17 ГРУДНЯ 2016 РОКУ БУЛО ПРОВЕДЕНО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ “ПРО ЕКОЛОГІЧНИЙ СТАН М.ПЕРЕЧИН»


17 грудня 2016 року, в Перечинському районному Будинку культури було проведено громадські слухання. Як і оголошувалось раніше, розглядалось питання “Про екологічний стан м.Перечин».

Міський голова Іван Погоріляк оголосив всім порядок денний.

Присутні, мали змогу переглянути відеоролик, який був продемонстрований міськм головою Іваном Погоріляком щодо екологічного стану міста за останні 10-15 років, прослухали доповідь про катастрофічний стан каналізаційних викидів, вирубку лісу та викидів у довкілля забруднюючих речовин м.Перечин.

Начальник ЛСЗА Закарпатського ЦГМ Федорішко М.В. доповіла про стан забруднення атмосферного повітря м.Перечин, за результатами вимірювань ЛСЗА Закарпатського ЦГМ та внесла пропозицію щодо закупки газового аналізатору та облаштування у загальноосвітній школі міста спеціального кабінету для проведення даних дослідів.

Генеральний директор ТДВ «Перечинський ЛХК» доповів про заходи, які проводяться підприємством по недопущенню викиду забруднюючих речовин.

У ході обговорення, було вирішено затвердити Положення про порядок компенсації шкоди, завданої внаслідок порушення законодавства у сфері благоустрою та Порядок демонтажу незаконно встановлених споруд на території м.Перечин.

Ознайомитися з протоколом громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при обговорення питанння екологічного стану в м.Перечин, про затвердження положення про порядок компенсації шкоди, завданої внаслідок порушення законодавства у сфері благоустрою, про затвердження порядку демонтажу незаконного встановлення споруд на території м.Перечин можна за посиланням:

http://www.perechyn.com.ua/gromadski-sluhannia/protokol-gromadskih-sluhan-shchodo-vrahuvannia-gromadskih-interesiv-pri-obgovorennia-pitannnia-kologichnogo-stanu-v-mperechin-pro-zatverdzhennia-polozhennia-pro-poriadok-kompensatsiyi-shkodi-zavdanoyi-vnaslidok-porushennia-zakonodavstva-u-sferi-blagoustr