступу учасникам слухань. Усі отримують слово тільки з дозволу головуючого. Виступи учасників громадських слухань не можуть перериватися, припинятися чи скасовуватися інакше, ніж у порядку, визначеному цим Положенням та регламентом слухань.
- Головуючий може перервати виступаючого, якщо його виступ не стосується предмета слухань, перевищує встановлений регламент, використовується для політичної агітації, закликає до дискримінації чи ворожнечі за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками чи інших форм нетерпимості або в інший спосіб порушує вимоги законів України.
- Учасники громадських слухань повинні дотримуватися вимог цього Положення, затвердженого порядку денного та регламенту громадських слухань, норм етичної поведінки, не допускати вигуків, образ, вчинення правопорушень та інших дій, що заважають обговоренню винесених на розгляд питань.
- У випадку порушення вимог цього Положення чи інших нормативно-правових актів більшістю голосів учасників громадських слухань може бути прийняте рішення про видалення порушника чи порушників з місця, де проводяться громадські слухання. При невиконанні рішення громадських слухань про видалення порушників до них можуть бути застосовані примусові заходи відповідно до чинного законодавства у зв’язку з порушенням порядку в громадському місці.
- Охорону й порядок під час проведення громадських слухань забезпечують сили поліції або добровільні громадські формування для охорони громадського порядку та Державного кордону України.
Стаття 20. Висвітлення перебігу громадських слухань
- Громадські слухання відбуваються у відкритому режимі, проводяться їх веб-трансляція та аудіозапис. Стенограма аудіозапису громадських слухань розміщується на офіційному веб-сайті ради протягом п’яти робочих днів після громадських слухань і має бути доступною для ознайомлення впродовж не менше п’яти років з моменту розміщення.
- Кожен учасник громадських слухань має право робити аудіо-, відеозапис чи веб-трансляцію громадських слухань.
- Засоби масової інформації мають право вести пряму відео- чи радіотрансляцію.
Стаття 21. Прийняття рішення
За результатами обговорення предмета громадських слухань простою більшістю голосів учасників з правом голосу ухвалюється рішення громадських слухань, про що зазначається в протоколі.
Розділ V. ОФОРМЛЕННЯ ТА ВРАХУВАННЯ
РІШЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ
Стаття 22. Протокол громадських слухань
- У ході громадських слухань складається протокол, який підписується головуючим і секретарем громадських слухань не пізніше п’яти днів після їх проведення та негайно передається (надсилається) раді разом із супровідним листом.
- Протокол має містити:
1) дату, час і місце проведення громадських слухань;
2) предмет громадських слухань;
3) кількість їх учасників загалом і кількість тих, що мали право голосу;
4) виклад перебігу слухань;
5) пропозиції, що були висловлені в ході слухань;
6) результати голосування;
7) рішення громадських слухань.
До протоколу додаються списки реєстрації учасників громадських слухань, а також запитання, звернення та пропозиції, подані головуючому під час проведення громадських слухань їх учасниками в письмовій формі.
- Протокол оформляється згідно з Додатком 4 до цього Положення у трьох примірниках.
- Один примірник протоколу зберігається уповноваженою посадовою особою або структурним підрозділом з питань громадської участі. Другий примірник уповноважена посадова особа або структурний підрозділ з питань громадської участі передає ініціаторові не пізніше п’яти робочих днів з дня проведення слухань. Третій – вивішується для ознайомлення в місці проведення громадських слухань не пізніше п’яти робочих днів з дня проведення слухань і має бути доступним для ознайомлення протягом не менше одного місяця. Крім того, сканокопія протоколу розміщується на офіційному веб-сайті ради упродовж п’яти робочих днів з дня проведення слухань і має бути доступна для ознайомлення не менше як п’ять років. Списки учасників громадських слухань оприлюднюються, при цьому вилучаються відомості про фізичну особу (персональна інформація).
