ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ, ЩО 07 ТРАВНЯ 2019 РОКУ О 15:00 ГОД. В ЗАЛІ ЗАСІДАНЬ ПЕРЕЧИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВІДБУДУТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ З ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ПЕРЕЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ЗНЯТТЯ З БАЛАНСУ КП «КОМУНАЛЬНИК» ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ, У ЯКИХ ПРИВАТИЗОВАНЕ АБО ВИКУПЛЕНЕ ЖИТЛО ТА ПЕРЕДАЧУ ЇХ У ВЛАСНІСТЬ ГРОМАДЯНАМ, ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ».


Перечинська міська рада повідомляє, що 07 травня 2019 року о 15:00 год. в залі засідань Перечинської районної ради відбудуться громадські слухання з обговорення проекту рішення Перечинської міської ради «Про затвердження Положення про порядок зняття з балансу КП «Комунальник» житлових будинків, у яких приватизоване або викуплене житло та передачу їх у власність громадянам, юридичним особам».

Пропозиції та зауваження можна подавати до 06 травня 2019 року включно до Перечинської міської ради.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Всіх небайдужих запрошуємо взяти участь в обговоренні.