ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку  проекту документа державного планування.

Перечинська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку  проекту документа державного планування.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

«Детальний план території в м. Перечин між вул. Промислова та устям р. Уж для розміщення та експлуатація основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості з подальшим створенням та розміщенням на даній території індустріального парку»

МЕТА ТА ПІДСТАВА розроблення  детального плану – визначити основні параметри забудови в межах проектованої території для нового будівництва будівель та споруд промисловості.                                                                                                                          

         Проект розроблено на підставі рішення 27 сесії VIII скликання Перечинської міської ради від 16 березня 2023 року № 708 та завдання на проектування.

Розробник проекту детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку  –  ФОП  Зазулич С.І.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ –  Перечинська міська рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 28 квітня 2023 р. на сайті Перечинської міської ради  https:// pmr.gov.ua// та триватиме до 30 травня 2023 року.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

10 травня 2023 року о 10.00 год. у приміщенні Перечинської міської ради за адресою: м. Перечин Ужгородського району пл. Народна, 16, відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в приміщенні Перечинської міської ради за адресою: м. Перечин,  Ужгородського району пл. Народна, 16,

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються Перечинської міської ради Ужгородського району, пл. Народна, 16, тел.tel:+380954259734,  E-mail: rada_perechyn@ukr.net  та  E-mail: rada@pmr.com.ua

Відповідальна особа – Володимир Годований – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Перечинської міської ради..

Строк подання зауважень і пропозицій 30 травня 2023р.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.