Стаття 23. Розгляд рішень громадських слухань
- Пропозиції, викладені в протоколі громадських слухань, розглядаються на найближчому відкритому засіданні ради або її виконавчого комітету (залежно від того, до кого вони скеровані) за обов’язкової участі ініціаторів громадських слухань, яким надається слово для виступу. Рішення за результатами розгляду приймається шляхом поіменного голосування.
- Пропозиції, викладені в протоколі громадських слухань, розглядаються головою, керівниками виконавчих органів ради, надавачами послуг, іншими посадовими особами, до яких вони скеровані, першочергово, але не більше як 30 календарних днів, та за обов’язкової участі ініціаторів громадських слухань, яким надається слово для виступу.
- Органи місцевого самоврядування, їх посадові особи по кожній поданій пропозиції приймають одне з таких рішень:
1) врахувати пропозицію – в такому випадку зазначаються конкретні заходи для її реалізації, календарний план їх виконання та відповідальні за це посадові особи;
2) відхилити пропозицію – в такому випадку зазначаються причини цього рішення;
3) частково врахувати пропозицію – в такому випадку зазначаються і причини цього рішення, і заходи для реалізації частини врахованої пропозиції, календарний план їх виконання та відповідальні за це посадові особи.
Стаття 24. Оприлюднення рішення
органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб
Рішення (акти) органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, прийняті за результатами розгляду пропозицій, викладених у протоколі громадських слухань, а також актуальна інформація про їх виконання протягом п’яти робочих днів надсилаються ініціаторам громадських слухань, розміщуються на офіційному веб-сайті ради, публікуються в офіційному друкованому виданні місцевої ради, а також оприлюднюються в тому самому порядку, що й інформаційне повідомлення про проведення слухань.
Розділ VI. ОСКАРЖЕННЯ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОСАДОВИХ І СЛУЖБОВИХ ОСІБ
Стаття 25. Дії та бездіяльність службових та посадових осіб, які можна оскаржити
- Члени громади мають право оскаржити будь-які дії чи бездіяльність службових та посадових осіб місцевого самоврядування, що порушують вимоги цього Положення, зокрема:
1) безпідставне повернення письмового звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань для усунення недоліків, нереєстрацію, невчасну реєстрацію або неправомірну відмову в реєстрації ініціативи щодо проведення громадських слухань;
2) недотримання посадовими та службовими особами встановлених строків;
3) невидання головою розпорядження про заходи щодо підготовки слухань;
4) порушення вимог щодо оприлюднення інформації та документів, які стосуються ініціювання, підготовки, проведення громадських слухань, а також урахування їх результатів;
5) неналежне виконання обов’язків з підготовки та організації громадських слухань;
6) порушення порядку проведення громадських слухань;
7) неприйняття або невчасне прийняття рішення за результатами розгляду протоколу громадських слухань;
8) необґрунтовану відмову в урахуванні пропозицій громадських слухань;
9) інші дії чи бездіяльність, що порушують вимоги чинного законодавства.
Стаття 26. Неправомочність громадських слухань
1.Громадські слухання визнаються такими, що не відбулися, в таких випадках:
1) оголошення про проведення громадських слухань поширене з порушенням вимог, передбачених статтею 12 цього Положення;
2) кількість посадових чи службових осіб органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ, організацій або юридичних осіб, діяльність яких є предметом громадських слухань, перевищує 50 відсотків учасників слухань, які мають право голосу;
3) вчинення інших дій чи бездіяльності, які призвели до грубого порушення прав членів громади, передбачених цим Положенням.
- Рішення про визнання слухань такими, що не відбулися, може приймати голова, рада або суд за скаргою (позовом) ініціатора, учасників громадських слухань або зацікавлених членів громади.
- У випадку визнання громадських слухань такими, що не відбулися, голова негайно призначає повторні громадські слухання, а рішення органів та посадових осіб місцевого самоврядування, прийняті на основі розгляду їх результатів підлягають скасуванню або перегляду.
