ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ, ЩО 10 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ О 15:00 ГОД. В ЗАЛІ ЗАСІДАНЬ ПЕРЕЧИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ БУДУТЬ ПРОВЕДЕНІ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ З ПИТАНЬ ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА І ОБСЛУГОВУВАННЯ БУДІВЕЛЬ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ЗАМОВНИК – ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПЕРЕЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ПЛОЩЕЮ 0,15 ГА, ЯКА ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ: М.ПЕРЕЧИН, ВУЛ. БУДІВЕЛЬНИКІВ, 5А.


Перечинська міська рада повідомляє, що 10 березня 2020 року о 15:00 год. в залі засідань Перечинської районної ради будуть проведені громадські слухання з питань:

затвердження Детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, замовник – виконавчий комітет Перечинської міської ради Закарпатської області, площею 0,15 га, яка знаходиться за адресою: м.Перечин, вул. Будівельників, 5А.
Пропозиції та зауваження можна подавати до 09 березня 2020 року включно до Перечинської міської ради.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Детальну інформацію можна отримати на сайті міської ради за посиланням http://www.perechyn.com.ua/gromadski-sluhannia

Всіх небайдужих запрошуємо взяти участь в обговоренні.