Сьогодні у відділі освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради відбулася нарада, на якій були розглянуті такі питання:
-_безбар’єрність у спортивному середовищі;
– режим роботи спортивних класів у рамках проєкту «Шлях чемпіонів»;
– підготовка до проведення у громаді спортивних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».
Було обговорено, що справжня безбар’єрність — це не лише пандуси та зручні входи, а передусім ставлення, повага та рівні можливості для кожної дитини. Наголошено на важливості налагодити інформаційну доступність для кожного у закладі.