ДОДАТОК 1
ДО ПОЛОЖЕННЯ
“ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ
Зразок письмового звернення від членів територіальної громади
Перечинському міському голові
_______________________________________________________
Члена територіальної громади
________________________________________________________
прізвище, ім’я, по батькові
Проживає за адресою:
_______________________________________________________
адреса реєстрації із зазначенням номера контактного телефону
(електронної пошти — за наявності)
ЗВЕРНЕННЯ
З ІНІЦІАТИВОЮ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ
Відповідно до статті 13 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 1 Закону України “Про звернення громадян”, статей 6-8 Положення “Про громадські слухання у місті Перечин”, що є невід’ємною частиною Статуту територіальної громади міста Перечин, просимо:
1.Зареєструвати ініціативу щодо проведення громадських слухань з такого предмета: ________________________________________
_______________________________________________________________
проблема, питання, проект рішення та інше, що пропонується до розгляду;
- Запросити на громадські слухання: _____________________________
______________________________________________________________
прізвища та/або назви посад посадових осіб (якщо вони відомі)
- Призначити слухання на:_____________________________________
________________________________________________________________
дата, час та місце запланованих громадських слухань;
- Контактувати з особою, уповноваженою представляти ініціаторів _________________________________________________________________________________________________________________________________
прізвище, ім’я, по батькові, адреса листування та номер телефону особи, уповноваженої представляти ініціатора;
- Утворити організаційний комітет з підготовки громадських слухань, включивши до його складу таких осіб:
1)_______________________________________________;
2)…..
список і контакти не більше 5 осіб, які могли б увійти до складу організаційного комітету з підготовки громадських слухань (якщо є необхідність його створення).
- Надати відповідь у письмовій формі, в порядку та строки, передбачені Положенням “Про громадські слухання”, за адресою:_______________________________________________________
До звернення додаємо:
- Список членів територіальної громади, які підписали це звернення, на ____ арк.
- Матеріали, що стосуються предмета слухань, на ____ арк.
Дата підпис ім’я та прізвище особи,
зазначеної в заголовку
Список членів територіальної громади, які підписали звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань з предмета: _____________________
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові члена територіальної громади Число, місяць і рік народження, адреса реєстрації і контактний телефон, особистий підпис
1
…
100
ДОДАТОК 2
ДО ПОЛОЖЕННЯ “ПРО ГРОМАДСЬКІ
СЛУХАННЯ “
Зразок письмового звернення від осіб, зазначених у пунктах 2, 3 частини 1 статті 6 цього Положення
Офіційний бланк організації (за наявності)
Перечинському міському (сільському, селищному) голові
________________________________________________________________
_______________________________________________________________
Юридична адреса організації (якщо не на офіційному бланку)
№_________ від ____________
ЗВЕРНЕННЯ
З ІНІЦІАТИВОЮ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ
Відповідно до статті 13 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 1 Закону України “Про звернення громадян”, статей 6-8 Положення “Про громадські слухання у місті Перечин”, просимо:
- Зареєструвати ініціативу щодо проведення громадських слухань у місті (селі, селищі) районі міста, селі, мікрорайоні, кварталі, вулиці, будинку(-ках))з такого предмета:________________________________________________________
проблема, питання, проект рішення та інше, що пропонується до розгляду;
- Запросити на громадські слухання:
_______________________________________________________________
прізвища та/або назви посад посадових осіб (якщо вони відомі)
3Призначити слухання на
________________________________________________
дата, час та місце запланованих громадських слухань;
- Контактувати з особою, уповноваженою представляти ініціаторів __________________________________________________________________
прізвище, ім’я, по батькові та контакти особи, уповноваженої представляти ініціатора;
- Утворити організаційний комітет з підготовки громадських слухань, включивши до його складу таких осіб:
1)_______________________________________________;
2)…
прізвища, посади та контакти не більше 5 осіб, що могли б увійти до складу організаційного комітету з підготовки громадських слухань (якщо є необхідність його створення).
- Надати відповідь в письмовій формі, в порядку та строки, передбачені Положенням “Про громадські слухання “, за адресою:______________________.
До звернення додаємо:
- Список юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, що підписали це звернення, на ____арк.;
- Матеріали, що стосуються предмета слухань, на ______ арк.
