«Пліч-о-пліч: Всеукраїнсьі шкільні ліги» знов зібрав дітей з Ужгородського району в Перечині — місці, де панує дух єдності, підтримки та спортивного завзяття. Сьогоднішній день був сповнений яскравих емоцій і захоплення.

Команди продемонстрували не лише витонченість рухів, але й силу командного духу, енергію та наполегливу працю.

Щиро бажаємо всім учасникам успіхів, натхнення та нових перемог! Нехай кожен виступ стане кроком до здійснення мрій!🤗🌸

Коротке відео заходу за посиланням:

https://fb.watch/z8mThSJE6r