Рішення 3 пленарного засідання 9 сесії №246 від 22.12.2016р. Про затвердження цільових програм з питань розвитку місцевого самоврядування на 2016 - 2018 роки в новій редакції

                                       

Дата публікації: 27.12.2016

                                          УКРАЇНА                                    

                                      ПЕРЕЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА                                   

3 пленарне засідання

9 сесії VІI скликання

РІШЕННЯ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

                                                                                                

 

від  22 грудня  2016 року №246

         м.Перечин

 

Про затвердження цільових програм

з питань розвитку місцевого самоврядування

на 2016 - 2018 роки в новій редакції

 

         Відповідно до норм статті 25, пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та керуючись положенням Бюджетного кодексу України, сесія міської ради

ВИРІШИЛА :

 1. Затвердити цільові Програми з питань розвитку місцевого самоврядування на 2016 - 2018 роки в новій редакції:
 • Програму фінансової підтримки заходів у сфері соціального захисту вразливих верств населення в місті Перечин на 2016 - 2018 роки.
 • Програму забезпечення розвитку інформаційного простору м. Перечин на 2016 - 2018 роки.
 • Екологічну Програму здійснення природоохоронних заходів в м.Перечин на 2016 - 2018 роки .
 • Програму розвитку культурно – масової роботи у м. Перечин на 2016- 2018 роки.
 • Програму розвитку фізичної культури та спорту в м. Перечин на 2016 - 2018 роки.
 • Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Комунальник» з питань житлово-комунального господарства м. Перечин на 2016 - 2018 роки.
 • Програма ефективного використання майна комунальної власності м. Перечин на 2016 - 2018 роки;

- Програма фінансового забезпечення заходів  щодо боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території м. Перечин на 2016 - 2018 роки;

- Програма фінансової підтримки заходів по здійсненні ліквідації комунального підприємства «Будівельник».

-   Програма розвитку міжнародних зв’язків та транскордонного співробітництва.

- Програма співфінансування оплачуваних громадських робіт в місті Перечин   на 2016 - 2018 роки;

- Програма  фінансової підтримки житлово-комунального господарства  м. Перечин на 2016 - 2018 роки.

- Цільова Програма «Духовне життя».

- Програма «Власний дім»  на 2016-2018 роки.

-Програми поводження з твердими побутовими відходами у м.Перечин

на 2016-2018 роки;

-Програма фінансового забезпечення заходів пов’язаних з підсиленням водопостачання в місті Перечин на 2016-2018 роки;

- Регіональна програма підвищення рівня обслуговування та якості надання послуг з оформлення документів, що дають право виїзду за кордон громадян України на 2016 рік.

- Комплексна програма профілактики злочинності на території м.Перечин на 2016-2020 роки

- Про залучення юридичних осіб приватного права для надання правової допомоги з проблемних питань територіальної громади м. Перечин на 2016-2018рр.

- ПРОГРАМА Національно-патріотичного виховання в м. Перечин  на 2016-2018рр.

- Програма сприяння створенню та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в місті Перечин на 2016-2018 роки

- Програма розвитку системи оповіщення жителів м.Перечин на 2016 – 2020 роки

-  Програма з надання безоплатної первинної правової допомоги мешканцям міста Перечин на 2016-2018 роки

- Програма благоустрою міста Перечин

- Програма боротьби з борщівником Сосновського та амброзією полинолистою  в м.Перечин на 2016 -2018 роки

- Комплексна програма забезпечення державної безпеки у Перечинському районі, матеріально-технічного забезпечення Перечинського МРВ УСБУ в Закарпатській області на 2016-2017 роки

- Програма "Турбота" щодо посилення соціального захисту громадян на 2016 рік

 

 1. Прийняти до уваги, що чинними протягом 2016 - 2018 років є наступні програми:

- Програма посилення боротьби з нелегальною міграцією на 2014- 2018 роки.

 

3.Асигнування на фінансування даних програм протягом року можуть збільшуватися у разі додаткової потреби у зазначених коштах за рішенням сесій з урахуванням результатів виконання загального обсягу доходів міського бюджету та міського бюджету розвитку.

 1. Відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності міської ради (зав.Попович Я.П.)забезпечити фінансування цільових Програм у межах передбачених бюджетних асигнувань.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на апарат управління міської ради та постійні комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності (голова Шинкарчук Я.І.)

 

 

 

 

Міський голова                                                                   Погоріляк І.М.

 

Додаток 1

до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії

7 скликання «Про затвердження цільових програм

з питань розвитку місцевого самоврядування

на 2016 - 2018 роки в новій редакції»

№ __ від 22 грудня 2016 року

 

 

ПРОГРАМА

фінансової підтримки заходів у сфері

соціального захисту вразливих верств населення м.Перечин на 2016 - 2018 роки

Основні положення

На виконання повноважень у сфері соціального захисту населення складена Програма Фінансової підтримки заходів у сфері соціального захисту вразливих верств населення м.Перечин на 2016 - 2018 роки.

Основні положення включають здійснення комплексу заходів щодо соціальної підтримки верств населення, що потребують особливої уваги, інвалідів, ветеранів  війни та праці, багатодітних сімей, осіб похилого віку та перестарілих  громадян м. Перечин на 2016 - 2018 роки.

Мета Програми

Встановлення за рахунок коштів міського бюджету додаткових до встановлених законодавством гарантій щодо соціального захисту малозабезпечених верств населення, інвалідів та ветеранів війни, багатодітних сімей, осіб похилого віку та перестарілих  громадян. Виплата грошової допомоги на поховання громадянам не пенсійного віку, які на день смерті не працювали і не перебували на обліку в центрі зайнятості громадян. Проведення заходів  щодо поліпшення соціально-побутових умов малозабезпечених верств населення, інвалідів та ветеранів війни.

Завдання Програми

Одноразова грошова допомога надається малозабезпеченим, самотнім, важкохворим громадянам, інвалідам з дитинства, багатодітним і неповним сім’ям, ветеранам та інвалідам праці і війни, учасникам АТО, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, важкохворим дітям, одиноким матерям, особам з обмеженими фізичними можливостями, сиротам і напівсиротам на лікування та поліпшення соціально-побутових умов. Здійснення виплати грошової допомоги на поховання громадянам не пенсійного віку, які на день смерті не працювали і не перебували на обліку  в центрі зайнятості громадян.

Протягом року будуть проводити заходи щодо поліпшення соціально-побутових умов малозабезпечених верств населення, інвалідів та ветеранів війни, в т.ч. – забезпечення їх твердим паливом.

Механізм та етапи реалізації Програми

Матеріальна допомога надається на підставі поданих заяв громадян на ім’я Перечинського міського голови з необхідними документами.

Для надання матеріальної допомоги, заявник надає  такі документи: заява на ім’я Перечинського міського голови про виділений розмір суми допомоги; ксерокопія документу, що засвідчує особу заявника, де зазначено прізвище, ім'я, по батькові та адреса постійного місця реєстрації; ксерокопія довідки з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного коду; акт обстеження матеріально-побутових умов заявника; ксерокопія одного з документів: пенсійного посвідчення, посвідчення інваліда, ветерана війни чи праці, учасника АТО.

Заявник надає додаткові документи: довідка про стан здоров'я та необхідність лікування громадянина; документ, що підтверджує надзвичайні обставини, які призвели до скрутного становища;  інші документи, що можуть підтверджувати необхідність надання одноразової грошової допомоги.

Кошти, виділені для забезпечення виконання Програми, використовуються для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення у вигляді:

         - виплата грошової  допомоги на поховання осіб не пенсійного віку, які на день смерті не працювали і не перебували на обліку в центрі зайнятості сума якої становить 2500 грн.

         -   фінансування послуг по перевезенні та постачанню твердого палива;

         - оплата  послуг щодо поховання одиноких громадян міста Перечин , ритуальні послуги

         - закупівлі продуктів харчування, для забезпечення  незахищених верств населення під час проведення різних благодійних  акцій  протягом року;

- придбання амуніції та спецодягу учасникам АТО.

Реалізація Програми буде проводитись протягом 2016 - 2018 років шляхом розгляду заяв даної категорії громадян, актів обстеження соціально-побутових умов малозабезпечених верств населення, інвалідів, ветеранів війни,  виконання рішень виконкому та розпоряджень міського голови тощо.

Фінансове забезпечення Програми

Фінансове забезпечення Програми здійснюватиметься за рахунок коштів міської ради та інших благодійних коштів, незаборонених чинним законодавством.

Матеріальна і грошова допомога надається за рішенням виконкому міської ради на підставі актів обстеження, медичних та інших довідок створеною комісією по обстеженню матеріально-побутових умов малозабезпечених верств населення, інвалідів та ветеранів війни, а також осіб прирівняних до них, які визначені чинним законодавством.

Виплата грошової допомоги на поховання громадянам не пенсійного віку, які на день смерті не працювали і не перебували на обліку центру зайнятості громадян  в сумі 2000 грн., буде здійснюватись за рішенням виконкому міської ради на підставі документів визначених чинним законодавством.

Фінансування заходів щодо поліпшення соціально-побутових умов малозабезпечених верств населення, інвалідів та ветеранів війни, учасників АТО їх родин, в т.ч. – забезпечення їх твердим паливом, закупівлі продуктів харчування.

Відповідно до Програми грошова допомога може надаватися за рахунок коштів підприємств, установ, організацій, інших юридичних осіб,  громадян, добровільно перерахованих на спеціальний рахунок для проведення різних благодійних акцій протягом року.

 Очікувані результати

Виконання Програми дозволить підвищити соціальний захист малозабезпечених верств населення, інвалідів та ветеранів війни, а також осіб прирівняних до них, які визначені чинним законодавством.

 

 

 

ПАСПОРТ  ПРОГРАМИ

Назва: Програма Фінансової підтримки заходів у сфері соціального захисту вразливих верств населення м.Перечин на 2016 - 2018 роки

Підстава для розроблення Програми: п.22 ч.1, ст.26 , ч.1, ст.27  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

Замовник Програми:Перечинська міська рада.

Відповідальний виконавець Програми: виконавчий комітет міської ради.

Мета Програми:  Встановлення за рахунок коштів міського бюджету додаткових до встановлених законодавством гарантій щодо соціального захисту малозабезпечених верств населення, інвалідів та ветеранів війни, багатодітних сімей, учасників АТО та їх родин, осіб похилого віку, перестарілих  громадян, виплата грошової допомоги на поховання громадянам не пенсійного віку, які на день смерті не працювали і не перебували на обліку в центрі зайнятості громадян та проведення заходів щодо поліпшення соціально-побутових умов малозабезпечених верств населення, інвалідів та ветеранів війни.

Загальні обсяги фінансування:    600,0  тис. грн.. з міського бюджету (при наявності бюджетних призначень).

Очікувані результати виконання: підвищення соціального захисту незахищених категорій населення м. Перечин, покращення матеріально-побутових умов названої категорії населення, підвищення довіри до органів місцевого самоврядування, реальне виконання повноважень у сфері соціального захисту.

Контроль за виконанням Програми:  Постійні депутатські комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності та з питань освіти,  культури і спорту, соціального захисту населення.