посада особи,
яка підписує звернення підпис ім’я та прізвище
Список юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, які підписали колективне звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань з предмета:___________________________________________
№ п/п Найменування юридичної особи чи фізичної особи – підприємця Прізвище, ім’я, по батькові, посада особи, уповноваженої підписувати таке звернення від імені юридичної особи Юридична адреса і контактний телефон Підпис уповноваженої особи і печатка (за наявності)
ДОДАТОК 3
ДО ПОЛОЖЕННЯ
“ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ “
У розділі “Громадські слухання” Реєстру інструментів громадської участі Перечинської міської об’єднаної територіальної громади обов’язково зазначаються:
- Дата надходження до ради та вхідний номер реєстрації письмового звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань.
- Дата та вихідний номер письмового повідомлення про реєстрацію ініціативи щодо проведення громадських слухань, повернення письмового звернення для усунення недоліків або відмови у реєстрації ініціативи.
- Дата та номер реєстрації ініціативи щодо проведення громадських слухань.
- Ініціатори громадських слухань.
- Предмет громадських слухань.
- Вид громадських слухань.
- Дата і номер розпорядження голови про заходи з підготовки громадських слухань.
- Способи поширення інформаційного повідомлення про організацію і проведення громадських слухань.
- Прізвище, ім’я, по батькові та назва посади особи, відповідальної за організацію громадських слухань.
- Дата, час і місце проведення громадських слухань.
- Прізвище, ім’я, по батькові головуючого та секретаря громадських слухань.
- Кількість зареєстрованих учасників.
- Кількість учасників, наділених правом голосу.
- Рішення громадських слухань (підтримані пропозиції під час голосування).
- Дата надходження до ради та вхідний номер реєстрації протоколу громадських слухань.
- Органи, посадові та службові особи місцевого самоврядування, яким скеровано пропозиції, викладені в протоколі громадських слухань.
- Номер і дата рішення, розпорядження чи наказу, винесеного за результатами розгляду органами, посадовими та службовими особами місцевого самоврядування пропозицій громадських слухань, викладених у протоколі.
- Інформація про виконання прийнятих посадовими та службовими особами місцевого самоврядування рішень за результатами розгляду пропозицій громадських слухань.
- Інформація про оскарження дій чи бездіяльності посадових та службових осіб, які порушили вимоги Положення “Про громадські слухання».
ДОДАТОК 4
ДО ПОЛОЖЕННЯ
“ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ “
П Р О Т О К О Л
громадських слухань ____________________________________________
вид громадських слухань та їх предмет
____________________________________________ Перечинської міської об’єднаної територіальної громади
“____”____________ 20____ року
Місце проведення: __________________________________
Час проведення:_____________________________________
Присутні:
Учасники громадських слухань у кількості _____ осіб (список реєстрації – у Додатку 1 до цього протоколу).
З них наділені правом голосу _____ учасників.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
- Обрання головуючого, секретаря та членів лічильної комісії.
- Затвердження порядку денного та регламенту слухань.
- Про ситуацію щодо ________________________________________________.
питання порядку денного, що обговорювалося
- Про ситуацію щодо ________________________________________________.
питання порядку денного, що обговорювалося
- Про ситуацію щодо ________________________________________________.
питання порядку денного, що обговорювалося
- Обрання головуючого, секретаря та членів лічильної комісії.
СЛУХАЛИ:
ВИСТУПИЛИ:
- ______________________________________________________________
- ______________________________________________________________
ГОЛОСУВАЛИ:
“За” – ________;
“Проти” – ________;
“Утрималися” – ________;
УХВАЛИЛИ:
Обрати головуючим слухань:
Прізвище, ім’я,
по батькові Адреса реєстрації та контакти
- Затвердження порядку денного та регламенту слухань
СЛУХАЛИ:
- Про затвердження порядку денного та регламенту слухань.
ВИСТУПИЛИ:
- ______________________________________________________________
- ______________________________________________________________
ГОЛОСУВАЛИ:
“За” – ________;
“Проти” – ________;
“Утрималися” – ________;
УХВАЛИЛИ:
1.Затвердити такий порядок денний громадських слухань:
- Про ситуацію щодо ________________________________________________.
