12 СЕРПНЯ ВІДБУДУТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ОБ’ЄКТУ: «БУДІВНИЦТВО УСТАНОВКИ ЗБОРУ ТА ПІДГОТОВКИ ВУГЛЕВОДНІВ ЛЮТНЯНСЬКОГО ГАЗОВОГО РОДОВИЩА ДЛЯ ДОСЛІДНО-ПРОМИСЛОВОЇ РОЗРОБКИ»


Перечинська міська рада Закарпатської області інформує громадськість про розроблення детального плану території для будівництва об’єкту: «Будівництво установки збору та підготовки вуглеводнів Лютнянського газового родовища для дослідно-промислової розробки» (площадка розвантаження газовозів, газопровід та під’їзну дорогу від площадки до магістрального газопроводу, вузол підключення) на земельних ділянках, розташованих в с.Сімер.
Ознайомитися з проектом детального плану території можна на офіційному веб-сайті Перечинської міської ради Закарпатської області за посиланням http://www.perechyn.com.ua/gromadski-sluhannia/detalnii-plan-teritoriyi-ploshchadki-ploshchadka-rozvantazhennia-gazovoziv-gazoprovid-ta-pidyiznu-dorogu-vid-ploshchadki-do-magistralnogo-gazoprovodu-vuzol-pidkliuchennia-na-zemelnih-diliankah-roztashovanih-v-ssimer та у приміщенні Будинку села Сімер, за адресою с. Сімер, вул. Карпатська, 74.
Пропозиції та зауваження приймаються Перечинською міською радою Закарпатської області до 11 серпня 2018 року включно.
Громадські слухання щодо проекту детального плану території відбудуться 12 серпня 2018 року о 15:00 у приміщенні адмінбудинку села Сімер, за адресою с. Сімер, вул. Карпатська, 74.