Перечинська ОТГ прийняла проєкт «Поруч»

Сьогодні на території філії початкової школи Перечинського ліцею, Закарпатська асоціація футболу спільно з благодійним фондом «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА, провели проєкт Міністерства освіти і науки України і ЮНІСЕФ «Поруч». Програма направлена на психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни.

У сьогоднішньому заході взяли участь як юні перечинці та діти з числа ВПО, загалом – близько 60 дітей. Заступник міського голови Любов Крижановська подякував команді «ПОРУЧ» та представникам асоціації футболу за те, що в складний для нашої країни час докладають максимум зусиль задля формування здорового підростаючого покоління.

У рамках допомоги школам голова Закарпатської асоціації футболу Іван Дуран вручив футбольні м’ячі директору Перечинської ДЮСШ Євгену Мегешу.

Заняття проводилися на спортивному майданчику ліцею, де у різних зонах почергово діти займались арт-терапією з психологом, грали в рухливі ігри з футбольним тренером та говорили із медичним волонтером щодо здорового харчування та що робити у випадку травм, пограли в ігри щодо популяризації здорового способу життя.

По завершенні заходу усі учасники залишились задоволеними від корисно проведеного часу та отриманих подарунків.