ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ, ЩО 06.12.2017Р. В ЗАЛІ ЗАСІДАННЬ ПЕРЕЧИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ (ПЛ. НАРОДНА, 16) О 15:00 ВІДБУДУТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

з питань щодо проекту рішення «Про затвердження порядку встановлення вивісок у Перечинській ОТГ» та проекту рішення «Про затвердження положення про порядок розміщення зовнішньої реклами в Перечинській ОТГ».


Перечинська міська рада повідомляє, що 06.12.2017р. в залі засіданнь Перечинської районної ради (пл. Народна, 16) о 15:00 відбудуться громадські обговорення з питань щодо проекту рішення «Про затвердження порядкувстановлення вивісок у Перечинській ОТГ» та проекту рішення «Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами в Перечинській ОТГ» .

Пропозиції  та зауваження можна подавати до 05 грудня 2017 року включно до Перечинської міської ради.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Всіх небайдужих запрошуємо взяти участь в обговоренні.

Детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті Перечинської міської ради: //www.perechyn.com.ua або за тел.2-14-09