19 КВІТНЯ ВІДБУЛИСЬ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ


19 квітня о 15:00 год. в залі засідань районної ради, під головуванням міського голови Івана Погоріляка, відбулись громадські слухання щодо обговорення проектів регуляторних актів «Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що надаються виконавцем КП «Комунальник», «Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад», «Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами в м. Перечин», «Про затвердження порядку встановлення вивісок в м. Перечин», «Про затвердження нової редакції Правил благоустрою міста Перечин».
Під час слухань, заступник начальника КП «Комунальник» Владислав Веселовський, проінформував присутніх щодо вартості тарифів на ритуальні послуги. Проект даного регуляторного акту, розроблено з метою забезпечення належного поховання померлих та надання окремих видів ритуальних послуг (з тарифами можна ознайомитися за посиланням: http://www.perechyn.com.ua/…/gromadski-sluhannia-vid-190420…).
Наступним питанням, яке розглядалося на слуханнях – «Про затвердження порядку встановлення вивісок в м. Перечин». Громадським активістом Ю. Долиничом, було розроблено концепцію розміщення вивісок в м. Перечин. Порядок розроблено з метою захисту культурних та майнових інтересів територіальної громади м. Перечин, юридичних і фізичних осіб, у власності котрих є фасади будинків, на яких встановлюються вивіски та поліпшення зовнішнього вигляду міського середовища (з Порядком можна ознайомитися за посиланнямhttp://www.perechyn.com.ua/…/gromadski-sluhannia-vid-190420…).
На розгляд Громадських слухань було направлено лист від Перечинської РДА до Перечинської міської ради щодо надання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від фізичних та юридичних осіб: ФОП «Ганич», с. Сімер, вул. Будівельників,2 та ТОВ «ВС-ЕКО-ТЕХНОЛОГІ», с .Сімер, вул. Будівельників, 10В. По даному зверненню, присутні в залі відреагували негативно та не підтримали одноголосно.
Участь у громадських слуханнях взяли депутати та працівники апарату міської ради, завідуючі дошкільними закладами міста, громадські активісти.
Обговорення та затвердження проектів регуляторних актів, що обговорювались на громадських слуханнях, відбудеться на пленарному засіданні 5 сесії Перечинської міської ради, 21 квітня2016 року о 10:00год.