- Про ситуацію щодо ________________________________________________.
- Про ситуацію щодо ________________________________________________.
- Затвердити такий регламент громадських слухань:
на вступне слово ініціатора громадських слухань – до ___ хвилин;
на доповідь – до ___ хвилин;
на кожну із не більше двох співдоповідей – до ___ хвилин;
відповіді на запитання після доповіді й усіх співдоповідей разом – до ___ хвилин;
на виступи експертів – до ___ хвилин;
на виступи в обговоренні – до ___ хвилин.
- Про ситуацію щодо ________________________________________________.
питання, яке порушується
СЛУХАЛИ:
- Про ситуацію щодо ________________________________________________.
питання, яке порушується
ВИСТУПИЛИ:
- ______________________________________________________________
- ______________________________________________________________
ГОЛОСУВАЛИ:
“За” – ________;
“Проти” – ________;
“Утрималися” – ________;
УХВАЛИЛИ:
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
- Про ситуацію щодо ________________________________________________.
питання, яке порушується
СЛУХАЛИ:
- Про ситуацію щодо ________________________________________________.
питання, яке порушується
ВИСТУПИЛИ:
- ______________________________________________________________
- ______________________________________________________________
ГОЛОСУВАЛИ:
“За” – ________;
“Проти” – ________;
“Утрималися” – ________;
УХВАЛИЛИ:
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
- Про ситуацію щодо ________________________________________________.
питання, яке порушується
СЛУХАЛИ:
- Про ситуацію щодо ________________________________________________.
питання, яке порушується
ВИСТУПИЛИ:
- ______________________________________________________________
- ______________________________________________________________
ГОЛОСУВАЛИ:
“За” – ________;
“Проти” – ________;
“Утрималися” – ________;
УХВАЛИЛИ:
Визнати ситуацію щодо ________________________________________
питання, яке порушується
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Голова слухань ________________ _____________________
(прізвище та ініціали) (підпис)
Секретар слухань ________________ _____________________
(прізвище та ініціали) (підпис)
Додаток 1
до Протоколу ___________громадських слухань з предмета: ____________________________________________________________________
____________________________________________ Перечинської міської об’єднаної територіальної громади
від “___”____________20 ___ р.
СПИСОК
реєстрації учасників громадських слухань ____________________________________________________________________
вид громадських слухань та їх предмет
________________________________________________ Перечинської міської об’єднаної територіальної громади
“____”_____________ 20 __ року м. Перечин
№ п/п Прізвище, ім’я,
по батькові Число, місяць, рік народження Адреса реєстрації та контакти Місце праці або рід занять Підпис
…
…
Голова слухань _________________ ______________________________
Секретар слухань _________________ ______________________________
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
1 пленарне засідання
2 сесії VІI скликання
РІШЕННЯ
Проект
від 13 липня 2017 року №____
м.Перечин
Про оголошення перших виборів
старост у Перечинській міській раді
(об’єднаній територіальній громаді)
Відповідно до п.6 ст. 14, п.4-6 ст.15 Закону України «Про місцеві вибори», ст. 141 та ст.51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», міська рада
ВИРІШИЛА:
- Визначити наступний перелік населених пунктів для проведення перших виборів старост сіл Перечинської міської ради (об’єднаної територіальної громади), а саме:
– село Сімер Перечинського району Закарпатської області;
– село Ворочево Перечинського району Закарпатської області;
– село Зарічево Перечинського району Закарпатської області;
– село Сімерки Перечинського району Закарпатської області
- Призначити перші вибори старост у Перечинській міській раді (об’єднаній територіальній громаді) на _______________________ року.
- Організацію виборчого процесу доручити Перечинській міській виборчій комісії.
- Направити дане рішення до Центральної виборчої комісії України та Перечинської міської виборчої комісії не пізніше як на третій день з дня його прийняття.
- Оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті міської ради.
- Перечинській міській раді забезпечити виділення коштів на проведення перших виборів старост за рахунок коштів місцевого бюджету ради відповідно до ст.68 Закону України «Про місцеві вибори».