 

Секретар міської ради                                    О.Ю.Вовканич-Белеканич

              

 

 

 

 

Додаток 2

до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії

7 скликання «Про затвердження цільових програм

з питань розвитку місцевого самоврядування

на 2016 - 2018 роки в новій редакції»

№ __ від 22 грудня 2016 року

 

Програма

забезпечення розвитку інформаційного простору

м.Перечин на 2016 - 2018 роки

 І. Загальні положення

 1. З метою підвищення ролі місцевого самоврядування в Україні, зростає необхідність інформаційного забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування та надання населенню об’єктивної інформації.
 2. Програма забезпечення розвитку інформаційного простору м.Перечин на 2016 рік, спрямована на розвиток єдиного інформаційного простору міста, впровадження організаційно-правових, технічних та інформаційних заходів щодо забезпечення прозорості діяльності міської ради та виконавчого комітету.
 3. Програма розроблена відповідно до Конституції України, основних положень державної інформаційної політики Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про доступ до публічної інформації» та іншими законодавчими актами, що забезпечують розвиток інформаційного простору України.
 4. Замовник: Перечинська міська рада.
 5. Основний виконавець: виконавчий комітет міської ради.
 • Головна мета.

Налагодження ефективної системи інформування та забезпечення функціонування інформаційного простору м.Перечин, з метою  надання  можливості реалізовувати узгоджені інтереси громади і влади в цілому.

 1. Основні цілі та пріоритети.
 2. Підтримка всебічного розвитку інформаційної інфраструктури міста:

- веб-сайт Перечинської міської ради в мережі Інтернет;

- веб-сайти комунальних підприємств – ДНЗ «Теремок», ДНЗ «Веселка», КП «Комунальник».

 1. Задоволення інформаційних потреб громадян усіх соціальних груп.
 2. Підвищення повноти і оперативності інформування громадян міста про діяльність органу місцевого самоврядування з актуальних питань соціально-економічного та суспільно-політичного життя громади.
 3. Забезпечення ефективної взаємодії міської ради з громадкістю міста з питань реалізації важливих завдань розвитку територіальної громади.

 

 1. Основні заходи по реалізації Програми.
 2. Фінансова підтримка офіційного веб-сайту Перечинської міської ради.
 3. Забезпечення виконання заходів системного і оперативного надання населенню міста інформації щодо надання міською радою адміністративних послуг населенні міста:

-  випуск довідникової, історичної, спортивної літератури, презентаційних видань про місто Перечин, вітальних листівок, флаєрів, календарів, картографічних матеріалів, обладнання стендів, інформаційного бюлетеня Перечинської міської ради тощо;

- встановлення біг-бордів, сіті лайтів, інформативних стендів, рекламних тумб;

- розширення можливостей доступу до об’єктивної інформації, шляхом створення інформаційного електронного порталу, де акумулюватиметься вся інформації.

 1. З метою об’єктивного інформування громадян про діяльність Перечинської міської ради, її виконавчого комітету, з питань суспільно-економічного та суспільно-політичного життя громади, організовувати та проводити публічні заходи:

- зустрічі посадових осіб міської ради, депутатського корпусу, членів виконкому з населенням міста по місцю проживання;

- круглі столи;

- гарячі телефонні лінії;

- інші мироприємства, що забезпечують зворотній зв'язок та оперативне реагування на звернення громадян.

 1. З метою висвітлення актуальних питань в житті громади міста Перечин та діяльності органу місцевого самоврядування  - Перечинської міської ради, систематично надавати інформацію через засоби масової інформації – газети, інтернет сайти, листівки, флаєри, телебачення, радіомовлення та інші засоби ЗМІ. 
 2. Здійснення заходів щодо інформаційної підтримки громади міста, шляхом випуску довідників, інформаційного бюлетеня Перечинської міської ради, стендів, брошур, рекламної продукції для покращення іміджу м.Перечин, як інвестиційно привабливого культурного і туристичного центру.
 3. Для забезпечення постійного розвитку інформаційного простору міста, запроваджувати інноваційні та сучасні методи, що забезпечують вільний доступ до інформаційних ресурсів.

6.1. Створення дитячої Інтернет студії.

6.2. Випуск рекламно-презентаційної книжки.

6.3 Випуск історичної книжки.

6.4 Випуск книжки про спортивні досягнення Перечина.

6.5 Випуск журналу туристичного напрямку.

6.3. Встановлення інформативних стендів, біл-бордів, сіті-лайтів, бек-лайтів, лайт-боксів на електроопорі,  електронного екрану.

6.4. Облаштування мережі оповіщення населення. Придбання обладнання для системи оповіщення населення міста.

 1. Оплата послуг для переведення документів в електронний вигляд.
 2. Фінансове забезпечення програми.

Фінансування основних заходів по реалізації програми буде здійснюватись в межах видадків, передбачених міським бюджетом на відповідний рік та інших джерел, незаборонених чинним законодавством. Обсяг фінансування даних заходів протягом дії програми визначається в процесі формування бюджету на відповідний фінансовий рік і може коригуватись за рішенням сесії , з урахуванням загального обсягу доходів міського бюджету.

Для реалізації програми передбачається закупка: комп'ютерної техніки, підсилювачів звуку, мікрофонів, гучномовців, прокладання мереж для встановлення гучномовців.  Придбання фотоапарату, відеокамери, проектора.

 • Очікувані результати.

У результаті впровадження програми очікується:

 1. Підвищення повноти та оперативності інформування територіальної громади міста про діяльність міської ради та її органів з актуальних питань життя міста.
 2. Забезпечення відкритого доступу громади до діяльності органу місцевого самоврядування, прозорості прийняття та виконання рішень міської ради, належного контролю за їх виконанням.
 3. Забезпечення індивідуальних інформаційних потреб населення міста з отримання необхідної інформації , стосовно діяльності міської ради та її виконавчих органів та право громадян на доступ до публічної інформації.
 4. Підвищення рівня довіри мешканців міста до міської влади.
 5. Поліпшення іміджу міста Перечин.

 

 

 

Секретар міської ради                                 Вовканич-Белеканич О.Ю.

 

 

 

 

 

 

Додаток №1

до  Програми

забезпечення розвитку

інформаційного простору

м.Перечин на 2016 - 2018 роки

 

Паспорт

Програми забезпечення розвитку інформаційного простору

м.Перечин на 2016 - 2018 роки

Назва Програми: програм забезпечення інформаційного розвитку м.Перечин на 2016 - 2018 роки.

Підстава для розробки Програми: Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації».

Замовник Програми Перечинська міська рада

Виконавець Виконком міської ради

Мета і основні цілі Програми: забезпечення реалізації конституційного права громадян на отримання інформації. Створення умов для повноцінного забезпечення розвитку інформаційного простору м.Перечин.

Основні заходи: підтримка засобів масової інформації міста. Налагодження ефективної системи інформування громади м.Перечин про роботу міської ради, забезпечення прозорості їх діяльності.

Строк дії Програми: 2016 - 2018 роки.

Загальні обсяги фінансування: 450тис.  гривень за рахунок видатків загального фонду бюджету та інших джерел, що незаборонені чинним законодавством.

Очікуваний результат: покращення діяльності органу місцевого самоврядування. Підвищення рівня довіри мешканців міської ради. Поліпшення іміджу міста, як інвестиційно-привабливого, культурно туристичного центру.

 

Контроль за виконанням Програми: постійні депутатські комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності та з питань Регламенту депутатської етики, законності та правопорядку, соціального захисту населення.

 

 

 

 

Додаток 3

до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії

7 скликання «Про затвердження цільових програм

з питань розвитку місцевого самоврядування

на 2016 - 2018 роки в новій редакції»

№ __ від 22 грудня 2016 року

 

Екологічна програма

здійснення природоохоронних заходів

в м. Перечин на 2016 - 2018 роки

Загальні положення

Даною програмою розроблено головні напрямки здійснення природоохоронних заходів в м. Перечин з використанням для цього позабюджетного фонду охорони навколишнього природного середовища міської ради.

Виконання Програми передбачає покращення охорони навколишнього середовища на території міста.

Мета програми

Головною метою даної Програми є підвищення ролі місцевого самоврядування в забезпеченні заходів для зниження впливу забруднення навколишнього середовища на здоров’я людей на території міста‚ вдосконалення економічного механізму  регулювання екологічних проблем.

Основні завдання і пріоритети

охорони навколишнього середовища

Забезпечення  реалізації державної політики в галузі охорони навколишнього середовища на території міста, зокрема:

 • вирішення питань щодо організованого збору ТПВ, його вивозу та утилізації;
 • утримання в належному стані потоків, що розташовані на території міста шляхом реконструкції очищення та поглиблення їх русел;
 • реконструкція КОС, капітальний і поточний ремонт‚ КНС 1 та КНС 2‚  забезпечення нормативної очистки стічних вод;
 • ліквідація аварійних ситуацій на каналізаційно-очисних станціях‚ з метою запобігання наслідків‚ пов’язаних з надзвичайними ситуаціями;
 • очищення та поглиблення діючих стічних каналів та потоків по вулицях міста;
 • ремонт колодязів та мереж стічних вод;
 • відвід стічних вод шляхом будівництва нових мереж стічних вод на вулицях де відсутні дані об’єкти;
 • встановлення зон санітарної охорони першого поясу на експлуатуючих свердловинах міського водогону ;
 • відновлення дебету свердловин міського водозабору;
 • будівництво додаткових свердловин для підсилення водопостачання міста;
 • озеленення центрального скверика, окремих територій,вулиць, узбіччя, тротуарів декоративними насадженнями та квітами в м. Перечин;
 • створення парків, садів, екосистем;
 • здійснення робіт по захисту територій міста та сільськогосподарських угідь від паводків;
 • реконструкція водовідвідного каналу в м.Перечин в районі Перечинського лісохімічного комбінату;
 • організація заходів щодо дослідження гранично допустимих викидів у атмосферне повітря, у воду, у грунти, для зниження рівня впливу чи усунення факторів забруднення навколишнього природнього середовища;
 • оплата за лабораторних досліджень атмосферного повітря, води, грунту;
 • Придбання обладнання для облаштування лабораторії із спостереження за гранично допустимими викидами в атмосферу, грунти та воду;
 • інші важливі питання‚ що пов’язані з природоохоронною діяльністю;

 

Фінансово-економічне забезпечення Програми

Фінансування Програми здійснюється у межах позабюджетного фонду охорони навколишнього середовища міської ради‚ коштів підприємств та інших джерел фінансування‚ не заборонених законодавством.

Очікувані результати виконання:

Покращення охорони навколишнього середовища на території міста.

Кошти позабюджетного фонду на виконання даної Програми використовуються згідно кошторисів витрат.

 

Секретар міської ради                                  Вовканич-Белеканич О.Ю.

 

 

 

Додаток № 1

до  Екологічної програми

здійснення природоохоронних заходів

в м. Перечин на 2016 - 2018 роки

 

 

Заходи по реалізації Програми

п/п

Перелік заходів та завдань

   Строк

 реалізації

Орієнтов

аний обсяг фінансу

вань,грн.

1.

2

         3

    4

1.

Заходи, щодо недопущення стихійних сміттєзвалищ та

ліквідація виявлених.

2016-2018рр.

50 000

2.

Проведення заходів по утриманні в належному стані потоків, що розташовані на території міста шляхом реконструкції, очищення та поглиблення їх русел.

2016-2018рр.

200 000

3.

Капітальний і поточний ремонт КОС, КНС 1 та КНС 2,

забезпечення нормативної очистки стічних вод.

2016-2018рр.

300 000

4.

Ліквідація аварійних ситуацій на каналізаційно-очисних станціях з метою запобігання наслідків, пов’язаних з надзвичайними

 Ситуаціями

2016-2018рр.

200 000

5.

Очищення та поглиблення діючих стічних каналів та потоків по вулицях міста,відновлення дебету чотирьох сверловин

2016-2018рр.

500 000

6.

Ремонт водопровідних та каналізаційних колодязів

2016-2018рр.

300 000

7.

