Друге засідання робочої групи з написання Стратегії перечинської ОТГ

Сьогодні, 31 жовтня 2017 року, відбулося друге засідання Робочої групи з розробки стратегії розвитку Перечинської ОТГ.
Захід розпочав Перечинський міський голова Іван Погоріляк, який звернувся до присутніх із привітальним словом, а Микола Сюсько – радник з питань регіонального розвитку Закарпатського ЦРМС розповів про актуальність розробки середньострокового плану (Стратегічного плану) Перечинської громади. У свою чергу, Іванна Тирпак - спеціаліст з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та туризму міської ради, доповідала аудиторії про соціально-економічний аналіз громади, який розроблявся на основі даних за останні 5-6 років.
Менеджер проектів БФ «Центр громадських ініціатив» Елеонора Вишняк, продемонструвала результати опитування мешканців громади та представників бізнесу, яке проводилося протягом серпня-жовтня 2017 року. Дослідження показало, що хоч у громаді є певні проблемні питання, проте, також є багатий потенціал до подальшого розвитку, що може стати основою майбутньої стратегії.
До засідання Робочої групи долучився національний консультант з питань стратегічного планування та підготовки проектів Олександр Волошинський. Спільно із учасниками групи, аналізував фактори, що мають суттєвий позитивний та негативний вплив на громаду, ознайомив із поняттям енергоменеджменту та з необхідністю його впровадження в ОТГ, як результат, було проведено SWOT-аналіз Перечинської об’єднаної громади.
У роботі групи брали участь: консультант Закарпатського РВ АМУ Олег Лукша, консультант Закарпатського РВ АМУ Павло Рябоконь, завідувач кафедри соціології та соціальної роботи, доктор філософських наук, професор Федір Шандор, голова Перечинської районної ради Михайло Ласкін, секретар Перечинської міської ради Олеся Вовканич-Белеканич, керуюча справами виконавчого комітету Євгенія Гафіянич, голова правління БФ «Центр громадських ініціатив» Андрій Вишняк, в.о. старости сіл громади, депутати міської ради – Михайло Барник, Євгеній Баєв, Федір Гунка.
Загалом, на заході було обговорено сценарій розвитку Перечинської ОТГ, визначено стратегічне бачення громади, розроблено подальші кроки зі стратегічного планування