- Координацію роботи за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами виконкому міської ради.
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики, протидії та запобігання корупції (Голова – Головей М.М.).
Міський голова І.М.Погоріляк
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
1 пленарне засідання
2 сесії VІI скликання
РІШЕННЯ
Проект
від 13 липня 2017 року №____
м.Перечин
Про внесення змін до рішення міської ради №26
«Про утворення та затвердження
структури і загальної чисельності
виконавчих органів Перечинської міської
ради об’єднаної територіальної громади»
від 8 червня 2017 року
З метою оптимізації та вдосконалення роботи виконавчих органів Перечинської міської ради об’єднаної територіальної громади, структурування функціональних напрямків діяльності, забезпечення ефективної роботи, враховуючи пропозиції міського голови Погоріляка І. М. щодо структури апарату виконавчого комітету міської ради та інших виконавчих органів міської ради, відповідно до статтей 26, 51, 52, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
- Утворити виконавчі органи Перечинської міської ради об’єднаної територіальної громади та затвердити з 1 серпня 2017 року їх структуру і загальну чисельність в кількості 69 штатних одиниць:
1.1. Апарат та відділи апарату виконавчого комітету Перечинської міської ради загальною чисельністю 60 штатних одиниць згідно з додатком 1.
1.2. Відділи Перечинської міської ради (з правами юридичної особи) загальною чисельністю 9 штатних одиниць згідно з додатком 2.
- Утворити наступні структурні підрозділи апарату виконавчого комітету міської ради:
– відділ організаційної, кадрової та інформаційної роботи апарату виконавчого комітету міської ради;
– загальний відділ;
– юридичний відділ
– відділ економічного розвитку та інвестицій;
– відділ містобудування, архітектури та комунальної власності;
– відділ житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою;
– відділ господарського забезпечення;
– відділ земельних відносин апарату виконавчого комітету міської ради;
– центр надання адміністративних послуг;
– відділ охорони здоров’я і соціального захисту населення;
– відділ фінансового забезпечення .
- Вивільнення та переведення працівників провести відповідно до вимог чинного законодавства.
- Доручити виконавчому комітету затвердити штатний розпис апарату міської ради та виконавчих органів міської ради в межах затвердженої чисельності.
- Завідувачам новостворених структурних підрозділів апарату міської ради та виконавчого комітету у двотижневий строк розробити та привести у відповідність згідно з цим рішенням Положення про відділи та посадові інструкції працівників, подати їх для затвердження на черговій сесії міської ради.
- Фінансово-господарському відділу Перечинської міської ради (Попович Я.П.) при формуванні бюджету на 2018 рік передбачити кошти на утримання виконавчих органів Перечинської міської ради.
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики (голова комісії Шинкарчук Я.І.), з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики, протидії та запобігання корупції (голова комісії Головей М.М.) та з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова комісії Гунка Ф.Ф.).
Міський голова Погоріляк І.М.
