100 днів депутатства. Звіт перед громадою. Олександр Болтян, ВО «Свобода»

На першій сесії Перечинської міської ради Олександр Болтян запропонував  імплементувати чинні норми антикорупційного законодавства, внісши зміни до: Регламенту Перечинської міської ради; Положення про постійні депутатські комісії; Регламенту виконавчого комітету Перечинської міської ради; Статуту територіальної громади. А саме, передбачити в цих документах наступне:

- Визначення порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у раді;
- Доступу громадян на пленарні засідання ради;
- на засідання виконавчого комітету ради;
- на засідання постійних депутатських комісій.
- Порядку оприлюднення рішень сесії ради; рішень виконавчого комітету; протоколів, висновків та рекомендацій постійних депутатських комісій ради; проектів рішень ради; проектів рішень виконавчого комітету ради.
- Визначення доступного механізму ініціювання громадських слухань;
- порядку звітування депутатів та голови ради перед членами територіальної громади.
- Приведення у відповідність до змін в чинному законодавстві пунктів; регламенту ради щодо звільнення Голови ради або Міського голови.

Впровадити в роботу найкращі практики доступності та відкритості органів місцевого самоврядування в Україні, зокрема шляхом винесення на голосування та підтримки при голосуванні рішень, що стосуються:

- Затвердження процедури участі громадськості в процесі формування/розгляду/прийняття бюджету.
- Введення практики візуалізованої публікація видатків бюджету за сферами, установами та організаціями на офіційному веб-сайті;
- участі в системах електронних закупівель для допорогових закупівель;
- завчасного інформування про засідання постійних депутатських комісій ради.
- Затвердження порядку оприлюднення стенограм пленарних засідань ради та протоколів засідань виконавчого комітету ради.
- Введення практики прямої відео-трансляція пленарних засідань ради, постійних депутатських комісій, виконавчого комітету;
- Затвердження порядку оприлюднення поіменних результатів електронного голосування депутатів ради;
- інформації про помічників-консультантів депутатів ради;
- оприлюднення Декларацій про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру всіх депутатів ради.

Також, з ініціативи депутата в Перечинській міській раді створена нова посада – провідний спеціаліст з питань міжнародних відносин, інвестицій та туризму – галузі, якою до того у міській раді ніхто не займався.

Невдовзі, після обрання громадою Перечина депутатом свободівця, Олександр Болтян проводить перші зустрічі із виборцями. Зустрічі пройшли у Перечинському районному територіальному центрі соціального обслуговування та Перечинській ЗОШ інтернат І-ІІ ступенів. Спілкуючись із трудовими колективами закладів та жителями міста, які також прийшли на зустріч, Олександр Болтян розпитував перечинців про поточні проблеми та потреби містян, а також пояснював принципи співпраці громади зі своїм депутатом, які свободівець втілюватиме в життя вже сьогодні. Також, Олександр уже прийняв перше звернення від мешканців вул. Ужгородської щодо стану прибудинкової території, у відповідь на яке уже направив депутатське звернення.

Депутат Перечинської міської ради від ВО «Свобода», Олександр Болтян бере активну участь у всіх національно-патріотичних заходах та вшануваннях героїв в краї, зокрема, разом з активістами ВГО «Сокіл» та громадою вшанував пам'ять полеглих січовиків у Перечинському р-ні, ст. Ворочово та у Ужгородському р-ні, с. Оріховиці.

На передостанній сесії Перечинської міської ради, серед інших, депутати підтримали програму національно-патріотичного виховання в м. Перечині  на 2016-2018рр., автором якої є Олександр Болтян. Така програма в Перечині створена й підтримана вперше. Основними завданнями програми національно-патріотичного виховання молоді, зокрема, стало:

- залучення молоді до участі у збереженні і підтримці єдності українського суспільства;

- сприяння мобілізації до Збройних сил України, Національної Гвардії, до інших офіційних та добровольчих утворень, що сприяють обороноздатності України та охороні Державного кордону України;

- сприяння здоровому способу життя молодих громадян;

- активне залучення до національно-патріотичного виховання дітей та молоді, дитячих і молодіжних громадських організацій (об’єднань);

- створення умов для популяризації кращих здобутків національної культурної і духовної спадщини, героїчного минулого і сучасного українського народу, збереження національної пам’яті українців, та ін.

За ініціативи депутата свободівця, місто долучилось до мережі відповідальних муніципалітетів. Загальноукраїнська ініціатива, яка робить роботу органів місцевого самоврядування більш відкритою та значно скорочує розрив між владою та мешканцями міста тепер запрацює і у Перечині. 

«Зараз українське суспільство, переживши події останніх років, очікує від влади більшої прозорости, звітности, чесности, активного залучення громадськості до формування та реалізації державної політики. Суспільний запит на ці принципи соціальної відповідальності сьогодні високий як ніколи. Сьогодні потрібне об'єднання та взаємопідтримка. Саме тому, відповідальні муніципалітети України, до яких долучилось і м. Перечин, розуміючи свою соціальну відповідальність як необхідну умову діяльности місцевих органів влади, вирішили підписати Меморандум про створення Мережі відповідальних муніципалітетів.», - коментує депутат Перечинської міської ради, свободівець Олександр Болтян.

Також, Олександр Болтян посприяв долученню Перечина до проекту «Відкрите місто», який вже невдозі буде реалізований в нашому місті. «Відкрите місто» дозволить перечинцям надсилати свої запити та скарги в режимі он-лайн, уникаючи непотрібною звичною бюракратії.

Це лише перших сто днів, далі працюватимемо все активніше та плідніше на благо нашого міста! Але депутату складно працювати без підтримки громади, тому закликаємо Вас долучатись до нашої команди! Ви можете долучитись до нас зателефонувавши: 0988466081

Зробимо наше місто кращим разом!