Відвід стічних вод шляхом будівництва нових мереж

стічних вод на  вулицях де відсутні дані об’єкти

2016-2018рр.

550 000

8.

Встановлення зон санітарної охорони першого поясу на

 експлуатуючих свердловинах міського водогону

2016-2018рр.

500 000

 

 

9.

Озеленення території та узбіччя тротуарів декоративними

насадженнями

 та квітами в м. Перечин

2016-2018рр.

300 000

10.

Реконструкція каналізаційних очисних споруд м.Перечин

Закарпатської області

2016-2018рр.

1 500 000

11.

Реконструкція водовідвідного каналу в м.Перечин в районі Перечинського лісохімічного комбінату

2016-2018рр.

700 000

12.

Інші важливі питання, що пов’язані з природоохоронною діяльністю

2016-2018рр.

200 000

13.

Придбання обладнання для облаштування лабораторії

2017-2018 рр

100 000

Всього:

5 400 000

 

 

Секретар міської ради                           Вовканич-Белеканич О.Ю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 2

до екологічної програми

здійснення природоохоронних заходів

                                                               в м. Перечин на  2016-2018рр.

 

 

Паспорт програми

Назва:  Екологічна Програма здійснення природоохоронних заходів в м. Перечин на 2016-2018рр.

 1. Підстава для розроблення: стаття 33‚ стаття 26‚ ч.1 п.22 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”‚ Закон України “Про охорону навколишнього природного середовища “ від 25.06.1991р. №1264-12‚ постанова  Кабінету Міністрів України “Про затвердження переліку видів діяльності‚ що належать до природоохоронних заходів”.
 2. Замовник: Перечинська міська рада.
 3. Виконавець: виконавчий комітет.
 4. Мета: Підвищення ролі місцевого самоврядування в забезпеченні заходів для зниження впливу забруднення навколишнього середовища на здоров’я людей на території міста.
 5. Строк виконання Програми: Передбачається виконати Програму до кінця 2018 року.
 6. Загальний обсяг фінансування: 5 400,0 тис. грн..

7.Джерела фінансування: Позабюджетний фонд охорони навколишнього    середовища міської ради за 2016-2018рр. згідно кошторисів витрат.

8.Очікувані результати виконання: Покращення охорони навколишнього      середовища на території міста.

9.Контроль за виконанням Програми: постійна депутатська комісія міської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища(голова Баєв Є.О.)

 

Секретар міської ради                                  Вовканич-Белеканич О.Ю.

                                                                              

 

 

 

Додаток 4

до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії

7 скликання «Про затвердження цільових програм

з питань розвитку місцевого самоврядування

на 2016 - 2018 роки в новій редакції»

№ __ від 22 грудня 2016 року

 

ПРОГРАМА

Розвитку культурно-масової роботи у м. Перечин на 2016-2018рр.

 

Загальні положення

Дана Програма розроблена на виконання повноважень міської ради у сфері культурно-масової роботи у місті Перечин на 2016-2018рр.

Мета Програми

Забезпечення умов для розвитку культури, духовного збагачення мешканців міста у співпраці з міською радою.

Основні завдання

- розвиток художньої самодіяльності, народної творчості;

- фінансова підтримка колективів художньої самодіяльності, вокально-інструментальних ансамблів;

- святкування державних, релігійних свят та визначних дат;

- збереження традицій, обрядів, звичаїв населення міста;

- нагородження переможців конкурсу.

- відзначення  кращих жителів Перечина;

Основні напрями реалізації Програми

 1. Забезпечення виконання заходів визначених Програмою:
 • придбання квітів, вінків, свічок, подарунків, грамот, меделей, відзнак;
 • оплата послуг перевезень учасників художньої самодіяльності у тому числі за кордон;
 • виготовлення плакатів біг – бордів, афіш, флаєрів, рекламних брошур, листівок;
 • харчування учасників художньої самодіяльності;
 1. Фінансове забезпечення Програми:

№ п/п

Назва

рік

Обсяг фінансування

1.

Придбання квітів, вінків, свічок, подарунків, грамот, меделей, відзнак

2017-2018

300,0 тис.грн.

2.

Ооплата послуг перевезень учасників художньої самодіяльності у тому числі за кордон

2017-2018

200,0 тис.грн

 

 

 

 

3.

Виготовлення плакатів біг – бордів, афіш, флаєрів, рекламних брошур, листівок;

 

2017-2018

100,0 тис.грн.

4.

Харчування учасників художньої самодіяльності

2017-2018

200,0 тис. грн..

 

Всього:

 

700,0 тис. грн.

 

Заходи по реалізації Програми

 1. Святкування:

до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав -лютий;

- Новий рік – січень.

- Різдво Христове – січень.

- Водохреща – січень.

- День Соборності України – січень.

- День Святого Валентина – лютий.

- День вшанування учасників бойових дій на території інших держав – лютий;

- Міжнародний жіночий день – березень.

- Великдень – квітень.

- Відзначення Дня Чорнобильської трагедії – квітень.

- Свято Весниі Праці – травень.

- День Перемоги – травень.

- День Перечина – травень.

- Перший та останній звоники – вересень,травень.

- День молоді – червень.

- Трійця – червень.

- День Конституції – червень.

- День Незалежності – серпень.

- День Захисника Вітчизни – жовтень.

- День Гідності та Свободи – листопад-лютий.

- День інвалідів – грудень.

- День пам’яті жертв голодомору, визволення Перечина від німецько-фашистських загарбників – листопад.

- День місцевого самоврядування – грудень.

- Новорічно-різдв’яні свята – грудень-січень.

- день св.Валентина

- Європейський тиждень мобільності

- свято Останнього дзвоника

- День знань

- День дошкілля

 1. Культурномасові заходи:

- фестивалі, ярмарки, конкурси.  

Відзначення кращих жителів міста за професією та ювілейних дат старожилів міста.

- Присвоєння звання “Почесний громадянин міста ”.

- Нагородження орденами, медалями кращих мешканців міста до Дня Незалежності.

Фінансове забезпечення Програми

Фінансування Програми буде здійснюватись у межах бюджетних призначень, передбачених міським бюджетом, спонсорських, благодійних внесків та інших джерел, незаборонених чинним законодавством.

 

Програмою будуть фінансуватися такі заходи:

- закупка сувенірів для відзначення днів народжень депутатів;

- закупка постерів, флаєрів, призів, грамот, подарунків, квітів, вінків, матеріалів, орденів, медалей, грамот, інвентаря;

- оплата за виготовлення сувенірів, вимпелів та іншої продукції з тематикою міста;

- харчування учасників круглих столів, делегацій, учасників художньої самодіяльності;

- оплата за автомобільне паливо колективам художньої самодіяльності міста;

- фінансування концертних та молодіжних програм;

- нагородження переможців конкурсів, які проводить міська рада;

- оплата за виготовлення оголошень, програм, запрошень, нагрудних знаків, футлярів, посвідчень, комплекта почесного громадянина, комплектів для ветеранів «Чорнобиля» та іншої друкованої продукції для підготовки міроприємств;

- виплата відряджувальних витрат для участі в районних, обласних, республіканських оглядів, конкурсів та ін.;

- фінансування прийомів (проживання, харчування) закордонних гостей;

- оплата послуг з друку рекламної продукції;

- нагородження кращих жителів Перечина та відзначення ювілейних дат старожилів міста;

-оплата послуг чергування бригади екстренної медичної допомоги;

 - послуги по підключення споживача до електромережі при тимчасовому  постачанні електроенергії без засобів обліку;

- фінансування організаційних міроприємств – встановлення сцени, музичне озвучення, оренда приміщень, художнє оформлення; ;

- закупка новорічних гірлянд, іграшок, подарунків та інших матеріалів, пов’язаних з проведенням Новорічно-різдвяних свят в місті;

- оплата послуг проживання делегацій, запрошених гостей міста  в готелях.

 

Секретар міської ради                                    Вовканич-Белеканич О.Ю.

 

 

 

ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

Назва: Програма розвитку культурно-масової роботи у м. Перечин на 2016-2018рр.

 

Підстава для розроблення Програми: п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

 

Замовник: Перечинська міська рада.

 

Виконавець: виконавчий комітет міської ради.

 

Мета Програми: Виконання повноважень міською радою у сфері культурно-масової роботи у місті, забезпечення умов для розвитку культури.

 

Загальні обсяги фінансування: 700,0 тис.грн. з міського бюджету та інших джерел надходження.

 

Очікувані результати: Поліпшення розвитку культури національно-культурних традицій, народної творчості, відродження художніх промислів.

Контроль за виконанням Програми: Постійні комісії міської ради з питань освіти, культури і спорту, туризму та міжнародних відносин (голова – Гунка Ф.Ф.). та з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, та підприємницької діяльності (голова – Шинкарчук Я.І.)

 

 

 

 

Секретар міської ради                                    Вовканич-Белеканич О.Ю.

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 5

до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії

7 скликання «Про затвердження цільових програм

з питань розвитку місцевого самоврядування

на 2016 - 2018 роки в новій редакції»

№ __ від 22 грудня 2016 року

 

ПРОГРАМА

Розвитку фізичної культури та спорту в м. Перечин на 2016-2018рр.

 

Загальні положення

 

Дана Програма розроблена на виконання повноважень міською радою у сфері фізичної культури та спорту.

 

Мета Програми

 

Метою даної Програми є зміцнення здоров’я, розвиток фізичних морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини, а також гармонійне формування її особистості.

 

Основні завдання:

- залучення населення міста до систематичних занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя, підвищення рівня здоров’я, фізичного та духовного розвитку населення міста;

- зменшення захворюваності серед населення міста Перечин;

- сприяння розвитку різних видів спорту в м. Перечин;

- фінансова підтримку спортивних клубів, федерацій м. Перечин.

 

Основні напрями реалізації Програми

 1. Забезпечення виконання заходів визначених Програмою;
 2. Фінансове забезпечення Програми.

 

Заходи по реалізації Програми:

 

I.Проведення змагань з різних видів спорту:

 1. Чемпіонат та кубок м. Перечин по фудзалу;
 2. Чемпіонат та кубок м. Перечин по міні- футболу;
 3. Чемпіонат та кубок м. Перечин по волейболу;
 4. Чемпіонат та кубок м. Перечин по пляжному волейболу;
 5. Чемпіонат та кубок м. Перечин по спортивних танцях;
 6. Чемпіонат та кубок м. Перечин по боксу;
 7. Чемпіонат та кубок м. Перечин по настільному тенісу
 8. Весняний крос;

- організація спортивних таборів серед юнацтва спільно з молодіжними організаціями патріотичного спрямування;

- придбання проїздних квитків для учасників змагань з усіх видів спорту як на території України так закордоном

- придбання спортивного одягу, форми та інвентарю для учасників спортивних федерацій, клубів, які представляють м. Перечин на різних змаганнях.

 1. II. Проведення Міжнародного спортивного свята присвяченого відзначенню Дня Перечина.(за окремим планом)

III. Придбання призів, грамот, подарунків, квітів, матеріалів, кубків, медалей, інвентарю та спортивної форми.

IV.Оплата послуг суддів, медичних працівників при проведенні змагань різних видів спорту;

V.Витрати на облаштування територій призначених для проведення змагань з різних видів спорту, вказаних в програмі:

 

Фінансове забезпечення Програми

 

Фінансування Програми буде здійснюватись у межах бюджетних призначень, передбачених міським бюджетом, спонсорських, благодійних внесків та інших джерел, незаборонених чинним законодавством.

