Друга сесія міської ради та перше засідання виконавчого комітету

Вчора, 17 грудня, відбулася друга сесія міської ради та перше засідання виконавчого комітету. День був напруженим але продуктивним.

Спільно із більшістю депутатів, нам вдалося прийняти ряд важливих рішень для територіальної громади, які, на мою думку, дадуть позитивний результат. Затвердили Регламент роботи ради, утворили узгоджувальну комісію, затвердили положення про помічника депутата. Розглянули земельні питання. Виділили КП «Комунальник» кошти на придбання інструментів, обладнання, запасних частин для техніки, спецодягу, а також кошти на ліквідацію заборгованості по заробітній платі та електроенергії.

Крім питань порядку денного, депутати розглянули і звернення представників однієї із релігійних громад міста, яке підписали 80 людей, про недопустимість встановлення сцени між хрестом і капличкою в центральному скверику. Вирішили сцену встановлювати біля ресторану «Перечин», але святкові заходи проводити в центральній частині міста.

Виконавчий комітет рішуче відреагував на діяльність лісогосподарських підприємств, котрі вивозять ліс нашими вулицями, і практично знищують їх. Вирішили створити постійну комісію з питань організації дорожнього руху в Перечині, а в випадку, якщо держлісгосп не проведе поточний ремонт вулиці Вулшава до  25 грудня 2015 року, там буде заборонено рух важковантажного транспорту.

Дякую депутатам і членам виконкому за порозуміння та молодим колегам апарату міськради, які достойно підготували перші у своїй кар’єрі сесію та виконком.

Іван Погоріляк