Рішення 3 пленарного засідання 8 сесії 8 скликання від 23.09.2021р

Дата оприлюднення: 29.09.2021

Рішення 3 пленарного засідання

8 сесії 8 скликання

Перечинської міської ради

 

 

Назва рішення

 

 

292.      

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд гр. Пономаренко В.В.

293.      

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд гр. Пеха В.М.

294.      

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд гр. Ревта В.Ю.

295.      

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд гр. Удут В.М.

296.      

Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.

297.      

Про затвердження та надання дозволу на розроблення детального плану території.

298.      

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення для для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

299.      

Про відмову та надання дозволів на розроблення проектів відведення земельних ділянок, призначених для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва.

300.      

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай).

301.      

Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.

302.      

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Ковальовій І.М.

303.      

Про внесення змін в рішення сесій Перечинської міської ради.

304.      

Про надання дозволів на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.

305.      

Про затвердження проєктів відведення земельних ділянок, призначених для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, та передачу земельних ділянок у власність.

306.      

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), призначених для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, та передачу земельних ділянок у власність.

307.      

Про затвердження проєктів відведення земельних ділянок, призначених для ведення особистого селянського господарства, індивідуального садівництва та передачу у власність земельних ділянок.

308.      

Про затвердження проєктів відведення земельних ділянок, призначених для будівництва індивідуального гаражу та передачу у власність земельних ділянок.

309.      

Про проведення інвентаризації земельних ділянок в м. Перечин.

310.      

Про розстрочку платежу за викуп земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

311.      

Про затвердження продажу права власності шляхом проведення земельних торгів у формі аукціону  на земельну ділянку площею 0,4231 га за кадастровим номером 2123210100:01:004:0333.

312.      

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки комунальної власності, на яку поширюється право земельного сервітуту.

313.      

Про надання дозволу на передачу земельної ділянки в суборенду.

314.      

Про затвердження звітів про оцінку майна комунальної власності.

315.      

Про намір передачі комунального майна в оренду та затвердження оголошення про передачу майна в оренду на аукціоні.

316.      

Про припинення права оперативного управління комунального майна та надання в користування.

317.      

Про зміну назви Перечинського дошкільного навчального закладу № 4 ясла-садок «Теремок».

318.      

Про передачу майна на баланс КНП «Перечинська лікарня» Перечинської міської ради.

319.      

Про передачу запасів з балансу КНП «Перечинський ЦПМСД» на баланс відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради.

320.      

Про затвердження цільових програм з питань розвитку місцевого самоврядування на 2021-2023 роки.

321.      

Про надання в користування приміщення харчоблоку та їдальні Перечинського ліцею Перечинської міської ради Закарпатської області по вул. Ломоносова, 1 в м. Перечин.

322.      

Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року №74 «Про бюджет міської територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами від 11 лютого, 08 квітня, 29 квітня, 20 травня, 14 червня, 06 липня, 29 липня, 31 серпня 2021 року).

______________________________

Завантажити всі:Рішення 3 пленарного засідання 8 сесії 8 скликання від 23.09.2021р