 

 

        

 

Секретар міської ради                     О.Ю.Вовканич-Белеканич

 

 

 

 

 

ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

 

Назва: Програма розвитку фізичної культури та спорту у м. Перечин на

2016-2018рр.

Підстава для розроблення Програми: п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Замовник: Перечинська міська рада.

Виконавець: Виконавчий комітет міської ради, спортивні федерації з видів спорту, спортивні клуби.

Мета Програми: зміцнення здоров’я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини, а також гармонійне формування її особистості.

Загальні обсяги фінансування:  500,0 тис.грн. з міського бюджету.

Очікувані результати: вирішення питань, щодо забезпечення заняття спортом різних верств населення м. Перечин шляхом організації регулярних змагань з різних видів спорту у всіх мікрорайонах міста та залучення до них різних за віком категорій населення.

Контроль за виконанням Програми: Постійна комісія міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності (голова – Шинкарчук Я.І.) та з питань освіти, культури, спорту, туризму та міжнародних відносин (голова – Гунка Ф.Ф.)

 

 

 

 

Секретар  міської ради                                Вовканич-Белеканич О.Ю.

 

 

 

 

 

 

Додаток 6

до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії

7 скликання «Про затвердження цільових програм

з питань розвитку місцевого самоврядування

на 2016 - 2018 роки в новій редакції»

№ __ від 22 грудня 2016 року

 

ПРОГРАМА

фінансової підтримки КП «Комунальник» з питань розвитку житлово-комунального господарства в м. Перечин на 2016-2018рр.

 Загальні положення

Програма фінансової підтримки КП «Комунальник» з питань розвитку житлово-комунального господарства в м. Перечин складена відповідно до реалізації державної політики у житлово-комунальній галузі та виконання повноважень визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства», інших нормативних актів.

Мета і цілі Програми

Метою програми є забезпечення розвитку житлово-комунального господарства в м. Перечин, беззбиткового функціонування комунального підприємства «Комунальник».

Першочерговими цілями Програми визначено:

- задоволення потреб усіх споживачів у економічно доступних житлово-комунальних послугах належного рівня та якості, що відповідає вимогам державних стандартів

- створення умов для сталої та ефективної роботи комунального підприємства «Комунальник»

- раціональне використання матеріальних ресурсів та енергоносіїв, зниження нераціональних витрат та втрат при виробництві послуг.

 

 

 

 

Основні завдання та напрямки

1.Надання фінансової підтримки з метою забезпечення беззбиткового функціону вання комунального підприємства «Комунальник», та недопущення  заборгованості із заробітної плати.

2.Технічне переоснащення та зміцнення виробничо-технічної бази підприємства використання новітніх технологій при виробництві житлово-комунальних послуг.

3.Здійснення реконструкції та капітального ремонту обєктів, що належать до комунальної власності територіальної громади міста.

4.Організація і реалізація заходів на об’єктах благоустрою відповідно до вимог природоохоронного законодавства та з питань енергозбереження в житлово-комунальному господарстві міста Перечин.

5.Охорона об’єктів комунальної власності.

6.Здійснення ремонтно-аварійних робіт по відновленню водо каналізаційної мережі міста.

 1. Забезпечення освітлення вулиць міста.
 2. Проведення технічної інвентаризації комунального майна.
 3. Придбання техніки, спеціального обладнання для спецтехніки.
 4. Придбання контейнерів для твердих побутових відходів.
 5. Придбання дорожніх знаків.
 6. Ремонт комунальної техніки та обладнання.

Механізм реалізації Програми

Реалізація Програми здійснюється шляхом фінансування переліку заходів за кошти міського бюджету в сумі 6000,0 тис грн.

 

 

 

Перелік заходів і завдань на фінансову підтримку комунального підприємства «Комунальник» за кошти міського бюджету.

 

         Найменування заходу

Фінансування

тис грн.

1. Запасні частини для транспортних засобів, паливно-мастильних матеріалів,рідини для системи охолодження гідравліки.

300,0

2. Матеріали для утримання вуличного освітлення та благоустрою міста

250,0

3. Матеріали для ремонту об’єктів, що належать до комунальної власності територіальної громади міста.

300,0

4. Інструменти для робіт по водопостачанню

150,0

5. Спецодяг для робітників

150,0

6. Матеріально-технічні засоби для оперативної роботи:

    - факс, програмне забезпечення

150,0

 

7. Витрати на виконання робіт на міському водозаборі по впорядкуванню водоохоронних зон

300,0

8. Витрати на придбання матеріалів та інструментів для ремонтно-аварійних роботи по відновленню водо-каналізаційних мереж міста

400,0

9. Витрати на забезпечення беззбиткового функціонування комунального підприємства в т.ч. отримання дозволів лімітів, інших дозвільних документів пов’язаних з виробничою діяльністю, витрати пов’язані із страхуванням транспортного засобу, проходженням технічних перевірок, витрати пов’язані з виготовленням  свідоцтв на право власності майна, та земельних ділянок та технічної документації на них.

150,0

10.Придбання матеріалів та інвентарю для здійснення ремонтних робіт приміщень, будівель та об’єктів комунального господарства

350,0

11. Витрати на недопущення  заборгованості по заробітній платі працівників підприємства та енергоносіїв

2 000,0

12. Здійснення поточного та капітального ремонту основних фондів та житлового фонду комунального підприємства КП «Комунальник» (приміщень, складів, гаражів,автомобілів, дахів на багатоквартирних будинках та інших)

1 000,0

13. Погашення заборгованості по електронному рахунку податку на додану вартість

500,0

14. Придбання техніки, спеціального обладнання для спецтехніки. Придбання контейнерів для твердих побутових відходів. Придбання дорожніх знаків.

2000,0

15. Ремонт комунальної техніки та обладнання.

200,0

16. Погашення заборгованості по пені, яка виникла при погашенні боргу згідно укладеної Мирової угоди між КП «Комунальник» та Перечинським відділенням Ужгородської ОДПІ, штрафних санкцій встановлених судом, за послуги сонації

215,0

Всього

8415, 0

Строк дії Програми:

  - 2016-2018рр.

Очікувані результати Програми:

- реалізація положень Програми забезпечить більш ефективного і без збиткового функціонування КП «Комунальник» в ринкових умовах, надання необхідного рівня комунальних послуг населенню міста.

Паспорт Програми

Назва Програми : Програма фінансової підтримки КП «Комунальник» з питань розвитку житлово-комунального господарства на 2016-2018рр.

Підстава для розроблення: Виконання Закону України «Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства».

Замовник: Перечинська міська рада.

Виконавець: Перечинська міська рада та КП «Комунальник».

Мета Програми :       Забезпечення розвитку житлово-комунального господарства м. Перечин, беззбиткового функціонування комунального підприємства «Комунальник».

         Строк дії Програми: 2016-2018рр.

         Фінансування програми: видатки з міського бюджету в сумі 8315, 0тис. грн.

         Очікувані результати

Забезпечення більш ефективного і беззбиткового функціонування комунального підприємства «Комунальник» в ринкових умовах, надання необхідного рівня комунальних послуг населенню міста.

Контроль за виконанням Програми: постійні депутатські комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності та з питань житлово-комунального господарства, торгівельного та побутового обслуговування, промисловості, транспорту та зв’язку.

 

Секретар міської ради                                      О.Ю.Вовканич-Белеканич

 

 

 

 

Додаток 7

до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії

7 скликання «Про затвердження цільових програм

з питань розвитку місцевого самоврядування

на 2016 - 2018 роки в новій редакції»

№ __ від 22 грудня 2016 року

 

 

ПРОГРАМА

Ефективного використання майна комунальної

власності м.Перечин на 2016-2018рр.

Загальні положення:

Територіальна громада м. Перечин володіє таким майном :

- житловий фонд;

- адміністративний будинок КП «Комунальник»;

- другий поверх будівлі по вул. Суворова;

- частина будівлі по вул. Червоноармійська, 19;

- три вбудовані приміщення будинку №7 по вул. Червоноармійській;

- будівля за № 10 по вул. М.Підгірянки;

- будівля погрібу № 3 по вул. Червоноармійській;

- будівлі колишнього військового містечка № 36 по вул. Червоноармійській 30;

- будівля оранжереї на пл. 50 років Жовтня.

- котельні  теплопостачання міста (пл.50р.Жовтня, вул.Гагаріна). 

Перераховані об’єкти необхідно утримувати у відповідному технічному стані та не допускати  їх до руйнації.

Крім того, на дані будівлі відсутні технічні матеріали та правовстановлюючі документи, що унеможливлює здійснення  приватизації даних об’єктів та передачі їх в оренду.

Програму розроблено на підставі вимог ст. 29, 60, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» для вдосконалення управління майном, що належить до комунальної власності територіальної громади здійснення системного підходу до реалізації завдань державної політики в інтересах соціально – економічного розвитку Перечина.

Мета і завдання Програми:

Основною метою програми є утримання у відповідному технічному стані об’єктів комунальної власності та підвищення ефективності використання нерухомого майна територіальної громади міста за рахунок їх відчуження , здачі в оренду, залучення інвестицій, кредитних ресурсів, тощо.

Дана програма повинна:

- забезпечити створення конкурентного середовища в приватизаційному, орендному секторах майнового кола міської комунальної власності;

- збільшити кількість виробництва продукції, товарів, робіт, послуг підприємств і організацій заснованих на майнові комунальної власності;

- забезпечити стабільні податкові надходження до міського бюджету;

- утримання об’єктів комунальної власності у відповідному технічному стані та недопущення їх до руйнації.

 

Основні проблеми, які необхідно рішити шляхом реалізації програми

 1. Відсутність коштів у міському бюджеті на належне оформлення документів, підтверджуючих право володіння майном (інвентаризаційних справ, свідоцтв про власність, державних актів на землю, на яких розташовані об’єкти та інше) та проведення ремонтних робіт , з метою утримання усіх об’єктів комунальної власності у відповідному технічному стані.
 2. Відсутність узагальнюючого аналізу про ефективність використання майна.
 3. Відсутність належної документації, що засвідчує власника та інформаційно – облікової бази нерухомого майна.
 4. Відсутність штатної одиниці посадової особи, міської ради здійснювати управління об’єктами комунальної власності міста.

Реалізація Програми :

 1. Проведення обстежень об’єктів з метою встановлення реального їх стану, проведення ремонтно-відновлювальних робіт для подальшого залучення інвесторів;

2.Удосконалення системи управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста.

3.Здійснення посиленого контролю за орендарями майна щодо його ефективного використання.

4.Створення конкурентного середовища на ринку приватизації, передачі в оренду.

5.Здійснення заходів щодо надання інформації про об’єкти комунальної власності міста.

6.Здійснення заходів щодо проведення продажу, оренди майна комунальної власності, земельних ділянок шляхом проведення аукціону.

7.Виготовлення технічної документації на об’єкти нерухомості та земельні ділянки, які мають бути продані та передані в оренду на аукціоні.

8.Проведення ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах комунальної власності , з метою утримання їх в належному стані.

Фінансове забезпечення Програми

Фінансування заходів спрямованих на виконання Програми буде здійснюватись в межах видатків  передбачених міським бюджетом на відповідний рік та інших джерел, незаборонених чинним законодавством.

Обсяг фінансування протягом дії Програми визначається в процесі формування бюджету на відповідний фінансовий рік  і може коригуватись за рішенням сесії з урахуванням виконання загального обсягу заходів міського бюджету розвитку.

 

 

 

 

 

Кошторис видатків на фінансове

 забезпечення Програми

 

№п/п

Назва видатків

Фінансування, грн.

1.

