ПОВІДОМЛЯЄМО ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ ПЛАНОВАНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЗАЗНАЧЕНОЇ У ПУНКТІ 1 ЦЬОГО ОГОЛОШЕННЯ, З МЕТОЮ ВИЯВЛЕННЯ, ЗБИРАННЯ ТА ВРАХУВАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ПЛАНОВАНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ


Дата оприлюднення:23.12.2019р.

201911254872

_________________________________

(реєстраційний номер справи

про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності)

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

Планована діяльність.
Планована діяльність полягає у видобуванні мінеральних лікувально-столових підземних вод родовища «Сімерки» (свердловина №5) в с. Сімерки

Перечинського району Закарпатської області

Суб’єкт господарювання.
Приватне підприємство «Формула», юридична адреса: 89214, Закарпатська обл., Перечинський район, село Сімерки, вулиця Центральна, будинок 155. Директор: Полажинець Борис Васильович (тел. 0314521571).

Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення.
Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації, 88008, м. Ужгород, пл. Народна 4, E-mail central@ecozakarpat.gov.ua, тел.: (0312) 61-67-01, контактні особи Урись Ігор Омелянович, Бахарєв Юрій Юрійович.

Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля:
Державна служба геології та надр України


(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань:
Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання (перші) відбудуться

16.01.2020 року о 10:00 годині в приміщенні Будинку села за адресою:

Закарпатська обл., Перечинський р-н, с. Сімерки, вул. Центральна, буд. 125


(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності:
Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації, 88008, м. Ужгород, пл. Народна 4, E-mail central@ecozakarpat.gov.ua, тел.: (0312) 61-67-01, контактна особа Урись Ігор Омелянович.

Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій:
Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації, 88008, м. Ужгород, пл. Народна 4, E-mail central@ecozakarpat.gov.ua, тел.: (0312) 61-67-01, контактна особа Урись Ігор Омелянович.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності:
Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності


(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними:

Приватне підприємство «Формула», юридична адреса : 89214, Закарпатська обл., Перечинський район, село Сімерки, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 155. Директор: Полажинець Б. В. (тел. 0314521571).

89213, Закарпатська обл., Перечинський р-н, с. Сімерки, вул. Центральна, буд. 125, Будинок села

Контактні телефони: 03145-21284

В.о. старости села Сімерки Кошута Неля Йосипівна


(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість

може ознайомитися з документами, контактна особа)