Кепич Ірина Петрівна – 2017 рік


Кепич Ірина Петрівна народилася 4 червня 1939 року в селі Сімер Перечинського району Закарпатської області в багатодітній сім’ї.
У 1946 році на відмінно закінчила Сімерську семирічну школу, а відтак Перечинську середню школу. Згодом, закінчила Закарпатський лісотехнічний технікум і Київський інститут народного господарства, де в останньому здобула спеціальність інженера-економіста.
Трудову діяльність почала в 1961 році на Перечинському лісохімкомбінаті: спочатку відбірником проблісохімічної продукції, згодом – диспетчером, старшим товарознавцем, інженером по праці і заробітній платі, старшим інженером по технічному нормуванню праці, а в 1974 році очолила відділ організації праці і заробітної плати Перечинського ЛХК.
У червні 1977 року, обрана головою Перечинського районного комітету народного контролю, а в листопаді 1978 року обрана головою виконкому Перечинської районної ради народних депутатів. У 1981 році була обрана першим секретарем Перечинського райкому КПУ, де працювала до січня 1986 року.

Після закінчення повноважень секретаря райкому, продовжувала працювати на різних посадах в органах державної влади. А після виходу на пенсію в квітні 2002 році по трудовому договору на умовах контракту була прийнята в селищну раду консультантом з економічних питань, де працювала до 2007 року.

За час своєї трудової діяльності, виконувала різні громадські доручення.

З 1973 по 1955 рр. (вісім скликань) обиралася депутатом Перечинської районної ради та депутатом Закарпатської обласної ради 2-х скликань (була членом планово-бюджетної депутатської комісії). Зараз очолює  ветеранську організацію м.Перечин, член Президії районної організації, член Громадської ради при Перечинській міській раді ветеранів та секретар Ради жіночої організації міста Перечин.

За активну участь в суспільно-політичному житті, з нагоди 20-ї річниці Незалежності України, в серпні 2011 року, Указом Президента України була нагороджена медаллю «Двадцять років Незалежності України». У травні 2015 року, за рішенням депутатів Перечинської міської ради, нагороджена відзнакою «За розвиток Перечина».