Витрати на виготовлення технічної документації на об’єкти нерухомості та земельні ділянки, оплата послуг у сфері держреєстрації речових прав на нерухоме майно, виготовлення свідоцтв на право власності та касове обслуговування , пов’язане з здійсненням оплати і т.д.

300000

2.

Витрати на заходи щодо проведення продажу надання в оренду об’єктів нерухомості та земельних ділянок.

90000

3.

Проведення експертно – грошових оцінок земельних ділянок, що підлягає продажу відповідно до ст..128 ЗКУ за рахунок авансу авансу внесеного покупцем земельної ділянки

150000

4.

Витрати на заходи щодо подання інформації про об’єкти комунальної власності

10000

5.

Витрати на проведення обстежень об’єктів з метою встановлення реального їх стану та визначення початкової вартості об’єктів комунального майна для залучення інвесторів та виготовлення експертно-грошових оцінок

150000

6.

Витрати на проведення ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах комунальної власності , з метою утримання їх в належному стані.

500000

7.

Витрати на державну реєстрацію прав та їх обтяжень за  об’єкти комунальної власності, та земельних ділянок

100000

8.

Демонтаж аварійних будівель та споруд.

200000

9.

Виготовлення генерального плану м.Перечин ( розробка містобудівної документації згідно ст.71 ч.2 п.7 БКУ), топогеодезична зйомка до генерального плану , до проектування реконструкції водогону та на інші об’єкти територіальної громади міста)

500000

10.

Виготовлення та експертиза  проектно-кошторисної документації на реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів комунального майна територіальної громади міста Перечин

400000

11.

Реконструкція, капітальний та поточний ремонти об’єктів комунального майна територіальної громади міста Перечин

1000000

12.

Поточний ремонт стадіону «Зоря»

500 000

Всього :

3900000

Очікувані результати

Реалізація Програми матиме економічний і соціальний ефект :

1.Зростання дохідної частини міського бюджету за рахунок поступлення коштів від приватизації об’єктів комунальної власності, надходжень орендної плати за нерухомість та земельні ділянки міста.

2.Покращення добробуту населення за рахунок ефективного використання об’єктів комунальної власності міста.

3.Збереження майна територіальної громади міста в належному технічному стані та недопущення їх руйнації.

 

 

 

 

 

Секретар міської  ради                                  Вовканич-Белеканич О.Ю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток №1

до Програми

 ефективного використання майна

                                                       комунальної власності міста на 2016-2018рр.

 

Паспорт Програми

        

Назва Програми

Програма ефективного використання майна комунальної власності міста на 2016 - 2018рр.

 

Підстава для розробки Програми

 

 

Замовник                      

 

 

Виконавець                    

 

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» Закон України «Про власність»

 

Перечинська міська рада 

 

Виконавчий комітет Перечинської міської ради                             

 

Мета і основні завдання Програми

Формування умов та системи підвищення ефективного використання нерухомого майна за рахунок приватизації об’єктів, здачі їх в оренду, проведення ремонтно-відновлювальних робіт,з метою недопущення їх руйнації та

 залучення інвестиційних, кредитних ресурсів.

Створення конкурентного середовища в приватному, орендному  секторах майнового поля міської комунальної власності.

 

Основні заходи Програми

 

Вдосконалення системи управління об’єктами  комунальної власності, утримання їх в належному технічному стані, удосконалення підходів у використанні та утриманні нерухомого майна міста

 

Строк дії Програми

2016 – 2018 рр.

 

 

Фінансове забезпечення Програми

 

 

Видатки з міського бюджету в сумі 2 400,0 тис. грн.

 

Очікувані результати

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контроль за виконанням

Програми:

 

 

 

 

 

Зростання дохідної частини міського бюджету за рахунок поступлення коштів від приватизації об’єктів комунальної власності та надходжень орендної плати за нерухомість та земельні ділянки, утримання комунального майна в належному технічному стані та недопущення його руйнації.

 

Постійні депутатські комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, зовнішньо-економічної та підприємницької діяльності та з питань житлово-комунального господарства, торгівельного та побутового обслуговування, промисловості, транспорту та зв’язку.

 

 

 

Секретар міської  ради                                  Вовканич-Белеканич О.Ю.

 

 

 

 

 

Додаток 8

до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії

7 скликання «Про затвердження цільових програм

з питань розвитку місцевого самоврядування

на 2016 - 2018 роки в новій редакції»

№ __ від 22 грудня 2016 року

 

 

 

ПРОГРАМА

фінансового забезпечення заходів, щодо боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території м. Перечин на 2016-2018рр.

 

Загальні положення

Дана Програма розроблена на виконання повноважень відповідно до статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» для забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

 

Мета Програми

Метою даної Програми є поліпшення стану законності, попередження вчинення у громадських місцях злочинів, їх оперативного викриття та притягнення винних осіб до відповідальності.

 

Основні напрями та заходи реалізації Програми

1.Придбання засобів контрольованого добового відео спостереження та встановлення їх в найбільш людних громадських місцях в м. Перечин.

 

Фінансове забезпечення Програми

Фінансування Програми буде здійснюватись у межах бюджетних призначень, передбачених міським бюджетом, спонсорських, благодійних внесків та інших джерел, незаборонених чинним законодавством.

 

 

 

Секретар міської ради                                Вовканич-Белеканич О.Ю.

 

 

 

Додаток №1

до Програми фінансового забезпечення заходів,

щодо боротьби зі злочинністю та охорони

громадського порядку на території

м. Перечин на 2016-2018рр.

 

 

ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

 

Назва: Програма фінансового забезпечення заходів щодо боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території м. Перечин на 2016-2018рр.

 

Підстава для розроблення Програми: ст.38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Постанова міжвідомчої наради керівників правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та державної влади Перечинського району від 02.09.2010.

 

Замовник: Перечинська міська рада.

 

Виконавець: Виконавчий комітет.

 

Мета Програми: поліпшення стану законності, попередження вчинення у громадських місцях злочинів, їх оперативного викриття та притягнення винних осіб до відповідальності.

 

Загальні обсяги фінансування:  50 тис.грн.

 

Очікувані результати: Поліпшення стану законності, попередження вчинення у громадських місцях злочинів (крадіжки, грабежі та розбої), їх оперативного викриття та притягнення винних осіб до відповідальності.

 

Контроль за виконанням Програми: Постійна комісія міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності (голова – Шинкарчук Я.І.) та з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку, соціального захисту населення  (голова – Головей М.М.)                                                    

 

 

Секретар міської ради                              О.Ю.Вовканич-Белеканич

Додаток 9

до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії

7 скликання «Про затвердження цільових програм

з питань розвитку місцевого самоврядування

на 2016 - 2018 роки в новій редакції»

№ __ від 22 грудня 2016 року

 

 

ПРОГРАМА

Фінансової підтримки заходів по здійсненні ліквідації

комунального підприємства «Будівельник»

 

Загальні положення

Дана Програма розроблена на виконання повноважень міської ради відповідно до  вимог ст.. 29,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положень Господарського процесуального Кодексу України, Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

 

Мета і завдання Програми

Програма спрямована на вжиття заходів необхідних для реалізації процедур поліквідації КП «Будівельник» та фінансової підтримки системи заходів,щоздійснюються на період ліквідації комунального підприємства.

 

Основні проблеми, які необхідно вирішити шляхом реалізації  Програми

 1. Визнання КП «Будівельник» не платоспроможним сплачувати грошові зобов’язання державних податків і зборів, усіх видів загальнообов’язкового  соціального страхування, заборговану електроенергію та одержані послуги.
 2. Відсутність керівника КП «Будівельник» який відповідно до чинного законодавства здійснював би процедуру ліквідації.

3.Ліквідації КП «Будівельник» .

 

Основні заходи щодо реалізації даної Програми

 1. Фінансування заходів, визначених законодавством по процедурі ліквідації КП «Будівельник».

 

Фінансове забезпечення Програми

Фінансування програми буде здійснюватись в межах видатків передбачених міським бюджетом.

 

 

 

 

 

 

Кошторис видатків на фінансове забезпечення Програми

№ п/п

Назва видатків

Обсяг фінансувань

Тис.грн.

1.

Витрати на фінансування заходів пов’язаних з процедурою ліквідації відповідно до чинного законодавства.

10,1

2.

Витрати за послуги державного реєстратора.

0,5

3.

Витрати на канцелярські товари.

3,0

4.

Оплата послуг сторонніх організацій та осіб.

15,0

  5.

Погашення заборгованості до пенсійного фонду, згідно рішення суду

65,0

ВСЬОГО :

93,6

 

 

Очікувані результати

 

По результатах  виконання Програми :

- буде закінчено ліквідацію КП «Будівельник» .

 

 

 

 

Секретар міської ради                                    Вовканич-Белеканич О.Ю.

 

 

 

 

 

 

 

 

     Додаток№1

до програми

фінансової підтримки заходів

по здійсненні ліквідації

комунального підприємства

«Будівельник»

 

ПАСПОРТ

Назва програми: Фінансова підтримка заходів по здійсненні ліквідації

комунального підприємства «Будівельник»   

 

Підстава для розробки програми: ст.. 29,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», вимог Положень Господарського процесуального Кодексу України, та Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

 

Замовник: Перечинська міська рада.

 

Виконавець: Виконавчий комітет Перечинської міської ради.

 

Мета програми: Програма спрямована на вжиття заходів необхідних для реалізації процедур по ліквідації КП «Будівельник», відповідно  до чинного законодавства .

Основні завдання: фінансування заходів , визначених законодавством по процедурі ліквідації КП»Будівельник».

 

Строк дії програми: 2016-2018рр.

 

Загальний обсяг фінансування: 300 тис.грн.

 

Очікуваний результат: проведення  ліквідація КП»Будівельник» відповідно до чинного законодавства.

 

Контроль за виконанням: постійна  депутатська комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, та підприємницької діяльності (голова Шинкарчук Я.І.)

 

 

 

Секретар міської ради                 Вовканич-Белеканич О.Ю.

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 10

до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії

7 скликання «Про затвердження цільових програм

з питань розвитку місцевого самоврядування

на 2016 - 2018 роки в новій редакції»

№ __ від 22 грудня 2016 року

 

Програма

розвитку міжнародних зв’язків

та транскордонного співробітництва.

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

Програма розроблена відповідно до ст. 35 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою виконання повноважень, впровадження  положень, викладених  в угодах  про співпрацю між містами-побратимами Словаччини м.Гуменне, м.Собранце,  о.Коромля а околіє, о.Дрієніца, Польщі – м.Глогов Малопольський, Гміна Лежайськ, Гміна Сянок. Угорщини – м.Мартфю, м. Нодь Ечед. Сербії – м. Руский Крстур,  по здійсненню проектів щодо розвитку умов для безпосередньої економічної співпраці в сфері соціальних відносин , культури, освіти та  спорту  .

 

Мета Програми

Створення комплексної системи заходів для посилення  міжнародних зв’язків та розвитку транскордонного співробітництва, з урахуванням якої здійснюватиметься співфінансування проектів, що фінансуються з джерел Єврофондів.

Активізація роботи з містами-побратимами в різнобічних напрямках розвитку територіальних громад  учасників транскордонного співробітництва.

 

Основні завдання

1.Налагодження контактів між представниками територіальних громад партнерських міст Словаччини, Польщі, Угорщини, Сербії, Чехії.

2.Обмін колективами художньої самодіяльності, учасниками спортивних клубів, молодіжними та релігійними організаціями.

 1. обмін досвідом в сфері місцевого самоврядування.

4.Зовнішньо-економічна діяльність.

5.Міжособисті контакти серед  жителів партнерських міст.

