ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ, ЩО 24.04.2019 РОКУ О 15:00 ГОД. В ЗАЛІ ЗАСІДАНЬ ПЕРЕЧИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ БУДУТЬ ПРОВЕДЕНІ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ З ПИТАНЬ ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА І ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ, ГОСПОДАРСЬКИХ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД


Перечинська міська рада повідомляє, що 24.04.2019 року о 15:00 год. в залі засідань Перечинської районної ради будуть проведені громадські слухання з питань затвердження Детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, замовник – Кул Юлій Антонович, площею 0,011 га, яка розташована за адресою: пл. Незалежності, 2/6 Г та інші.

Пропозиції та зауваження можна подавати до 24.04.2019 року включно до Перечинської міської ради. Повну інформацію можна отримати на сайті міської ради за посиланням http://www.perechyn.com.ua/gromadski-sluhannia або за номером телефону 2-14-09.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Всіх небайдужих запрошуємо взяти участь в обговоренні.