ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦІ ПЕРЕМОГИ В С.ЗАРІЧЕВО

Перечинська міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення для отримання пропозицій щодо перейменування вулиці Перемоги в с.Зарічево та запрошує усіх бажаючих жителів Перечинської територіальної громади долучитись до обговорення даного питання:

1.Організатор громадського обговорення: Перечинська міська рада Закарпатської області

2. Громадське обговорення стосується вулиці Перемоги в с.Зарічево Ужгородського р-ну, Закарпатської області.

3. Обгрунтування проведення громадського обговорення: процес перейменування вулиць, які ще досі мають назви російсько-радянського минулого і є маркерами чужої культури та історії – це один із актуальних та дієвих методів боротьби з російською агресією на території України та рештками радянської ідеології.

4. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення:

4.1. Громадське обговорення буде проходити протягом 2 місяців з моменту оприлюднення цього повідомлення на офіційному веб сайті Перечинської міської ради, шляхом подання пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення у письмовій або усній формі із зазначенням прізвища,  імені, по батькові та адреси особи (найменування, місцезнаходження – для юридичної особи), яка їх подає, пропонованої нової назви вулиці.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

4.2. Громадські слухання відбудуться 16 червня 2023 року о 15.00 год. за адресою: Закарпатська область, Ужгородський район, с.Зарічово, вул.Дружби, 1, у будинку села.

5. Зауваження та пропозиції подаються протягом 2 місяців з моменту оприлюднення цього повідомлення на офіційному веб сайті Перечинської міської ради на:

-електронну адресу  rada_perechyn@ukr.net;

-поштову адресу: 89200, м. Перечин, пл.Народна,16;

– ФБ сторінку «Перечинська міська рада» під постом;

6. Місцезнаходження та адреса організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації, з питання, що винесено на громадське обговорення: 89200, Закарпатська область, Ужгородський район, м.Перечин, пл.Народна, 16,  телефон +380954259734.

7. Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Євгенія ГАФІЯНИЧ.

8. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: протягом 14 днів з моменту закінчення громадського обговорення на офіційному веб-сайті Перечинської міської ради