6.Розробка спільних проектів, що фінансуються з джерел Єврофондів.

 

 

 

 

Заходи по реалізації Програми

 1. Організація поїздок по обміну досвідом у сфері функціонування місцевих самоврядувань;
 2. Налагодження особистих контактів між представниками влади, територіальної громади, депутатами, громадськими організаціями та активістами .
 3. Сприяння та надання допомоги при вирішенні питань при оформленні документів для отримання шенген віз.
 4. Налагодження контактів та зв’язків між школами, гімназіями і молоддю;

5.Проведення спільних масових заходів шкільної молоді, в т.ч. дитячих фестивалів, театралізованих свят та ін. 

 1. Здійснення заходів щодо організації відпочинку учнів під час шкільних канікул, шляхом проживання їх в сім’ях  та оздоровчих молодіжних
 2. Обмін спортивних колективів, культурно-мистецької творчості з метою участі на регіональних фестивалях, спортивних змаганнях, пропагування історії та культури, що стосується всіх партнерських міст;

 8.Сприяння співпраці та об’єднанню релігійних громад партнерських міст під час важливих релігійних заходів;

9.Написання та впровадження спільних проектів щодо розвитку та покращення соціальної інфраструктури громад;      

10.Налагодження  взаємних  господарських  контактів між приватними підприємцями всіх партнерських міст;

11.Розроблення спільних проектів з містами-партнерами з питань розвитку місцевого самоврядування територіальних громад та реалізація їх шляхом співфінансування .

12.Створення сприятливих умов для залучення інвестицій в економіку і соціальну сферу міста;

 1. Організація комплексу заходів по створенню та діяльності товариств, груп, організацій  на базі спільних зацікавлень , що носять родинний, культурно-освітній та релігійний характер.

Фінансове забезпечення Програми

Фінансове забезпечення виконання програми здійснюватиметься відповідно до чинного  законодавства та за рахунок коштів міського бюджету та в межах наявного фінансового ресурсу, інших джерел, незаборонених законодавством.

Обсяг фінансування протягом дії програми визначається в процесі формування бюджету на відповідний фінансовий ріку і може коригуватись за рішенням сесії з  урахуванням виконання загального обсягу доходів міського бюджету.

Очікувані результати

Розширення інтеграційних процесів в результаті транскордонного співробітництва і забезпечення розвитку взаємодії між територіальними громадами міст-партнерів, підвищення рівня життя населення.

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                    Вовканич-Белеканич О.Ю.

 

                                                                                          

 Додаток №1

до Програми

розвитку міжнародних зв’язків

та транскордонного співробітництва.

 

Паспорт Програми

 

Назва програми: Програма розвитку міжнародних зв’язків та транскордонного співробітництва.

Підстава для розроблення: Програма розроблена відповідно до ст..35 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою виконання повноважень, впровадження  положень, викладених  в угодах  про співпрацю між містами-побратимами Словаччини м.Гуменне, м.Собранце,  о.Коромля а околіє, о.Дрієніца, Польщі – м.Глогов Малопольський, Гміни Лежайск, Гміни м.Сянок та Угорщини – м.Мартфю, м. Нодь Ечед, Сербії – м. Руский Крстур по здійсненню проектів щодо розвитку умов для безпосередньої економічної співпраці в сфері соціальних відносин , культури, освіти та  спорту.

 

Замовник:Перечинська міська рада.

 

Виконавець: виконавчий комітет.

Мета Програми: створення комплексної системи заходів для посилення  міжнародних зв’язків та розвитку транскордонного співробітництва, з урахуванням якої здійснюватиметься співфінансування проектів , що фінансуються з джерел Єврофондів.

Активізація роботи з містами-побратимами в різнобічних напрямках розвитку територіальних громад  учасників транскордонного співробітництва.

 

Загальні обсяги фінансування: 200 тис.грн.

 

- кошти міського бюджету – 100,0  тис.грн

- інші джерела -  100,0 тис.грн

 

Строки дії програми : 2016-2018рр.

Очікувані результати:

розширення інтеграційних процесів в результаті транскордонного співробітництва і забезпечення розвитку взаємодії між територіальними громадами міст-партнерів, підвищення рівня життя населення.

постійна  депутатська комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності (голова Шинкарчук Я.І.)

 

Секретар міської ради                                    Вовканич-Белеканич О.Ю.

 

 

Додаток 11

до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії

7 скликання «Про затвердження цільових програм

з питань розвитку місцевого самоврядування

на 2016 - 2018 роки в новій редакції»

№ __ від 22 грудня 2016 року

 

 

Програма

співфінансування оплачуваних громадських

робіт в м.Перечин на 2016-2018рр.

Загальні положення

Програма спів фінансування оплачуваних громадських робіт в м.Перечин складена на підставі реалізації вимог Закону України «Про зайнятість населення», «Про місцеве самоврядування в Україні», інших нормативних актів з питань організації та проведення оплачуваних громадських робіт.

Мета Програми

вирішення питань працевлаштування незайнятого населення , розвиток соціально-виробничих інфраструктур, пов’язаних із задоволенням життєвих потреб міста та підвищення добробуту його населення.

Основні завдання програми

1.Здійснення спів фінансування оплачуваних громадських робіт, організованих Перечинським РЦЗ наступних видів:

- благоустрій та озеленення територій міста, очистка і покос придорожніх смуг, кладовищ;

-впорядкування території міста, з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;

- очищення русел потоків та прибережних смуг;

-оброблення забур’янених територій гербіцидами

- здійснення підсобних робіт при проведенні ремонту, реконструкції та будівництва об’єктів соціальної сфери (дитячих дошкільних закладів та спортивних, дитячих майданчиків);

2.Організація громадських робіт із залученням учнівської та студентської молоді у вільний від навчання час.

Фінансове забезпечення Програми

Співфінансування оплачуваних громадських робіт проводиться з коштів міського бюджету в розмірі  198,0 тис.грн.(Додаток 2)

Обсяг фінансування протягом дії Програми може коригуючись за рішенням сесії з урахуванням виконання загального обсягу доходів міського бюджету.

Очікувані результати

Вирішення проблем подолання негативних економічних, соціальних наслідків безробіття, шляхом залучення до оплачуваних громадських робіт незайнятого працездатного населення міста та безробітних.

Секретар міської ради                                    Вовканич-Белеканич О.Ю.

 

 

                                      

Додаток №1

до програми співфінансування

                                                                 оплачуваних громадських

 робіт в м. Перечин на 2016-2018рр.

 

 

ПАСПОРТ ПРОГРАМИ:

 

Назва програми:

Програма співфінансування оплачуваних громадських робіт на 2016-2018рр.

Підстава для розробки Програми:

Закон України «Про зайнятість населення», «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок організації та проведення оплачуваних громадських робіт. (Постанова №175 Кабінету Міністрів України від 20.03.2013року).

 

Замовник: Перечинська міська рада.

 

Виконавець: виконавчий комітет Перечинської міської ради та Перечинський РЦЗ.

 

Мета Програми: вирішення питань працевлаштування незайнятого населення міста, розвиток соціально-виробничих інфраструктур, пов’язаних із задоволенням життєвих потреб міста.

 

Основні завдання Програми:здійснення співфінансування оплачуваних громадських робіт, організованих Перечинським районним центром зайнятості.

 

Строк дії Програми: 2016-2018рр.

Загальний обсяг спів фінансування – 300 тис.грн.

 

Очікуваний результат: зменшення чисельності незайнятих працездатних громадян , безробітних, шляхом залучення їх до оплачуваних громадських робіт для виконання завдань, пов’язаних із соціально-економічним розвитком Перечина.

 

Контроль за виконанням Програми: виконком міської ради , постійна депутатська комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності (Шинкарчук Я.І.) .

 

 

 

Секретар міської ради                                    Вовканич-Белеканич О.Ю.

 

 

                                                                      

Додаток  2

                                                                       до програми співфінансування

                                                                       оплачуваних громадських

                                                                       робіт в м. Перечин на 2016-2018рр

 

Кошторис видатків на фінансове забезпечення Програми

             оплачуваних громадських  робіт   на   2016-2018 роки

з/п

 

 

 

Напрям фінансування програми

 

       

Кошти  міського        бюджету

                  (тис. грн.).

 

2016

   2017

2018

1.

Залучення  безробітніх через РЦЗ  (36-40 осіб) шляхом укладання з ними договорів 

 

25,0

    35,8

     40,5

 

 

2.

Закупівля комплектів захисного одягу та реманенту(комбінезон, рукавиці, окуляри, респіратор, чоботи,плащі,драбина,сокири,граблі,мотиги,вили,веєрні граблі, сікатори , ножиці, садові, жилети сигнальні, гербіциди, комплектуючі засоби до мотокоси і бензопили, каністра) і інше

 

 

     44,0

-

3.

Закупівля комплекту

обприскувачів

 

 

15,0

-

4.

Закупівля  мотокоси

STIHL 120

 

 

14,0

-

5.

Бензопила

STIHL  MS-230

 

 

10,0

-

6.

Паливо-мастильні матеріали (бензин,масло)

 

 

 

7,7

3,0

 

Разом:    198,0

 

25,0

126,5

46,5

Секретар міської ради                                    Вовканич-Белеканич О.Ю.

Додаток 12

до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії

7 скликання «Про затвердження цільових програм

з питань розвитку місцевого самоврядування

на 2016 - 2018 роки в новій редакції»

№ __ від 22 грудня 2016 року

 

 

ПРОГРАМА

фінансової підтримки житлово-комунального господарства м.Перечин на 2016-2018рр.

 

 

Загальні положення

Програма фінансової підтримки житлово-комунального господарства м.Перечин складена у відповідності до реалізації державної політики у житлово-комунальній галузі та виконання повноважень , визначених Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального  господарства» .

 

Мета і цілі Програми

Метою Програми є покращення міського житлового фонду м.Перечин, надання фінансової допомоги мешканцям багатоповерхових будинків міста для проведення поточних ремонтів дахів будинків, водопроводів, каналізаційних мереж, тощо.

 

Заходи по реалізації Програми

Проведення поточних ремонтів житлового фонду Перечинської міської ради:

1.Ремонт дахів багатоквартирних житлових будинків.

2.Ремонт каналізаційних мереж багатоквартирних будинків.

3.Ремонт водогонів у багатоквартирних будинків.

4.Ремонт сходинкових клітин.

5.Ремонт мереж електропостачання.

6.Ремонт вентиляційно – димових каналів.

7.Встановлення лічильників обліку води.

Фінансове забезпечення Програми

Реалізація даної  програми фінансується з міського бюджету м.Перечин приспів  фінансування мешканців багатоквартирних будинків. Обов’язковою умовою реалізації Програми фінансової підтримки житлово-комунального господарства м.Перечин на 2016 – 2018 роки є підписання трьохстороннього договору з мешканцями багатоквартирних будинків, виконавцем робіт та Перечинською міською радою.

 

Секретар міської ради                                    Вовканич-Белеканич О.Ю.

 

 

Додаток №1

до Програми фінансової підтримки

житлово-комунального

                                              господарства м.Перечин на 2016-2018рр.

 

 

 

ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

Назва Програми: Програма фінансової підтримки житлово-комунального господарства м.Перечин на 2016-2018рр.

.

 

Підстава для розроблення Програми : п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

Замовник: Перечинська міська рада.

 

Виконавець: виконавчий комітет Перечинської міської ради та КП «Комунальник».

 

Мета і цілі Програми: покращення міського житлового фонду м.Перечин, надання фінансової допомоги мешканцям багатоповерхових будинків міста для проведення поточних ремонтів дахів будинків, водопроводів, каналізаційних мереж, тощо.

