ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ, ЩО 16 СІЧНЯ 2020 РОКУ О 15:00 ГОД. В ЗАЛІ ЗАСІДАНЬ ПЕРЕЧИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ БУДУТЬ ПРОВЕДЕНІ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ З ПИТАНЬ:

ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ, ГОСПОДАРСЬКИХ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД, ЗАМОВНИК – ГОРІНА АНТОНІНА АНТОНІВНА, ПЛОЩЕЮ 0,1000 ГА, ЯКА ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ: М.ПЕРЕЧИН, ВУЛ. БРАТІВ КЕДЮЛИЧІВ, Б/Н.


Перечинська міська рада повідомляє, що 16 січня 2020 року о 15:00 год. в залі засідань Перечинської районної ради будуть проведені громадські слухання з питань:

  • затвердження Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, замовник – Горіна Антоніна Антонівна, площею 0,1000 га, яка знаходиться за адресою: м.Перечин, вул. Братів Кедюличів, б/н.

Пропозиції  та зауваження можна подавати до 15 січня 2020 року включно до Перечинської міської ради.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Детальну інформацію можна отримати на сайті міської ради за посиланням http://www.perechyn.com.ua/gromadski-sluhannia

Всіх небайдужих запрошуємо взяти участь в обговоренні.