Хропіна Олеся Юріївна – 2012 рік


Хропіна Олеся Юріївна народилася в смт. Перечин Закарпатської області 9 лютого 1952 року.

Свою трудову діяльність Олеся Юріївна розпочала доволі рано – навчаючись у 10 класі Перечинської середньої школи, працювала музичним керівником у Будинку піонерів. Після закінчення середньої школи пішла працювати на завод «Стеатит», а ще через рік вступила на хімічний факультет УжНУ, і навчання на вечірньому доводилось поєднувати із роботою на заводі.
У 1971 році почала працювати вожатою у Перечинській середній школі, а у 1974 році була обрана секретарем Перечинського райкому комсомолу.
Після одруження у 1978 році, разом з чоловіком поїхала у далекий та невідомий Свердловськ (тепер Єкатеринбург, Росія). Через 5 років повернулась у рідний Перечин і продовжила роботу інженера-лаборанта на заводі «Стеатит». Згодо почала працювати в Перечинському ВУЖКГ інженером по техніці безпеки.

З 1999 року працює в Перечинській міській раді.

Олеся Юріївна вже 5 скликань поспіль була депутатом Перечинської міської ради, а також очолює громадську жіночу організацію «Розмарія» та є головою ГО «Агенція розвитку м. Перечин», яка забезпечила наших жителів еко-сміттєзбірниками. Громадською організацією, на чолі з Хропіною О.Ю., завершено реалізацію проекту «Люби і знай свій рідний край», до якого були залучені учні шкіл нашого міста. Крім того Олеся Юріївна бере участь у різноманітних акціях та заходах, які організовує Перечинська міська рада.
Хропіна О.Ю. була одним із засновників газети «Перечинська тема» та фольклорного колективу «Нівроку», в якому брала активну участь.