 

Загальні обсяги фінансування: 400 тис.грн. з міського бюджету.

 

Очікувальні результати: покращення житлового фонду Перечинської міської ради. Залучення населення до вирішення проблем ЖКГ. 

 

Контроль за виконанням програми: Постійні депутатські комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності та з питань житлово-комунального господарства, торгівельного та побутового обслуговування, промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку.

 

 

Секретар міської ради                                    Вовканич-Белеканич О.Ю.

 

 

 

 

 

Додаток 13

до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії

7 скликання «Про затвердження цільових програм

з питань розвитку місцевого самоврядування

на 2016 - 2018 роки в новій редакції»

№ __ від 22 грудня 2016 року

 

 

 

Цільова Програма «Духовне життя»

 

І. Загальні положення

Цільова Програма «Духовне життя» складена для збереження подальшого позитивного розвитку державно-церковних відносин в громаді м .Перечин, забезпечення паритету взаємовідносин церкви і держави, недопущення міжцерковних протиріч і конфліктів та задоволення зростаючої потреби громадянського суспільства в існуванні церкви, як його важливої інституції.

Підставою для розроблення даної Програми стали вимоги Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації», інших документів, що регламентують розвиток державно церковних відносин.

 

ІІ. Мета та основні завдання Програми

Основна мета Програми полягає у створенні умов, щодо забезпечення конституційного права мешканців Перечина на свободу совісті та віросповідання, захисту прав і законних інтересів релігійних організацій і громад, поліпшення відносин взаємної релігійної і світоглядної терпимості.

Основними завданнями Програми є:

- сприяння всебічному розвитку духовної культури та формування цілісного національного духовно-культурного простору в громаді  м.Перечин;

- надання фінансово-матеріальної підтримки релігійним громадам та об’єднання громадян щодо їх діяльності;

 

ІІІ. Перелік основних заходів по реалізації Програми «Духовне життя»

 1. Надання всебічної допомоги в межах дозволених законодавством України церквам і релігійним організаціям м.Перечин у реалізації їхніх статутних завдань та залучення до цього процесу підприємств та організацій різних форм власності.
 2. Сприяння у проведенні ремонтно-реставраційних робіт з упорядкування пам’яток сакральної архітектури, покращення благоустрою території: закупівля матеріалів для поточного та капітального ремонту церковних об’єктів.

3.Сприяння церквам і релігійним організаціям у реконструкції, будівництві храмів.

 1. Проведення культурних заходів, присвячених державним і релігійним святам, ювілеїв, офіційних дат, визначних подій.
 2. З метою популяризації релігійного туризму, організовувати прощ до паломницьких місць району та області та сприяти в проведенні екуменічних молебнів.
 3. Сприяння розвитку молодіжного руху, національно-патріотичного та духовного виховання молоді, з метою всебічного виховання та самовиховання молодої особистості, на підставі відродження історичних та культурних традицій українського народу.
 4. Підтримання розвитку релігійно-християнських громадських організацій, благодійництва, волонтерства, тощо.
 5. Створити на офіційному веб-сайті Перечинської міської ради рубрику «Духовне життя».
 6. Організація тематичних круглих столів, семінарів, конференцій, форумів, громадських слухань з питань духовності та патріотичного виховання серед населення міста.

 

 1. IV. Фінансове забезпечення

Фінансове забезпечення Програми здійснюється відповідно до чинного законодавства та рахунок коштів міського бюджету та в межах наявного фінансового ресурсу, інших джерел не заборонених законодавством.

Обсяг фінансувань протягом дії Програми, визначається в процесі формування бюджету на відповідний фінансовий рік і може корегуватись за рішенням сесії, з урахуванням виконання загального обсягу доходів міського бюджету.

Перелік

видатків на фінансову підтримку релігійних громад міста на облаштування культових споруд, прилеглих територій, недільних шкіл і духовних центрів та інше

 1. Релігійна громада Свято-Миколаївського православного храму УПЦ – 50 тис.грн..

2.Релігійна громада православної церкви великомученика Георгія УПЦ(мікрорайон Яслище) – 20 тис.грн.

 1. Релігійна громада греко-католицького храму Святого Миколая Чудотворця – 50 тис.грн.
 2. Релігійна громада римо-католицького костелу Святого Августина – 50 тис.грн.
 3. Релігійна громада церкви Покрови Святої Богородиці УПЦ Київського патріархату – 50 тис.грн.

Всього: 220 тис.грн.

 

 1. V. Очікувані результати

Виконання заходів програми дасть змогу об’єднати весь потенціал міста у забезпеченні прав громадян на свободу совісті, віросповідання, сприятиме релігійним громадам у духовному та релігійному розвитку,  соціальному, гуманітарному забезпеченні потреб громади, духовної освіти молоді збереження та зростання суспільної моралі громадян.

 

Секретар міської ради                                    Вовканич-Белеканич О.Ю.

 

 

 

Додаток№1

до Цільової  Програми

 «Духовне життя»

 

Паспорт Програми

Назва Програми: Цільова  Програма «Духовне життя».

 

Підстава для розробки Програми: вимоги Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації», інших документів, що регламентують розвиток державно церковних відносин.

 

Замовник Програми: Перечинська міська рада.

 

Виконавець:

 1.Виконком міської ради. 

2.Релігійна громада Свято-Миколаївського православного храму УПЦ .

3.Релігійна громада православної церкви великомученика Георгія УПЦ(мікрорайон Яслище.

 1. Релігійна громада греко-католицького храму Святого Миколая Чудотворця .
 2. Релігійна громада римо-католицького костелу Святого Августина .
 3. Релігійна громада церкви Покрови Святої Богородиці УПЦ Київського патріархату .

Мета Програми:

створення умов щодо забезпечення конституційного права мешканців Перечина на свободу совісті та віросповідання, захисту прав і законних інтересів релігійних організацій і громад, поліпшення відносин взаємної релігійної і світоглядної терпимості.

Основні заходи:

- сприяння всебічному розвитку духовної культури та формування цілісного національного духовно-культурного простору в громаді  м.Перечин;

- надання фінансово-матеріальної підтримки релігійним громадам та об’єднання громадян щодо їх діяльності.

Строк дії Програми: 2016-2018рр.

 

Загальні обсяги фінансування: 250 тис.грн. за рахунок видатків загального фонду міського бюджету та інших джерел, що не заборонені чинним законодавством.

 

Очікувані результати:

- забезпечення прав громадян на свободу совісті, віросповідання,

- сприяння релігійним громадам у духовному та релігійному розвитку,

- соціально-гуманітарне  забезпеченні потреб громади, духовної освіти молоді, збереження та зростання суспільної моралі громадян.

Контроль за виконанням Програми: постійні депутатські комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та

 

 

підприємницької діяльності (голова  Шинкарчук Я.І.) та з питань Регламенту депутатської етики, законності та правопорядку(Головей М.М.)

 

Секретар міської ради                                    Вовканич-Белеканич О.Ю.

 

 

 

 

 

Додаток 14

до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії

7 скликання «Про затвердження цільових програм

з питань розвитку місцевого самоврядування

на 2016 - 2018 роки в новій редакції»

№ __ від 22 грудня 2016 року

 

 

Програма „Власний дім”

на  2016 - 2020 роки

Загальні положення

Програма „Власний дім” на 2014 - 2015 роки (далі –Програма) розроблена відповідно до до статей 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Указу Президента України від 27 березня 1998 року № 222/98 „Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі”, постанов Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1998 року № 1211 „Про затвердження Положення про порядок формування і використання коштів фондів підтримки індивідуального житлового будівництва на селі”, від 5 жовтня 1998 року № 1597 „Про затвердження Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі”, від                19 вересня 2007 року № 1158 „Про затвердження Державної цільової програми розвитку українського села на період до 2015 року”, рішення обласної ради від 17.15.2013 №737 “Про внесення змін до Обласної цільової програми “Власний дім” на 2012-2015 роки (зі змінами від 8 червня 2012 року), розпорядження голови облдержадміністрації від 22.06.2015 року №191 «Про розроблення цільової обласної програми «Власний дім» на 2016-2020 роки», Розпорядженням голови Перечинської РДА №375 від 07.12.2015р., та з метою поліпшення житлово-побутових умов проживання в місті з метою реалізації державної політики у галузі будівництва житла у місті та поліпшення житлово-побутових умов проживання у житлових будинках через облаштування їх інженерними мережами, створення системи стимулювання індивідуального житлового будівництва шляхом надання громадянам пільгових кредитів та залучення для впровадження цієї Програми різних джерел фінансування.

Мета та завдання програми

Програма спрямована на:

реалізацію державної політики України в галузі житлового будівництва;

збільшення обсягів індивідуального житлового будівництва;

поліпшення житлово-побутових умов проживання мешканців міста через облаштування житлових будинків інженерними мережами;

розвиток інфраструктури міста шляхом надання кредитів на розвиток особистих селянських господарств, підприємницької діяльності та здійснення участі в інвестиційно-інноваційних проектах, впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій з максимальним переходом на енергоносії місцевого і вітчизняного походження (альтернативні види палива);

залучення різних джерел фінансування на впровадження цієї Програми.

Програма – це довгостроковий, організаційно-економічний документ, що визначає шляхи розв’язання однієї з найважливіших суспільних проблем району - забезпечення житлом та підвищення рівня комфортності проживання міського населення. Позитивне розв’язання проблем індивідуального житлового будівництва та спорудження інженерних мереж у місті матимуть соціальну ефективність.

 

Фінансування Програми

Джерела фінансування програми „Власний дім” на 2016 - 2020 роки формуються за рахунок державного та місцевих бюджетів у пропорціях, визначених Кабінетом Міністрів України. Для фінансування Програми необхідні кошти в сумі 250,0 тис. грн. з місцевого бюджету (додаток 1).

 

Кредитування Програми

         Кредит - сума коштів, що надаються позичальникам за рахунок кредитних ресурсів обласного Фонду інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості на умовах, визначених кредитним договором для фінансування спорудження (добудови та реконструкції) житлових будинків з надвірними підсобними приміщеннями, будівництва (реконструкції) інженерних мереж, придбання незавершеного будівництвом та готового житла, на інвестиційно - інноваційні впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій, розвитку особистого селянського господарства, підприємницької діяльності, розвитку сфери послуг “зеленого туризму” та інших побутових послуг населенню.
        Умови надання та порядок оформлення кредиту здійснюється відповідно правил надання пільгових кредитів позичальникам за Обласною цільовою
програмою “Власний дім” на 2016-2020 роки.

 

Реалізація Програми

Реалізація Програми здійснюється обласним фондом інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості, створеним розпорядженням голови облдержадміністрації від 21.04.1999 №166 „Про обласний фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості”, органами місцевого самоврядування.

Контроль за впровадженням Програми покладається на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності (Голова Шинкарчук Я.І.)

Очікувані результати

У ході реалізації Програми передбачається будівництво нових та  завершення раніше розпочатого будівництва житлових будинків, облаштування інженерними мережами будинків чи квартир та створення нових робочих місць.

 

Секретар міської ради                                    Вовканич-Белеканич О.Ю.


Додаток 1

Кількість коштів, необхідних для кредитування

програми „Власний дім” у 2016 – 2020 роках та джерела їх фінансування (тис.грн.)

