ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ НА ЧАСІ!


Сьогодні в міській раді ініціативна група вперше обговорила пропозиції громадян щодо перейменувань вулиць в Перичінській ТГ.  Всього перейменуванню підлягають 19 вулиць в Перечині і в прилеглих селах. З цієї кількості лише 8 вулиць мають пропозиції альтернативних назв. Решта 11 поки пропозицій від громади не отримала. Тому до містян прохання брати участь в обговоренні перейменувань в соціальних мережах, зокрема на фейсбук-сторінці Перечинської міської ради, залишати свої пропозиції нових назв.

А 21 квітня о 14.00 відбудуться громадські слухання, де будуть обиратися найвлучніші та найвдаліші назви. Після чого найліпші варіанти будуть винесені на голосування на найближчій сесії Міської ради.

Пропонуємо ознайомитися з варіантами, які вже є і доповнити своїми або підтримати вже існуючі.

На підставі п.20, ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та пропаганди їхньої символіки», ч. 4 ст. 1, ч. 5 ст. 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій»20 квітня о 14.00 відбудуться наступні обговорення, просимо всіх бажаючих долучитися.Знайомитеся з варіантами, що запропоновані підтримуйте їх або доповнюйте своїми!Вулицю 1-го Травня в м.Перечин — Українська, Затишна або ТравневаВулицю 8-го Березня в м.Перечин- пропозицій немаєВулицю Гагаріна в м.Перечин – Шумна, Швабська, Німецька або ім.ШашикаВулицю Горького в м.Перечин – пропозицій немаєВулицю Лермонтова в м.Перечин -пропозицій немаєВулицю Ломоносова в м.Перечин – немаєВулицю Маяковського в м.Перечин – Залізнична, Станційна, ЩасливаВулицю Перемоги в м.Перечин – немаєВулицю Суворова в м.Перечин – немаєВулицю Борканюка в м.Перечин – немаєВулицю Воз’єднання в м.Перечин – немаєПровулок Суворова в м.Перечин – немаєВулицю Толстого в м.Перечин – Міляшково?Вулицю Чкалова в м.Перечин – ПоташнянськаВулицю Гагаріна в с.Зарічево – Молодіжна, ВеснянаВулицю Горького в с.Зарічево – Старосільська, Старе СелоВулицю Суворова в с.Зарічево – ЛемківськаВулицю Толстого в с.Зарічево – немаєВулицю Чкалова в с.Зарічево – немає пропозиційПровести громадські обговорення щодо перейменування частин вулиць в місті Перечин (згідно схем), а саме:Вулиці Ужанської:Ліве відгалуження до газового господарства;Ліве відгалуження до соціального гуртожитка;Ліве відгалуження перед пожежною частиною;Вулиці Маяковського:Праве відгалуження до території колишньої пекарніВулиці Борканюка: Лесі Українки, МануфактурнаПраве відгалуження від алейки;Вулиці Партизанської:Праве відгалуження по території урочища «Маковище»;Вулиці Шевченка:Ліве відгалуження від мостка (буд.№43);Вулиці Цегельна:Праве відгалуження – вулиця Ромська21 квітня о 14.00 відбудуться наступні обговорення, просимо всіх бажаючих долучитися.Знайомитеся з варіантами, що запропоновані підтримуйте їх або доповнюйте своїми!