Про завдання і цілі в об’єднаній громаді із новообраним мером Іваном Погоріляком

Бути господарем – відповідальна справа й насамперед вимагає чіткості, раціональності і розуміння власних обов’язків. Це розуміє і новообраний голова Перечинської територіальної громади Іван Погріляк. Цьогорічні вибори на Перечинщині дозволили Івану Михайловичу обігнати своїх конкурентів і зайняти перше місце на пост мера громади, завдячуючи голосам виборців. Нагадаємо, що на виборах 30 квітня чинний голова набрав понад 3200 голосів виборців, що складає близько 57%.

 Із мера міста, у мери громади. Якими на разі є Ваші завдання Іване Іване Михайловичу на благо мешканців?

 Об’єднана територіальна громада – це не тільки мер, від якого очікують на певні зміни, але й громада, яка теж має брати участь у вирішенні багатьох проблем. Дуже багато залежить від депутатів, їхньої активності. Бажання працювати на користь виборців. Моїм завданням, найперше, є об’єднання депутатів усіх виборчих округів Перечинщини у вирішенні спільних інтересів населення.

 Нова посада, нові очікування. Для багатьох мешканців району створення територіальної громади є чимось незвичним, незрозумілим. А як ви до цього ставитесь, бо ж потрібно чимало часу і терпіння у вивченні нових принципів управління громадою?

 –Часу, як завжди не вистачає, тому потрібно діяти швидко, але, в той же час, і не наробити помилок. І для цього необхідно постійно вчитись, удосконалюватись. Цими днями побував у Тячеві, де мав нагоду ознайомитися зі структурою тамтешньої ОТГ. Надіюся, що 18 травня проведемо першу сесію на котрій визнаємо повноваження новообраних депутатів та голови ОТГ. Далі робота з утворення управлінь та відділів, оголошення конкурсів на посади. Потім підготовка Статуту громади, різних положень, правил. Вважаю, нові зміни це і нові плідні досягнення, які, сподіваюсь, громада оцінить.

 Якими є Ваші задуми на найближчий період у плані дозвілля. Чи будете відзначати іменини міста, які за традицією проходять у травні?

 Звичайно, плануємо програму до Дня Перечина. Уже запросили й гостей із міст-побратимів.

 Чим порадуєте містян на запланованому Дні міста?

 –Головною фішкою стане другий півмарафон Федора Фекети, де спортсмени долатимуть відстань біля 22 кілометрів з Ужгорода до Перечина. Окрім того, буде влаштовано ряд спортивних змагань серед дітей та дорослих. Ще плануємо захоплюючий концерт у центральному скверику біля фонтану.

 Роботи багато. Відпочинок, мабуть, лише сниться в Ваших буднях?

 –Життя не дає нам часу на святкування, чи для перепочинку. Люди чекають на зміни, особливо це відчувається в селах, котрі увійшли в об’єднання (Перечинська ОТГ) – Зарічево, Сімер, Сімерки, Ворочево. На разі провів зустріч із сільськими головами, на якій визначили першочергові завдання для себе, щоб на перехідному періоді не допустити збоїв у нашій роботі. Роботи багато, але переконаний, що ми з нею справимося.

 Щоб Ви побажали усім виборцям, які вас обрали на цей пост?

 –Хочу подякувати усім Сімерянам, Сімерківцям, Ворочівцям та Зарічівцям за висловлену мені довіру на виборах голови об'єднаної територіальної громади 30 квітня 2017 року. На особливу подяку заслуговують Перечинці, які за мене віддали 70% голосів. Така висока довіра надихає мене ще більше працювати на розвиток нашої Перечинщини.Обіцяю, що буду абсолютно однаково відноситися до всіх населених пунктів, котрі увійшли до нашої громади. У свою чергу, закликаю всі політичні партії, які у виборчій кампанії обіцяли покращувати життя наших людей, втілювати ці плани у життя. Я буду цьому сприяти. Справедливість має бути не тільки в гаслах і назвах, але повинна мати верховенство у нашому житті. Усім депутатам об'єднаної громади бажаю плідної роботи і пам'ятати, що ми взяли на себе відповідальність за стан життя Перечинської об'єднаної громади та їх жителів.

 

 

 

Мирослава ГОЛОВНИЧ