 

Джерела фінансування:

       За роками

 

 

 

Всього

2016

2017

2018

2019

2020

1

2

3

4

5

6

7

1. Фінансування Програми :

 

 

 

 

 

 

кошти Фонду

4100,0

4900,0

5700,0

6500,0

7300,0

28500,0

районний бюджет

25,0

20,0

25,0

30,0

30,0

130,0

Місцевий бюджет

50,0

50,0

50,0

50,0

50,0

250,0

Всього

4175,0

4970,0

5775,0

6580,0

7380,0

28880,0

 

 

 

 

 

 

 

ПАСПОРТ

Програми „Власний дім на 2016 - 2020 роки”

Ініціатор розроблення програми

Перечинська міська рада

 

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

 

Розпорядження голови Перечинської РДА №375 від 07.12.2015р.

Розробник програми

Перечинська міська рада

Співрозробники програми

Учасники програми

Перечинська міська рада

 

Термін реалізації програми

2016 - 2020 роки 

Етапи виконання програми (для довгострокових програм)

 

2016 - 2020 роки 

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми (для комплексних програм)

 

Обласний, районний та місцевий

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми всього, у тому числі:

 

28880,0тис. гривень

 

кошти місцевого бюджету

 

250,0 тис. гривень

кошти інших джерел фінансування

28500,0 тис. грн. за рахунок коштів Фонду

130,0 тис.грн. за рахунок коштів районного бюджету

 

 

Секретар міської ради                                    Вовканич-Белеканич О.Ю.


Додаток 15

до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії

7 скликання «Про затвердження цільових програм

з питань розвитку місцевого самоврядування

на 2016 - 2018 роки в новій редакції»

№ __ від 22 грудня 2016 року

 

 

ПРОГРАМА

поводження з твердими побутовими відходами у м.Перечин

 на 2016-2018 рр.

ВСТУП

                   Накопичення побутових відходів значною мірою залежить від погодних умов, ступеню благоустрою житлових будинків, рівня життя населення, тощо. В основному тверді побутові відходи містять скло, папір, полімерні відходи та деякі інші.

         Збирання та вивіз твердих побутових відходів систематично  забезпечується в м. Перечин, де комунальна служба забезпечена спеціальними автомобілями.

         Для збирання та тимчасового зберігання побутових відходів  в м.Перечин використовуються контейнери та індивідуальні пластмасові сміттєзбірники 0,1 м.куб.

         Ефективне вирішення комплексу питань, пов'язаних з поводженням з побутовими відходами, можливе лише за умови визначення основних напрямів та розв'язання основних завдань з реалізації державної політики у сфері поводження з відходами, визначених Програмою поводження з твердими побутовими відходами в Україні (далі - Програма).

 1. ПІДСТАВА ТА НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА ДЛЯ РОЗРОБЛЕННЯ ПРОГРАМИ.

Нормативно-правова база розроблення Програми – Закони України : "Про місцеве самоврядування в Україні",  "Про житлово-комунальні послуги", "Про відходи", "Про благоустрій населених пунктів", інші нормативно-правові акти Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних та регіональних органів  влади.

 1. МЕТА , ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ .

Метою Програми є створення умов, що сприятимуть забезпеченню повного збирання, утилізації, знешкодження та захоронення побутових відходів і обмеження їх шкідливого впливу на навколишнє природне середовище та здоров" я людини.

Для досягнення цієї мети передбачається розв'язати такі основні завдання:

- зменшення обсягів захоронення побутових відходів шляхом впровадження нових сучасних високоефективних методів їх збирання перевезення, зберігання, переробки, утилізації та знешкодження;

- впровадження нового обладнання у сфері поводження з побутовими відходами;

- реформування системи санітарного очищення;

- впровадження механізованого сортування побутових відходів;

 

                   Проблеми, що мають місце у сфері поводження з побутовими відходами, потребують невідкладного розв'язання та фінансування заходів, як на державному, так і на місцевому рівнях. Питання інвестування цієї сфери повинно вирішуватися комплексно за рахунок усіх можливих джерел фінансування (державний і місцевий бюджет, кошти підприємств, які забезпечують санітарне очищення населених пунктів, інші джерела).

3.ЗАХОДИ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ.

1.Ліквідація стихійних сміттєзвалищ та санація території міста;

2.Облаштування контейнерних майданчиків та збільшення кількості контейнерів сміттєзбірників;

3.Забезпечення 100 % охоплення  будинків житлового фонду міста та приватного сектору організованим збором ТПВ;

4.Запровадження системи роздільного збору ТПВ;

5.Облаштування майданчику для здійснення сортування ТПВ;

6.Оснащення КП «Комунальник» сучасним спецтранспортом та іншими засобами для надання населенню міста якісних послуг в сфері поводження з ТПВ;

 

         4.МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ.

Виконання Програми буде здійснюватися в межах законодавства України та відповідно до нормативних актів місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування.

Фінансове забезпечення Програми може здійснюватися за рахунок коштів державного бюджету (в тому числі Державного фонду охорони навколишнього природного середовища), коштів місцевих бюджетів, підприємств, грантів, кредитів та благодійних внесків.

Контроль за використанням бюджетних коштів, спрямованих на забезпечення виконання Програми, здійснюється в порядку, встановленому законодавством.

         Орієнтовні обсяги фінансування заходів Програми в розрізі джерел наведені в додатках (додаються).

5.ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ.

Виконання Програми дасть змогу:

 • зменшити шкідливий вплив побутових відходів на навколишнє природне середовище та здоров'я людини;
 • створити умови для очищення міста від забруднення побутовими відходами;
 • зменшити обсяги захоронення побутових відходів;
 • впровадити нові технології у сфері поводження з побутовими відходами;
 • поліпшити якість обслуговування населеного пункту у сфері поводження з побутовими відходами;
 • перетворити сферу поводження з побутовими відходами на самоокупну та рентабельну галузь комунального господарства.
 • Уникнення несанкціонованого викидання відходів та зменшення забруднення відходами рік потічків та грунтів;
 • Максимальне покриття населення міста послугами збирання відходів та їх вивезення найбільш економічно доцільним способом;
 • збільшення інвестиційної привабливості населеного пункту в результаті здійснення відповідних заходів поводження з відходами.

 

Секретар ради                                                         О.Ю.Вовканич-Белеканич

 

 

 

 

Додаток до програми

поводження з твердими

побутовими відходами у м.Перечин

 

П А С П О Р Т

місцевої  програми

 1. Назва: " Програма поводження з твердими побутовими відходами у м.Перечин на 2016-2018 роки".
 2. Підстава для розроблення: Закон України “ Про відходи" та припис Державної екологічної інспекції у Закарпатській області.
 3. Координатор: Перечинська міська рада
 4. Мета: Створення умов, що сприятимуть забезпеченню повного збирання, перевезення, утилізації, знешкодження та захоронення побутових відходів і обмеження їх шкідливого впливу на навколишнє природне середовище та здоров" я людини.
 5. Термін виконання: 2016 - 2018рр. 
 6. Загальні обсяги фінансування: 500 тис.грн.,

         7.Очікувані результати:

 - подальше забезпечення відповідних умов для очищення території м.Перечин від забруднення побутовими відходами, зменшення обсягів захоронення побутових відходів, поліпшення якості обслуговування населення у сфері поводження з побутовими відходами.

 

 

 

 

 

 

Додаток 16

до рішення 3 пленарного засідання 9 сесії

7 скликання «Про затвердження цільових програм

з питань розвитку місцевого самоврядування

на 2016 - 2018 роки в новій редакції»

№ __ від 22 грудня 2016 року

 

 

                              ПРОГРАМА

фінансованого забезпечення заходів, пов’язаних з підсиленням водопостачання в м.Перечин на  2016 - 2018 рр.

 1. Загальні положення

Програма Фінансованого забезпечення заходів, пов’язаних з підсиленням водопостачання в м.Перечин. Складена на вирішення проблем повноцінного забезпечення міста питною водою, у зв’язку виникненням,  протягом останніх років, проблем з водопостачанням в приватному сектрі, пересиханні колодязів, каптажів, недостатнього дебіту води в сведловинах міського водозабор, зношеності мережі водопостачання.

Підставою для розроблення даної програми стали вимоги статей законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про питну воду».

ІІ.  Мета Програми

Основною метою програми є фінансування  заходів, необхідних  для  покращення міського водопостачання, заміни зношених магістралей водопроводів, заміни обладнання на водозаборі, підкачуючи станціях, посилення дебіту води в системах водопостачання  м.Перечин, шляхом будівництва додаткових об’єктів водозабору, свердловин, водопроводів, заміни існуючого обладнання.

ІІІ. Основні заходи  реалізації програми.

 1. Фінансування основних заходів, пов’язаних з підсиленням водопостачання в м.Перечин:
 • Проведення вишукувально-підготовчих робіт ;
 • Здійснення заходів по проектуванні будівництва об’єктів водопостачання;
 • Отримання технічних умов для проведення інженерних геодезичних, геологічних, гідрологічних, санітарних та інших видів робіт на пропоновані об’єкти водопостачання.  
 • Виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення державної експертизи на визначені об’єкти водопостачання міста.
 • Прокладання нових гілок водопроводів.
 • Заміна та ремонт існуючого обладнання на об’єктах водопостачання міста.
 • Будівництво свердловин, водозабірних споруд.
 • Будівництво каналізаційних мереж.
 • Заміна та ремонт існуючого обладнання на каналізаційно-насосних станціях та очисних спорудах.
 • Закупка матеріалів необхідних для ремонту водопровідної та каналізаційної мереж м.Перечин.
 • Поточний та капітальний ремонт водопровідної та каналізаційної мереж, водогону (заміна водопровідної мережі по вулицям міста ).
 • Послуги з буріння розвідувально-експлуатаційної свердловини для забезпечення водопостачання дворогосподарств в мікрорайонах «Яслище», «Поташня» м.Перечин.
 • Реконструкція та будівництво міського водогону.

 

IV.Фінансове забезпечення Програми

Фінансування заходів,  спрямованих на виконання Програми буде здійснюватись в межах видатків,  передбачених міським бюджетом на відповідний рік.

         Обсяг фінансування протягом дії Програми визначається в процесі формування бюджету на відповідний фінансовий рік і може коригуватись за рішенням сесії з урахуванням виконання загального обсягу заходів міського бюджету розвитку.

V.Очікувані результати

Реалізація Програми матиме економічний і соціальний ефект :

 • Покращення водопостачання та посилення дебіту води в системах водопостачання м.Перечин;
 • Забезпечення населення міста якісною питною водою.

VI  Паспорт Програми

 

Назва

Програма Фінансованого забезпечення  заходів, пов’язаних з підсиленням    водопостачання в м.Перечин   на  2016 – 2018 рр.

Підстава для розробки

   Закон України «Про місцеве  самоврядування в Україні» Закон  України «Про питну воду».

Мета

 Основною метою програми є  фінансування  заходів, необхідних  для  посилення дебіту води в системах

водопостачання  м.Перечин, шляхом будівництва додаткових об’єктів водозабору, в місцях самоплинного знаходження  для забезпечення населення

міста якісною питною водою з нижчою собівартістю від існуючої.

Основні заходи

 Фінансування основних заходів , пов’язаних з підсиленням  водопостачання в м.Перечин:

Замовник Програми:Перечинська міська рада.

Відповідальний виконавець Програми: виконавчий комітет міської ради.

Строк дії

      2016 – 2018 рр.

Фінансове забезпечення

     Видатки з міського бюджету в сумі         

     4 млн. грн..

Очікувані результати

-      Покращення міського водопостачання, прокладання водопроводів до мікрорайонів де відсутнє центральне водопостачання, посилення дебіту води в системах водопостачання  м.Перечин.

-      Забезпечення населення міста якісною питною водою.

 

 

 

 

 

  Секретар міської ради                               О.Ю.Вовканич-Белеканич