Додаток 1
Затверджено
рішення другої сесії сьомого скликання
Перечинської міської ради
від 13 липня 2017 р. № __
Структура та чисельність
апарату та відділів апарату
Перечинської міської ради
Найменування посад, структурних підрозділів | Кількість штатних одиниць | Примітка | |
1.1 | Апарат міської ради | ||
1 | Міський голова | 1 | |
2 | Секретар міської ради | 1 | |
3 | Перший заступник міського голови | 1 | |
4 | Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради | 1 | |
5 | Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради | 1 | |
6 | Староста | 4 | |
7 | Інспектор праці | 1 | |
В С Ь О Г О | 10 | ||
Відділи апарату міської ради | |||
1 | Відділ організаційної, кадрової та інформаційної роботи:- Начальник відділу;- Провідний спеціаліст по зв’язках з громадськістю;- спеціаліст з організаційно-кадрової роботи та військового обліку;- провідний спеціаліст інформаційно-комп’ютерного набору. | 4 | |
2 | Загальний відділ:- Начальник відділу;- Провідний спеціаліст з протокольної роботи;- Спеціаліст І категорії- Провідний спеціаліст з питань ведення діловодства, секретар приймальні | 4 | |
3 | Юридичний відділ:- начальник відділу;- спеціаліст I категорії, юрисконсульт;- спеціаліст І категорії, юрист | 3 | |
4 | Відділ містобудування, архітектури та комунальної власності:- Начальник відділу – головний архітектор;- Спеціаліст І категорії;- Провідний спеціаліст з питань містобудування та архітектури. | 3 | |
5 | Відділ земельних відносин:- Начальник відділу;- провідний спеціаліст, юрист-землевпорядник;-спеціаліст І категорії, кадастровий реєстратор. | 3 | |
6 | Відділ житлово – комунального господарства, транспорту та благоустрою:- начальник відділу;- Інспектор по контролю за благоустроєм;- спеціаліст з питань житлово-комунального господарства; | 3 | |
7 | Відділ економічного розвитку та інвестицій:- Начальник відділу;- Провідний спеціаліст з питань міжнародних відносин, інвестицій та туризму;- Спеціаліст з питань прогнозування та економічного аналізу доходів | 3 | |
8 | Центр надання адміністративних послуг:- начальник відділу – державний реєстратор речових прав на нерухоме майно;;- Провідний спеціаліст з питань реєстраційного обліку громадян;- провідний спеціаліст;- провідний спеціаліст;- провідний спеціаліст;- провідний спеціаліст | 6 | |
9 | Фінансовий відділ:- Начальник відділу;- Провідний спеціаліст;- Спеціаліст І категорії | 3 | |
10 | Відділ господарського забезпечення:- Начальник відділу;- Оперативний черговий;- Прибиральник службових приміщень;- Водій;- Технічний працівник- Технічний працівник- Технічний працівник- Технічний працівник | 7 | |
11 | Відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності:- Начальник відділу – головний бухгалтер;- Провідний спеціаліст | 17 | |
11 | Відділ охорони здоров’я і соціального захисту населення:- Начальник відділу – головний лікар;- Спеціаліст з питань соціального захисту населення;- Спеціаліст з питань охорони здоров’я | 3 | |
В С Ь О Г О | 50 |
Секретар міської ради О.Ю.Вовканич-Белеканич
Додаток 2
Затверджено
рішення другої сесії сьомого скликання
Перечинської міської ради
від 13 липня 2017 р. № __
Самостійні структурні підрозділи
Перечинської міської ради
Найменування структурного підрозділу | Кількість штатних посад | примітка |
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту:- Начальник відділу- Методист з дошкільної освіти- Методист з загальної середньої освіти- Провідний спеціаліст з питань культури, сім’ї, молоді і спорту- Головний бухгалтер- Провідний спеціаліст – бухгалтер- Провідний спеціаліст – бухгалтер- Провідний спеціаліст – бухгалтер- Провідний спеціаліст – бухгалтер | 9 | |
В С Ь О Г О | 9 |
Секретар міської ради О.Ю.Вовканич-Белеканич
УКРАЇНА
ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
1 пленарне засідання
2 сесії VІI скликання
РІШЕННЯ
Проект
від 13 липня 2017 року №____
м.Перечин
Про внесення змін до рішення
№246 від 22.12.2016 року
«Про затвердження цільових
програм з питань розвитку місцевого
самоврядування на 2016-2018 роки” (зі змінами)
Відповідно до пункту ст.22, ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з виникненням необхідності збільшення переліку заходів і завдань, міська рада
ВИРІШИЛА:
- В розділ 1Програми розвитку культурно-масової роботи у м. Перечин на 2016-2018рр. добавити пункт «фестиваль «Лемківська ватра».
- У перелік заходів, які фінансуютьсяПрограмою розвитку культурно-масової роботи у м. Перечин на 2016-2018рр. добавити пункт «фінансування витрат, пов’язаних з проведенням випускних вечорів».
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва та сфери послуг (Голова – Шинкарчук Я.І.)
Міський голова І.М.Погоріляк